Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila

elitemadzone.org :: MadZone :: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 124300 | Odgovora: 360 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila03.05.2005. u 18:44 - pre 231 meseci
Care na polizia di stato ne mogu da nadjem ovo. U banche dati ima samo o ukradenim i ostecenim vozilima...
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dialup.neobee.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila03.05.2005. u 20:34 - pre 231 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: A zasto ne bi onda otisao u DE?

Prvo pogledas mobile.de, izaberes nekoliko kandidata, sednes na bus/avion/voz, odes tamo - kupis auto, i odvezes se kuci?

Mislim, tako te niko ne moze zeznuti za menjanje kilometraze, sklapanje sasije na mator motor i sl...

Pa ne znam da li je to bas toliko prosto. Vadjenje vize i trosak povodom iste, placanje puta i smestaj u DE/ITA/NED. Trosak za gorivo za dolazak autom do SCG. I jos nekoliko troskova. Da me ne razumete pogresno, nisam ja protiv toga, samo bih hteo da cujem nekoga ko je ovo uradio i da kaze da li se bas isplati. Ako je odgovor pozitivan, mozda se i sam odlucim na tako nesto. Mada uvek se postavlja pitanje da li ces dobiti vizu. A uz to neko je vec popljuvao mobile.de...ne znam zasto....ja sam bas imao lepo misljenje o pomenutom.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

darko
beograd

Član broj: 903
Poruke: 215
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila03.05.2005. u 20:47 - pre 231 meseci
Mene je izaslo neki 500eur vise nego da sam uzeo auto ovde ali bar znam sta sam kupio. Kao sto sam rekao i ranije, ako ne znas nemacki i nemas nikoga gore nemoj ici. Ako je suprotno onda ti definitivno preporucujem da ides. Naravno, nije ti bitno da ti znas nemacki ako imas gore nekog ko ga zna. Niko ne pljuje mobile.de, ja samo kazem slobodno preskoci prve 3-4 stranice sa super ponudama jer je 99.9% neko zavlacenje. + moje iskustvo je takvo da i ostale cene na mobile.de nisu bas realne i da je auto koji sam ja trazio bio 1000-1500eur skuplji po oglasima nego na mobile.de. To je to.
www.cannonballforums.se

CannonBall Community - Cars, Clubs & Tuners
 
Odgovor na temu

cult

Član broj: 34862
Poruke: 136
*.teleportgroup.net.



Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila03.05.2005. u 21:57 - pre 231 meseci
Citat:
su27killeryu: Care na polizia di stato ne mogu da nadjem ovo. U banche dati ima samo o ukradenim i ostecenim vozilima...


http://coordinamento.minintern...ervpub/ver2/principale_ing.htm,
Ovo ti je direktni link i to zaista i sluzi samo za proveru ukradenih auta a dodati su i lonkovi za nestale osobe, itd.

 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila03.05.2005. u 22:31 - pre 231 meseci
Tu sam bio ali to mi nista ne znaci. Ti napisa da moze da se provjeri da li je auto odjavljen. Sto se kradja tice oni prekucaju brojeve i gotovo.
 
Odgovor na temu

cult

Član broj: 34862
Poruke: 136
217.24.241.*



Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila04.05.2005. u 08:48 - pre 231 meseci
sajt iskljucivo sluzi za provveru auta/dokumenata da se ne daj boze ne potrazuje kao ukraden. Po mom misljenju to je sasvim dovoljno i ako je auto stvarno odjavljen i to legalno onda budi bez brige. Doduse kod nas nikada covek ne moze da bude siguran jer It odjave mozes da dobijes za 100 evrica (mislim da ne moram da pominjem grad) i to "originalne" hologramski zasticene. Ako bi poceli pricu i klonovima to bi onda bilo previse, dakle ukoliko sam ne pazaris auto negde van SCG uvek mozes da budes sumnjicav sto se papira tice.
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Mobtel
Član broj: 43396
Poruke: 963
*.suonline.net.

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila04.05.2005. u 12:42 - pre 231 meseci
Pa valjda nije sve ovako crno....ako bi bilo onda bi bilo najbolje da odemo u kg i kupimo zastavino vozilo ali to i nije neko resenje...
 
Odgovor na temu

darko
beograd

Član broj: 903
Poruke: 215
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila04.05.2005. u 13:56 - pre 231 meseci
Naravno da nije sve tako crno. Meni se samo cini da pored svih ovih prica nas narod veruje u fenomenalne ponude tipa Golf IV 99 god 1.9 TDI 54.988km 6.500eur. Nazalost ovde to kod vecine prolazi i jos se hvale kako su uzeli dobar auto a eno onaj(ja) dao onolike pare a nije mu nista bolji.... Treba da prodje vreme da se opametimo. Samo budite pazljivi i ne nasedajte na "super" ponude i uz sve savete koje ste dobili u ovoj temi skoro sam siguran da ce sve biti ok.
www.cannonballforums.se

CannonBall Community - Cars, Clubs & Tuners
 
Odgovor na temu

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila04.05.2005. u 14:27 - pre 231 meseci
Ispravka , bila je V , tj. golf 5 skoro u oglasima (novosti oglasi koji izlaze sredom ) za 6000 eu i bora tdi sa svom opremom 2004g za 5500 eu naravno na strane table ....zamislite da neki svaba cita nase oglase pa resi da dodje ovde i pazari auto :)))) s tim da osecam da kada kupis ovakav auto iza coske te cekaju panduri da ga "provere " .
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila04.05.2005. u 16:21 - pre 231 meseci
Darko upravu si totalno,pa ko jos u Nemackoj kupuje dizela da bi ga vozio10000 godisnje,mislim nije to Srbija(ma ni u Srbiji se zeldi ne voze samo 10 soma godisnje)
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359
Via: [es] mailing liste



+2922 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila04.05.2005. u 17:30 - pre 231 meseci
Citat:
Pa valjda nije sve ovako crno....ako bi bilo onda bi bilo najbolje da
odemo u kg i kupimo zastavino vozilo ali to i nije neko resenje...

@Mobtel
Pa naravno da nije, mi samo pokusavamo da otvorimo oci pojedincima (na
osnovu skupo placenog iskustva) da ne nasedaju na razne super povoljne
ponude, jer gledajuci oglase imate predstavu da ima veliki izbor kola sa
dobrom opremom (koja bas vama treba), malo presla a uz to i jeftina...(ovo
se odnosi i na internet naravno) a kada izadjete da pogledate takav auto
vidite da taj auto nije bas kao sto ga je prodavac opisao preko
telefona....da li vam je neko preko telefona rekao da prodaje udarena kola??
Naravno, ako zelite dobar auto necete/ i ne morate kupiti zastavu, ali
moj savet je da ne trazite auto iskljucivo iz uvoza vec da pogledate
automobile koji su kupljeni kod nas od prvog vlasnika (pa zar to nije staro
osnovno pravilo?)...jer verujte da su ti automobili dobro i redovno
odrzavani zasto bi u to sumnjali? Da ste vi kupili novi auto, kako bi ga
odrzavali? Jedini problem se javlja sto se kod nas tesko pronalaze kola koja
su od 95-2000tog godista a pogotovo u nekoj jacoj opremi...ali ko trazi moze
da nadje, i to sigurno pre nego ako bude trazio auto iz uvoza, sa nekom
super cenom!
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
*.pool8252.interbusiness.it.



+11 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila04.05.2005. u 17:43 - pre 231 meseci
Nismo se dotakli ove teme medjutim mene interesuje jos jedna stvar.

Q.: Sta mislite kako ce se slobodan uvoz polovnih vozila odraziti na cenu automobila sada na trzistu. Da li ce zadrzati cenu ili ce ona pasti ili mozda porasti ?

Ja licno mislim da nece biti nekih vecih promena u ceni ali samo ukoliko se zadrzi sadasnjih 45% za carinu i osiguranje i registraciju. Doduse mozda ce ljudi kupovati i +10 godina starije aute sto je na zapadu mnogo manje od kataloske vrednosti. Moze se desiti i ovakav paradoks.

Odete u Italiju, kupite recimo fiestu 96g za 600€, medjutim date drzavi dazbine od 45% po kataloskoj vrednosti koja je recimo za takav auto sigurno bar 3000%. I evo ga: 600€ za auto i 1400€ drzavi i ajd 200€ da ga doterate.

Okay, ipak nema sad takve fieste u Srbiji za 2200€ !
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dialup.neobee.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila04.05.2005. u 18:09 - pre 231 meseci
Bas bih voleo da vidim kako ces u Italiji kupiti bilo koji auto za 600 eura. Mislim mozes ti da kupis auto za te pare, ali ces dati skoro tacno 3 puta jos para za neke dazbine (osiguranje, prevod i slicno). Najgore je sto ljudi zive u zabludi i misle da ako nadjes auto u Italiji za npr 500 eura ti si sav posao zavrsio i nemas vise nista da placas. U Nemackoj i Holandiji jeste tako, ali u Italiji boga mi nije. Tako da ce ta tvoja Fiesta da izadje malo vise od 2200 eura. U stvari dosta vise.

@bakara
Ja bih pre uzeo auto iz npr. Italije koji je promenio 3 vlasnika i presao 300 000 km, nego neki ekvivalent koji je vozen kod nas a imao jednog vlasnika. Nije sve u vlasnicima i kilometrima. Jedan predjen kilometar na nasim putevima je kao 50 na zapadu gde je put ravan kao staklo. A drugo, u Italiji, osim na samom severu, retko gde pada sneg, tako da se nigde ne baca so, koja unistava karoseriju, tako da auto ostane savrseno ocuvan. Dok kod nas auto biva pojeden od silne soli posle godinu dana. Osim ako ne pricamo o novijim modelima Audija kod kojih je cela karoserija od aluminijuma. Znaci, nemojte sve gledati tako ograniceno, kroz neke brojke. Kilometri pa kilometri.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
*.pool8252.interbusiness.it.



+11 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila04.05.2005. u 18:16 - pre 231 meseci
Navukodonosore citaj malo pazljivije, govorim o auto koji ce se izvesti iz Italije i reg. u Srbiji.

Italijani imaju izuzetno visoke iznose za osiguranje, a cene prevoda, registracije, nisu velike. Razlog tome je sto Italijani generalno, prave mnogo udesa, a cena rada majstora je dosta visoka.

Za pocetnika tj. ko 1. put osigurava nesto u Italiji ide u 14 klasu. To vam je nekih 1200 evrica godisnje za prosecan autic. Ovde mnogi daju da im registruje auto cale koji vozi vec 30 godina i dogurao je do 2. 3 . klase pa mu izadje oko 400 evra. Osiguranje se potpisuje na godinu dana, a placa dvokratno.

Naravno nije to mnogo para u Italiji, a li je cinjenica da vise dajete za dazbine nego sto vredi auto, pa zato Italijani svakih 5 godina zanavljaju kola. Naravno ima i zaludjenika za old tajmere... Ali videti auto +10, pa to treba zaista naleteti...
 
Odgovor na temu

ddanijel
Danijel D
It-Srb

Član broj: 2714
Poruke: 639



+10 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila04.05.2005. u 18:23 - pre 231 meseci
Citat:
Beltrammi
a cene prevoda, registracije, nisu velike. Razlog tome je sto Italijani generalno, prave mnogo udesa, a cena rada majstora je dosta visoka.


Izvini kako nisu velike? Jel tebi malo 350-400eura prenos vlasnistva?
Za 7 godina od kako sam ovde u italiji promeniio sam samo 2 auta bas iz razloga jer mi je zao da svaki put placam drzavi 400eura za prenos vlasnistva. Ovo ne placas naravno samo ako kupujes novo vozilo ali ok ovde pricamo o polovnjacima. Inace ko je u italiji zna kakve su cene zadnjih 2 godne sa automobilima i sumnjam da ce biti ikakav biznis kao nekada kada su ljudi terali masovno jeftinjake za srbiju. Nema vise toga, jer nema vise jeftinih vozila (ne racunajuci mozda nesto 15 godina staro).

Inace ono za fiestu ti ne pije vodu. Ajde nadji meni jednu fiestu za te pare a da je '96...hehe. Bar ovde na severu italije nema toga za te pare. JOs ako pogledamo auto tog godista da ima obavezno klimu, servo itd...znaci da bude ono kako treba, ispod 2000eura tesko da mozes ista da nadjes to godiste.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359
Via: [es] mailing liste



+2922 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila04.05.2005. u 19:10 - pre 231 meseci
Citat:
Ja bih pre uzeo auto iz npr. Italije koji je promenio 3 vlasnika i
presao 300 000 km, nego neki ekvivalent koji je vozen kod nas a imao jednog
vlasnika. Nije sve u vlasnicima i kilometrima. Jedan predjen kilometar na
nasim putevima je kao 50 na zapadu gde je put ravan kao staklo. A drugo, u
Italiji, osim na samom severu, retko gde pada sneg, tako da se nigde ne baca
so, koja unistava karoseriju, tako da auto ostane savrseno ocuvan. Dok kod
nas auto biva pojeden od silne soli posle godinu dana. Osim ako ne pricamo o
novijim modelima Audija kod kojih je cela karoserija od aluminijuma. Znaci,
nemojte sve gledati tako ograniceno, kroz neke brojke. Kilometri pa
kilometri.

@Nabukodonosor
To je tvoje misljenje, ja sam ipak za to da se kupi auto koji je vozen
ovde, znas tacno gde je servisiran (sto moze i da se proveri), dodjes kod
coveka u kucu i ostalo....A to sto ti mislis da nije sve u kilometrima to je
tvoja stvar, ja sigurno znam da nije isto ako je auto presao 80000 i
300000km za 4 godine, samo proracunaj koliko je necija guzica trebala da
sedi u sedistu da bi napravio tu kilometrazu pa ce ti sve biti jasno.
Druga stvar, nije mi jasno zasto se svi bojite soli na putevima, ja u
svojoj vozackoj karijeri jos nisam vozio auto kome je so nesto ostetila
auto, u ostalom sve su to pocinkovane karoserije....ostecenje koje nastaje
od soli mozete videti tek na starim kolima preko 10godina, a mene takva nisu
nikada ni zanimala, a nebi trebala ni vas...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
*.pool8252.interbusiness.it.



+11 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila04.05.2005. u 19:10 - pre 231 meseci
cuj ovog ? Ja da ti trazim auto, ahaha cool...

Necu sad da spekulisem sta je kome skupo, a sta ne. To je ipak mislim licna stvar. Npr. jedan moj prijatelj je 6 godina u Italiji i nije kupio nikada nijedan auto. Razlog mu je, kaze, mnogo mu da da 600 evra za polaganje vozackog. Da, mnogo je, ali sta je alternativa ? Ziveti u Italiji, zemlji autostrada, automobila i nikada ne voziti auto !

Pored toga nas narod u zemlji, a vidim i u dijaspori, nazalost mora poceti da razbija neke predrasude od drzavi. Kada vi date neke pare drzavi onda to ima neku svrhu. Valda neko mora te autostrade da izgradi, da postavi signalizaciju itd... Vec sam pricao o mizernom stavu mase tipa kako da prevarim ove na tehnickom i kako napraviti homemade katalizator !

Inace sto se tice i osiguranja i u Italiji se stvari menjaju. Ima niz agencija koje hm, za dosta manje pare nude osiguranje. E sad ne znam jos detaljno...
 
Odgovor na temu

ddanijel
Danijel D
It-Srb

Član broj: 2714
Poruke: 639



+10 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila04.05.2005. u 19:43 - pre 231 meseci
Nisam mislio bukvalno da mi trazis auto ali si cifru lupio samo tako. Pricas o nekim ciframa kao da zivis ovde a imam utisak da nisi ni video italiju cim tako pricas ili pak ne zivis na severu italije kao ja pa mozda zato. Kazes osiguranje se potpisuje na godinu dana a placa dvokratko....i tacno i nije tacno, jer mozes da platis sve odjednom , a mozes iz 2 puta (kao sto si ti rekao i to preferiraju skoro svi) , a mozes i iz 3-4 puta , sve zavisi od agencije.ALi ok, to je najmanje bitna stvar. Nema vise ovde nista za ispod 1000eura i to je diskutabilno u kakvom stanju. Onaj ko planira da dotera neki auto tesko da ce mu se ovaj put isplatiti iz italije. Nemacka mozda da, i neka druga zemlja ali ovde haha tesko! Inace evo jedne sveze cifre....
Moj ortak uzeo ovde (u italiji) pre mesec dana vw pasata '98, 1.8 benzinac u zaista odlicnom stanju.Klima i sve ostalo sto ide uz njega (nema alarm), cena 6400eura , stim sto je odmah nakon kupovine morao da menja kaiseve sto ga je ovde kostalo dodatnih 500eura. Presao 180.000 (pod znakom pitanja). Plus posto je zaljubljenik u plin , i to je odradio ovde sto ga je iznelo za ovaj auto 1300eura. Sve u svemu doterao ga na 8200 :)

Inace Beltrami nemoj me shvatiti pogresno zaista ne zelim prepirku samo hocu da kazem da je proslo vreme jeftinih automobila u italiji.

[Ovu poruku je menjao ddanijel dana 04.05.2005. u 20:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila04.05.2005. u 19:48 - pre 231 meseci
Malo je diskusija otisla u drugom smeru.I u Italiji se voze starija kola.Evo mom ujaku je prirastao za srce njegov BMW 320 E30 iz 1986 koji je kupio polovan 1993 kad je dosao u Italiju(tad je to bio fancy auto kao sada sada recimo dobar E36 iz 1998),a inace on je daleko od socijalnog slucaja,naime covek je sada jedan od zamenika direktora MSC cruises,sto nije mala stvar,a u karijeri je bio executive manager mnogih dobrih hotela(kao napirmer 1993 Ripamonti residence u Milanu,pa Forte Crest isto u Milanu(mislim da je sada to Four Seasons nisam siguran,neko ko zna nek kaze),pa na Siciliji isto jednog manjeg hotela...),znaci daleko od socijale,pa vozi auto star skoro 20 godina.Doduse jeste da je uvek imao sluzbene makine u rangu Mecke slona,BMW 7 E38 i slicinh,ali ovo sam napisao samo da vas razuverim da je u Italiji tesko naci na ulici auto star 20 godina,ili da to vozi samo socijala.

Druga stvar jeftin a noviji auto je moguce naci bilo gde na svetu,ako imamo kao uslov da je auto jeftin a noviji.ALI takav auto nuzno ima 300000+ km(kod manjih vozila 200000+ km),ili je akan na taxiju,ili je lupan pa pakovan(frenkeinstein) i slicno.

Ljudi moji,nemojte da se zavaravate da je dobar auto kod nas los.Znam mnogo ljudi koji su prvi vlasnici auta koji ta kola picane,servisiraju redovno,peru ih svaki dan,ta kola su u ekstremno dobrom stanju.Takva kola se i ne akaju kod nas po nekim rupcagama,i makadamu.

Ko kupuje auto nek vidi automobile i kod nas i u inostranstvu na oglasima pa tek onda donese odluku.

Ako neko misli da je ova mecka dobra
http://www.mobile.de/SIDS7-uJR...&id=11111111164112875&

onda je ne znam sta da kazem.

kome trebaju slicni automobili po kriterijumu noviji,veliki a jeftini(ebes kilometrazu i ocuvanost) nek poseti
http://www.automuch.de/autohaus/flash/index.htm
i listu vozila
http://www.automuch.de/am/Sale...uage=de&sort=0&atype=1

EX YU i okolne drzave su ciljna grupa ovog Nemackog handlera.Prvenstveno neobavesteni kupci a videcete i zasto
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
*.pool8252.interbusiness.it.



+11 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila04.05.2005. u 20:22 - pre 231 meseci
pa sad, spomenuo sam fiestu jer sam bas takvu imao u ponudi u pokrajini FVG. Dakle fiesta 96 god, 600 evra. Inace, samo za tvoje obavestenje, kola je moguce naci i za jos manje pare, ali se naravno odmah razgrabe. Svakako stoji da sve zavisi i od stanja kola.

Normalno je kod kupovine polovnjaka racunati na bar jos 300 evra, servisa. Kais, gume, ulje, filteri, spaneri...

Glavno pitanje ovde nije da li sam ja video Italiju ili ne :-) vec sta je bolje voziti auto sa I tablama ili ga uvesti u Srbiju ? Znaci u Italiji pucas u startu za osiguranje dok u Srbiji dajes malo vise za dazbine uvoza ali ta suma je jednokratno. I ona ostaje u ceni auta primer.

Ajde da se ne ljuti ddanijel: ( Posto on ne moze ni posle 7god da nadje fiestu za 600 evra evo recimo ona kosta 1600evra )

dakle 1600 evra, takse porezi prepisi, auto ce izaci evo 3200 u Italiji.
U Srbiji: 1600 evra, + 1600 za uvoz to je isto 3200.

...posle godinu dana...

Nasa Fiestica u Italiji vredi 1200 evra.
U Srbiji ona je izgubila na vrednosti isto oko 400 evra ali vredi 2800.

Zapanjujuce: 1600 evra cist gubitak u Italiji.

i sve bi bilo u redu da ne postoji jedna kvaka koja kaze da rezidenti duze od godinu dana ne mogu voziti kola sa SCG tablicama... -:( pp da ddanijel zato vozi italijanska kola ili ?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 124300 | Odgovora: 360 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.