Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila

elitemadzone.org :: MadZone :: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 124281 | Odgovora: 360 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cult

Član broj: 34862
Poruke: 136
80.80.170.*



Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila29.04.2005. u 14:10 - pre 231 meseci
Cao svima,
VladeM je u pravu, ta registracija je pocela u ponedeljak, 25.04 i zavrsava se u sredu i mogu se uvesti automobili do 15 godina starosti. To je u stvari omoguceno da bi se registrovao ogroman broj neregistrovanih auta koji se vozi u severnom delu Kosova a i Bgd tj. vlasti u Bgd-u bi tu, doduse do 30 juna, dobio politcku bitku u smislu teritorijalnog integriteta barem u severnom delu Kosova. Inace, moguce je obaviti registraciju vozila u Kosovskoj Mitrovici, Gracanici, Silovu, Niskoj Banji.. Jedan od kriterijuma je i kosovska lk kao i odjava od auta, kopija saobracajne i tehnicki pregled uz ugovor koji se dobija od AMS. Eto toliko pa ako imate nekog na cije ime mozete registrovati auto, izvolite, ostalo je jos par dana.
E da, cenovnik je 15, 30, 40 i 50 dinara po kubiku u odnosu na startost auta plus takse i osiguranje od oko 10000 din.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila29.04.2005. u 14:41 - pre 231 meseci
Nisam bas razumeo :) znaci moguce je do 15 godina auto registrovati na Km itd. tj. kosovske table i platiti te dazbine .
Mene interesuje da li recimo mozes prevesti auto sa KM. ( kosovo ) na BG table ( srbija )posto to nisu dozvoljavali do skoro ?

 
Odgovor na temu

VladeM

Član broj: 10654
Poruke: 177
*.net
Via: [es] mailing liste

Jabber: vladem@elitesecurity.org
Sajt: www.bulterijer.co.yu


+1 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila29.04.2005. u 18:50 - pre 231 meseci
Mn> Mene interesuje da li recimo mozes prevesti auto sa KM. (
Mn> kosovo ) na BG table ( srbija )posto to nisu dozvoljavali do skoro

Moze, ja i ne znam da nisu dozvoljavali.

cult, jal 1 auto na 1 lk ili na 1 vozacku? Do koje to srede moze?

--
Best regards,
VladeM mailto:[email protected]
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Mobtel
Član broj: 43396
Poruke: 963
*.suonline.net.

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila29.04.2005. u 20:56 - pre 231 meseci
Citat:
bakara: Meni se nesto cini da takva korsa `99 godiste (znaci onaj noviji model)
ne moze da se kupi za 4000e...ispravite me ako gresim

U pitanju je corsa B i nije '99 nego 10.08.1998 godiste ...cito na pojasevima...
sta mislite o vw polo '96 1.4i....?to me trenutno interesuje posto mogu da se uklopim na 4k EU
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Mobtel
Član broj: 43396
Poruke: 963
*.suonline.net.

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila29.04.2005. u 20:59 - pre 231 meseci
Citat:
Beltrammi: sto se tice ovih cuvenih (po zlu) sajtova tipa autoscout ili mobile de na njih zaboravite. Svakakve sam ljude sretao ali kakvog sve olosa ima u auto-biznisu to treba traziti.

Cak i ako iskljucimo cinjenicu da je kupovina polovnog auta uvek kupovina macke u dzaku, ma sta pricao prodavac i ma kakvim vam papirima mahao, treba znati da je ovde upetljano vise sorti ljudi. Prodavci, preprodavci, sverceri, podmiceni carinici, limari, mehanicari, nakupci itd.

Ne krecite na put, a da prvo ne porazgovarate direktno sa prodavcem automobila. I opet kako god okrenes najbolje je kupiti od nasih dilera na pijaci.

Slazem se sa ovom tvrdnjom 90%...
 
Odgovor na temu

darko
beograd

Član broj: 903
Poruke: 215
*.ppp-bg.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila29.04.2005. u 21:18 - pre 231 meseci
Nema govora o tome da je bolje kupiti auto ovde umesto u Nemackoj. U stvari da se ispravim moze biti bolja(u stvari i jedina)opcija ako gore nemate nikoga, ne znate nemacki itd... pa bi takav put sigurno bio propast. U suprotnom neuporedivo je bolje kupiti auto napolju nego ovde.

@Mobtel

Ne moze tu niko da ti da neki extra savet. Mozes da naletis na dobar auto ali znajuci sta se sve uvozilo ovde i da je to neka donja granica(cena) za takav auto veca sansa je da naletis na neko "djubre". Zato, moj savet, ako vec nemas mogucnosti da uzmes auto napolju, povedi nekog majstora sa sobom, neka pogleda auto pa neka ti kaze sta da radis...
www.cannonballforums.se

CannonBall Community - Cars, Clubs & Tuners
 
Odgovor na temu

cult

Član broj: 34862
Poruke: 136
*.teleportgroup.net.



Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila29.04.2005. u 22:33 - pre 231 meseci
Recimo ovako, bice moguce ali tek nakon provere preko interpola posto se prilikom podnosenja dokumenata potpisuje izjava da ce auto biti poveravan preko Intrepola i da ce tek nakon toga moci da se otudji. inace registracija traje do 03.05 a suska se nesto da ce biti produzena ali otom potom. Inace moze i vise od jednog auta po lk.
Ako te jos nesto bude zanimalo pitaj ali cu moci tek sutra da ti odgovorim, svratio sam samo na kratko.
 
Odgovor na temu

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila30.04.2005. u 00:10 - pre 231 meseci
ok. kapiram . Sto se tice prenosa znam definitivno da nisu dali prenos sa PR tablica na bg i to liku cije je bio auto i u pristini . Znaci sada je dozvoljen prenos sa kosovskih tabli na srpske s tim da bi se otudjio auto potrebno je da prodje neki vremenski period ( 30 dana ili tako nesto ) za prvi put registrovana vozila . Da nebude neka fora da tada zabrane prenos :)))? thx na odgovorima .
 
Odgovor na temu

cult

Član broj: 34862
Poruke: 136
212.200.124.*



Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila30.04.2005. u 11:51 - pre 231 meseci
Za sada stoji da ce prenos definitvno biti moguc i to bez ikakvih problema a drugo je da li ce to nekome biti isipltivo, mislim da je prenos negde oko 400 eura. Doduse, prenos nece biti moguc pre provere papira preko interpola ali u sustini niko ti ne moze zabraniti da prenes auto na trece lice, pa ja sam to isto uardio bez ikakvih problema. Ono sto licno znam je da ce, ukoliko Unmik naval sa KS tablicama, svi prebaciti auto na neke tablice gradova u SCG, ko gde koga ima. Uglavnom cela prica se zavrsava u sredu a ako bude produzetka javljam!
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dialup.neobee.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila30.04.2005. u 16:42 - pre 231 meseci
Mene zanima nesto trece. Kod nas u Kraljevu na auto pijaci vidjam dosta povoljne automobile sa stranim (italijanskim) tablama. Npr. ima Golf 3 (95., 96. ili 97. godiste) za npr. 1200 eura ili 1300 eura. Mislim svako ko se malo razume u sve to ukapirace da tu nesto nije u redu. Ali uzmimo za primer da kupim neki takav auto. Kako ja sebe sutra da zastitim, tj. da me neko ne uhapsi ili oduzme auto ako se ispostavi da prodavac tog auta nije bas na legalan nacin nabavio isti(kupio kradena, ukrao, nesto muljao ili nesto osamnaesto)? Kakva su vasa iskustva?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Nikola_BGD
Beograd

Član broj: 25863
Poruke: 340
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila30.04.2005. u 19:22 - pre 231 meseci
@Mobtel:

VW Polo za te pare je prilicno ok varijatna a uvek ces ga kasnije najlakse prodati u odnosu na ostale u klasi.
Jedino dobro proveri da nesto nije u kvaru posto se oni koliko ja znam krecu vise od 4k eura, a oko 4k imas Corsu.

Corsa je takodje ok al kao sto su rekli izbegavaj 1000 kubika modele i dizele. I zanjih je donja cena 4000e kolko znam..

Ja bih se svakako pre odlucio za polo.

Javi sta si uradio :))))))))

poz

n

 
Odgovor na temu

cult

Član broj: 34862
Poruke: 136
*.teleportgroup.net.



Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila01.05.2005. u 13:12 - pre 231 meseci
www.poliziadistato.it , evo link pa ako sumnjas u auto ides lepo na sajt It policije i tamo proveris odjavu, saobracajnu, br motora i sasije. Po pravilu su ti automobili presli vise od 200.000 km i uglavnom se kupuju u paketu a ne pojedinacno a to u samom startu smanjuje cenu. Imao sam prilike da se i sam uverim da je pet auta u Italiji kupljeno za 1.000 eura, dva su bila njesra a ostala tri sasvim ok. Normalno zavisi i od toga da li je auto lupan ili ne i za takvu procenu ti treba ostro oko ili dobar majstor-savetnik. E da, ovaj link sluzi iskljucivo za automobile uvezene iz italije a mozes ga prebaciti i na engleski jezik ako ti je lakse.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dialup.neobee.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila01.05.2005. u 20:34 - pre 231 meseci
Ma nije problem oko toga da li je auto lupan ili ne, vec koliko je sve to legalno nabavljeno. Ali ja kada kupim auto, dzabe mi je da idem na taj sajt i da vidim da je ukraden ili nesto slicno. Ali hvala na info-u. Ipak ovaj sajt ide u bookmarks.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dialup.neobee.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila02.05.2005. u 20:51 - pre 231 meseci
Moze li neko ko zna nemacki da mi pojasni ovo? Mislim, pogledajte cenu. Verovatno ima neka caka, ali kao sto rekoh, ne znam nemacki.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

darko
beograd

Član broj: 903
Poruke: 215
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila02.05.2005. u 21:42 - pre 231 meseci
PREIS NACH ANFRAGE - Po srpski pozovi ga i dobices odgovor koja je cena :-) Ono je bilo samo da zajebe search i da ti odmah izbaci njegov auto.
www.cannonballforums.se

CannonBall Community - Cars, Clubs & Tuners
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dialup.neobee.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila02.05.2005. u 22:58 - pre 231 meseci
OK, hvala na prevodu.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359
Via: [es] mailing liste



+2922 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila03.05.2005. u 16:49 - pre 231 meseci
Citat:
sta mislite o vw polo '96 1.4i....?to me trenutno interesuje posto
mogu da se uklopim na 4k EU

@Mobtel
Pa ja pisah vec ranije da sam bio vlasnik jednog vw pola `98 ..1.6i
platio sam ga 6000e pre 6meseci, istina prodah ga veoma lako zato sto nasi
ljudi vole vw...ali moje licno misljenje je da je to jedan izdrzljiv
neudoban, i vrlo skup za odrzavanje auto, znam da se mnogi nece sloziti sa
mnom :) A ako te nesto vise zanima pitaj...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359
Via: [es] mailing liste



+2922 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila03.05.2005. u 16:50 - pre 231 meseci
Citat:
Ma nije problem oko toga da li je auto lupan ili ne, vec koliko je
sve to legalno nabavljeno.

@Nabukodonosor
Mislim da ne treba toliko da se brinete oko toga da li je auto ukraden
ili ne, pogotovo ako kupujete auto do 5,6000e...vise treba brinuti o tome
koliko je taj auto izmucen i koliko je presao, vec vise puta se ponavlja da
automobili iz uvoza za par godina prelaze i preko 200000km....Evo jedan
primer: moj prijatelj je dovezao mondeo limuzinu star 4 godine koja je
presla 350000km, a cajger je vracen na 101000km (omiljen broj nasih
preprodavaca ;))
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila03.05.2005. u 17:08 - pre 231 meseci
A zasto ne bi onda otisao u DE?

Prvo pogledas mobile.de, izaberes nekoliko kandidata, sednes na bus/avion/voz, odes tamo - kupis auto, i odvezes se kuci?

Mislim, tako te niko ne moze zeznuti za menjanje kilometraze, sklapanje sasije na mator motor i sl...

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila03.05.2005. u 17:48 - pre 231 meseci
Kao sto Ivan rece...sedite u avion i ..

medjutim ima tu i druga strana price...cale jednog mog poznanika hteo je sina da obraduje "novim" kolima i otisao do Holandije da kupi kola za sina, kupio kola i to u pet do dvanaest kod zatvaranje berze automobila plus toga dana je jos padala kisa. Izbarao automobil dosao do prodavca i rekao placam x tj. cini mi se 1000 evra manje od ponude. prodavac prvo odbii, kad se nas lik okrenu i krene... Holandjanin gledao ledja kupca, gledao u nebo, bio svestan cinjenice da nema nista od prodaje tog vikenda i posle par trenutaka rece OK.

Isplata i povratak kuci, ali...sad tu nastaje problem..Caletu mog poznanika toliko su se svidela kola i udobna voznja u njima od Holandije do Beograda, da je sinu dao juga a za sebe zadrzao novokupljeni auto :-)

naravoucenije: ako mozete sami obavite kupovinu, inace ... :-)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Uskoro slobodan uvoz polovnih vozila

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 124281 | Odgovora: 360 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.