Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u

[es] :: Advocacy :: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13

[ Pregleda: 32939 | Odgovora: 249 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu



Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u22.07.2004. u 21:57 - pre 241 meseci
Citat:
Palma: Gosn Bozović, ponosni sistem administrator kućnog računara :)

Mnogo teksta ima, al' mi nešto u jednom tvom postu nije jasno. Naime, objasni ti nama ovde - kako se to IIS dodatno plaća? Ja kad kupim Windows Server imam tu i IIS i mogu da ga koristim kako mi volja, bez da plaćam dodatne licence za isti. A kad to objasniš, kaži nam, 'leba ti, na kojim si ti to drogama, da se malo i mi veselimo :)



Pa dobro sad.....mnogo smo se veselili tvojim drogama...:)
Da malo promenimo...:):):)
 
Odgovor na temu

popeye
Branko Ivanović
Beograd

Član broj: 3846
Poruke: 960
*.bitsyu.net

Jabber: popeye@elitesecurity.org
ICQ: 18038966
Sajt: popeye.linuxo.org


Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u22.07.2004. u 22:18 - pre 241 meseci
Citat:
-zombie-: još je prava bombonica što dolazi sa ovim SFUom.. samo sam još malo podesio par sitnica, i (skoro) kao kod kuće..


Znači, istina je. Prekopirali su Linux u novi Windows.
 
Odgovor na temu

popeye
Branko Ivanović
Beograd

Član broj: 3846
Poruke: 960
*.bitsyu.net

Jabber: popeye@elitesecurity.org
ICQ: 18038966
Sajt: popeye.linuxo.org


Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u22.07.2004. u 22:23 - pre 241 meseci
Citat:
bojan_bozovic: @moderatori

Možda ne bi bilo loše zaključati ovu temu.


E brajko, advocacy je ovo. :)

Citat:
Welcome to the jungle
We've got fun 'n' games
We got everything you want
Honey, we know the names
We are the people that can find
Whatever you may need...
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.beotel.net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u22.07.2004. u 22:37 - pre 241 meseci
ma istina.. (skoro) ceo GNU/sloj, Gcc, GNU/emacs, Gvim (GNU/vim), Gnome, GNU/ovo, GNU/ono..

čak sam načuo da se priča da su i stare podsisteme koje su još davno pokrali iz BSDova (TCP stack, job/process/thread scheduler, etc..) zamenili GNU/ekvivalentima..

ali što je najgore, to sve upravo zataškavaju (as we speak).. npr, pogledajte njihova javna saopštenja i najave.. pričaju kako pokušavaju da "izbace" sav slobodan softver iz SFU, da bi mogli da ga isporučuju zajedno sa windowsom..

naravno, to (očišćeno od marketinških i biz-dev ulepšavanja) znači da će samo skloniti (ili bar zamaskirati, preimenovati, etc..) delove GNUa koji su vidljivi spolja.. ostalo ionako niko neće moći da nađe, jer je to glupi closed source..

a inače, navode da otvaranje windows koda "nije opcija o kojoj razmišljaju".. dok ja mislim da je curenje w2k koda bio samo probni balon.. a kako izgleda da su to preživeli, ima još nade.. ;)

 
Odgovor na temu

popeye
Branko Ivanović
Beograd

Član broj: 3846
Poruke: 960
*.bitsyu.net

Jabber: popeye@elitesecurity.org
ICQ: 18038966
Sajt: popeye.linuxo.org


Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u22.07.2004. u 22:45 - pre 241 meseci
Longhorn GNU/Windows, znači.

Razumljivo, kad malo bolje razmisliš to je u principu bio jedini način da zadrže udeo na tržištu bez teških investicija. Morali su brzo da izmene ogromnu količinu škart koda koji se nagomilao svih ovih godina (osnova je još uvek onaj kod od QDOS-a, kojim su prevarili IBM), a znaju da su svi kvalitetni programeri u GNU fondaciji ili pišu open source softver.

Možeš li da mi iskopiraš instalaciju? Probao bih i ja GNU/Windows, baš si me zainteresovao.
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u22.07.2004. u 22:50 - pre 241 meseci
@zombie

Da li si siguran u to što pričaš? Imaš li novi windows? Ako su dobro zataškali stvar, ti to ne bi primetio? HP, Sun i IBM se nisu usudili da urade tako nešto.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
131.107.53.*



+7177 Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u22.07.2004. u 22:52 - pre 241 meseci
Skart koda? Elem.. NT kernel i sistem je pisao covek koji ima odredjenu reputaciju u OS krugovima.. check your books.. nema tu ni traga od QDOS-a, vec se radi o vrlo modernom kernelu... no, za to treba posedovati i malo teorijskog znanja o OS-evima a ne samo imati advocacy jezik :)

NT4 i W2k source su siroko dostupni... nema ni traga od nekakvih GNU zezancija, jer bi se GNU komjuniti svakako drao na sva zvona do sad.

Koliko znam TCP/IP stack nije GNU, kao sto ni BSD nema veze sa GNU-om... mozda bi bradati to voleo da bude tako ali... :)


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu



Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u22.07.2004. u 22:54 - pre 241 meseci
Ma onda to cudo moze free da se kopira...a jel ima negde source za download...;):):):)

GNU/Windows...ohoho...sta sve necu cuti...:):):):)
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
131.107.53.*



+7177 Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u22.07.2004. u 22:56 - pre 241 meseci
Nego da - i oko tog GNU dokazivanja - nema nikakve potrebe da kod bude open-source - sticajem okolnosti ja sam bio svedok jednog dokazivanja i prepiske oko kradje GNU koda (Xvid vs. Sigma Designs slucaj) i GPL kod je lociran unutar zatvorenog binary koda.

Uz nekoliko dobrih poznavaoca IA-32 masinskog jezika i dovoljno slobodnog vremena, nije nikakav problem naci stvari koje su kopirane. Kako GNU zealoti imaju neogranicenu kolicinu slobodnog vremena - verujem da oni sve vreme to pokusavaju :)

Na kraju krajeva - sigurno bi i neko iz MS-a propricao o tome ili to koristio za ucenu svojih sefova... ne zavaravajte se - ozbiljne firme zaista izbegavaju GPL zloupotrebe, to nikom ne treba.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u22.07.2004. u 22:58 - pre 241 meseci
@Ivan

NT koristi Mach mikrokernel, odnosno, baziran je na njemu. Uz malo debagovanja i tekst mod boot, NT4 ne bi bio loš sistem. U ovome se slažemo, i meni je teško da poverujem da bi Bil stavio glavu u torbu u zemlji u kojoj svako može da tuži predsednika i dobije na sudu.
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu



Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u22.07.2004. u 23:05 - pre 241 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Skart koda? Elem.. NT kernel i sistem je pisao covek koji ima odredjenu reputaciju u OS krugovima.. check your books.. nema tu ni traga od QDOS-a, vec se radi o vrlo modernom kernelu... no, za to treba posedovati i malo teorijskog znanja o OS-evima a ne samo imati advocacy jezik :)

NT4 i W2k source su siroko dostupni... nema ni traga od nekakvih GNU zezancija, jer bi se GNU komjuniti svakako drao na sva zvona do sad.

Koliko znam TCP/IP stack nije GNU, kao sto ni BSD nema veze sa GNU-om... mozda bi bradati to voleo da bude tako ali... :)


Ma da je VMS nesto valjao ne bi tako lako nestao sa scene...;):):)
Hehehe, zezam se, VMS je fenomenalan OS ali NT definitivno nije iako su isti ljudi umesani.

Zasto?


Pa microsoft je u svoj svojoj mudrosti opteretio NT sa tolikim glupostima, backward compatibilityjima, polusmisljenim feature-ima, uguranjom web browsera u samu srz OS-a, tj losim dizajnom..itd da od kvaliteta VMS-a i talenta njegovog tvorca se ne da nista primetiti u windows familijama OS-a...;)

Naprotiv...

 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
..-chandran.sbs.auckland.ac.nz



+3 Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u22.07.2004. u 23:17 - pre 241 meseci
Citat:
bojan_bozovic:
Većina korporacija nije reprezentativna, jer tamo decision making NIJE u rukama kompetentnih ljudi.
Uvek je kako šef kaže, na osnovu ličnog IT iskustva u MS office-u

Izvini, ali ovde si zestoko lupio. Pa to je mozda u nekim malim jadnim firmicama a nikako u korporacijama. Da se nekompetentni sef pita za tako neke stvari pa ta korporacija bi brzo propala. U kojim korporacijama si radio?
Evo ja radim na mestu gde ima vise od 5000 zaposlenih i mogu da ti kazem da sef nista ne odlucuje. Maltene sam ne ide ni u wc-e. Sistem administratori odlucuju i oni narucuju i windows i linuks prema potrebama a ponekad i sami radnici narucuju kada im nesto treba i kada je nestandardna oprema. Evo ja sam bas juce narucio HP linux workstation sa Quadro grafickom karticom (treba nam ulaz za stereoscopic device a i izasao je DOOM 3, hehe :-) ). Ali takodje smo od administratora trazili i dva XP racunara...
Nemas pojma kako se radi u korporacijama. Pa oni imaju savetnike za sve a o nekim strucnijim stvarima gde nisu kompetenti ce da pitaju zaposlene sta im treba odnosno administratora koji je u kontaktu sa zaposlenima i zna sta im treba....

Nego ajde posto kako ti kazes mozda ima korporacija koje nisu reprezantivne ajmo onda da uzmemo 100-1000 najjacih firmi u Americi jer su oni reprezantivni cim se nalaze na toj list sto znaci da nisu pogresili pri izboru. Ili bi ti da izaberes korporacije za koje ti mislis da su reprezantivne. Kakve kvalifikacije za menadzment i ekonomiju imas pa da ti poverujemo?
 
Odgovor na temu

popeye
Branko Ivanović
Beograd

Član broj: 3846
Poruke: 960
*.pristop.co.yu

Jabber: popeye@elitesecurity.org
ICQ: 18038966
Sajt: popeye.linuxo.org


Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u22.07.2004. u 23:20 - pre 241 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: no, za to treba posedovati i malo teorijskog znanja o OS-evima a ne samo imati advocacy jezik :)


Eto ti sad, još ćemo se početi vređati. Sad ja trebam da uzvratim istom merom?

Citat:
Ivan Dimkovic: NT4 i W2k source su siroko dostupni... nema ni traga od nekakvih GNU zezancija, jer bi se GNU komjuniti svakako drao na sva zvona do sad.


Ko priča o NT4 i W2k? Komentarišemo Longhorn GNU/Windows, instaliran kod zombija. Mada, odakle ti to da je celokupan kod pomenutih sistema dostupan?

Citat:
Ivan Dimkovic:
Koliko znam TCP/IP stack nije GNU, kao sto ni BSD nema veze sa GNU-om... mozda bi bradati to voleo da bude tako ali... :)


Pa nije bio, sada izgleda jeste. Šta mene optužuješ, ja još uvek nemam GNU/Windows.
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u22.07.2004. u 23:26 - pre 241 meseci
Axez
to je zato što komercijalisti u MS, a ne sistem programeri određuju kakav će OS da bude:-)
Nego, da se vratimo malo na Win.
Microsoft certifikat za drajvere ili:
1. Microsoft VxD/PE miniport specifikacija nije dovoljno striktna:-)
2. Programeri drajvera pišu đubre, treba MS certifikat, da MS potvrdi da nije đubre:-)
3Microsoft drajver specifikacija ima puno zastarelih funkcija, a programeri drajvera su glupi ko ... pa ih koeiste
ili
marketinška kampanja da MS uštine proviziju na tuđ rad i račun?
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.beotel.net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u23.07.2004. u 00:32 - pre 241 meseci
Citat:
popeye:
Longhorn GNU/Windows, znači.


pa.. već ljudi pričaju o tome.. pogledajte npr komentare na ovom orejli blogu.. (oni kažu GNU/Microsoft, ali misle na isto.. ;)
http://www.oreillynet.com/cs/user/view/wlg/4201


Citat:
popeye:
Razumljivo, kad malo bolje razmisliš to je u principu bio jedini način da zadrže udeo na tržištu bez teških investicija. Morali su brzo da izmene ogromnu količinu škart koda koji se nagomilao svih ovih godina (osnova je još uvek onaj kod od QDOS-a, kojim su prevarili IBM), a znaju da su svi kvalitetni programeri u GNU fondaciji ili pišu open source softver.


pa dobro, ne preteruj i ti sad.. :-P

ako MS programeri uspeju da spoje ova dva (pod)sistema, to bi ipak dokazalo da nisu baš svi za bacanje.. a ako to uspeju sa onim inferiornim NT kernelom, onda će sigurno posle lako moći da (na brzinu) zamene njega nekim linux ili BSD kernelom.. ili pak čekaju na HURD, koji je ionako mnogo sličniji Mach mikrokernelu na kome je baziran NT kernel..

inače, zar ne beše CP/M pre bilo kakvog DOSa?

Citat:
Možeš li da mi iskopiraš instalaciju? Probao bih i ja GNU/Windows, baš si me zainteresovao.


pazi, ja sam ovo dobio preko internog MS alpha testing programa, preko UK firme za koju radim, ali sam morao da ispotpisujem brdo NDA ugovora, tako da nisam siguran koliko želim da rizikujem sa deljenjem iste..

uostalom, ako sačekaš malo, javna beta će biti gotova verovatno do kraja godine, tako da ćeš moći i sam sve da probaš (mada, do tada će verovatno izbaciti/sakriti svako pominjanje GNUa)..


Citat:
bojan_bozovic:
@zombie

Da li si siguran u to što pričaš? Imaš li novi windows? Ako su dobro zataškali stvar, ti to ne bi primetio? HP, Sun i IBM se nisu usudili da urade tako nešto.


pa nisam siguran.. precizno sam naglasio u koje stvari jesam, a u koje nisam siguran..

npr, zna se da MS još odavno ukrao BSD kod za razne podsisteme u NT kernelu i uopšte celom win32 sistemu (nije ništa novo, potraži na google), a isto takođe imam ovde ispred sebe jednu alfa verziju longhorna na kojoj imam sve te pomenute GNU/alate, tako da sam u te stvari siguran..

e sad, ono oko izbacivanja (čitaj između redova, sakrivanja) tih OSS alata, da bi mogli da SFU isporučuju sa dugorogim, e to već nisam siguran, ali to ja zaključujem iz njihovih (javnih) saopštenja.. (takođe, nisam siguran ni da će da otvaraju kod windowsa, već sam naglasio da je moje mišljenje da je ono sa w2k kodom bio samo probni balon)


Citat:
Ivan Dimkovic:
T4 i W2k source su siroko dostupni... nema ni traga od nekakvih GNU zezancija, jer bi se GNU komjuniti svakako drao na sva zvona do sad.

Koliko znam TCP/IP stack nije GNU, kao sto ni BSD nema veze sa GNU-om... mozda bi bradati to voleo da bude tako ali... :)


ne čitaš dobro.. nisam rekao da trenutni windowsi imaju GNU kod u sebi (imaju BSD), već da se spremaju da sada zamene neke od tih podsistema GNU/ekvivalentima..

e to već, ako mene pitaš, deluje logično i razumljivo.. ne tvrdim da je tačno, ali izvodljivo..


Citat:
axez:
Ma onda to cudo moze free da se kopira...a jel ima negde source za download...;):):):)

GNU/Windows...ohoho...sta sve necu cuti...:):):):)


xexe.. jeste, zvuči jako čudno, ali to je baš zato vrlo moguće da je istina.. ;)

nego, nema dugorogi alfa da se skine (bar ne ova verzija sa SFU i još nekim stvarima koju ja imam), vidi gore detaljnije objašnjenje..


Citat:
Ivan Dimkovic:
Uz nekoliko dobrih poznavaoca IA-32 masinskog jezika i dovoljno slobodnog vremena, nije nikakav problem naci stvari koje su kopirane. Kako GNU zealoti imaju neogranicenu kolicinu slobodnog vremena - verujem da oni sve vreme to pokusavaju :)


ovaj, da naravno..

ali zaboravljaš nekoliko sitnica.. prvo, i ti sam si tvrdio da sam izvorni kod ne znači ništa, i da niko ne može da juri stotine hiljada linija (nepreglednog) C/C++ koda da bi recimo ispravljao bugove, ili dodavao opcije..

e sada, mogu samo misliti da se taj problem exponencijalno raste ako nemaš čak ni izvorni kod, nego sam izvršne fajlove..

a uz to, nije mnogo teško binarni kod (pre)pakovati (najlakše UPX), a kako i ovo nije "običan" win32 kod, već malo "specijalan" (videti najave da će jedan isti proces moći da pristupa i win32 i GNU sistemima), verujem da to još više otežava posao..



..ostalo..


evo linka koji govori da planiraju da ubace SFU u windows po defaultu, i da su već ubacili GNU/alate (već pobrojane, GNU/bash, i još neke..) unutra.
http://www.entmag.com/news/article.asp?EditorialsID=6086

evo još malo o tome kako MS finansira razvoj nekih opensource alata koji imaju veze sa SFU.. (GCC kolekciju kompajlera npr)
http://idevnews.com/IntegrationNews.asp?ID=66

ovde pričaju kako će isti proces moći da se poveže i sa win32 i sa GNU podsistemima, i kako (još) ne mogu da SFU distribuiraju uz windows zbog GNU koda, ali rade na tome da ga zamene (čitaj između redova: da ga sakriju)
http://www.techimo.com/newsapp/i11377.html

btw, vidite na samom MS sajtu.. kako su GNU napisali (svim) malim slovima.. ko da su od mene učili.. :-P
http://www.microsoft.com/techn...ions/interop/sfu/migun2wi.mspx

za više informacija (i dokaza), pogledajte i ove linkove..
http://www.dashes.com/anil/2004/01/19/microsoft_nix
http://www.osnews.com/story.php?news_id=5751
http://www.interopsystems.com/tools/warehouse.htm


i na kraju, ponovo pogledajte komentare na http://www.oreillynet.com/cs/user/view/wlg/4201 jel se lepo vidi da je veći deo toga čine GNU alati.. osnova je recimo gcc+glibc, a upućeniji će razumeti šta to znači za ceo windows..
 
Odgovor na temu

popeye
Branko Ivanović
Beograd

Član broj: 3846
Poruke: 960
*.bitsyu.net

Jabber: popeye@elitesecurity.org
ICQ: 18038966
Sajt: popeye.linuxo.org


Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u23.07.2004. u 01:14 - pre 241 meseci
Hm, stvari postaju jasnije. Apple je prešao na BSD, Novell na Linux, evo sad i Microsoft polako odustaje od Windowsa. Pazi smejuriju, nazivaju ga "Windows Services for Unix", a ustvari se radi o Unix servisima pod Windowsom.

Posle ovih tekstova, nisam siguran da bi Longhorn trebalo zvati GNU/Windows. Priličnije je GNU/Interix, budući da je Microsoft uneo najmanje koda. Kupili Interix, uzeli GNU, zapakovali i voila! Novi "Windows". Nije nego.

Ako ništa, sad i GNU/Windowsovci mogu da pokrenu Tuxracer.
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
..-chandran.sbs.auckland.ac.nz



+3 Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u23.07.2004. u 01:17 - pre 241 meseci
A zasto windows ne moze da ubaci SFU zajedno sa windowsom ako SFU ima gnu softver? Kako postoje distribucije linuxa koje imaju copyrighted softver? Ne razumem (neupucen sam)
 
Odgovor na temu

popeye
Branko Ivanović
Beograd

Član broj: 3846
Poruke: 960
*.bitsyu.net

Jabber: popeye@elitesecurity.org
ICQ: 18038966
Sajt: popeye.linuxo.org


Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u23.07.2004. u 01:26 - pre 241 meseci
Naravno da može, ali mora vršiti distribuciju GNU softvera pod GPL licencom. Sad, kako GNU softver u SFU čini oko 60%, prirodno je zvati ga GNU/Windows.

Drugih problema nema. Ja lično mislim da je to odlično, budući da će preko GNU/SFU moći da pokreću UNIX i Linux programe.
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
*.bos.east.verizon.net



+6 Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u23.07.2004. u 01:33 - pre 241 meseci
Citat:
GNU/Windows


Hehehe, lep trolić, ali sam vas pretekao:

http://www.codeproject.com/lou...ll&userid=14112#xx878489xx
 
Odgovor na temu

popeye
Branko Ivanović
Beograd

Član broj: 3846
Poruke: 960
*.bitsyu.net

Jabber: popeye@elitesecurity.org
ICQ: 18038966
Sajt: popeye.linuxo.org


Profil

icon Re: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u23.07.2004. u 01:42 - pre 241 meseci
Vidovito sa tvoje strane, mada nisi očekivao da će Microsoft tako lako preći na GNU/WIndows.
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Slicnost ili potpuno kopiranje Windows-ovog grafickog okruzenja na Linux-u

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13

[ Pregleda: 32939 | Odgovora: 249 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.