Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije

elitemadzone.org :: MadZone :: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije

Strane: << < .. 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 281310 | Odgovora: 1804 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije09.09.2017. u 21:51 - pre 80 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Znaci, SFRJ je bila napredna u odnosu na slicne drzave u periodu izmedju dva rata, ali je bila veoma nedemokratska, totalitarna i losija za zivot u odnosu na monarhije iz druge polovine 20. veka.


Koje monarhije covece? Monarhije o kojima ti pricas su ustavne monarhije. Sta to znaci, pitas se ti? Pa znaci da postoji ustav koji definise ko upravlja kojim delom vlasti u zemlji, i odredjuje koja je uloga (prava i ovlastenja) monarha a koja demokratski izabranog parlamenta. Sto ne znaci da monarh u ustavnoj monarhiji ne moze imati velika prava, nego da njegova prava zavise od specificnog ustava te drzave koja je odlucila da ostane monarhija ili da postane republika.

Pa znas li ti koja su ustavna ovlascenja Svedskog ili Holandskog ili Danskon kralja? Manja nego nekog ministra bez portfelja u vladi Srbije.

Umesto da odbace monarhiju u krvavoj revoluciji, politicari i kraljevi ovih zemalja su se transformisali sa redefinisanjem ustava na taj nacin da se postigne balans, da budu zadovoljni tradicionalisti poput tebe, i parlamentarci poput ovog drugog tabora. A prakticno sva vlast i zakonodavna i izvrsna, u tim monarhijama, je u rukama demokratski izabranog parlamenta i zato nisu ni morali da seku glave monarsima i transformisu se u republike. Holandija ti je bila veca republika 1600-te godine nego sto je Srbija danas.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije09.09.2017. u 22:27 - pre 80 meseci
Citat:
MajorFatal:
Auh koliko istoričara na forumu a bio sam uveren da je tehnički forum, kad ono društveni, evo malo pravih istoričara za promenu :)
https://youtu.be/hTMefZbFApU



Nisi dobro postavo ovaj link, a evo ti i transkript napravljen od strane Nemaca, sa sastanka generala Draze sa Nemackim predstavnikom, koji se malo ignorise u ovom dokumentarnom filmu:

https://sr.wikisource.org/sr-e...8%D0%B2%D1%86%D0%B8_11.11.1941.


Pukovnik Draža Mihailović je odgovorio (nemackom predstavniku, na optuzbe da je napadao nemce, priloženo stenogramu):
Citat:

'Nisam predstavnik ni Londona ni bilo koje druge zemlje. Ne interesuju me zato ni Vaše dosadašnje ni Vaše buduće namere. Ali, u Srbiji su u toku mere na osnovu kojih se neće prolivati krv onih koji nisu krivi. Komunisti će i dalje izazivati prepade da bi ubijali nevine. Nedić se nije mogao probiti, jer se nije moglo delovati na otvoreni način. Srpski narod voli slobodu, bez obzira na to što je slobodu izgubio, on se nada da će je ponovo steći. Nedićeva vlada je potpuno otvoreno istupila i stavila se na stranu okupatora, i to je bila njena greška. Nije moja namera da ratujem protiv okupatora, jer kao generalštabni oficir poznajem snage obeju snaga. Nisam ni komunista, niti radim za njih. Ali, ja sam pokušao da ublažim i sprečim njihov teror. Sami Nemci su predali Užice, a time je počela trka između mene i komunista. Pošto su Nemci povukli svoj slabi garnizon, komunisti su napali Gornji Milanovac, pa sam stoga i ja morao to da učinim. Oni su krenuli na Čačak, pa sam morao i ja. Pošli su na Kraljevo, morao sam i ja.

Napad na Krupanj nije moje delo, već je to delo otpadnika poručnika Martinovića. Ali, moji ljudi su krenuli na Loznicu zato da je komunisti ne zauzmu. Napad na Šabac je delo neposlušnih elemenata. Tamo sam naredio povlačenje, jer je besmisleno napadati Šabac, ako se ne može zauzeti leva obala. Nikad nisam sklapao ozbiljne sporazume sa komunistima, jer oni se ne brinu za narod. Njih vode stranci, oni koji nisu Srbi: Bugarin Janković, Jevrejin Lindemajer, Mađar Borota, dva muslimana čija mi imena nisu poznata, pripadnik ustaša major Boganić. (Imena i podaci su netačni sem imena Borote, ali on nije Mađar — nap. autura.) To je sve što znam o komunističkom vođstvu. Oni hoće da pogine što više Srba kako bi docnije imali uspeha. Moja jedina namera je da sprečim teror koji je isto toliko užasan kao i nemački. Narod je trenutno izložen dvema terorističkim akcijama, a nevin je! Teroristički akti komunista se sprovode izazivanjem incidenata, kako bi bili streljani oni koje su Nemci pohapsili.

Kao vojnik ne stidim se što sam nacionalista. U tom svojstvu želim jedino da služim narodu. Pri tom nisam se stavio na stranu onih koji žele da isteraju Nemce. Ali neću da dozvolim, uzimajući u obzir slabe nemačke snage koje su u zemlji, da Srbija postane komunistička. Vodila se borba sa pojedinim oficirima i podoficirima, ali to je ipak bio samo manji broj. Naša dužnost je, kao vojnika da se ne predamo dok god možemo izdržati. S toga nam se ne može prebaciti zašto se ne predajemo. Nikad nisam pomišljao na to da se u vezi s tim služim lukavstvima.

Zahtevam da mi se omogući da nastavim borbu protiv komunizma koja je počela 31. oktobra. Mi znamo kako se vodi borba u šumi, naročito protiv elemenata koji žele da se sakriju.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije09.09.2017. u 23:40 - pre 80 meseci
I kakve veze ima cetnicko partizanski gradjanski rat, po glavi stanovnistva, sa slepom granom evolucije, tj zapadnom civilizacijom? Tonikako da povezem
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1335
*.dynamic.sbb.rs.



+559 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije10.09.2017. u 00:15 - pre 80 meseci
Nikakve, ali pošto smo mi od svih grana evolucije najsleplja takoreći najslepačkija, mislim da je sve počelo od onog lomnog jer mu neko uvredio idola, i traje već dvadeset strana, ali brzina kojom smo se podelili na (prašnjave) partizane i (bradate) četnike je zadivljujuća, i pored krajnje nezahvalnog izbora, nek kaže neko mrskom nato agresoru što nam ukrao koš sa lokalnog igrališta da sledeći put ne mora da bombarduje, bolje da nam podele oružje, brže ćemo to mi sami i efikasnije.
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije10.09.2017. u 07:07 - pre 80 meseci
..eeee
 
Odgovor na temu

Steve Lonmo

Član broj: 331472
Poruke: 58
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+518 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije10.09.2017. u 09:34 - pre 80 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: Do danasnjeg dana niko sa 100% sigurnoscu ne moze da kaze ko je bio Tito, kako mu je ime i prezime i koje obrazovanje je zavrsio. FBI kaze da je bravar nestao 1937, a CIA kaze da je Tito imao poljsko-rusko poreklo. Prilicno je cudno sto Tito nikada nije posetio grob svojih roditelja. Rado bih video rezultate DNK analize, pa da zavrsimo sa time ko laze a ko govori istinu.


Citat:
dr Nikita Bondarev, rukovodilac Balkanskog odeljenja Ruskog Instituta za strateška istraživanja:

"Nisu mi jasni neki eksperti iz Srbije, kojima smo mi, ruski istraživači još 2009. godine poklonili kopiju celokupnog dosijea Josipa Broza, a koji je sačinila Kominterna. Jasno se vide otisci prstiju iz 1908, 1916, 1921, 1928, 1935, 1944. i 1973. godine. Svi su identični! Jasno je da nekome treba da otvori pitanje porekla Tita kako bi nešto drugo sakrio! Još je zanimljivije da NI JEDAN istraživač, koji je pisao Titovu biografiju, nikada nije otvorio njegov dosije iz Kominterne. Odgovor je prost, jer sadržaj tog dosijea ne odgovara autorovom predubeđenju. Ponavljam, NI JEDAN Srbin nije otvorio dosije, a napisano je 100 Titovih biografija. Ni Simić ni Đuretić... niko nije pisao na osnovu dokumenata već na osnovu predubeđenja. Nije mi jasno zašto ćuti Institut za savremenu istoriju iz Beograda, jer njima smo poklonili celokupan dosije. Znači, tu je prste umešala vaša politika. Ova tema, u ovakvoj formi, treba samo srpskim političarima, a ne nauci!"


Inače "naučni" sektor Instituta za savremenu istoriju iz Beograda čine: Bojan Dimitrijević - onaj u crnoj Princ Eugen majici i autor afirmativne knjige o ustašama od pre nekoliko strana ovde, psihopata Srđan Cvetković, mucavi Kosta Nikolić koji piše školske udžbenike iz istorije... i slični "istoričari" iz uglednih četničkih porodica.

 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije10.09.2017. u 11:16 - pre 80 meseci
Sad će četnici, antikomunisti, antiRusi i anti-sve_zdravorazumsko da ti odgovore kako su ti dosijei Kominternino kukavičje jaje, kako su u dosijeima falsifikovani podaci i kako se ne mogu osloniti na rusku nauku. Zato im je informacija "iz prve ruke", od dedinog komšije deda, pouzdanija jer mogu da je menjaju kako ko hoće.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije10.09.2017. u 11:33 - pre 80 meseci
Pa stvarno treba biti vranesevic pa poverovati da su kovali planove za svetske zavere i to sve dokumentovali, zapisali do detalja i pohranili u arhivu
Pazi dokaz, otisak prsta, pa zar ruski ucenjak ne gleda filmove, sakrije se u biblioteku i uci. Pa jos uzimali otisak svakih 5-6 godina, da se nesto ne promeni, valjda Jozek obnavljao clanarinu...

Na stranu dede zalivene rakijom, tu nema podele, zalivaju i crveni i crni
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije10.09.2017. u 11:51 - pre 80 meseci
Citat:
SlobaBgd: Sad će četnici, antikomunisti, antiRusi i anti-sve_zdravorazumsko da ti odgovore kako su ti dosijei Kominternino kukavičje jaje, kako su u dosijeima falsifikovani podaci i kako se ne mogu osloniti na rusku nauku. Zato im je informacija "iz prve ruke", od dedinog komšije deda, pouzdanija jer mogu da je menjaju kako ko hoće.
:D


Vidi Slobo - imas zvanicnu pricu o bravaru iz Kumroveca koji pada prvi razred, i imas coveka kome aplaudiraju svi clanovi generalne skupstine UN-a (mozes misliti kako se osecala uciteljica koja ga je oborila :D ), koji se sastaje sa predsednikom amerike, engleskom kraljicom i papom, govori bar 5 stranih jezika i generalno se ponasa vrlo opusteno u drustvu svetskog dzet-set-a.
Dovoljno je da pogledas taj deo i da shvatis da postoje rupe u onom sto je zvanicna istorija i mit koji je stvoren oko njega, i da njegovo ponasanje, obrazovanje, govori, filozofski stavovi odudaraju od modela koje je zabelezen zvanicno.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije10.09.2017. u 11:52 - pre 80 meseci
Zaijebani su ovi što rade po Institutima, svaku zaveru provale u začetku i suprotstave se svojom zaverom.
Zato naša istoriografija i tehnologija zauzimaju prva mesta u svetu.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije10.09.2017. u 11:59 - pre 80 meseci
@bananaphone
To možeš reći za svakog holivuskog glumca, rok zvezdu, pisca bestselera koji su počinjali od nule (iz radničkih/seoskih porodica bez "pedigrea" i love), ali svi oni se slave kao primer per aspera ad astra, samo se Drugu Vrhovnom Komandantu to uzima kao minus. Buš mlađi bio je džiber i ostao džiber, bez obzira na poreklo, obrazovanje i funkcije, isto su mu aplaudirali (doduše pod moranje), pa se ta džiberština ne poteže u osporavanju njegovog identiteta.
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije10.09.2017. u 12:25 - pre 80 meseci
Citat:
SlobaBgd:
Zaijebani su ovi što rade po Institutima, svaku zaveru provale u začetku i suprotstave se svojom zaverom. :D
Zato naša istoriografija i tehnologija zauzimaju prva mesta u svetu.



Nasledjeno iz SFRJ :-D



Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije10.09.2017. u 12:29 - pre 80 meseci
Citat:
Steve Lonmo:
Citat:
Darko Nedeljković: Do danasnjeg dana niko sa 100% sigurnoscu ne moze da kaze ko je bio Tito, kako mu je ime i prezime i koje obrazovanje je zavrsio. FBI kaze da je bravar nestao 1937, a CIA kaze da je Tito imao poljsko-rusko poreklo. Prilicno je cudno sto Tito nikada nije posetio grob svojih roditelja. Rado bih video rezultate DNK analize, pa da zavrsimo sa time ko laze a ko govori istinu.


Citat:
dr Nikita Bondarev, rukovodilac Balkanskog odeljenja Ruskog Instituta za strateška istraživanja:

"Nisu mi jasni neki eksperti iz Srbije, kojima smo mi, ruski istraživači još 2009. godine poklonili kopiju celokupnog dosijea Josipa Broza, a koji je sačinila Kominterna. Jasno se vide otisci prstiju iz 1908, 1916, 1921, 1928, 1935, 1944. i 1973. godine. Svi su identični! Jasno je da nekome treba da otvori pitanje porekla Tita kako bi nešto drugo sakrio! Još je zanimljivije da NI JEDAN istraživač, koji je pisao Titovu biografiju, nikada nije otvorio njegov dosije iz Kominterne. Odgovor je prost, jer sadržaj tog dosijea ne odgovara autorovom predubeđenju. Ponavljam, NI JEDAN Srbin nije otvorio dosije, a napisano je 100 Titovih biografija. Ni Simić ni Đuretić... niko nije pisao na osnovu dokumenata već na osnovu predubeđenja. Nije mi jasno zašto ćuti Institut za savremenu istoriju iz Beograda, jer njima smo poklonili celokupan dosije. Znači, tu je prste umešala vaša politika. Ova tema, u ovakvoj formi, treba samo srpskim političarima, a ne nauci!"


Inače "naučni" sektor Instituta za savremenu istoriju iz Beograda čine: Bojan Dimitrijević - onaj u crnoj Princ Eugen majici i autor afirmativne knjige o ustašama od pre nekoliko strana ovde, psihopata Srđan Cvetković, mucavi Kosta Nikolić koji piše školske udžbenike iz istorije... i slični "istoričari" iz uglednih četničkih porodica.




Ohoho, uspela braca iz Sibira da se domognu otisaka iz 1908 :-) Bilo im jako bitno, a? Osim ako ih nisu uskladjivali :D Tj da su svi isti :D


Zamisljam kako je drug JBT podneo 1944 zahtev za licnu kartu i dao otisak u nadleznoj policijskoj stanici, plus i boraviste dobio u Belom Dvoru, kralj Petar ga prijavio da zivi na toj adresi. Koga ovi sipljivci iz Sibira lazu, definitivno mi nije jasno..
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije10.09.2017. u 12:31 - pre 80 meseci
@Sloba - ne radi se o pedigreu i parama. Radi se o obrazovanju sto formalnom sto neformalnom, kontaktima i poziciji na kojoj se nasao. Glumac, rok zvezda, fudbaler, ili neki treci komedijas su vecinom stvar talenta. Naucnik, lekar, po malo i pisac, i drzavnik su stvar talenta ali i veoma dobrog formalnog i neformalnog obrazovanja.
Titu ne uzimam za zlo sto je bio de fakto jako obrazovan covek koji je jako dobro plivao u svetskoj (i domacoj) politici ili ga osporavam, pa pobogu to su pozitivne osobine svakog coveka koji se upusta u vodjenje jednog naroda ili drzave.
Samo kazem da ono sto jeste prezentovano kao njegov razvojni put, i ono sto vidimo kao rezultat tog puta se ne preklapaju previse. Mozda je mit izmisljen da bi se njegova slika lakse dopala sirokim narodnim masama, mozda su neki delovi izbaceni zato sto nisu bili podobni (pretpostavljam da ovo do sada mozes da poverujes), mozda je nesto peto, ja ne znam, samo primecujem da je razlika izmedju zvanicnog mita i onog sto je on zaista i bio - velika.

A sto se Busa tice, on nije nikakav idiot ili debil kako ga mi Srbi dozivljavamo, on je veoma obrazovan i poprilicno pametan covek, kao i Nikita Hurscov, koga su svi videli kao potpunog idiota, a koji je u stvari bio prvorazredni politicar i vrlo inteligentan covek, koji se vise puta dokazao kao daleko bolji drzavnik od Kenedija (po Kenedijevom vlastitom priznanju) koga su svi smatrali za jednog od najboljih predsednika Amerike. Stvar je samo kako su podesili svoj javni imidz i prilagodili ga odredjenoj ciljnoj grupi sirokih narodnih masa... Nemoj sad zbog Busa da me kacis za genitalije, ako ti je previse da to svaris u ovom trenutku, kreni od Nikite Hruscova...
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije10.09.2017. u 13:19 - pre 80 meseci
Citat:
SlobaBgd:
Sad će četnici, antikomunisti, antiRusi i anti-sve_zdravorazumsko da ti odgovore kako su ti dosijei Kominternino kukavičje jaje, kako su u dosijeima falsifikovani podaci i kako se ne mogu osloniti na rusku nauku. Zato im je informacija "iz prve ruke", od dedinog komšije deda, pouzdanija jer mogu da je menjaju kako ko hoće.
:D

Nije li protivno zdravom razumu ocekivati da kominterna izvrsi zameni identiteta, a da se ne pobrine da na neki nacin poveze stari i novi identitet? Samo pitam, cisto naucno, ako krenemo od suprotne pretpostavke da je zamena identiteta izvrsena, da li bi uz to u paketu islo malo laganja i falsifikovanja? Ako ne znas da li neko laze ili govori istinu i pitas ga da li lazes, odgovor ce u svakom slucaju biti ne, to je cista naucna cinjenca.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije10.09.2017. u 13:22 - pre 80 meseci
I čist naučni pristup je da odmah kad ti odgovori da ne laže, ti zaključiš da laže?
Da li ti lažeš?
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije10.09.2017. u 13:47 - pre 80 meseci
@Darko - covece sad mi prodje kroz glavu, pa kakav si ti monarhista kad su ti idealne drzave Belorusija i Albanija :D :D :D???
 
Odgovor na temu

Steve Lonmo

Član broj: 331472
Poruke: 58
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+518 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije10.09.2017. u 14:59 - pre 80 meseci
Citat:
bananaphone: Vidi Slobo - imas zvanicnu pricu o bravaru iz Kumroveca koji pada prvi razred,


Šta je bre "zvanično"? Gde je to "zvanično"? To je bre sve Pero Simić iz Večernjih novosti, koga pominje i ovaj Nikita Bondarev, izmišljao. I Tito bio u Španiji i tamo pobio milijardu komunista, i Tito sarađivao sa Nemcima jer su razmenili zarobljenike, i sve ovo što ovaj Nedeljković ovde "misli"... to je sve izmišljao Pero Simić.

Pero Simić nikada, nigde, u celom svom životu, ni u jednoj prilici, nije predočio ni jedan jedini dokument koji bi potkrepio njegove tvrdnje.

Ti možeš naći njegov tekst u Večernjim novostima, to se i reciklira na svakih nekoliko meseci, i u tom tekstu sve tamo lepo piše... i kako se zvala škola, i koje godine, i šta je Tito imao iz ovog predmeta, šta iz onog... ali nema šanse da vidiš neki dokument iz te škole, neko svedočanstvo, bilo šta.

Jednom prilikom je Pero, na pitanje odakle mu informacije (neke o Titu, je li), odgovorio - iz tajnih i još neobjavljenih arhiva u Moskvi.

... Znači tajno je i još neobjavljeno, ali je valjda Putin lično rekao - Evo, za tebe Pero može. A baš taj dan je bio pokvaren foto-kopir, a i Pero je zaboravio svoj mobilni, pa Pero samo prepričava istinu.

Broz je bio 35 godina neprikosnoveni vladar jedne suverene i vrlo uticajne države, koja je istovremeno bila trn u oku i Istoku i Zapadu. I sad ti pretpostavi kakvi ljudi rade, i u kakvim službama, i kakvim informacijama raspolažu te službe, i kolikim budžetima... i na Istoku i na Zapadu... i koliko su oni, do u najsitnija crevca, proučavali Brozovu biografiju...

... I niko nigde, za 35 vladavine i za još toliko godina nakon Brozove smrti, nije otkrio i objavio da je Tito boravio u Španiji tokom građanskog rata i tamo pobio milijardu komunista... Do?... Pogađaš?... Pa Pero, brateee, iz Večernjih novosti!

I onda ti sledi erupcija oduševljenja među Srbskim Četnicima i mukotrpan copy/paste po internetu... a od Pere nikad i nigde ni jedan jedini dokument.

Jad i beda.

 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije10.09.2017. u 15:09 - pre 80 meseci
Da je Draza pobedio bilo bi sve drugacije.

Prvo ne bi se zamajavali sa komunizmom koji je uglavnom proizveo mentalne invalide vecno zagledane u mama-drzavu. Nesposobne da ista svoje pokrenu. Danas bi sedeli u Briselu i raspravljali sa ostalim evropskim narodima sta i kako dalje.

Ovako... kao poslednji ludaci bacamo pasulj, nadamo se da Kina i Rusija obore dolar, da Kim pukne Kaliforniju, i irma unisti Floridu...
 
Odgovor na temu

Steve Lonmo

Član broj: 331472
Poruke: 58
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+518 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije10.09.2017. u 15:13 - pre 80 meseci
^

A po kom ključu u Briselu sede Slovenci, Hrvati, Bugari, Rumuni, Poljaci, Mađari...

Stvarnost se baš nikada ne slaže sa onim što ti "misliš"?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije

Strane: << < .. 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 281310 | Odgovora: 1804 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.