Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

phpNUKE, POSTnuke, srodni CMS sistemi, upoređivanje portal sistema, ##SAMO OVDE##

[es] :: Web aplikacije :: phpNUKE, POSTnuke, srodni CMS sistemi, upoređivanje portal sistema, ##SAMO OVDE##
(TOP topic, by -zombie-)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 52986 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nemke_BG

Član broj: 163822
Poruke: 341
213.244.208.*

Jabber: Nemke_BG@elitesecurity.org
Sajt: https://www.nmdesign.rs


+45 Profil

icon Re: phpNUKE, POSTnuke, srodni CMS sistemi, upoređivanje portal sistema, ##SAMO OVDE##14.03.2008. u 20:23 - pre 194 meseci
Znam da je malo stara tema ali sta cu...:)

Sto se tice PHP Fusion-a koristio sam ga na tri sajta i fino je funkcionisao. Dosta je jednostavan za administraciju. Uskoro izlazi nova verzija ali i ovom sad sam prezadovoljan. Ima finu podrsku i dosta foruma sa dodacima i modifikacijama za njega.

Sto se tice Joomle i nju sam probao i ona je stvarno dobra...mnogo, mnogo dodataka i velika ONLINE zajednica su ogroman plus....

Takodje sam probao u vise navrata jedan mali CMS PHPShop sa www.phpshop.org i jeste da je dosta nabacan i da je u pocetku mnogo tesko
snaci se u njemu ali tek kad ga upoznate shvatite koliko taj CMS moze biti dobar. Najveci problem sa njim je sto ima ocajnu podrsku...


...
 
Odgovor na temu

korisnik07
student
Sarajevo

Član broj: 203947
Poruke: 75
87.250.100.*



Profil

icon Re: phpNUKE, POSTnuke, srodni CMS sistemi, upoređivanje portal sistema, ##SAMO OVDE##07.12.2008. u 23:31 - pre 186 meseci
Ima li neki slican ovom: www.fmjam.com

Znaci treba mi ovako navigacija, i da se novosti (vijesti) redaju jedna ispod druge (njih 5-6), i da onda odlaze u arhivu, takodje da ima download sekcija, pregled galerija slika itd...
 
Odgovor na temu

Kolynos

Član broj: 89484
Poruke: 37
89.110.207.*



Profil

icon Re: phpNUKE, POSTnuke, srodni CMS sistemi, upoređivanje portal sistema, ##SAMO OVDE##17.08.2009. u 13:23 - pre 177 meseci
a sta je sa svim ovim cms sistemima, nigde nisam video da se spominju dosta popularni joomla i blog wordpress

http://spyrestudios.com/free-content-management-systems/
 
Odgovor na temu

josik
programer analiticar
Mozzart
Beograd

Član broj: 320196
Poruke: 1
87.116.146.*

Sajt: www.netposao.net


Profil

icon Re: phpNUKE, POSTnuke, srodni CMS sistemi, upoređivanje portal sistema, ##SAMO OVDE##06.01.2014. u 14:27 - pre 124 meseci
Onaj ko hoce da proba phpNUKE-om ili POSTnuke videce da to i nije bas tako jednostavno. Moras da petljas po php-u, instaliras bazu i a bilo bi pozeljno da znas webdizajn. Tera te da postanes priuceni programer, administrator i webdizajner. Pa i nije bas tako lako. A sve u svemu prilicno su ograniceni i spori.

Po meni je XFactory najbolji CMS. To je portal koji dobijes kljuc u ruke, odmah pocnes da postavljas sadrzaj. Moj drugar dizajner je narucio da ima svoj licni portal i evo sta je dobio: www.fedorart.com

Razlika izmedju portala i CMS sistema je sto portal ima u sebi ugradjen CMS, koji radi bez dopunskih programa i plus ima mnogo vise funkcionalnosti: Portali pruzaju podrsku da vise korisnika rade na njemu, imaju multimedijalni forum, ugradjenu pretragu, SEO optimizaciju, integraciju sa drustvenim mrezama, razmenu privatnih poruka medju korisnicima, komentare, mocan kontrolni panel.

Postoji vise vrsta portala, prema nameni:
- Napredna izrada blogova, licni sajt za razvoj karijere
- Izrada internet prodavnice
- Portal za marketing proizvoda
- Online posao za firme
- Portal za nekretnine
- Adsense portal - kako zaraditi na internetu
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: phpNUKE, POSTnuke, srodni CMS sistemi, upoređivanje portal sistema, ##SAMO OVDE##
(TOP topic, by -zombie-)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 52986 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.