Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Svest, Zivot, Realnost?

elitemadzone.org :: MadZone :: Svest, Zivot, Realnost?

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 32177 | Odgovora: 261 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 09:04 - pre 144 meseci
Ama bre Nedeljko, razmislis li ti makar 1 sekund o onome sto procitas? Proanaliziras li ikad kontext u kome je
nesto receno?
Il samo onako automatski bez ikakvog smisla offtopicujes pa onda mene nazivas trolom bez ikakvog smisla i povoda?

"Kako?...." Tako sto taj "neko"(nekad je pojedinac a nekad grupa) izmisli neku toplu vodu pa je zatim
plasira (preko TV-a, stampe, j*bem liga cega) tako i u takvom kontextu (izmisljajuci pritom pogrdne reci
za ono sto je suprotno od toga) da "okolina" krene da prihvata kako nebi osecala nekavu "krivicu" zbog
"krivih" stavova! I onda kad se pojednac iz "okoline" drzne da ne prihvati ustanovljeni izvitopereni kodeks
onda okolina krene "Uuuuuaaaa buuuuaaaaa.". Pogledaj kako svakog dana neki novinarcic pokrece neke
besmislene teme i pritom predlaze jos besmislenija resenja, a sve to predstavi tako senzacionalno da
posle toga masa krene da o tome prdi!
Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2790 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 09:53 - pre 144 meseci
Očekivao sam baš taj odgovor, ali to onda znači da zakoni nisu takvi zato što ih okolina kroji, nego da su takvi zato što ih kroji onaj ko manipuliše okolinom.

No, nije ni sasvim tako, jer je u istoriji narod seko glave kraljevima, a nikada nije bilo obrnuto - kraljevi su sekli glave isključivo pojedincima. Kraljevi su uostalom niko i ništa bez onih koji rade za njih. Da, postoje sredstva manipulacije (koje su se koristile za kraljevanje), ali ako te ne prihvati kritična masa, ništa od tvog kraljevanja. Nisu džabe rimski carevi govorili "dajte narodu hleba i igara", nego upravo zbog svoje guzice.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2790 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 10:07 - pre 144 meseci
Kobasa,

ako ti plodovi civilizacije ne trebaju, slobodno idi na neko pusto ostrvo i živi kao Robinzon Kruso. Ostavi nas ostale.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 11:38 - pre 144 meseci
@Nedeljko - Ostavi se, bre, te jalove rasprave koja je zamorna i nista ne donosi. Bolje nastavi razgovor sa Ivanom jer to em ima smisla, em se puno nauci citajuci to em je neuporedivo zanimljivije! Da ne svatis pogresno, moje misljenje je da si potpuno u pravu za ovo ostalo, sporedno, ali je meni, a siguran sam i drugima koji ne ucestvuju aktivno a kojih ima jako puno, mnogo zanimljiviji i korisniji tvoj "duel" sa Ivanom, da se ne ponavljam.

Pusti nas osvedocene neznalice da se dopisujemo sa neznalicama koje odbijaju da razumeju svoje neznanje, odnosno, ne da odbijaju nego nesvataju svoje neznanje pa svoju tako stvorenu zabludu o vrednosti sebe svoga ispoljavaju besmislom svojih postova!



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2790 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 13:49 - pre 144 meseci
A šta, Ivan i ja kao znamo šta je svest i kako svet funkcioniše? Mi iznosimo samo lične stavove. Već sam napisao da dokaza nema. Smatram da za moju stranu ima samo naznaka, a za Ivanovu ni to i to je sve.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 14:21 - pre 144 meseci
Citat:
Nedeljko: Očekivao sam baš taj odgovor, ali to onda znači da zakoni nisu takvi zato što ih okolina kroji, nego da su takvi zato što ih kroji onaj ko manipuliše okolinom.

No, nije ni sasvim tako, jer je u istoriji narod seko glave kraljevima, a nikada nije bilo obrnuto - kraljevi su sekli glave isključivo pojedincima. Kraljevi su uostalom niko i ništa bez onih koji rade za njih. Da, postoje sredstva manipulacije (koje su se koristile za kraljevanje), ali ako te ne prihvati kritična masa, ništa od tvog kraljevanja. Nisu džabe rimski carevi govorili "dajte narodu hleba i igara", nego upravo zbog svoje guzice.
Mogu ja o ovome od jutra do sutra ali to nije tema.
Sustina onoga sto sam rekao je da treba ziveti u skladu sa svojim principima, da ne treba nesto obracati paznju
na stavove i "moral" "okoline" iliti onog zatucanog dela mase jer oni i nemaju nikakav stav ni moral a to sto
neobuzdano prde u stvari je stav koji im je "neko"(pojedinci ili grupe kojima tako odgovara) suptilno plasirao.
Da se na kraju nebi ispostavlio da si zeleo ono sto je "neko" zeleo da zelis, da si radio ono sto je "neko" zeleo
da radis. Ili jednostavno receno SVIRAO K*RCU DA IGRAJU MOODA.
Citat:
Nedeljko: Kobasa,
ako ti plodovi civilizacije ne trebaju, slobodno idi na neko pusto ostrvo i živi kao Robinzon Kruso. Ostavi nas ostale.

Neki mi trebaju, neki ne, "uzecu" samo one koji mi trebaju a one koji mi netrebaju po njima cu da uriniram ali ti
definitivno neces odlucivati gde cu ja ziveti.

Citat:
Nedeljko: A šta, Ivan i ja kao znamo šta je svest i kako svet funkcioniše? Mi iznosimo samo lične stavove.

Eeee konacno da i ti napises nesto smisleno.
Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2790 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 14:50 - pre 144 meseci
Citat:
Kobasa: Neki mi trebaju, neki ne, "uzecu" samo one koji mi trebaju a one koji mi netrebaju po njima cu da uriniram ali ti
definitivno neces odlucivati gde cu ja ziveti.

Da bi civilizacija funkcionisala, ona mora da trpa takve u bajbuk na prinudni rad. Ili ćeš igrati po pravilima igre ili iš!
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Booxxter

Član broj: 292944
Poruke: 26
209.73.132.*



+78 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 15:30 - pre 144 meseci
Evo, i Sceka te podrzava. E sad je cela ekipa na okupu.

Pa ti stvarno ne znas nista o Tjuringu, i njegovim razmisljanjima u svetlu Gedelovih teorema.

Neverovatno je da uopste pises tako, ocekivajuci da na ovom forumu nema nijednog profesionalca iz oblasti CS, koji nece procitati to sto si napisao.

Ali tebe je podrzao Sceka. Strucnjak kao i ti.


Jednostavno, po necijem pisanju i razmisljanju, moram da rasudjujem ko je ko. Eto nastavi svoju dubokoumnu raspravu, koju Sceka podrzava i jako uziva u njoj. Nastavi da se blamiras. Samo napred.

I jos nesto. Malo laksa literatura, samo za tebe. Nedvosmislena i direktna.


http://en.wikipedia.org/wiki/Halting_problem

It is also an open question whether any such unknown physical processes are involved in the working of the human brain, and whether humans can solve the halting problem.


Lol.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 15:31 - pre 144 meseci
Citat:
Nedeljko: A šta, Ivan i ja kao znamo šta je svest i kako svet funkcioniše? Mi iznosimo samo lične stavove. Već sam napisao da dokaza nema. Smatram da za moju stranu ima samo naznaka, a za Ivanovu ni to i to je sve.

Sto se ljutis, pa ja nisam rekao da imate pojma nego da ste zanimljiviji u vasem razgovoru nego kad komuniciras sa drugima. Nisam komentarisao tvoje znanje/neznanje ni jednom recju!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 15:38 - pre 144 meseci
Citat:
Booxxter: ...
Ali tebe je podrzao Sceka. Strucnjak kao i ti.
...

Vidi ga ovaj! Pa gde i kada sam ja tvrdio da sam strucnjak? Citiraj ako mozes. Ja sam na ovoj stranici rekao za sebe da sam neznalica, priznajem to jer sam veoma svestan kolicine neznanja koju posedujem. Za razliku od tebe. Ali nema veze TI, u ovom postu se branim od tebe koji me napadas da sam Strucnjak negiranjem toga u smislu da priznajem svoje neznanje. Jel' to tesko za razumeti nekome kao sto si ti koji ne razume da neko moze biti neznalica i ne stideti se toga. Ja bih se stideo da lazem da znam i da drugima namecem moje neznanje kao znanje, to je sramota! Pa kako koga od nas ko tretira? Znam kako ti sebe vidis - a jasno kazem kako ja sebe vidim, i to je to. Tacka!


Pozdrav!

[Ovu poruku je menjao Sceka dana 26.06.2012. u 16:56 GMT+1]
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 15:52 - pre 144 meseci
Citat:
Nedeljko: Da bi civilizacija funkcionisala, ona mora da trpa takve u bajbuk na prinudni rad. Ili ćeš igrati po pravilima igre ili iš!

Kad bi civilizacija "takve" trpala u bajbuke imala bi samo samo mnogo stete! Kako? Pa tako sto "takvi" ne priznaju
i ne prihvataju nikakvu prinudu, prinuda za "takve" nije opcija pa makar i na sopstvenu stetu! i "civilizacija" to zna
za razliku od tebe, pa to ne cini jer ovako samo imaju koristi, evo samo neki koji imaju direktnu korist PIO, EPS,
Telekonj, Vodovod, djubretari, Trgovci, drzavna kasa... i mnogi drugi... Na godisnjem nivou to je lepa para...
Dakle cista korist a steta nikakva, eventualno necija povredjena sujeta...
Kad bi se takvi kao ti pitali "civilizacija" bi propala nacisto!
Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

Booxxter

Član broj: 292944
Poruke: 26
209.73.132.*



+78 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 15:54 - pre 144 meseci
Citat:
Sceka: Vodi ga ovaj! Pa gde i kada sam ja tvrdio da sam strucnjak? Citiraj ako mozes.



Pa kako onda mozes da tvrdis za Nedeljka da je u pravu, kada kazes da se ne razumes u to sto se pise. Vas dvojica ste fenomeni. Ne znate o cemu se radi, ali znate da ste u pravu. Lol


Citat:
Sceka: Nedeljko, da ne svatis pogresno, moje misljenje je da si potpuno u pravu za ovo ostalo
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2790 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 15:56 - pre 144 meseci
Kobasa

A, ne da džabalebariš u bajbuku, nego prinudni rad, a ako ne ispuniš normu, ne dobiješ hranu dok je ne zaradiš.


Boxxter

Hajde, primeni to na sebe - nemaš pojma o čemu se radi, ali meriš ko je u pravu.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 15:59 - pre 144 meseci
Citat:
Booxxter:Pa kako onda mozes da tvrdis za Nedeljka da je u pravu, kada kazes da se ne razumes u to sto se pise. Vas dvojica ste fenomeni. Ne znate o cemu se radi, ali znate da ste u pravu. Lol
 

Pa ja iznosim misljenje, svoje misljenje da je neko u pravu. Ja u svom znanju/neznanju ne tvrdim nista nego samo iznosim svoje misljenje za koje isto tako ne tvrdim da je strucno po bilo kom osnovu! Ali obrati paznju na sta se to odnosilo. I sad opet mislim da je u pravu. A kad budem tvrdio - moci cu u detalje da obrazlozim moje tvrdnje, ako nadjem za shodno da treba!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Booxxter

Član broj: 292944
Poruke: 26
209.73.132.*



+78 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 16:08 - pre 144 meseci
Citat:
Nedeljko:Boxxter

Hajde, primeni to na sebe - nemaš pojma o čemu se radi, ali meriš ko je u pravu.



Ali kako, objasni mi kako mozes da ignorises tekst koji sam ti upravo dostavio sa wiki, i da nastavis da agresivno da pricas o necemu za sta ocigledno nisi u pravu? Kako vam uspeva to? Nisi jedini ovde koji to radi.

Prvo sto naucis o CS je odnost Gedelove teoreme nekompletnosti i "halting" problema. A onda i Tjuringov stav o tome. I koje je dileme imao po nastanku prvog kompjutera.

Kako mozes, i kako si u stanju to da uradis? To je fantasticno.

Jel to krajnja bezobzirnost, koja nema granice, gde vise nista nije bitno, ni sta se pise, ni sta se govori ili tvrdi? To je neverovatno. Zbunjujuce.





 
Odgovor na temu

Booxxter

Član broj: 292944
Poruke: 26
209.73.132.*



+78 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 16:14 - pre 144 meseci
Citat:
Sceka:  I sad opet mislim da je u pravu. A kad budem tvrdio - moci cu u detalje da obrazlozim moje tvrdnje, ako nadjem za shodno da treba!



Sceko, objasni mi molim te, zasto mislis da je Nedeljko u pravu? Eto pricamo o Tjuringovoj dielmi da li je covek masina, a on tvrdi da je to iskljucivo vezano za Tjuringov test, a ja sam pomenuo Gedelove teoreme i "halting" problem. I on me je zbog toga izvredjao.


Zato Sceko mislis da je Nedeljko u pravu? Jel ti nije tesko da mi objasnis malo?

 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2790 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 16:18 - pre 144 meseci
Citat:
Booxxter: Neverovatno je da uopste pises tako, ocekivajuci da na ovom forumu nema nijednog profesionalca iz oblasti CS, koji nece procitati to sto si napisao.

A ko je taj profesionalac? Ti? Vidim, navodiš titule ljudi na koje se pozivaš, a koje ne razumeš, ali hajde, pusti njih, oni su to što jesu, nego koji si ti moj? Nikada nisi položio ni osnovni kurs logike, o matematici nemaš blage veze, nemaš univerzitetsko obrazovanje niizčega - to se sve vidi iz svega što lupetaš.
Citat:
Booxxter: It is also an open question whether any such unknown physical processes are involved in the working of the human brain, and whether humans can solve the halting problem.

Prilično je izvesno, ali ne i 100% dokazano, da od toga nema ništa.

Razlika između čoveka i mašine koju je čovek napravio je u tome što je ta mašina nastala direktnim dejstvom čoveka, pa su principi na kojima počiva njen rad ograničeni ljudskim znanjem jer se mora zasnivati na poznatim fizičkim teorijama, što nije slučaj sa mozgom koji nije nastao delovanjem čoveka.

Međutim, standardni model jako dobro opisuje atomsku fiziku, molekule, sile između njih, električne sile itd, što je najverovatnije sve što je potrebno za rad mozga, bez obzira što tačni procesi nisu poznati. U tom slučaju, pošto su zakoni SM Tjuring izračunljivi, svaka pouzdana mašina, makar ona bila ljudski mozak, a čiji se rad temelji na tim zakonima, je ograničena Tjuring izračunljivošću.

No, to su spekulacije, a ono što se mnogo direktnije opaža je da su ljudi u praksi mnooogo gluplji od onoga što je potrebno za rešavanje problema zaustavljanja.

OK, to i dalje nije definitivno razrešeno i i dalje ne dovodi u vezu Tjuringov test sa problemom zaustavljanja, jer je ovde za problem zaustavljanja bitno jedino da nije Tjuring rešiv. Mogao se ravnopravno izabrati i bilo koji drugi Tjuring nerešiv problem.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 16:37 - pre 144 meseci
Citat:
Booxxter: Sceko, objasni mi molim te, zasto mislis da je Nedeljko u pravu? Eto pricamo o Tjuringovoj dielmi da li je covek masina, a on tvrdi da je to iskljucivo vezano za Tjuringov test, a ja sam pomenuo Gedelove teoreme i "halting" problem. I on me je zbog toga izvredjao.


Zato Sceko mislis da je Nedeljko u pravu? Jel ti nije tesko da mi objasnis malo?

Alo! Citas li ti svako slovo ili ne nego onako letimicno? A druga stvar, dosla mi je supruga sa posla pa idemo negde na kafu, a to je neuporedivo prijatnije i korisnije nego dokazivati nedokazanom! Znaci, za jedno sat, sat i po' pa ako me ne bude mrzelo ali nisi mi dovoljan kao motiv... videcu...

A da je u pravu - u pravu je.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Booxxter

Član broj: 292944
Poruke: 26
68.68.108.*



+78 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 16:41 - pre 144 meseci
Citat:
Nedeljko: OK, to i dalje nije definitivno razrešeno i i dalje ne dovodi u vezu Tjuringov test sa problemom zaustavljanja,.



Lol. Ko je uopste i dovodio u vezu Tjuringov test za problemom zaustavljanja.

Citat:
Nedeljko: Prilično je izvesno, ali ne i 100% dokazano, da od toga nema ništa.

Razlika između čoveka i mašine koju je čovek napravio je u tome što je ta mašina nastala direktnim dejstvom čoveka, pa su principi na kojima počiva njen rad ograničeni ljudskim znanjem jer se mora zasnivati na poznatim fizičkim teorijama, što nije slučaj sa mozgom koji nije nastao delovanjem čoveka.




Eto Sceko, sad si procitao i moj i Nedeljkov post. On kaze da sam budala zato sto dovodim u vezu Gedelove teoreme i prolem zaustavljanja, sa Tjuringovom dilemom, da li je covek masina.

Jel mozes molim te da mi objasnis, sta te odlucuje da mislis da je Nedeljko u pravu?


Citat:
Sceka:A da je u pravu - u pravu je.


Vi ste interesantni ljudi! :D
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2790 Profil

icon Re: Svest, Zivot, Realnost?26.06.2012. u 17:19 - pre 144 meseci
Citat:
Booxxter: Lol. Ko je uopste i dovodio u vezu Tjuringov test za problemom zaustavljanja.

Pa, ne dovodi ni Tjuringovu dilemu (oličenu u Tjuringovom testu) sa problemom zaustavljanja iz istih razloga.
Nego, ne odgovori ti meni na ovo:
Citat:
Nedeljko: A ko je taj profesionalac? Ti? Vidim, navodiš titule ljudi na koje se pozivaš, a koje ne razumeš, ali hajde, pusti njih, oni su to što jesu, nego koji si ti moj?

Imam jedan zadatak (koji sam ja svojevremeno rešio i rešenje ispredavao na logičkom seminaru MI SANU) za tebe kao stručnjaka za Gedelove teoreme.

Ovde ti neće pomoći ni veb ni specijalizovani programi.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Svest, Zivot, Realnost?

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 32177 | Odgovora: 261 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.