Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko

[es] :: Ekonomija :: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko

Strane: << < .. 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 208467 | Odgovora: 2103 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 11:53 - pre 146 meseci
Citat:
pisac: Inače, rekoh ti već, ali mogu i da ponovim: previše posmatraš crno belo. Dodaj malo boja pa možda ukapiraš šta je najbolje za društvo. Progresivni porezi (koje ti tako mrziš) i jaka socijalna politika uz besplatno zdravstvo i druge humane kategorije, mogu od kapitalzma napraviti jagnje koje će uzeti najviše dobrog i najmanje zla od oba sistema.


Ja nikad nisam ni imao nista protiv univerzalnog zdravstva (pod uslovom da funkcionise) i narodnih kuhinja ali itekako imam protiv toga da se nekome trpaju pare u guzicu koje ce mu sluziti kao funkcionalna alternativa za rad i zaradjivanje plate. Tako da nemoj tu da se brkamo pojmove. Upravo taj UK o kojem pricas ima javno zdravstvo finansirano iz poreza a porez nije 70% prihoda. Nemojmo karikirati stvari, ovi sto lome po Lodnonu su deca, uglavnom imigranata, koja su zivela od socijalne pomoci u socijalnim stanovima i kojima je bila obezbedjena egzistencija na lepe oci, onda kad vise nije moglo da se placa za luksuziranje mladez je postala ljuta i krenula da pali. Za to postoji samo jedan lek, par nedelja njive.

Citat:
EmmyDont kraj for me ardjentina - MMF

Argentina moze da izadje iz MMFa isto kad i Srbija, kad vrati sve pare koje duguje. Niko nikad nigde nije forsirao MMF uprkos vasem filozofiranju, ako mozes da sprovedes reforme i vratis dugove sam, MMFu nista lepse nego da ne mora da se aka sa nedoraslim budalama i da u ime nezahvalnika ubedjuje kreditore da ne plene imovinu te nacije po svetu.

Evo ti pa se malo edukuj: http://blog.b92.net/text/19722/Kriv-je-MMF/

Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 11:54 - pre 146 meseci
Citat:
vilil1: Nemam ja kompleks, nego si ti tupson da bi shvatio da se mentalitet naroda nije promenio, samo okolnosti. U ovom slucaju dostupnost oruzja. Bezbednost se nista nije promenila.

Haha, kako se nije promijenila kad danas svaki debil ima pistolj? Pa nisu siledzije same sebi uskratile slobodu siledzijstva i pristup naoruzanju vec je to uradilo drustvo, pa je takve slalo u zatvore i na drustveno korisne radove.

Mislim, pricas nam neke apsurdne price tipa sve je to ista bagra samo sto danas to mogu da rade. Ma je li boga ti? Pa o cemu se ovdje prica vec o vremenima kada takvi to nisu mogli da rade ili su mogli al' su zato i bezuslovno isli na zasluzeno hladjenje u zavisnosti od prestupa.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2790 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 12:00 - pre 146 meseci
Citat:
mmix: mi lepimo "pravda za huligane" postere.


Misliš, "pravda za ubice s predumišljajem", na sreću u pokušaju. Pa, dobro, dotičnog je sustigla pravda. U čemu je problem?
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 12:08 - pre 146 meseci
Citat:
Nedeljko: Misliš, "pravda za ubice s predumišljajem", na sreću u pokušaju. Pa, dobro, dotičnog je sustigla pravda. U čemu je problem?


Pa sa obzirom na odluku apelacionog suda, ne bih bas rekao "u pokusaju", trenutno izrecene kazne za pocinjeno delo su mizerne. Ako nista jos jednom se pokazalo da je zivot jeftin u Srbiji.
http://www.blic.rs/Vesti/Hroni...olovljene-kazne-ubicama-Tatona

Al nije to jedini slucaj, samo je visoko-profilni. Ima tu dosta slucajeva, pcoev od Urosa pa niz seriju ubistava izmedju samoh huligana.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 12:11 - pre 146 meseci
Citat:
jericho1405: Pa o cemu se ovdje prica vec o vremenima kada takvi to nisu mogli da rade ili su mogli al' su zato i bezuslovno isli na zasluzeno hladjenje u zavisnosti od prestupa.

Ma da. U pravu si. Eto, tada je Arkan upucao policajce i zasluzeno se hladio cela 2. sata. ;)
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 12:11 - pre 146 meseci
Citat:
Argentina moze da izadje iz MMFa isto kad i Srbija, kad vrati sve pare koje duguje. Niko nikad nigde nije forsirao MMF uprkos vasem filozofiranju, ako mozes da sprovedes reforme i vratis dugove sam, MMFu nista lepse nego da ne mora da se aka sa nedoraslim budalama i da u ime nezahvalnika ubedjuje kreditore da ne plene imovinu te nacije po svetu.


Ti ili radis za MMF ili si strasno naivan, treceg nema.
Mi smo imali guvernera koji je bio bivsi i sadasnji sluzbenik mmf-a.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 12:18 - pre 146 meseci
Citat:
Emmy: Ti ili radis za MMF ili si strasno naivan, treceg nema.
Mi smo imali guvernera koji je bio bivsi i sadasnji sluzbenik mmf-a.


Ja niti radim za MMF, niti sam naivan, i odlicno sto nam je guverner bio sluzbenik MMFa, tebi je to potvrda zavere, meni je to znak da covek bar zna sta radi.
MMF nije nikakva zaverenicka masina zla, to je jedna racunovodstvena masina koja za razliku od svojih "klijenata" ume da koristi procentni racun i da sabira i oduzima brojeve, nesto sto ti klijenti skoro uvek ne umeju. Ako hoces njihovu pomoc, ona dolazi pod njihovim uslovima, ako neces, i to je ok, samo sto uz to idu i posledice, poimence da MMF nema nikakvu obavezu da u tvoje ime pregovara sa kreditorima o bilo cemu niti ima obavezu da te iz svojih fondova stiti od tih kreditora, pa se ti sam dogovori sa njima. Argentini to uspeva, drugima ne uspeva, u svakom slucaju dug ne ide nigde dok ga ne isplatis ili reprogramiras.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2790 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 12:18 - pre 146 meseci
Citat:
mmix: Pa sa obzirom na odluku apelacionog suda, ne bih bas rekao "u pokusaju"


Mislio sam na "pravdu za Uroša", koji je pokušao da ubije policajca, ali nije uspeo u tome. Znaš ono "treba mu dati novu šansu"? Drugi put možda uspe.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 12:24 - pre 146 meseci
Citat:
MMF nije nikakva zaverenicka masina zla, to je jedna racunovodstvena masina koja za razliku od svojih "klijenata" ume da koristi procentni racun i da sabira i oduzima brojeve, nesto sto ti klijenti skoro uvek ne umeju. Ako hoces njihovu pomoc, ona dolazi pod njihovim uslovima, ako neces, i to je ok, samo sto uz to idu i posledice, poimence da MMF nema nikakvu obavezu da u tvoje ime pregovara sa kreditorima o bilo cemu niti ima obavezu da te iz svojih fondova stiti od tih kreditora, pa se ti sam dogovori sa njima. Argentini to uspeva, drugima ne uspeva, u svakom slucaju dug ne ide nigde dok ga ne isplatis ili reprogramiras.


posto kazes da ne radis u MMF ja ti onda savetujem da sto pre konkurises jer ces sa ovakvim razmisljanjem daleko dogurati. Pod uslovom da jos neko bude hteo da pije ovu pricu.

Klijenti MMF nismo ti i ja ili tamo neki bezlicni narod vec vlade zemalja u kojima rade, gle cuda, ili su savetnici bivsi sluzbenici ili cak kursisti MMF.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 12:35 - pre 146 meseci
Oh, zavera :)

Nisu samo MMFa, nemoj da si tako malodusan. Ima ih i koji su radili u ECB, i u OECDu, cak i u UNu, ne znam samo ciji je agent onaj sto je radio i u MMFu i u ECBu :). Da ti nije tog MMFa danas bi ti evro bio 200+ dinara a plate otprilike iste jer bi drzava morala da stampa pare da podmiruje deficite ili bi morala da sateruje svoje domace kreditore u bankrot ili odlaganje placanja (znaci penzije bi bile jake ali bi je dobijao tri put godisnje).

Al cuj, meni stvarno ne smeta da ne bude MMFa. Ja sam apsolutno za to da Srbija izbaci MMF napolje ako je to zelja vecine njenih gradjana. Jbg, nije ih bilo ni za vreme slobe a i Severna Koreja je morala nekako da nastane. Veliki vodja Dacic ce biti ovekovece na muralu "kako sam isterao MMF iz Srbije a da im ne platim sta sam duzan" :) lol

Ja sam zapravo odusevljen kako ova nacija i dalje egzistira uopste sa ovakvim plebsom...
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 12:41 - pre 146 meseci
ja stvarno ne znam mmix sa kim se ti svadjas ? Ti Odin, Sceka ?

Zar ne smemo nista da kazemo o ovom finasijskom beznadju, kolapsu privrede, drzave u kojem zivimo i u koji su nas uveli vajni eksperti ? Sta kao oni su za napredni kapitalizam a mi smo svi glupavi komunisti ???

Gde ti vidis u nasoj zemlji preduzetnistvo jbt ? Ja vidim samo bujanje drzavne administracije, korumpiranu vlast, taljenje gore nego ono burazersko.... Sve su unistili pa sad kao nevalja narod... Idi bre
 
Odgovor na temu

Hapless joint

Član broj: 297301
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+497 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 12:43 - pre 146 meseci
Pa sad skoro je na TV-u bila emisija o koncertu Dugmica kod Hajducke cesme.
Izmedju ostalog je bio i pandur koji je tada obezbedjivao koncert i kaze covek da je 11, ne mogu tacno da se setim ... ili 14 pandura obezbedjivalo taj skup.
Na kraju je rek'o da je i to bilo previse.

Zamislite kakav bi pokolj i masakr nastao danas na nekoj slicnoj manifestaciji sa tolikim brojem ljudi i toliko obezbedjenja.

Pa valjda se neko seca kako su tada izgledale fudbalske utakmice? ... Ili skolska dvorista, na primer?

Koliko se secam, mozda i gresim, u SFRJ je ubijen jedan taxista.
Za mesec dana su ubice postale "zrtve komunistickog terora" - nahvatani, izvedeni pred sud, tamo su se medjusobno optuzivali da je onaj drugi ubio i na kraju su obojica dobili po metak.

U tome i jeste sustina.
Nije cak ni najbitnije koliko je tada bilo kriminala, a koliko danas, vec da je tada onome ko bi bio uhvacan bila zagarantovana prdekana ili metak.

Danas su tu nekakva ljudska prava, pa je optuzeni imao kijavicu i nije se pojavio pred sudom, pa zastarelo, pa nekakve procedure sa milijardu papira i radnji, pa trpni sudiji suvarak u dzep i mirna backa, pa ovo, pa ono ....

Danas svaki kapitalista, fasista i prevarant moze da obmanjuje, vredja, laze, izmislja, potura, valja sovinizam, siri mrznju ... sve se pozivajuci na Voltera i slobodu "govora".


---

Sta tacno znaci kada se ovde napise - niko nije terao Argentinu/Srbiju/bilo-koju-zemlju da uzima kredite?

Sta se podrazumeva pod npr. "Argentinu"?

Je l' se misli na fasisticku huntu instaliranu iz Vasingtona zarad borbe protiv zlog komunizma?
Ili se misli na 20-30.000 kasnije pobijenih komunjara po podrumima od strane te hunte?
Ili se misli na "sposobne" kapitaliste koji su se dokopali zemlje, nafte, rudnika ...?
Ili se misli na 300.000 argentinskih seljaka koji su ostali bez svoje zemlje?
Ili se misli na korumpirane politicare koji su tada bili na vlasti?
Ili se misli na sta i koga?

Ili su svi ovi gore jedno te isto - "Argentina", a bankari su samo izneli novac na slobodno trziste i pojma nemaju o nicemu, niti imaju ikakvog uticaja na to ko povlaci konce iz Vasingtona, niti imaju veze sa ovima "sposobnima" koji su posteno stekli zemlju onih 300.000 nesposobnih seljaka, niti su ikada, ne daj boze, politicaru gurnuli suvarak u dzep, niti se oni ikada mesaju u unutrasnje stvari suverene drzave, niti ....?

 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 13:02 - pre 146 meseci
Citat:
Emmy: ja stvarno ne znam mmix sa kim se ti svadjas ? Ti Odin, Sceka ?
Zar ne smemo nista da kazemo o ovom finasijskom beznadju, kolapsu privrede, drzave u kojem zivimo i u koji su nas uveli vajni eksperti ? Sta kao oni su za napredni kapitalizam a mi smo svi glupavi komunisti ???
Gde ti vidis u nasoj zemlji preduzetnistvo jbt ? Ja vidim samo bujanje drzavne administracije, korumpiranu vlast, taljenje gore nego ono burazersko.... Sve su unistili pa sad kao nevalja narod... Idi bre


Pa naravno da smes da kazes. Ja kao supermod sigurno mogu da obrisem tvoju poruku al nisam i necu, tvoje pravo da iskazes svoj stav. Ali je isto tako i moje pravo, a i obaveza kao coveka koji zna da sabira i oduzima brojeve (i pomalo racuna procente) da na svaku vasu izrecenu glupost, narocito onu podgojenu senzacionalizmom i "jadni mi" kompleksom, reagujem kontra-argumentima.

U tom pogledu, nisu ti ni MMF, ni NATO, ni papa, ni Vatikan krivi za stanje u drzavi Srbiji. Ako trazis krivca, podji od sebe i pogledaj u ogledalo. Eksperti koji su te uvaljali u ovo su eksperti koje si birao (ne ti licno mozda, ali plebs u osptem slucaju) iskljucivo i samo baziran na uzajmnim lazima i jadnim pokusajima da jedni druge prevarite. Plebs ce da slaze kako ce vredno da radi a politicar ce da slaze kako ce vredno da odlucuje u interesu plebsa. Izmedju dva kandidata, od kojih ce jedan da saspe istinu u oci plebsu (ali ce na duze staze da ga spasi), a drugi da ga slaze da ce duradi sve sto plebs iste (a u stvari ce da zaposli svoju lenju rodbinu na teret budzeta), plebs, ne znajuci osnove matematike, glasa za drugog. Molim lepo, kao sto tad nisam imao nista protiv da plebs bira kretene, tako sad ne bi ni plebs trebao da ima nista protiv da plati racun za odabir tih idiota. A ne ovako, supacki, sad plebsu smeta demokratija, mrzi ga ceo svet, mleko mu pre-vruce. More...
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 13:28 - pre 146 meseci
Sa zakasnjenjem, opravdano (bio u studiju celu noc!).

Citat:
@milanche
Mogao bih da zajedljivo postavim (ali necu, nego vise da ti ukazem paznju) sledeca pitanja:

Q1: Pa zar iz Londona, u kojem kapitalizam funkcionise gotovo najsavrsenije na planeti ?
Q2: Pa zar u Beograd, u kojem je jos od onda bilo toliko kriminala ?

A mogu i da mirno konstatujem da i Cutura prica gotovo istu pricu kao sto sam je naveo u jednom od
svojih danasnjih postova, navodeci u cemu je sve bilo daleko lakse podizati decu onda i tu nego danas
i bilo gde drugo na svetu.

Mozda nisi razumeo, pitanje i njegov odgovor se desava prosle godine! A mozda i nisam naglasio tacan period, nema veze. Poenta je da je ovde danas mnogo sigurnije za podizanje dece nego bilo gde "na zapadu", bar ono sto se ovde podrazumeva pod tim!

Citat:
@milanche
Nego, u svetlu ovog kriterijuma da zadam i ja jednu pitalicu, narocito za Odina i Sceku, mozda jos
ponekoga:

Predpostavite u nekom misaonom eksperimentu da komunizma, revolucije, SFRJ nikada nije ni bilo,
nego da su stvari stajale i kretale se tacno onako kako bi bilo da je ostala predhodna drzava.

Razmotrite i kazite (makar sebi) sta mislite da bi obzirom na poreklo, pocetne materijalne mogucnosti
svojih predaka, prosecnu smrtnost obicnog sveta, lakocu da se stekne obrazovanje, tvrda kapitalisticka
pravila igre... gde bi i sta bi bili vasi preci, a najvaznije, gde bi ste i sta bi ste danas bili vi ?

Ja bi bio ovde gde sam sada bez obzira na sve. Ovo cime se ja bavim nema nikakve veze sa bilo cim u vezi mog porekla. Ti bar vrlo dobro znas sta znaci raditi moj posao i sta sve to podrazumeva, da ne objasnjavam vise jer nema potrebe, samo odgovaram na konkretno pitanje.

Druga stvar je poenta tvog pitanja a ima veze sa necim sto stalno pricam. Naime, ta "prohodnost" (ako sam dobro razumeo sta pod tim podrazumevas) nam se obila o glavu tokom tog nekadasnjeg perioda. Zahvaljujuci toj prohodnosti smo dobili neverovatnu kolicinu "obrazovanih" ljudi koji nicim osim "ziveo je na pravom mestu u pravo vreme" nisu to zasluzili. Malo je bez veze sto navodis neke primere koji sami po sebi ne pokazuju nista drugo nego postignuce tih par individua koji bi to postigli ma gde se nalazili i u ma kom drustvu i periodu vremena to bilo! Sposobna i uspesna individua ce naci put da uspe bez obzira na to koliko "za sve u okruzenju vazecih objektivnih teskoca/prepreka" postoji na njeogvom putu razvoja. Ti sam si odlican primer toga. Da li je tebe bilo sta sprecilo da postanes to sto jesi? Da li je moglo da te spreci? Pa nije, nisi mogao da to postignes (to sto si zeleo i bio sposoban za to i sto si zasluzivao svojim bivstvovanjem!) ovde, ok, nasao si resenje i ostvario si se bez obzira na okolnosti koje u bile "protiv tebe" u datom trenutku! Vrlo prosto. I ti nisi problem/dilema/nedoumica... problem su desetine hiljada akademskih gradjana SFRJ koji su to postali "nicim izavano" i nicim zasluzeno! Ali da ne sirim tu pricu vise, razumes sta hocu da kazem.

Samo da dodam jos ovo, iako je licne prirode:
Citat:
@milanche
....rekao bih (zapravo sam siguran) da su sve sanse da
imamo mnogo zajednickih drugova iz te branse.

Pa ovo je evidentno jos od kad smo pricali telefonom, steta sto nisi imao vise vremena, mozda ove godine budes imao vise vremena, ceka te jedan CD! :))

Izvinjavam se na zloupotrebi foruma na licnoj osnovi! :)


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 13:31 - pre 146 meseci
Citat:
Sceka: steta sto nisi imao vise vremena, mozda ove godine budes imao vise vremena, ceka te jedan CD! )

ovaj forum ne podrzava pirateriju (cak ni na licnoj osnovi )

Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 13:36 - pre 146 meseci
Citat:
U tom pogledu, nisu ti ni MMF, ni NATO, ni papa, ni Vatikan krivi za stanje u drzavi Srbiji.


naprotiv, oni su jedni od glavnih krivaca za mnoge nedace koje nam se dogadjaju. Naravno, nisu krivi za sve.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 13:38 - pre 146 meseci
Citat:
Emmy: naprotiv, oni su jedni od glavnih krivaca za mnoge nedace koje nam se dogadjaju. Naravno, nisu krivi za sve.


koje nedace i kako su krivi?

Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

ivan.mojsilovic
CEO @ Yanado.com
Novi Sad

Član broj: 277882
Poruke: 780
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.yanado.com


+1042 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 13:39 - pre 146 meseci
@Sceka nisi valjda radio celu noc?!????!!!
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 13:40 - pre 146 meseci
za MMF sam vec rekao, za NATO pa to je vise nego evidentno, a za Vatikan tu ne znam odakle da pocnem. Spisak njihovih zlocina prema nama je podugacak. WWI,WWII i uloga Vatikana u razbijanju SFRJ.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko18.04.2012. u 13:40 - pre 146 meseci
Citat:
mmix: ovaj forum ne podrzava pirateriju (cak ni na licnoj osnovi ;))

Pa nije piraterija, mojih ruku delo, zvanicno izdanje, ima da se kupi zvanicno vac dve nedelje! Ceka ga Limited Edition jer kao sto samo ime kaze, ogranicenog broja primeraka. I sam sam ga dobio samo par komada. Ono drugo isto zvanicno mogu da ti dam, vrlo rado!, ali da dodjes do studija! :) Znaci - nema piraterije! Ja sam za "Smrt Pirateriji" uvek bio i bicu!!!!! : Al' ozbiljno!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

[es] :: Ekonomija :: Vraća se robovlasništvo, ali ovaj put finansijsko

Strane: << < .. 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 208467 | Odgovora: 2103 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.