Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kina suzbija uticaj Zapada

elitemadzone.org :: MadZone :: Kina suzbija uticaj Zapada

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13

[ Pregleda: 45383 | Odgovora: 252 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 12:28 - pre 120 meseci
A ti, ovako, skačeš sa teme na temu, sa jednog foruma na drugi, pa, kao ućutkuješ one čije ti se pisanje ne sviđa ?! Ti si neki forumaški policajac-ućutkivač-istražitelj ? A ti kao pomažeš Srbiji ?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 12:34 - pre 120 meseci
Ma, naprotiv. Ja sam samo dobroćudni znak pored puta. Nisam ja rusofil da sve gledam kroz sviđa mi se - ne sviđa mi se, volim - ne volim i prija - ne prija, nego se trudim da ostanem fokusiran na činjenice odnosno podatke koji mogu biti tačni - netačni.

Dug je put do "međunarodnih vazdušnih koridora", "međunarodnog prava" koji reguliše ovu oblast, lovačke avijacije, CIAe, Bolivije, Snoudena i šatro-neutralne Austrije.

Ukoliko želiš da kreneš tim putem, ja te skroz podržavam, samo ti kažem da moraš da kreneš od nekog obdaništa prihvatljivog kvaliteta: da ti vaspitačica objasni kako se koriste viljuška, kašika i nož, pa da te stavi da lalaš kad se istrčiš sa ostalom decom, pa da sastavljaš lego kocke... pa polako onda, redom... čitanje, pisanje, sever-jug-istok-zapad, analogni i digitalni sat... poznavanje prirode i društva... gde srljaš sada?

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 12:39 - pre 120 meseci
Citat:
bojan_bozovic:
Citat:
Marko83: Pa kakva je ovo dvolicnost?
U jednom slucaju je ok da se protivi hapsenju i lose je sto je policija brutalna a sad....ko ga je terao da se opire hapsenju...
Zalosno


Ne nije. Kasparov je uhapšen zbog svog političkog stava, a taj crnac u SAD nije.


Eh kad bi ti to pouzdano znao...
Stvarno nikada ni jedan crnac nije uhapsen u USA zbog svog politickog stava...


Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 12:44 - pre 120 meseci
Dokazivo je sve na ovaj način, od toga da je SAD neka rasistička tvorevina sa diktatorom na čelu do toga da su Srbija i Albanija građanska društva demokratske orijentacije...

nažalost, mora da se vidi nešto izvan Bataja - Bubanj potok relacije i da se pročita još neka knjiga osim onih obaveznih za čitanje tokom školovanja u o.š."Petar Drapšin" da bi se kvalifikovao za ovu diskusiju.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ipb.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 13:45 - pre 120 meseci
Kao prvo u politici nista nije dokazivo i uvek svaki od ucesnika moze da se izmigolji, dok ne iznedre crnu ovcu koja ce da strada.

Zato i nije politika za tehnicki forum, u tehnici je dve jasno i poprilicno dokazivo.

Nismo se okupili na ovoj temi da labudamo istok ili zapad i da se dripacki kvalifikujemo ko je ciji guzoljub, vec da KONSTATUJEMO da je Kina suzbila uticaj Zapada.

Nije neka mudrost spustiti nekoliko nuklearki i napraviti livadu od kontinenta, ali je mudrost kada uzmes papirni novcic pa njime razbijes glavu agresivnom objektu...kad elementarnom ekonomijom pobedis prevarnu ekonomiju.

Jednostavno, Zapad se preigrao, sa ili bez miljenika i ljubisica, i sad oni drugi mogu da likuju, ako su glupi, i navijacki nastrojeni.

Ni jedna svetska sila nije humanitarna sila vec diktatorska. Da smo MI neka sila pa da se radujemo, ovako samo treba da razmatramo koja glupost ce da nas strefi u glavu..

Sa druge strane, sreca je da smo minijaturni..pa se lav nece okretati za zunzarom..mozda..
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 13:55 - pre 120 meseci
Estetski vrlo milozvučan govor, samo suštinski vrlo glup. Kapiram da bi dobio veliki aplauz duž Ibarske magistrale.

"Nije neka mudrost spustiti nekoliko nuklearki i napraviti livadu od kontinenta"? Šta je "prevarna ekonomija"?

Jel se ovo odnosilo na SAD?

Pa što ti onda ne napraviš svoj SAD, kad već to nije tolika mudrost?

Uspon SAD je počeo sa nuklearnim naoružanjem? U Karačiju i Mumbaiju se živi isto kao u Njujorku? Jel tebi "suzbiti" znači isto što i "uništiti"?

Ajde ti lepo, sinovac, sa Java-om u neki austrijski vrtić, biće vam lakše kad ste zajedno... mada morate da uradite neku preventivnu distancu pre upisivanja osnovne škole: jerbo ako nekom krene knjiga bolje ili drugi ima skuplje patike - oči ćete izvaditi jedan drugom.

Pozdrav.

[Ovu poruku je menjao Hank dana 28.05.2014. u 15:10 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 14:14 - pre 120 meseci
Citat:
vladd: Nije neka mudrost spustiti nekoliko nuklearki i napraviti livadu od kontinenta, ali je mudrost kada uzmes papirni novcic pa njime razbijes glavu agresivnom objektu...kad elementarnom ekonomijom pobedis prevarnu ekonomiju.

Ajde molim te, kakve nuklearke kakve livade.

Ironija je da je i pored sve te vojne sile, Amerika sravnila sa srednjim vijekom vecinu svojih neprijatelja prostim ubacivanjem pasijansa i onog minesweepera u windows.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 14:18 - pre 120 meseci
Hank, osim što si dosadan sa tim slanjem sagovornika u vrtić, uz to si i neviđeno bezobrazan. Ali nije ni to najgore!
Najgore je što si neviđena pizda i kukavica koja sedi ispred monitora i tastature i upuđuje uvrede sagovornicima, bezbedan od svake normalne reakcije na tvoje neviđeno junačenje i qyrčenje na svim temama na forumu.
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 14:23 - pre 120 meseci
Citat:
Odin D.:Ironija je da je i pored sve te vojne sile, Amerika sravnila sa srednjim vijekom vecinu svojih neprijatelja prostim ubacivanjem pasijansa i onog minesweepera u windows.


Ono što Srbi ne kapiraju jeste da se njima bave neki, ne trećerazredni, nego storazredni početnici - pripravnici. Varijanta: želite posao u vojsci/diplomatiji/obaveštajnoj službi SAD/EU zemlje? Prošli ste konkurs i obuku i ja sada moram da vas rasporedim?

Dobro.

Na raspolaganju imam Bosnu i Hercegovinu, Albaniju, Makedoniju i Srbiju. Delujete mi kao ambiciozna osoba... mmmmmmmmm... može Srbija?

Nije loše tamo da počnete, u principu, među nama, tamo se svako tripuje da sve zna najbolje na svetu, tako da i niste u prilici da nam učinite neku štetu, lako je uraditi "pokrivalicu" ama baš za bilo šta što vam padne na pamet, a ni hrana nije loša i pozliće vam od seksa. Može?

Može.

Bukiramo avio-karticu... koliko prtljaga nosite? Hoćete da nosite svoj nameštaj ili da pazarite SIMPO?

@Sloba

Kapiram ja koliko tebe/vas nervira moj stil, ali sav tvoj/vaš bes ne može da izazove ni lagani svrab testisa u mom telu kao reakciju. A kakvu reakciju ti očekuješ? Hoćete da me bijete i "normalno reagujete" u ime toga što vam se ne sviđa kako mislim? :-)

Momčino, ti ne moraš sa ostalima u vrtić, ti da naučiš da roniš, letiš i voziš ukoliko samo želiš da ispratiš ideju gde se fizički nalazim, dok se principijelno junačim samo jednom činjenicom: ja sam plaćam svoje račune, ne parazitiram, a zadovoljan sam svojim životom intenzivno angažovan na tome da bude bolje. Što se dobrih dela i pomaganja Srbiji tiče, držim se onog Isusovog uputstva "da ne zna levica šta radi desnica" tako da ne bih sada taj princip da prekršim ovde impresionirajuću tebe - zaludnog pajsera.

A navraćam ja (isuviše često) i u Srbiju... tamo ljudi samo trepere okicama na iznošenje i 2% stavova koje iznosim ovde... dok piće i klopu plaćam, naravno, ja pošto je većina vas zauzeta razmatranjima geopolitičkih situacija u Kini i Indiji više nego zarađivanjem novca.

Pozdrav.

[Ovu poruku je menjao Hank dana 28.05.2014. u 17:00 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ipb.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 14:52 - pre 120 meseci
Hank, onu prvu recenicu BOLDUJ...

Meni se PLACE, kada vidim kakve papazjane od politicara su namenili da se bave NAMA..."bolji odose boljima"...

Ono sto je jos TRAGICNIJE, da su doticni papazjani u stvari EKSPERTI za ove nase krkane..

DA imamo bar jednog Kisindzera ili Lavrova...gde bi nam kraj bio..
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 15:03 - pre 120 meseci
Kisindžer i Lavrov ne padaju sa Plutona na teritorije država na ovoj planeti po sistemu teškog random-a. Poslao vam je Bog Đinđića pa je ubijen ispred radnog mesta, hoćeš da ti Bog šalje jednog svakog dana?

Zato sam i savetovao ljude u Srbiji da se bace na izučavanje istorije SADa i pogotovo odnosa između SAD i Velike Britanije.

Za*ebi kolektivitet, "svi smo jedna armija" i "brinu XXX za nas, jer smo mi braća vekovima" parole, nego evo svakom zemlja, pa ko preživi - preživeo je.

Preživeli su napravili SAD koji poznaješ danas.

Daleko od toga da ljudi ne treba da diskutuju o uticajima Kine, Rusije ili Indije i borbi među velesilama, ali pre toga mora, umesto bivanja Srbinom u Vladičinom hanu zaposlenom u opštini na lupanju pečata, ipak da postaneš neki Nemac, Danac, Čeh, Slovenac ili bilo ko drugi - može i Srbin, ali koji sam plaća svoje račune i organizovan je sa većim brojem onih koji čine isto.

Onda se tvoja reč računa.

Ovako se sve svodi na bavljenje analnim alpinizmom tamo negde gde ljude/vladu/državu uopšte ne zanima da li ih ti voliš ili mrziš. Zašto Rusi nisu poslali 6 ili 7 hiljada spasilaca umesto 60 i 70, šta misliš?

Pa dovoljno je 60 ili 70 da bi vi nastavili da se ložite.

Da je Srbija veća/bitnija što se Rusije tiče: poslali bi oni i 700 hiljada istog trenutka.

Pozdrav.

[Ovu poruku je menjao Hank dana 28.05.2014. u 16:30 GMT+1]
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 15:03 - pre 120 meseci
Citat:
Hank:A navraćam ja (isuviše često) i u Srbiju... tamo ljudi samo trepere okicama na iznošenje i 2% stavova koje iznosim ovde... dok piće i klopu plaćam, naravno, ja pošto je većina vas zauzeta razmatranjima geopolitičkih situacija u Kini i Indiji više nego zarađivanjem novca.

I treba da placas pice i klopu, realno slusati toliku licnu samopromociju i treba da bude placeno. Me, Me, Me. Popio si svu pamet ovog sveta.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 15:06 - pre 120 meseci
Citat:
Hank:
Hoćete da me bijete i "normalno reagujete" u ime toga što vam se ne sviđa kako mislim? :-)

Vidi, to jeftino podjebavanje kod mene neće proći, i ja se ne primam na mentalnu dijareju koju ovde prosipaš.
Bole mene stojko koji su tvoji stavovi po ma kom pitanju, mene blago iritira tvoj način obraćanja.
A za svrab, jbg, malo higijene nije na odmet.
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 15:09 - pre 120 meseci
Citat:
DaliborP:
I treba da placas pice i klopu, realno slusati toliku licnu samopromociju i treba da bude placeno. Me, Me, Me. Popio si svu pamet ovog sveta.


Ja i plaćam i ne kažem da ne treba da plaćam.

"Samopromocija" funkcioniše u nekim drugim zemljama, pa onda ide varijanta "kupujte u mojoj radnji" ili "izaberite kompaniju za koju radim", ali meni je Srbija samo trošak, nemate prebijeni dinar, a drugo totalno me ne zanima intimno šta tamo o meni misle dok mi je mišljenje državljana nekih drugih zemalja daleko bitnije... a i znam šta se u Srbiji misli o meni: daj da se ogrebemo za klopu, piće i poklon (mada bi me rado razapeli na krst) i onda do sledećeg dolaska da pričamo kako je ružan, glup i sujetan.

Parazitiranje. Nije džabe Radulović dobio 2% na izborima.

Ako je vama OK, meni je čak i odlično. :-)

@Sloba

Znaš li ti da promene Ustava u Indiji imaju veći uticaj na moj život od toga šta kod tebe prolazi: da li jeftino pod*ebavanje ili skupoceno pod*ebavanje ili higijena ili bez higijene? Upoznao sam ja mnogo pajsera poput tebe, mogu da pišem uputstva za upotrebu.

Sve su to neke bitne priče, pravoslavlje, odnosi među velesilama, "to kod mene ne prolazi" i onda su veliki heroji klase viteza obično spremni za novčanicu od 100 evra da posmatraju seksualni odnos svoje rođene majke i crnca koji im nije tata.

Pozdrav, naravno, uvek.

[Ovu poruku je menjao Hank dana 28.05.2014. u 16:32 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 15:10 - pre 120 meseci
@SlobaBgd, cini mi se da je pominjao odsustvo svraba :)
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 15:12 - pre 120 meseci
Aaa u tom slučaju sve pohvale za 'igijenu!
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 15:21 - pre 120 meseci
Citat:
Hank: Znaš li ti da promene Ustava u Indiji imaju veći uticaj na moj život od toga šta kod tebe prolaz

Here we go again :-)
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 15:25 - pre 120 meseci
Ali objektivno je tako.

Nema veze sa temom, ali mogu da objasnim: mnogo mi je bolje lično od kad su odobrili sletanje A380 stranih kompanija na aerodrome u Indiji u odnosu na situaciju do sada kada su leteli samo B777, A330/340 i ostali ne-A380.

Sve zbirno 86 svetlosnih godina bitnije od toga da li se "SlobaBgd" loži na jeftina ili skupocena pod*ebavanja sa higijenom ili bez i šta kod njega ili tebe "ne prolazi".

Ništa nisam slagao. Kapiram to - ja sam sujetan, a postoji i neki monah na Svetoj gori koji je apsolutno sve samo ne sujetan, ali šta nas obojicu zanima šta kod tebe ili SlobaBGD-a ili nekog trećeg pajsera "prolazi" ili "ne prolazi", objektivno?

Pozdrav.

[Ovu poruku je menjao Hank dana 28.05.2014. u 16:42 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 15:37 - pre 120 meseci
A380, krkanje u kafani, Indija, Sveta gora, 86 svetlosnih godina... analnog alpinizma.

Blo bi dobro kad bi se bavio malo temom.
(hint: Kina suzbija uticaj Zapada)
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 15:43 - pre 120 meseci
LOL

Djecarcu je dosadno. Stoga su i pocetni postovi bili u vidu visetomnih romana. Zatim postaje malo dosadnije i pocinju prikrivene uvrede, a onda se postovi skracuju ali uvrede se pojacavaju. ;)


Jos jedan junosa koji je juce otisao "negde", pa sad misli da je uhvatio Boga za patku, da je popio svo znanje ovoga sveta. Pa stoga i ono poznato...vi...vi u Srbiji...vi tamo...a ja sam ovo ili ono...:D

A ima takvih na ES-u.


Smaranje.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kina suzbija uticaj Zapada

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13

[ Pregleda: 45383 | Odgovora: 252 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.