Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kina suzbija uticaj Zapada

elitemadzone.org :: MadZone :: Kina suzbija uticaj Zapada

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13

[ Pregleda: 45386 | Odgovora: 252 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 15:46 - pre 120 meseci
Citat:
Hank:Ali objektivno je tako.

Objektivno je da ti ne prestajes da pricas o sebi koliko god se "trudio" da se drzis teme. Lepo je to, radis preko, uspesan si, nema sta - ali gledaj, veci broj drugih diskutanata na forumu je u slicnoj situaciji pa nesto ne vidim da imaju potrebu da se samopromovisu na taj jeftini nacin. Meni je vazno da Americka vlada usvoji zakon...Indija promeni ustav....daj molim te, ne sramoti se.

Bice da je nesto drugo u pitanju zasto ti to toliko cesto radis.


 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 15:47 - pre 120 meseci
Ko je od vas bio u Kini makar kao turista, makar na 24 sata, makar bilo šta?

Ajmo neke kompetentne ljude da se jave ovde, koji su tamo kupili bar hiljadu ili 10 hiljada pari čarapa (nije garancija uspeha diskusije) pa da pokušamo da pokrenemo stvar sa ove tačke.

Nisam ja ukapirao ovu temu kao priču "Kina ubija SAD u svakom smislu" u kojoj da bi učestvovao moraš da budeš obožavalac Ibarske magistrale i sa ne više od 8 zuba u glavi.

Vrlo mi je drago što čitate moje postove, vaša oduševljenja ili mržnje ne mogu biti merilo mog uspeha u životu (bio ja objektivno uspešan ili ne), već samo merilo uspešnosti mene kao forumaša i drago mi je što sam uspešan forumaš, sudeći po vašim ocenama.

Ajmo sada nazad na temu...

Citat:
vilil1:
Jos jedan junosa koji je juce otisao "negde", pa sad misli da je uhvatio Boga za patku, da je popio svo znanje ovoga sveta. Pa stoga i ono poznato...vi...vi u Srbiji...vi tamo...a ja sam ovo ili ono...:D

A ima takvih na ES-u.

Smaranje.


Ima toga u dijaspori, ja samo želim da nisam jedan od tih.

Mada ima mnogo i onih u Srbiji što svakog ko ima 200 evra u džepu smatraju frajerom što je nekog "uhvatio za muda", tajkunom ili slično...

To nije smaranje, to je jadno.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 15:59 - pre 120 meseci
Citat:
Hank: Ima toga u dijaspori, ja samo želim da nisam jedan od tih.

LOL

Koga bre boli uvo sta ti zelis? Cuj, ja samo zelim...:D

Lepo ti je Dalibor napisao - "Ne sramoti se".
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 16:03 - pre 120 meseci
:-D Možemo do nakosutra ovako, ja obožavam da se sramotim, ma koliko SlobaBGD hteo "normalnom reakcijom" da me bije, DaliborP hteo da me uči životu (a ne zna najosnovnije stvari potrebne za prelazak ulice) ili ti što...

ne znam šta ti konkretno želiš da radiš, ali svejedno, sva je šansa da je nešto, takođe, vrlo glupo. Ličiš na pajsera, ali nisam još siguran. Videćemo.

Uostalom, pravila ESa ne brane "sramoćenje", šta to vama smeta što se ja sramotim? DaliborP-u ne smeta što nema pojma o Prvoj pomoći toliko da ne razlikuje simptome hiperglikemije od nuklearnog napada, ostali pajseri su u fazonu da je SAD to što jeste, jer ima nuklearno naoružanje (pa kad im kažeš da i Pakistan i Indija imaju nuklearno naoružanje, a krljaju se oko Kašmira, pa je to samim tim i bitnija tema od odnosa Kine i SAD onda zavlada muuuuuuu).

Ne može to tako, deco, prvo obdanište, osnovna škola, srednja škola, faks (eventualno), zatim posao, preuzimanje odgovornosti za kuću/zgradu/ulicu/opštinu/grad/pokrajinu/državu, pa onda može diskusija o, na primer, odnosima SAD i Kine u okviru koje možemo biti istomišljenici ili na različitim stranama, ali bez ovih verbalnih dijareja kojima ste skloni.

Ja se ne slažem sa tobom, pa bih da te bijem/ti si idiot/sujetan si itd. su neki "argumenti" na osnovu kojih će vas već prodavačica kifli u Segedinu, doduše sa potpunim pravom, proglasiti kompletnim idiotima.

Pozdrav. :-)

[Ovu poruku je menjao Hank dana 28.05.2014. u 19:11 GMT+1]
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 16:17 - pre 120 meseci
Koliko puta si napisao moj nick u poslednjih (ako Bog da) nekoliko poruka, počinjem da se pitam da li ipak imaš problem sa svrabežom!
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 16:23 - pre 120 meseci
A to je ona varijanta ocenimo sagovornika homoseksualcem/mrziteljem Srbije, Rusije i roda svoga/antihigijeničarom/šta god ti padne na pamet u nedostatku agrumenata?

Ja sam ljubitelj lepih priča: SloboBGD, ti si najlepši, najpametniji, najsposobniji, najbogatiji, najuspešniji Srbin na planeti Zemlji kog je ovo nebesko telo imalo prilike da ugosti na svojoj kori. Mogu još milijardu puta da ponavljam tvoj nick, ime, prezime i rodoslov u histeričnom ushićenju nikako se i ne približavajući objektivnom opisu tvoje ličnosti. Jel OK?

Aj' sad pali da platiš zaostale Internet i Infostan račune, da se ne prepadnemo ovde što te nema.

Pozdrav. :-)

[Ovu poruku je menjao Hank dana 29.05.2014. u 00:36 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip0.t-ipconnect.de.



+7177 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 16:48 - pre 120 meseci
Citat:
Java Beograd
Ali sasvim verujem da ti raspolažeš sveobuhvatnim informacijama o svakom novinaru iz svake medijske kuće.


A ti? Mislim, objasnjavas tu sta neki CNN ili Suddeutsche Zeitung hoce ili nece da pisu.

Zvuci kao da... raspolazes sveobuhvatnim informacijama o svakom novinaru iz svake medijske kuce ;-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 17:01 - pre 120 meseci
Meni više zvuči da su Srbi spremni da linčuju bilo koga ko se drzne da im dirne u mit savršenog naroda koji se do u atom razume u stanje stvari na Marsu, a ne u Kini, SADu, Rusiji ili Bangladešu.

A redovno se dešavaju stvari (hint: poplave u Srbiji) koje eksplicitno dokazuju da ti ljudi nisu objektivno spremni da nauče na koju stranu ni da beže i spasavaju vlastite živote u slučaju s*anja, a ne bilo šta kompleksnije.

Kakve crne Kine i Rusije...

prestaneš da parazitiraš, platiš svoje račune, naučiš da računaš šta ti sa koje strane dolazi, pa to onda (i intimno, a ne samo deklarativno) poštuješ: ne mrziš dijasporu što su uspešniji, nego ih poštuješ zbog para i pameti koje donose, ne onašišeš na Rusiju kada više izvoziš u EU, ne ložiš se kao imbecil na neke likove koji nisu videli platu van državnog budžeta Srbije, nego na neke druge likove itd. itd. itd. Pre svega da napraviš pravnu državu u okviru koje, zato što si nekom polomio vilicu, jer se ne slažeš sa njim, moraš da platiš i tu vilicu i lečenje i sudski proces i anganžman policije i masu drugih stvari... pa se junači ti koliko imaš love na koji god hoćeš način, tako je to u svakoj normalnoj državi.

Pa jednog lepog i sunčanog dana kad sve ovo sprovedeš u delo... može možda nešto drugo, ako već to drugo toliko želiš.

Ova onanisanja na Putina, Kinu i Indiju su u svakom smislu glupa, onanišeš misleći o ženi sa kojom si bio ili sa kojom bi rado bio, majka mu stara, ne onanišete valjda na onoga na kom bi parazitirali čitavog veka?

Pozdrav.

[Ovu poruku je menjao Hank dana 28.05.2014. u 19:13 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 17:46 - pre 120 meseci
Citat:
Kakve crne Kine i Rusije... Pre svega da napraviš pravnu državu ... Pa jednog lepog i sunčanog dana... može možda nešto drugo, ako već to drugo toliko želiš.

Ova onanisanja na Putina, Kinu i Indiju su u svakom smislu glupa


A da ti otvoris novu temu - posto ti je ova glupa. Recimo:

Henkovo misljenje o Srbima koji zele da polemisu o Kini, Rusiji i Indiji i njihovom uticaju u odnosu na zapad...

Pa onda krenes tu da se bavis analnim alpinizmom, A380, Svetoj gori, racunima za infostan, '44, cetnicima, golim otokom i pravnom drzavom... mozes cak i sam sebi da repliciras, da se svi upoznaju sa velicinom iz koje ispada mudrost - steta da te misli, kad navrnu, ostanu nezabelezene. :)
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 17:56 - pre 120 meseci
Sitne ilustracije i poređenja kojima se uspešno ili neuspešno služim nisu suštinski važne (stvarno nisam znao da ovoliko obožavate moj stil pisanja, poklanjam vam se sa balkona uz obećanje da ćete moći da mi poljubite ruku, ali, naravno, prvom narednom prilikom...), već se suština krije u nečem sasvim desetom na koje pajseri poput tebe niti obraćaju pažnju, niti bi, čak i da su dovoljnim intelektualnim kapacitetima, znanjima i životnim iskustvima opremljeni, želeli ili mogli da obrate pažnju.

Jedini vaš adut je galama mase i to je, po meni, sasvim OK. Ali onda nemoj da masovno kukate što je prosečna plata 200 evra i što nema perspektive.

Ne, biće prosečna plata 100 evra, ne zbog mene, SAD, Rusije ili Kine, nego baš zbog vas.

Inače, ne znam da li je tema glupa samo zato što ne okuplja dovoljno kompetentnih sagovornika, to je više filozofsko pitanje u fazonu "da li je starija koka ili jaje?". Svakako da se svašta pametnog može reći o odnosu SAD - Rusija - Kina - Indija, samo je problem što vi niste u stanju biti autori tih pametnih misli.

U principu, stilovi većine vas me podsećaju na stil tog pajsera sa kojim sam skoro razgovarao u njegovom stanu u Beogradu - curi voda mesecima direktno iz njegovog kupatila u kupatilo stana u roditeljskom vlasništvu. Kad već volite kako pišem, da vas častim još jednom pričom. Ne opravdavam rođene roditelje, na njima je deo krivice, ne koncentrišu se nikako na rešenje problema, nego na beskonačnosti beskrajnosti pefirernosti, ali se nađem ja tu u 3D realnosti...

kupim flašu pića, čokoladu i 100 grama kafe i na vrata čoveku sa pričom "hoćeš da pijemo kafu kod tebe, kod mene, kod mojih roditelja, sada ili kasnije?" i dobro... primi me čovek u stan.

Objasnim mu ja problem uz detaljno obrazloženje (volim decu, umem da objasnim i kapiram da se deci to sviđa - slušaju me): matori, ukoliko su ti potrebne pare, vreme, šta god hoćeš, reci, komunicirajmo, ali ne može voda da curi mesecima...

On opet neka priča "ta baba je ovako", "ta baba je onako" (misleći na moju majku) uopšte nevezano za temu koja nas je okupila na tom mestu... ja ga saslušam, pa rečem da je pitanje toga da li je moja majka baba ili nije baba, da li će postati baba ili neće nikada ili je neuspešno bila baba tokom nekog vremena i sve vezano za to ipak pitanje njenih unuka i onih koji su direktno na neki način uključeni u to pitanje, ali da to sa njim, kako god bilo, nema bilo kakve veze i da je oslovljavanje neke žene pogrdno babom u prisustvu njenog sina ipak nepristojno, kada na raspolaganju ima opciju upotrebe reči "gospođa" i to pogotovo kada je u pitanju gospođa u čiji stan se sliva voda iz tvog kupatila.

Onda, naravno, ide klasična priča, podstanar, nema pare (ali i neće da ja dovedem svoje majstore da to završe), ja sam eto super momak, ali on neće ništa, a moja majka je "baba koja se samo nešto žali".

Dobro, konstatovah, idem ja po svoj pištolj, potegni i ti šta imaš, da se poubijamo ovde na hodniku odmah, ja ne vidim drugo rešenje, bolje i to nego da trošimo Bogu dane, a i nešto kapiram da bih pre ja njega ustrelio, nego on mene, procena zasnovana moguće na totalnoj budalaštini ukorenjena u oduševljenošću kažiprstom i pucom koje posedujem. Ne bi to stiglo do pištolja, naravno, da su se na ovog pajsera sručili moj šamar ili biblioteka knjiga koje sam pročitao - epilog bi bio sasvim isti.

Naravno da je Srbin oštar kada je reč o verbalnoj dijareji, ali kada postoji objektivna mogućnost repetiranja oružja - onda se stvar menja u korenu.

"Dovedi svoje majstore". Doveo sam ih sutra sabajle, rešili sve za 15ak minuta. Voda više ne curi. Problem rešen. Mogao je da bude rešen i davno pre toga - poslao bih ja pare ili bi moji roditelji platili ili bi on platio da je samo imao naznaku svesti koliko banalan problem je u pitanju (kao da su neke pare u pitanju, smešna cifra i sa stanovišta prosečne srpske plate ma šta DaliborP mislio o napadu astme).

Sada bi komšija, naravno, u meni da pronađe najboljeg prijatelja.

U zgradi u kojoj živim me ubija drugi problem - zabranjeno je ispijanje alkohola i vršenje seksualnog odnosa na bazenu (u vlasništvu zgrade).

Stupim ja u pregovore sa nadležnima, isprintam sve zakone i Ustav i lepo rečem: ne možete vi meni da branite da je*em i šikam na bazenu, prvo nema utemeljenja u zakonima, drugo, praktično gledajući, kad god sam u životu nogom kročio na taj bazen - nigde nikog, ja sam, treće: sve ja to plaćam i ima da je*em sa 2 promila u krvi ne zvao se ja Lorimer. Šta vam smeta da, čak i u trenutku prepada, konstatujete da pijem sok od grožđa, a ne vino i da se trljam sa verenicom, a bez penetracije?

Opet oni jedno, ja opet drugo i videćemo šta će biti, spor je u toku. Ja sam u fazonu da mi lepo kažu koja je kazna za dotična nepočinstva ukoliko me uhvate na delu, ako je cena prihvatljiva, da batalimo diskusiju, ali sada oni glume "zagonetne"...

Gde je ovde povezanost između priče koju ste pročitali i teme, pitaju se srpske patriote? Sad ću da vi kažem: masa stvari na bazenu je "made in China", dok je zgradu projektovala i izgradila firma sa sedištem u Americi - povezanost je u mojoj zebnji: ukoliko se oni pokarabasaju nešto strašno, hoće li mi biti zabranjena upotreba bazena u zgradi totalno (i bez alkohola i seksa?) ili ću, može biti, završiti u zatvoru, na giljotini ili lomači?

Ako bi neki ekspert sa Ibarske magistrale uspeo da mi odgovori - ja bih baš bio zahvalan, pored oduševljenja.

Pozdrav.

[Ovu poruku je menjao Hank dana 29.05.2014. u 00:40 GMT+1]
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 19:38 - pre 120 meseci
http://rt.com/business/162016-china-russia-gas-price/

http://rt.com/business/161476-us-spying-china-ban/


 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 20:03 - pre 120 meseci
Nemacka i Amerika su saveznicke zemlje i naravno da ce nemacka stampa biti naklonjena Americi kao vodecem partneru.

E sad, to sto su Rusi svoje saveznike odje8ali, a mi Srbi smo terali sami svoju politiku pa nam je cudno da eto, neko ima saveznika, to je vec nas problem.
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 20:12 - pre 120 meseci
Ja sam u Nemačkoj kupio i svojim očima čitao časopis, postoji mogućnost da ja ne znam toliko dobro nemački i da google translator greši - ali se konkretan časopis od naslovne strane (na kojoj neki nemački vojnik obučen u očigledno ww2 uniformu baca bombu) do duboko u sadržaj bavio tematikom - kako je nemačka vojska izgubila II svetski rat, šta je puklo u Staljingradu, kako se mogao sprečiti "dan D" i masa drugih stvari... bez nagoveštaja misli o Holokaustu i drugim stvarima.

Pa šta?

Ne znam šta se postiže sa tim forama "kako navodi nemačka štampa" ili "kako navodi štampa u Melburnu" - sve je, ljudi dokazivo na taj način. Uopšte tu nije poenta šta rade drugi, nego šta radiš ti.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 20:35 - pre 120 meseci
Hank@ koji je to casopis bio?!
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 20:38 - pre 120 meseci
SMF (Serbian MotherFuckers) - izdanje za frankfurtsko tržište.



Zezam se, ne sećam se, to je bilo pre dve godine, mogao bih da ga iskopam, ticao se vojne opreme/istorije/doktrine/tih s*anja.

BTW, u Nemačkoj i Americi postoji niz firmi koje se bave proizvodnjom replika - satova, odeće, obuće, oružja, svega živog vezanog za nemačku vojsku iz perioda ww2: sasvim moguće pravi izbor za one koji vole lov ili hajking po prirodi. Baš mi jedan nemački vojni sat (pilotski) "zapao za oko", mira mi ne da mesecima: ne kapiram i dalje da se to dobija po toj ceni.

*ebi ga, kad ti Nemci tradicionalno nisu u fazonu da te pošalju na 1000 km udaljeni front sa jednim hlebom, dve paštete i opancima koji će se raspasti u narednih 10ak minuta, a i po pumpama u TENTu vidimo da su spremni i za poplave... da ne pričamo o nemačkim poštarima koji su 1945. trčali po Nemačkoj, pa ukoliko pronađu zgradu/čoveka/bilo šta - isplaćuju zarađenu penziju, za razliku od nas koji u miru na Kosovu ne isplaćujemo zarađene penzije ljudima na osnovu toga što ovi sasvim verovatno pričaju neke stvari koje se uveliko pričaju i po dijaspori, Vojvodini, Beogradu i bilo gde...

mada većina vas već sve to zna obzirom da ste, po pravilu, iz topa spremni da trampite kevu za 7 puta na krov okretanog golfa četvorku bar onoliko koliko niste spremni da prihvatite obaveze priča koje želite dok advokati, tužioci i sudije godinama pojma nemaju šta da rade kad sa Kosova pokrenu sporove pred sudovima u "užoj Srbiji".



Pozdrav.

[Ovu poruku je menjao Hank dana 28.05.2014. u 22:18 GMT+1]
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 21:31 - pre 120 meseci
Hank@ ako hoces da te bar malo shvatimo kao ozbiljnog sagovornika molim te da nam iskopas taj teks ili link barem!
Hvala
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada28.05.2014. u 21:51 - pre 120 meseci
Ja sam toliko neozbiljan sagovornik da to neće promeniti ni novonastala uverenost do krvi svih vas da sam vrlo ozbiljan.

Pitaš me za neki časopis kupljen u prolazu, u nekom trenutku, od mase časopisa i svih g*vana koji se nude i koje čitam, verovatno da bih i mogao da pronađem konkretan časopis kad bih se potrudio, ali ne vidim poentu, niti sam snadbeven motivacijom.

Ja sada pronađem taj časopis, skeniram naslovnicu, dokažem poreklo, vreme i mesto izdavanja i ponudim fiskalni račun - i ti ćeš prestati da lupaš gluposti?

Ovo bi zazvučalo kao dogovor, što se mene tiče.

Te priče da budem "bar malo shvaćen kao ozbiljan sagovornik" na srpskom forumu su još dalje od mogućnosti izazivanja svraba testisa usled pretnji ili izliva obožavanja SlobaBGD-a ili toga da DaliborP nauči razliku između srčanog i raketnog napada.

Više me trenutno zanima proučavanje ove pruge koju hoće da grade, a koja će povezivati Oman, UAE, Saudijsku Arabiju, Bahrein, Katar i Kuvajt - projekat da se u*ereš u gaće, a da te ne bude sramota. Imaju frku sa Srbima datog regiona - Katarom - pa su celu priču napravili tako da oni mogu kasnije da se priključe. Keš - prisutan, stručnjaci - prisutni, potrebne stvari - prisutne, rokovi - upravo obezbeđeni.

Ako to oni naprave ovako kako ja proučavam da oni obećavaju, ne znam šta da kažem i neću da lajem kao u slučaju "Beograda na vodi" što sam lajao i lajem da ću da se skinem go i protrčim Kneza Miloša. Samo ću ćutati u neverici.

U priči su Kinezi prisutni koliko i Arapi, Britanci, Amerikanci, Rusi, Australijanci, Indijci, Nemci, Filipinci, Srbi i ko hoćeš. Ne uočavam potencijalne ratove među njima, naprotiv, najverovatnije ih samo lokalni zakoni i razdvajaju u nameri da se ljube u usta u javnosti. Verovatno će i Dragi Vođa, Mrkonjić i Bekuta biti pozvani na otvaranje - ako im ne smeta mesto u 124. redu, odmah tu u ćošku između WCa i dežurnog vatrogasca: mi ostali samo da se dr*amo sa vizama da bi otvaranje ispratili preko projektora u blizini same pruge, pošto nam pasoši nisu EU...

ali, zato imaju herojski natpis "PASOŠ" na ćirilici na koricama. I to treba ceniti, je*eš prugu i otvaranje pruge. :-)



Pozdrav.

[Ovu poruku je menjao Hank dana 28.05.2014. u 23:33 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada29.05.2014. u 05:12 - pre 120 meseci
Hihi, na kakvim si ti drogama?! :D
Citat:
Hank: oduševljenošću kažiprstom i pucom koje posedujem.
Pa ovo moze da napise samo neko ko ima manje od 12 godina.
Jos jednom: "oduševljenošću kažiprstom i pucom koje posedujem" :D :D :D

Ipak, za taj uzrast, lepe basne pises. :)

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada29.05.2014. u 05:48 - pre 120 meseci
Kupio sam novu igračku :-) Nastavi pomno da čitaš...

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Odzaklijevski

Član broj: 321964
Poruke: -1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+207 Profil

icon Re: Kina suzbija uticaj Zapada29.05.2014. u 06:30 - pre 120 meseci
EU hapsi Srbe i šalje u duševne bolnice?

I treba! To sam zaključio nakon čitanja onoga što Hank piše.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kina suzbija uticaj Zapada

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13

[ Pregleda: 45386 | Odgovora: 252 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.