Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bracala, znas ono "Ispostuj me"

elitemadzone.org :: MadZone :: Bracala, znas ono "Ispostuj me"

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 18168 | Odgovora: 132 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 20:26 - pre 162 meseci
Citat:
ArtCool: U okviru svetske jake masonerije zloupotrebe u okviru organizacije nisu ceste (jel da su cesti raskoli) ne bi se ni culo da postoje, ali kod nas je ciganisanje svake vrste zagarantovano.


Lepo ja rekoh na pocetku (tj. citirao nekog drugog) - sabanska posla!
Tu mi glume neke konspirativne grupe i budale, sve to pendrekom po ledjima...

'Bem ti mentalitet ljudi, nesto se grupisu, pa traze vodju, sviraju uz krivak radakov...

Ko oni retardi u USA sa bratstvima na univerzitetima...
Odlican nacin da uce korupciju i nepotizam...
Satro elita, daj molim te...
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 20:39 - pre 162 meseci
Citat:
milance_kg

Ko oni retardi u USA sa bratstvima na univerzitetima...
Odlican nacin da uce korupciju i nepotizam...
Satro elita, daj molim te...


Ako kontas da to drugacije funkcionise bilo gde ili da je drugacije funkcionisalo bilo kad pre - mislim da gresis.
Nisam siguran, ali bih stavio kes na to kad bih se kladio.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 20:47 - pre 162 meseci
Citat:
Isak666: Ako kontas da to drugacije funkcionise bilo gde ili da je drugacije funkcionisalo bilo kad pre - mislim da gresis.
Nisam siguran, ali bih stavio kes na to kad bih se kladio.


Pa takvi nam hebase mater, sto se Nidza T. nije 'grupisao' ?
Stoka jedna, samo odraz ljudske potrebe da bude 'iznad', i da *ere po ostalima,
i da oni satro nesto odlucuju, da se osete vaznim, a sto glava prazna
i duva promaja - to nikom nista!

Mozda sto sam 'vuk samotnjak', pa mi mrsko biti clan ikakve grupacije,
nekako mi to ponizavajuce....
Da ti vodja formira misljenje, a mogu misliti kojim se ovi bave budalstinama...

Evo da ne budem na kraj srca, ja im predlazem da se bave socijalnim slucajevima,
nezaposlenima, itd...

Jok, nece oni to... mada 'oce radi samopromovisanja...

Ma... pendrek samo!


 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 20:55 - pre 162 meseci
Stoji to, samo kontam da od naseg prvog copora pa do danas ima onih koji prvi jedu, a ostali sta ostane.
Samo sto se sad oni koji prvi jedu mreze sa istim iz drugih copora, pa razmenjuju info gde ima mesa i razmenjuju tehnike obrazlaganja zasto neko treba da saceka na svoje parce mesa.

Jbg.
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 21:11 - pre 162 meseci
Citat:
Pa takvi nam hebase mater, sto se Nidza T. nije 'grupisao' ?

Simpaticno je kako se ljudi u Srbiji uvek uhvate Nidze T kad treba da oslikaju neku velicinu.Pa realno vise je Azem Vlasi imao veza sa Srbijom dok je morao, nego Nidza T :) Grupisanje je sasvim legitnmo, postoji pod drugim imenima i u nebeskoj zemlji, tako da je pomalo neuputno kritikovati nekoga za sistem korupcije iz zemlje koja je uronjena u nju.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 21:19 - pre 162 meseci
@pri3rak

A zasto imas potrebu da kazes nesto i da teras kontru?
Gde sam ja povezao N. Teslu sa Srbijom?

I dalje, ja sam naveo jedan oblik korupcije, doduse mi imamo neformalni 'burazerski' sistem, pored ovih sto bi da budu elita
ali delovanje ima za cilj isto :)
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 21:37 - pre 162 meseci
Jbg moze mi se :)

Realno kad god se treba da oslika velicina u Srbiji odmah se natakne Teslino ime.Barem neki put da sam cuo da je neko pomenuo recimo Njutna... nego uvek samo Tesla ... Tu svakako ima (ne bas) malo zeljene projekcije ...
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 21:41 - pre 162 meseci
Citat:
pri3rak: Jbg moze mi se :)

Realno kad god se treba da oslika velicina u Srbiji odmah se natakne Teslino ime.Barem neki put da sam cuo da je neko pomenuo recimo Njutna... nego uvek samo Tesla ... Tu svakako ima (ne bas) malo zeljene projekcije ...


Dobro... 'aj uzmi Ajnstajna, moze?
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"13.01.2011. u 20:39 - pre 162 meseci
Citat:
da tako kazemo imaju "DIN" standard


http://en.wikipedia.org/wiki/Deutsches_Institut_f%C3%BCr_Normung

Deutsches Institut für Normung

Interesantna uporedba s obzirom da je jedno specificno tajno drustvo osnovano u istoj zemlji, http://en.wikipedia.org/wiki/Illuminati ,dok je istorijat slobodnih zidara mnogo vise vezan za podrucje Velike Britanije. http://en.wikipedia.org/wiki/Freemasonry

Inache, lepo si objasnio stanje stvari. Mozda se ne bih slozio u nekim detaljima, al to nije bitno mnogo.



[Ovu poruku je menjao Ankalagon the Black dana 13.01.2011. u 22:07 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Ankalagon the Black dana 14.01.2011. u 01:36 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"13.01.2011. u 21:10 - pre 162 meseci
@artcool

ne zaboravi da realnost nije samo odozgo konstruisana, nego ide i odozdo - nisu ljudi u vecini slobodnomisleci likovi koji jedva cekaju da se oslobode stega, nego naprotiv te stege su nastelovane po zeljama i slabostima koje su vec ljudske, pa postoji odgovornost na obe strane.

Covek ima mogucnost izbora, uvek je to i imao, samo neki izbori su laksi neki tezi.
Postoje mesta gde se zivi bez svega ovog sto si nabrojao, a da vidis koliko je tu slobodu lako iznositi - poseti bilo koji manastir, pa ces skontati da tek onda treba da se izboris sa samim sobom.

Kreni od sebe - da li nosis patike koje su sklepala deca u Vijetnamu ili dzins iz otrovnih pogona Turske ili jedes voce i povrce iz logora na rubu Afrike i Juzne Amerike ili koristis tehniku koja se proizvodi za male pare.
Svakom tom sitnicom ti podrzavas sistem, a ovaj sistem da bi opstao - neko mora na*hebati.
U stvari svaki sistem je do sad bio takav.

Sve ide kako treba da ide ;)

 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"13.01.2011. u 21:15 - pre 162 meseci
Citat:

ne zaboravi da realnost nije samo odozgo konstruisana, nego ide i odozdo - nisu ljudi u vecini slobodnomisleci likovi koji jedva cekaju da se oslobode stega, nego naprotiv te stege su nastelovane po zeljama i slabostima koje su vec ljudske, pa postoji odgovornost na obe strane.


Ovu istinu treba velikim crvenim slovima okaciti na bilborde po Srbiji a i sire... Mozda nekome i svane malo.
 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"13.01.2011. u 21:36 - pre 162 meseci
Citat:
Ankalagon the Black
Inache, lepo si objasnio stanje stvari. Mozda se ne bih slozi u nekim detaljima, al to nije bitno mnogo.


Reci slobodno, kao sto masonerija fino steluje svoje mehanizme i ja mogu da doteram - unapredim svoje stavove...vazno je da gadjamo zmiju posred glave e sad dali je malo levo ili desno to je vec stvar individualne percepcije.

Citat:
Isak666:  nego naprotiv te stege su nastelovane po zeljama i slabostima koje su vec ljudske


Odlicna percepcija sa malo disbalansa, stege jesu stelovane na osnovu slabosti ali zelje po koji su one definisane su cesto vrlo vesto namontirano nametnute.
Npr zelis da imas Rolex jel ti on daje to i to a ponajmanje merenje vremena (za tacno vreme vidi na mobilnom)....i sada ja pitam sta je to Rolex uopste ............... pojma nemam.

ALI ako pratim televiziju pa taj natpis vidim na teniskim terenima, jahting takmicenjima...nekim "prestiznim" lokacijama i na nekim "uglednim-glamuroznim" ljudima kontacu da je to neka dobra stvar i ZELECU da je imam.

Znaci poceo sam da zelim nesto jel sam video da to "treba" da zelim ne zbog same stvari, nego zbog mesta i ljudi koju ta stvar koju zelim prestavlja (obicno je to neki prestiz-uspeh-lagodnost).
A svi mi zelimo da smo uspesni i voljeni sto u sustini nije greh, ali su mnogi putevi do tog uspeha vrlo gresni i kobni.

To su izazvane manipulativne zelje (kojih ima mnogo) i koje su po psihu vrlo pogubne.

Dakle ja mogu da zelim Rolex samo na osnovu natpisa i bilborda gde svuda pise ROLEX a da nigde ne bude slika sta je to i cemu sluzi, ali videvsi natpis na nekoj jahti mora da je nesto dobro jel, jel jahte su dobra stvar pa sve i na jahtama je dobro jel, i tako ti u stvari posredno oblikujes ljudske zelje i vestacki im nameces neke obaveze i troskove....

Vrlo mudro i podlo.

 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"13.01.2011. u 21:51 - pre 162 meseci
^^
Da, samo preskocio si prvu kariku - ta zelja se ne moze posaditi u nista.
To nesto moze biti pohlepa, pohota, gordost, rasipnistvo ili nesto peto.

Vrata su ti samo otvorena, ti ulazis ili ne ulazis.
Nema ni potrebe one koji ulaze da zaustavljas. Tamo im je mesto i oni su sretni - dobili su sta zele.
Ne zele svi da se oslobode toga i to je poenta.

 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"13.01.2011. u 21:56 - pre 162 meseci
Citat:
Isak666: ^^
Da, samo preskocio si prvu kariku - ta zelja se ne moze posaditi u nista.


Tako je i onda definitivno ostajemo pri stavu da su ljudske slabosti (koje su sasvim normalne - ali koje se vaspitanjem i samokontrolom mogu ublaziti) kljuc kontrole ljudske populacije.

 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"13.01.2011. u 22:02 - pre 162 meseci
Valjda ti je to bilo kao hriscaninu jasno (posto si pozivao slobodnu bracu na povratak krstu, zar ne) od ranije? ;)
Covek palo bice - praroditeljski greh - teosis i tako to?

Samo opet ti bacas pricu na kontrolu populacije.
Populacija kao celina ni ne mora da se spase, nego pojedinac.
A koliko ce ih biti - pa valjda hriscanin to zna vec ;)
 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"13.01.2011. u 22:27 - pre 162 meseci
Uuuuuuuuu ali si ga izvezao, nisam siguran da sam ispratio dobro.

Cek da vidim,

pozivajuci "bracu ka krstu" pozivao sam da se oslobode Satane i vrate Bogu i bozijim nacelima (da ih ne nabrajam) mada sada da se nesirim mnogo daleko i to sa krstom kao nesto specijalis mi nije jasno ( u svakom slucaju bolje krst - Pravoslavni nego ona koza Satanisticka).

Pazi ovu situaciju (dramaticna je ne prevodi je licno):

Neko ti u porodici strada od nekog idiota, (moze i u mojoj "nevazno" - ali cisto da napravim moralnu ravnotezu u primeru) koji je zlocin izvrsio recimo sekirom (PO SRBIJI USTALJENA PRAKSA!?!?) .

Da li bi ti sekiricu (malenu) nosio oko vrata da te podseca na zrtvu koja je podnela tvoja/moja voljena osoba?

Zasto je krst (simbol smrti - ali bukvalno je na krstu skoncao) simbol vere ?
Seti se onog primera sa sekiricom pa se u sekundi covek otrezni i pomisli, da je krst (tehnicki - ne moralno - ili teoloski) simbol i glorifikacija SMRTI nekoga na osnovu koga se bazira Hris(t)canstvo...

Vrlo su tu neke interesantne korelacije, ali dobro, uzeli smo svi krst kao pozitivu u "borbi" sa djavolom, samo da se na kraju ne ispostavi da smo svi sa njime izmanipulisani i da je on ultimativni simbol satanizma (a da ga satanisti namerno ne koriste i sa njime masonerija da se ne bi provalilo o cemu se radi).Obrnuta psihologija.

Ovi "DINovci" su nastali skoro, ali izvorna masonerija (satanisticko-okultno pra frakcisko) krilo datira iz poprilicnih davnina, cak (ne bi me cudilo) da je bagra i izmislila Hriscansku veru da bi se tu nesto manipulisalo i vladalo, ali u to nemogu nikako da poverujem (mada mi se sve vise mota po glavi).

Prosto je NE MOGUCE DA NEKO TOLIKO MOZE BITI VIDOVIT I PAMETAN I IZMANIPULISATI SA VERAMA CITAVO COVECANSTVO I DA TO TRAJE MILENIJUMIMA.

Uffff necu dalje...da se mi drzimo "domace" gologuzije hahahahaha kakav vic hahahahaha.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"13.01.2011. u 22:39 - pre 162 meseci
Masis poentu, osim ovoga

Citat:
ArtCool:
pozivajuci "bracu ka krstu" pozivao sam da se oslobode Satane i vrate Bogu i bozijim nacelima (da ih ne nabrajam)


Zbog toga sam predpostavio da vec kad pozivas povratak necemu da ti je poznato cemu ih pozivas, pa ako ti je poznato resenje, da ti je poznat i problem - bar kad se koristimo recnikom referentnog okvira hriscanstva - problem palog coveka i njegovo obozenje, pa iz toga njegova borba sa svojim strastima i slabostima i necijim mehanizmima koji su stelovani za slabosti, kao i odgovornost coveka.

Preceprkaj nesto vise o tom na sta pozivas, a manje se cimaj necijim estradnim analizama simbolizma krsta.
Bar bih ja tako radio kad bi me to interesovalo.



 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"13.01.2011. u 23:06 - pre 162 meseci
Citat:
Isak666
Preceprkaj nesto vise o tom na sta pozivas...


Ja licno ne moram,
nek se brinu oni kojima radi savest a hteli bi da se izbave...

Meni je primarni cilj da pokazem da je vecina stvari dirigovana sa ciljem ekstra profita, da ima puno obmana i lazi i da mnogo manje upravljamo svojim zivotima nego sto mislimo.
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"13.01.2011. u 23:13 - pre 162 meseci
Citat:
ArtCool: Prosto je NE MOGUCE DA NEKO TOLIKO MOZE BITI VIDOVIT I PAMETAN I IZMANIPULISATI SA VERAMA CITAVO COVECANSTVO I DA TO TRAJE MILENIJUMIMA.

Uopste nije nemoguce. Ljudi su verovali u stotine bogova, pa u desetine, vrlo lako je nekome moglo pasti na pamet da taj broj smanji na par komada i tako grupise/polarise debile
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"13.01.2011. u 23:19 - pre 162 meseci
@artcool
Ne, ok.
To sam predlozio jer sam primetio da si ponudio povratak krstu kao resenje i da zelis da izbavljas slobodnu bracu.
Cesto cujem poziv na odbranu necega za sta se nema ni pojma sta je u sustini, sem nekih ritualnih manevara koje su naucili od predaka.
Cak primecujem da patriJotske organizacije se polako albaniziraju -sto se tice metoda- nerazdvajajuci ili dajuci primat naciji nad verom, sto je stara boljka kod nekih pravoslavaca.

Ja sam samo hteo da dodam licnu odgovornost coveka u tom sistemu, sto je za Sorabe hiperbitno jer su njima svi neprijatelji nepogresivo dobro organizovani sa visevekovnim planovima kojima se ne moze niko odupreti, sto malo pravi problema kad treba da se povede briga i odgovornost za svoj zivot.
I dusu, rekao bi verovatno jos neko.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Bracala, znas ono "Ispostuj me"

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 18168 | Odgovora: 132 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.