Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bracala, znas ono "Ispostuj me"

elitemadzone.org :: MadZone :: Bracala, znas ono "Ispostuj me"

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 18173 | Odgovora: 132 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 08:44 - pre 162 meseci
http://www.alo.rs/vesti/34620/Zaratili_srpski_masoni

Dace bog zdravlja da ih jednom i ne bude



Braco moja u pogresnu ste "crkvicu" nasli da se klanjate, pustite sestar i uglomer i drzte se krsta ko i generacije pre nas (mada je i tu bilo izdajnika) .

[Ovu poruku je menjao ArtCool dana 12.01.2011. u 09:55 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 09:07 - pre 162 meseci
Masoni nisu crkva koliko ja znam, nemaju svog boga i svi clanovi su slobodni da veruju i budu clanovi crkve po svom izboru.

A za text, no comment :)
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 09:07 - pre 162 meseci
Mislim da je definitivno vreme da se menja pravilnik za madzone forume... jer se isti toliko krsi a niko nista ne preduzima...

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 09:10 - pre 162 meseci
Sto neko rece za ove 'gospodu' : "Shabani iz opanaka izasli pa nasli po asfaltu da glume inteligenciju i misterioznost"... :)
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 09:11 - pre 162 meseci
Citat:
Jbyn4e: Mislim da je definitivno vreme da se menja pravilnik za madzone forume... jer se isti toliko krsi a niko nista ne preduzima...


Pa pravila i sluze da se krse :) Dosadno bi inace bilo...
 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 09:17 - pre 162 meseci
Citat:
mmix: Masoni nisu crkva koliko ja znam, nemaju svog boga i svi clanovi su slobodni da veruju i budu clanovi crkve po svom izboru.


Nisu crkva upravu si, zato sam i stavio navodnike ( ali imaju obrede koji su kvazi crkveni samo sa njihovim simbolima koji su cesto bizarni, npr obrnuti krst, kosturske glave... ).

Imaju svog boga, itekako ga imaju, i pevaju mu kroz pesme, glorifikuju kroz medije itd...ne moram dalje, valjda.

Svi mogu da veruju u svoju " maticnu" crkvu, samo na to masonerija pi..a ko ker po lopati.

Suma sumarum guzica na kvadrat.
 
Odgovor na temu

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 09:32 - pre 162 meseci
Zapravo, da bi neko bio mason mora da u startu bude vernik. :D
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 09:38 - pre 162 meseci
Ti pricas o ritualima, sem sto crkva ima svoje rituale ne vidim kako je vernicima zabranjeno da ucestvuju u drugim nereligioznim ritualima? Svi mi svakog dana prolazimo kroz razne rituale a da ni ne znamo za to, pocev od potpuno benignog rituala ispijanja jutarnje kafe (pa se opet ne klanjamo bogu kafe za izdasni napitak) pa do smarajuceg zenskog isprobavanja N haljina da bi se pronasla ona prava. Sve su to neki rituali ukorenjeni u nasoj psihi pa ni masoni sa svojim ritualima nisu nista drugaciji. To ne znaci da su religija i da imaju svog boga (sto definitivno nemaju). Svasta se moze reci o masonima ali ovo je stvarno neosnovano, naopaki krstovi i lobanje, mo's misliti

Iskreno glupa tema.



Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 09:38 - pre 162 meseci
Citat:

Braco moja u pogresnu ste "crkvicu" nasli da se klanjate, pustite sestar i uglomer i drzte se krsta ko i generacije pre nas (mada je i tu bilo izdajnika) .


Ne kapiram, sta tebi smeta sto se oni klanjaju sestaru i uglomeru?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 09:41 - pre 162 meseci
Citat:
nkrgovic: Zapravo, da bi neko bio mason mora da u startu bude vernik. :D


Ziva istina, "vraćbine i mađije" je najbolje sto oni mogu

Znas kako to ide (jos od starih starina), skupe se neki starci nasred neke poljane i zapale neki cibuk, i onda pocnu da naprdaju "Sa bi bilo kad bi mi smislili ovo i ono" onda prodje par vekova nagomila se bagra (pod predpostavkom da ce se u nekim tajnim drustvima extra obogatiti) i kad dodje do podele plena eto ti razvoda.
To je bilo vazdan i to je i sada slucaj, kome ce da padne veci deo kolaca, nema tu nikakve vere.

Osnovna im je vera N O V A C.

@tri putica

Meni sestar i uglomer nista ne smetaju, ali pozadina iz koga stoje sestar i lenjir i njihovo licemerje je uzas.

Znas ono, sestar i lenjir su prastari simoboli zidara, a oni se unose da su zidari-sveta-nasih zivota...jednom recju cista esencijalna beda.

@mmix

Rituali su najmanji problem ;) i uglavnom se prazna dusa ispunjava nekim ritualima kako bi se necemu dao neki spiritualan (bozanski) znacaj.

Zbilja glupa tema, tu se slazem.

[Ovu poruku je menjao ArtCool dana 12.01.2011. u 10:51 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 09:51 - pre 162 meseci
Sta su to "vraćbine"? Prvi put cujem ovu rec :D

Citat:
Zbilja glupa tema, tu se slazem.

Pa sto je postavi onda?
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 09:56 - pre 162 meseci
Citat:
ArtCool:
Znas ono, sestar i lenjir su prastari simoboli zidara, a oni se unose da su zidari-sveta-nasih zivota...jednom recju cista esencijalna beda.


Pa opet - nek se unose, sta tebi to smeta :)
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 09:56 - pre 162 meseci
Citat:
Jbyn4e
Pa sto je postavi onda?


Pa da citajuci gluposti naucimo sta ne treba da radimo kada se vec neko drugi nasankao, i doneo sebi i drugima bedu i zlo.
Nista vise od toga...

Jel kako bi znao pametno ako nisi spoznao sta je glupo, a biti u masoneriji je ekstra glupo i ponajpre opasno, to je valjda jasno.

@3way

Samo neka se klanjaju i to je dobro, i mislim da bi im najprikladnije bilo da se klanjaju i mirisu korenje bulke ispod zemlje :)))
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 10:06 - pre 162 meseci
Citat:
drzte se krsta ko i generacije pre nas


"Knjige, knjige, braco moja, a ne zvona i praporci!"
Dositej, zli mason.
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 10:08 - pre 162 meseci
Pazi ti Srbalj se cima oko masonerije Naciji kojoj je mentalni izazov da zimi pocisti sneg ispred kuce ima ambiciju da se bavi kud i kamo globalnijim pojavama.Reklo bi se jeftin pokusaj preslikavanja sopstvenog beznacaja u potpunu suprotnost.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 10:08 - pre 162 meseci
Citat:
ArtCool: P
Samo neka se klanjaju i to je dobro, i mislim da bi im najprikladnije bilo da se klanjaju i mirisu korenje bulke ispod zemlje :)))


???
Cemu ovakva izjava?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 10:18 - pre 162 meseci
Ajmo braco zapevati jednu narodnu http://www.youtube.com/watch?v=XvwK-3cQ6gEida i udarimo brigu na ciscenje snega na +10'C (bar ovde kod nas u Bg-u nanosi od cca 1.2m)

Inace autor pesme je cuveni guslar " A dam Free land " .
 
Odgovor na temu

p3j4
Lokacija: Mordor

Član broj: 52949
Poruke: 122
*.static.kdsinter.net.



+78 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 10:23 - pre 162 meseci
Citat:
mmix: To ne znaci da su religija i da imaju svog boga (sto definitivno nemaju). Svasta se moze reci o masonima ali ovo je stvarno neosnovano, naopaki krstovi i lobanje, mo's misliti


Svašta se može napisati, ali hajde da to bude tačno pre svega...

Prvo, otkuda ti to da masoni nemaju svog Boga kome se klanjaju? Iz neke enciklopedije ili je to tvoje uverenje podržano... ?

Iskoristiću reči samih masona da te demantujem. Recimo Albert Pike (inače mason 33. stepena i jedan od najuticajnijih masona u poslednjih 150 godina, prema njima samima) u svojoj knjizi morals and dogma kaže:

Citat:
Masonry and Philosophy, without being one and the same thing, have the same object, and propose to themselves the same end, the worship of the Grand Architect of the Universe


Ne samo što veruju u Boga, već su i ljuti kreacionisti, što se može zaključiti iz dela iste knjige u kome piše o ateistima:

Citat:
There is a mere formal Atheism, which is a denial of God in terms, but not in reality. A man says, There is no God; that is, no God that is self-originated, or that never originated, but always WAS and HAD BEEN, who is the cause of existence, who is the Mind and the Providence of the Universe; and so the order, beauty, and harmony of the world of matter and mind do not indicate any plan or purpose of Deity. But, he says, NATURE,-- meaning by that the whole sum-total of existence,-- that is powerful, active, wise, and good; Nature is self-originated, or always was and had been, the cause of its own existence, the mind of the Universe and the Providence of itself. There is obviously a plan and purpose whereby order, beauty, and harmony are brought about; but all that is the plan and purpose of nature


Nadam se da je ovo dovoljno da revidiraš svoj stav o postojanju njihovog Boga


Citat:
nkrgovic: Zapravo, da bi neko bio mason mora da u startu bude vernik.


Mada nije obavezno biti vernik, ali obzirom da se obred inicijacije i polaganje zakletve vrši nad Biblijom, onda se ovo može uzeti kao približno tačno

Naravno, bez obrzira na to, postoje i oni koji misle da će im ulazak u masoneriju "pomoći u karijeri", ali na takve ne treba trošiti reči, već takve treba žaliti. Zato mi ova vest iz novina uopšte ne deluje neverovatno, naročito zbog toga što je ovo Balkan



Btw, seća li se neko reportaže u vestima na TV fox od pre par meseci gde su baš slikali njihov hram? Tada je neki njihov, ćelavi sa bradicom pričao o njihovoj organizaciji, o članstvu, i nije propustio da se pohvali kako su u prethodnoj vladi imali čak pet ministara.



[Ovu poruku je menjao p3j4 dana 12.01.2011. u 11:38 GMT+1]
Internet forumi su kao javni toalet... udje ko želi, ispiša se gde poželi, i ode...
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 10:24 - pre 162 meseci
Ma sva sreca pa ove zime nije pala ni postena pahulja u BG-u c, sve sama nepostena masonska :)

Elem neprijatelj na delu





 
Odgovor na temu

p3j4
Lokacija: Mordor

Član broj: 52949
Poruke: 122
*.static.kdsinter.net.



+78 Profil

icon Re: Bracala, znas ono "Ispostuj me"12.01.2011. u 10:50 - pre 162 meseci
Evo ga još jedan "must see" video.

Braća Turci


Internet forumi su kao javni toalet... udje ko želi, ispiša se gde poželi, i ode...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Bracala, znas ono "Ispostuj me"

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 18173 | Odgovora: 132 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.