Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ADSL modem, router,AP

[es] :: Wireless :: ADSL modem, router,AP

[ Pregleda: 1308 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

antoniki
nezaposlen
Vrsac

Član broj: 198439
Poruke: 13
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon ADSL modem, router,AP30.11.2010. u 06:01 - pre 163 meseci
Molim za pomoc u pronalazenju konekcije. Naime, imam router koji je povezan sa ADSL modemom, a koji se nalazi na spratu kuce. Na krovu radionice, koja je od kuce odvojena oko 20 merara, mi se nalazi kantena koja je spojena sa AP-om. AP i kompjuter u radionici sam povezao sa mreznim kablom. Konekciju izmedju kompjutera i AP-a sam uspostavio, a kad udjem u njegova podesavanja vidim da je pronasao i router ciji je signal negde oko 40%. Da li postoji mogucnost da na ovaj nacin dobijem internet u radionici, i ako je to izvodljivo, koji bi to bio nacin, odnosno kakva bi bila podesavanja. Jos samo da napomenem to, da u radionici sa laptopom hvatam router i imam internet, ali mi je jako vazno da internet dobijem na fiksnom kompjuteru. Hvala.
 
Odgovor na temu

mantas

Član broj: 257077
Poruke: 894



+38 Profil

icon Re: ADSL modem, router,AP30.11.2010. u 09:34 - pre 163 meseci
postavi ap u klijent mod iskeniraj etar kada u ponudjenim mrezama vidis SSID tj ime tog routera imaces opciju connect,konektuj ga.ako imas zastitu podesi je ako ne to je to,signal mozda mozes da poboljsas usmeravanjem te kantene ka tom routeru.podesavanja mrezne kartice stavi na automatic kada se zakacis na taj router..
Long Live Rock 'n' Roll
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: ADSL modem, router,AP

[ Pregleda: 1308 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.