Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako se traži posao?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako se traži posao?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 30538 | Odgovora: 144 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
109.92.241.*

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 14:56 - pre 171 meseci
Ili zadji komsiji u njivu, obrsti mu kupus a mozda i navatas nekog zeRcova :) Mmmm zeciji paprikas :)
make love - !war
 
Odgovor na temu

dexxx
Novi Beograd

Član broj: 16471
Poruke: 240
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 15:05 - pre 171 meseci
Xaxaxaxaxa...
Dakle, kad tako neuhranjen, neobrijan, prljav i pocepan dođeš na razgovor za posao, imaš dve mogućnosti:

1. da budeš primljen (manje verovatna)
2. da štipneš malo nekog dekorativnog bilja iz kancelarije (dok te niko ne gleda), da možeš da zameziš na putu do kuće (više verovatna)

`ajde momci da ne skrećemo sa teme...... Da bi živeo saam u Beogradu treba ti više od prosečne srpske plate. Naravno, ukoliko sa nekim (cimer, devojka) deliš stan i troškove, možeš uštedeti neki dinar, i stisnuti se dok ne nađeš posao sa kojim ćeš moći skromno da živiš.
Commander James Bond, CMG, RNVR (+ 2008), R. I. P.
The Cold War couldn't kill you. Hollywood could.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 15:18 - pre 171 meseci
Znate sta je poenta price?

Poenta price je da oni koji su u frci i kojima treba posao - NADJU NACINA DA DO POSLA DODJU... Od onih fizikalaca kod Vuka pa sve do siromasnih ljudi iz unutrasnjosti koji su zavrsili fakultete dok su ziveli u domovima (koje su gradska deca nazivali "seljoberima" dok vise po kaficima), i polomili se da se zaposle.

Oni koji imaju DRUGE IZVORE PRIHODA, oni mogu da kukaju i kmece uz kaficu. Drugi izvori prihoda su:

- Bracni partner zaposlen
- Mama i/ili tata zaposleni
- Baba/deda primaju stranu penziju
- Rodjaci iz inostranstva salju kintu

Prema tome - dabome.

Kada bi drzava Srbija odlucila da se oslobodi svih preduzeca gubitasa koji su u njenom vlasnistvu, da otpusti 20-30% vezara koji su se kao kancer namnozili po "agencijama" i "agencijicama" i kada bi gastarbajteri prestali da salju socijalnu pomoc koja predstavlja bitan deo BNP-a rodbini koja ne radi... da vidite kako bi se situacija transformisala...

A do tad.. kmeeeee :)

@edit - evo jos jadnih dusica... iz zemlje koja je bliska po stavovima o radu :)

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7293992.stm

Citat:

French students shy of real world

In Montpellier, she is told that France's education system is completely out of sync with the world of business.
...
A recent survey showed that 75% of graduates want to work in the public sector because civil servants and teachers enjoy a high level of social protection.


Masala.... Samo, za razliku od Srbije - Francuzi imaju i dalje odakle da naplacaju sve to... kroz globu onih koji stvarno privredjuju.

[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 29.03.2010. u 16:34 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+172 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 15:47 - pre 171 meseci
@maliradojca, barakuda111:
Ima jedan mali problem. Beriberi nastaje usled nedostatka vitamina B1.
Kad nema vitamina C nastaje skorbut.

Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 16:03 - pre 171 meseci
Tako je, frka je glavni motivacioni faktor ili da preformulisem:

Sta sve mozes u Denveru, kad si mrtav (tj. na ulici sa 250 evra u dzepu)...
 
Odgovor na temu

KittyKat

Član broj: 244124
Poruke: 10
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 17:26 - pre 171 meseci
Citat:
dexxx: Xaxaxaxaxa...
Dakle, kad tako neuhranjen, neobrijan, prljav i pocepan dođeš na razgovor za posao, imaš dve mogućnosti:

1. da budeš primljen (manje verovatna)
2. da štipneš malo nekog dekorativnog bilja iz kancelarije (dok te niko ne gleda), da možeš da zameziš na putu do kuće (više verovatna)




Ne može se sa 150eu preživeti mesec dana u Bgd (pogotovo ako uračunamo kiriju i ostale račune)... I to je još i ok ako si muško, možda postoji neka minimalna šansa za preživljavanje, a šta ako si žensko? Ma ne želim ni da razmišljam o tome.

I ova cela priča i citat iz prvog posta može se svesti samo na priču u BEOGRADU. Ne važi ovo za unutrašnjost, ne postoji to tamo.


There's a light at the end of every tunnel, just pray it's not a train.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 17:42 - pre 171 meseci
Valjda se vise moze zaraditi danas u Beogradu od 150 evra?? Ne moraju svi raditi za kasom supermarketa.
 
Odgovor na temu

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
77.243.16.*



+137 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 17:51 - pre 171 meseci
Citat:
Ne može se sa 150eu preživeti mesec dana u Bgd (pogotovo ako uračunamo kiriju i ostale račune)... I to je još i ok ako si muško, možda postoji neka minimalna šansa za preživljavanje, a šta ako si žensko? Ma ne želim ni da razmišljam o tome.

I ova cela priča i citat iz prvog posta može se svesti samo na priču u BEOGRADU. Ne važi ovo za unutrašnjost, ne postoji to tamo.


???

sta zensko prezivljavanje je skuplje???

mozda za 50din mesecno za uloske a i to nije neophodno za PREZIVLJAVANJE
 
Odgovor na temu

KittyKat

Član broj: 244124
Poruke: 10
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 17:55 - pre 171 meseci
Citat:
anakin14: ???

sta zensko prezivljavanje je skuplje???

mozda za 50din mesecno za uloske a i to nije neophodno za PREZIVLJAVANJE


Jel nije neophodno? E hvala ti što si me prosvetlio

Na hranu bi se trošilo manje, to da (mada je i to diskutabilno), ali sve ostalo... teško. I još jednom, ova priča je OK i slažem se u potpunosti sa citatom iz prvog posta da se treba laktati, ali to samo važi za Beograd.
U unutrašnjosti ili traži vezu ili plati 1.000eu da te neko negde zaposli, ili čekaj da ti posao od 150eu max - padne nekako sa neba.
There's a light at the end of every tunnel, just pray it's not a train.
 
Odgovor na temu

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
77.243.16.*



+137 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 17:59 - pre 171 meseci
Citat:
Jel nije neophodno? E hvala ti što si me prosvetlio


diskusija je o PREZIVLJAVANJU a ne zivotu tako da nije neophodno. a i da jeste 50 din mesecno je vise od muskog prezivljavanja tako da ne vidim nikakvu razliku.

Citat:
U unutrašnjosti ili traži vezu ili plati 1.000eu da te neko negde zaposli, ili čekaj da ti posao od 150eu max - padne nekako sa neba.


Ovo dovoljno govori o nasem "menta"litetu
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 18:13 - pre 171 meseci
Citat:
Da li ova priča hronološki ide pre, ili posle priče s komšijom stolarom? Ako ide posle nje, glavni problem jeste u tome kako razlikovati komšiju prevoznika (koji je, eto, i pre vraćanje usluge uljudno ponudio da plati to što si mu obavio) od komšije stolara.

Hronološki, ovo sa prevoznikom ide mnogo kasnije, tačnije, barem 5 godina kasnije. Kako da ih razlikuješ ? Pa nikako dok ne dođeš u situaciju da naplatiš ili tražiš kontrauslugu. U svakom slučaju, ovo sa prevoznikom i ono sa stolarom su dve potpuno različite situacije. Tada sam bio mlad i zelen i kao majmun trčao da mu odradim nešto kad god je trebalo i sređivao sam mu komp barem 10 puta za džabe i naravno očekivao da će mi uzvratiti istom merom kada mi bude trebalo, što se nije desilo, pa me je to nateralo da se opametim i ubuduće naplaćujem usluge, umesto što se uzdam u kontrausluge. Međutim, u trenutku kada me je zvao ovaj prevoznik, već se odavno nisam bavio tim stvarima, tj. servisiranjem po kućama, pogotovo kada su televizori u pitanju, jer to i nije moj fah, već sam otišao kod njega više onako da se ispričamo pošto se znamo dugo, a nismo se skoro videli, a usput da bacim pogled i možda ustanovim u čemu je problem. Niti sam otišao sa namerom da nešto naplatim, niti sam očekivao neku kontrauslugu. Da jesam, ne bih prvo zvao oglase, već bih se odmah obratio njemu. I ispostavilo se da mi je čovek em ponudio pare (koje sam odbio), em mi je kasnije završio veliki posao, a bilo je baš hitno. Zato i kažem, nije baš uvek najpametnije reći ne, mada i dalje stojim iza toga da takve usluge ako već radiš treba ili naplatiti ili odbiti, ali nekad treba ići i na rizik. No nebitno sad to. Cela priča je počela oko toga što neki smatraju za ogroman problem to što ih poslodavac ponekad pozove posle radnog vremena da im završi nešto privetno. To je opet različita situacija od one kada te zove komšija stolar, limar ili prevoznik... jer poslodavac može direktno da utiče na tvoje radno mesto, platu, unapređenje... a to može biti odlična prilika da se neke stvari pokrenu. Pametan čovek će iz svake situacije gledati da izvuče nešto pozitivno, a glup će da radi ćutke i da kuka posle drugarima kako je maltretiran na poslu, čime apsolutno ništa ne postiže. Uostalom, ko neće to da radi, kao što rekoh, isključi telefon čim izađe sa posla i uključi ga tek sutra ujutru i gotovo. Mislim, niko nije dužan da drži telefon uključen 24h, osim ako mu to nije navedeno u ugovoru, ali uz takve stavke ide i mnogo veća plata, pa ko voli...
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-155-84.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 18:30 - pre 171 meseci
Citat:
anakin14
diskusija je o PREZIVLJAVANJU a ne zivotu tako da nije neophodno. a i da jeste 50 din mesecno je vise od muskog prezivljavanja tako da ne vidim nikakvu razliku.


a u toku tok prezivljavanja treba i da radis/trazis posao

kako bi to izgledalo da devojka/zena koja je dobila ide na posao bez tampona/ulozaka? ;)

na stranu koliko si radno sposoban kada prezivljavas na 20dkg salame dnevno
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 18:34 - pre 171 meseci
Dzizs

Aman, ubaci i uloske na "listu prezivljavanja"... pa koliko bre kostaju najjeftinijii? Ccc... :-)

Citat:

na stranu koliko si radno sposoban kada prezivljavas na 20dkg salame dnevno


Eto ti dijete... neki cak placaju da bi smrsali. Ako ides da fizikalises, treba ti vise - ali ces zaraditi vise, pa nece biti problem. Ako ces da sedis u nekoj kancelariji - preziveces par nedelja do prve plate vala i na salami ako do toga dodje.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 18:37 - pre 171 meseci
Citat:
`ajde momci da ne skrećemo sa teme...... Da bi živeo saam u Beogradu treba ti više od prosečne srpske plate. Naravno, ukoliko sa nekim (cimer, devojka) deliš stan i troškove, možeš uštedeti neki dinar, i stisnuti se dok ne nađeš posao sa kojim ćeš moći skromno da živiš.

Da bi živeo, da, treba ti više od prosečne plate. Ali da bi preživeo, dovoljna ti je trećina prosečne plate. Mislim, ako ti dolaziš u Beograd ili neki drugi veći grad da bi odmah živeo kao car, na to možeš da zaboraviš, osim ako nemaš imućne roditelje koji će to da ti obezbede, ali u tom slučaju verovatno i nisi došao da tražiš posao. Ako si došao zato što nemaš izbora, jer niti tvoji roditelji imaju para, niti tamo odakle si došao za tebe ima posla, onda izvini, ali moraš da kreneš od nule... da živiš u ćumezu, da jedeš podrigušu, guzu da brišeš novinama (imaš one 24h, besplatne su, samo treba ujutru požuriti i uzeti svoj primerak), da se briješ najeftinijim Bic-om, koristiš Brion kao aftershave, pereš kosu najeftinijim domaćim šamponom od koprive... itd. To nipošto neće biti udoban život, ali šta ćeš, na početku moraš da se stisneš i gotovo. Pa na kraju krajeva, lepo si rekao, zašto i ne naći cimera ili više njih pa podeliti troškove, pa posle kad kreneš da zarađuješ vidi šta ćeš i gde ćeš.

Kako god okreneš, izbora ima. Retki su oni koji nemaju izbor... a to su oni nesrećnici koje je sve zadesilo... nemaju posao, nemaju roditelje, invalidi su ili su bolesni, pa fizički ne mogu da rade... e oni nemaju izbor i za takve postoji socijalna služba. Svi ostali, zavise samo od sebe i toga koliko su spremni da se potrude. Mogu da rade neki posao koji može da se nađe u njihovom mestu, ako su nezadovoljni mogu da potraže drugi, a nema drugog mogu da promene grad, ako nema ni tamo, mogu i državu da promene... naravno, ništa od toga nije lako, ali šta u životu pa jeste lako... mislim, život i jeste neprestana borba... a ako ti ništa od toga ne odgovara, uvek možeš da se obesiš, skočiš sa mosta ili crkneš od gladi... što da ne, i to je izbor.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

KittyKat

Član broj: 244124
Poruke: 10
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 18:42 - pre 171 meseci
Citat:
Horvat: a u toku tok prezivljavanja treba i da radis/trazis posao

kako bi to izgledalo da devojka/zena koja je dobila ide na posao bez tampona/ulozaka? ;)

na stranu koliko si radno sposoban kada prezivljavas na 20dkg salame dnevno


Pa jeste. I ne samo to, ulošci su bar jeftini. Na šta bi ličilo prljavo, pocepano, raščupano žensko koje nema osnovne uslove da kao prvo, izgleda kako treba. Muškarcu je dozvoljeno da se pojavi neobrijan, ali devojka ne može ići neuredna i kraj priče. Sa 150eu mesečno, pored svega što treba da se plati ako kreće od nule i kreće sama, teško da će uspeti i da se isfenira, i da se našminka, i da ima čistu i pristojnu odeću i tako dalje. Muškarcu kad zafali 20eu on može otići na kraju krajeva na građevinu i zaraditi ih za 12 sati (jeste da će posle toga biti polucrkotina jadan, ali ima izbora)... žensko ne baš... šta znam. Samo hoću da uputim na to da, ako se već priča o nečemu da se u tu priču uvrste i drugi stanovnici planete zemlje, kao što su žene :) I one moraju da rade i da zarađuju... pa ako pričamo o nekih 100-150eu, da pričamo bar onako kako dolikuje, ako to tako već može,jel. Ako neko želi da započne život i rad u Beogradu potrebno mu je minimum 250eu u startu (minimum!), a ostalo se zaradi.
There's a light at the end of every tunnel, just pray it's not a train.
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 19:03 - pre 171 meseci
Citat:
Pa jeste. I ne samo to, ulošci su bar jeftini. Na šta bi ličilo prljavo, pocepano, raščupano žensko koje nema osnovne uslove da kao prvo, izgleda kako treba. Muškarcu je dozvoljeno da se pojavi neobrijan, ali devojka ne može ići neuredna i kraj priče.

A to si u pravu, ne bih primio neobrijano žensko na posao, pa ne znam šta da je :) Uostalom, nie ni na ženi da se picani, fenira, šminka, pristojno oblači, traži posao... za ženu je da se uda, rađa decu, kuva ručak... :)

Šalu na stranu, i muškarac i žena mogu da se snađu ako hoće, uvek postoji način. Ako nekoga mrzi da se cima za sebe, zašto bi se neko drugi cimao za njega ?
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

dexxx
Novi Beograd

Član broj: 16471
Poruke: 240
91.150.123.*



+2 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 19:04 - pre 171 meseci
Da bi preživeo bilo gde (pa i u Beogradu) dovoljan ti je samo kremen, kamen, nož i padobran (padobran nije obavezan).
Ber Grils mi je rekao. I ja mu verujem.


Commander James Bond, CMG, RNVR (+ 2008), R. I. P.
The Cold War couldn't kill you. Hollywood could.
 
Odgovor na temu

KittyKat

Član broj: 244124
Poruke: 10
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 19:06 - pre 171 meseci
Citat:
Marko_L: A to si u pravu, ne bih primio neobrijano žensko na posao, pa ne znam šta da je :)


Diskriminacija :P
There's a light at the end of every tunnel, just pray it's not a train.
 
Odgovor na temu

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Kako se traži posao?29.03.2010. u 22:20 - pre 171 meseci
Citat:
Cilj je da preživiš nekoliko meseci, a ne da živiš koliko toliko normalno.

1. Garsonjera je ipak luksuziranje, za nekoga ko treba da skrpi nešto novaca kako zna i ume da se snađe za početak dovoljna je i soba u Pinosavi/Belom Potoku. Može da se nađe za 20-30 evra.
2. Ne znam kako je tačno kad iznajmljuješ sobu, ali ne znam šta da radiš ne možeš da potrošiš više od 1000 dinara
3. Telefon imaš mobilni/javne govornice, dovoljno je 500 din mesečno, internet je besplatan na gomili mesta u svakom gradu
4. Markica za prevoz 1300 din
5. Mobilni - 0 din.
6. Socijalizacija - pa naravno da je 0 din
7. Lekarske intervencije imaš na osnovu roditelja, a ako nemaš, ako ti se nije ništa desilo do sada u životu, pa neće ni u tih par meseci koliko tražiš posao.
8. Nepredviđeni troškovi - nema ih - 0 din. Nisi došao da nepredviđeno trošiš pare
9. Hrana. Opet se vraćamo na to da je cilj preživeti. Stoga treba se prehraniti, a ne i dobro se hraniti. Dakle vekna hleba je 40 din, uz to ti treba neka najjeftinija salama/parizer recimo 200-300 grama 100 din, da kažemo da imaš opciju nekog mixa dnevno ti treba 150 din za hranu, što mu dođe 4500 din mesečno

Dakle kad se sve sabere za preživljavanje ti treba 9300 din... Dakle nešto manje od 100 evra za mesec dana. Ako uzmemo u obzir da ti je u rodnom mestu pretila opasnost da umreš od gladi, onda i ovakvo stiskanje par meseci dok ne nađeš posao nije uopšte loša ideja... Opet spominjem fizikalce... Odradiš 3 dana fizikalisanja i imaš ostalih 27 dana u mesecu slobodno da tražiš neki bolji posao..


9300 dinara ? Ti si lud. Ja bih ovo nazvao razbacivanjem.

1. Kakva crna kuca u pinosvi ? Treba se pridruziti cergarima kod gazele i biti u satoru ili sklepati na brzinu kakvu kucu od kartona.
2. Telefon ? Dovoljno je da zamolis prvog prolaznika da ti ga posudi, jer su ti javili da ti keva umire a isteko ti je kredit.
4. Markica ? Bwuahaha ... pa ko je lud da kupuje markicu, a nema posao i zivi u cergi ?! Hahaha, sta da ga moda ne uhapse ? Da ga ne kazne ? Ohoho ne nemojte molim vas, padam. Ili da ga izbace iz autobusa... Uz to osoba spremna na ovakav podvig trebala bi imati izostrena cula da primeti kondora kao i snagu da sama otvori vrata i jake noge da utekne eventualnim gonicima.

ostalo preskacem.

9. Hrana, e ovo se vec ne moze izbeci, ali ja bih izbacio tu stosta. Zato predlazem da osoba ovo radi za vreme posta i tako kupi samo hleb i vodu cesmaricu da pije. To je 1200 dinara mesecno za hranu i jos ako ubedis pekaricu ili neku baku da ti daju na veresiju to izadje 0 dinara.
10 Najveci izdatak bice licna higijena koju je ventura zaboravio. Treba pustuti lepu negovanu bradu, da se ustedi na brijanju. Najjeftiniji sampon pasta, jednostavno poneti od kuce. To svako ima.

Dakle 0 dinara.





 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Kako se traži posao?30.03.2010. u 01:05 - pre 171 meseci
E, vid'te, ako cemo realno i ako se radi o krajnjem prezivaljanju, mozes da prosis dve nedelje po 3-4 sata dnevno (ne moz' duze i moras da menjas lokacije da te ne nahvataju gazde stalnih prosjaka) i ostatak meseca prezivis bez problema sa svim navedenim potrebama po standardima negde izmedju ovih koje je ventura opisao i realnih.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako se traži posao?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 30538 | Odgovora: 144 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.