Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Amazon.co.uk definitivna informacija

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Amazon.co.uk definitivna informacija

[ Pregleda: 3140 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kokimd
Student Medicine
Nis, Serbia

Član broj: 218527
Poruke: 9
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Amazon.co.uk definitivna informacija04.04.2009. u 00:14 - pre 182 meseci
Danima trazim kako da kupim neke knjige na amazonu (amazon.co.uk) pa sam onda okrenuo telefonom i prepesacio do svih banaka koje znam i posetio sve ljude koje znam da poseduju debitne kartice tih banaka...
Posto sam student znaci nisam stalno zaposljen i kreditnu ne mogu nikako da dobijem.
A skoro sve banke koje sam zvao su mi tvrdile da su njihove debitne neupotrebljive preko interneta i da njihove debitne kartice imaju samo poslednja 4 broja a ne sve brojeve potrebne za shopping preko neta.
One koje su mi tvrdile da moze preko interneta su mi bile malo sumnjive jer se bas ne uklapa sve u njihovu pricu.
Jedna mi je tvrdila da slobodno ukucam broj tekuceg racuna na amazonu i da ce sve da radi!!!
Kad sam kontaktirao amazon.co.uk naglaseno mi je da ne primaju Visa Internet i Visa Virtuon vec samo sledece kartice:Visa, Delta, Visa Electron, MasterCard, Eurocard, American Express and UK based Maestro and Solo cards.
E onda sam saznao da Societe Generale valjda ima neku Maestro karticu koja funkcionse preko neta ali cena je stvarno dranje....
A onda sam od brata od moje devojke saznao da Erste banka ima omladinski paket sa Visa Electron karticom.
Otisao sam i prijavio se za karticu (besplatno odrzavanje ali morate da budete izmedju 16 i 27 god). Kad je stigla kartica pokusao sam da je ubacim na amazon.co.uk i za divno cudo uspelo je. Onda sam narucio knjigu (Breaking Dawn, Twilight saga) kad za divno cudo i to je uspelo.
A onda za dva dana mi stize obavestenje da je knjiga poslata i da mogu da je ocekujem 15 aprila!!!
Tako da vam garantuje da ta kartica funkcionise....
Pozdrav....
P.S. Ovo nije reklama Erste banke ili Visa Electron kartice vec samo moje iskustvo sa kupovinom preko interneta kojime pokusavam nekome da pomognem da pronadje odgavarajuce / funkcionisuce sredstvo placanja u ovoj restriktivnoj rupi (Srbiji)...
 
Odgovor na temu

DS_Store
[es] :: Macintosh

Član broj: 32090
Poruke: 666
79.101.145.*



+4 Profil

icon Re: Amazon.co.uk definitivna informacija05.04.2009. u 08:09 - pre 182 meseci
Hajde molim te napiši šta se desilo sa knjigom kada je stigla do nas, tj. tebe. Pitam zbog špeditera, značilo bi mi da čujem kako si ti prošao.
10 HOME
20 SWEET
30 GO TO 10
 
Odgovor na temu

kokimd
Student Medicine
Nis, Serbia

Član broj: 218527
Poruke: 9
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Amazon.co.uk definitivna informacija05.04.2009. u 18:21 - pre 182 meseci
Jos nije stigla, kad stigne reci cu ti...
Ali pre kad sam narucivao (virtuon dok je mogla pa posle mastercard) nikad nisam imao problema. Sve je stizalo na vreme i to mi isporuci DHL....
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8304
*.3dnet.co.yu.



+1340 Profil

icon Re: Amazon.co.uk definitivna informacija05.04.2009. u 18:23 - pre 182 meseci
Da li na Amazon.co.uk prolazi Visa Vojvođanske banke?
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Amazon.co.uk definitivna informacija

[ Pregleda: 3140 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.