Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Visa Internet kartica - Vojvodjanska banka

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Visa Internet kartica - Vojvodjanska banka
(TOP topic, by Davor Vlajkovic)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 179596 | Odgovora: 400 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

smark
Principal Manager, Software Development,
Microsoft
Prague

Član broj: 20964
Poruke: 437
195.252.85.*

Sajt: cz.linkedin.com/in/msmark..


+11 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke30.03.2005. u 16:11 - pre 231 meseci
Ja sam placao na GoDaddyju Visa Internet karticom i sve je proslo bez problema. 24h nakon placanja usluga je aktivirana i to je to.
 
Odgovor na temu

Balša
Srbija

Član broj: 8626
Poruke: 469
*.beoland.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke30.03.2005. u 16:19 - pre 231 meseci
Kada si plaćao? Juče? Ove nedelje? Meni od nedelje ne prolazi.
 
Odgovor na temu

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

Član broj: 933
Poruke: 1008
*.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke30.03.2005. u 22:38 - pre 231 meseci
Ni meni ne prolazi na godaddy-u. Ista priča, zvao sam call centar (ili kako se to već zove) i ženski glas mi je vrlo neljubazno rekao da je do sajta na kome sam pokušao da obavim kupovinu.
 
Odgovor na temu

Balša
Srbija

Član broj: 8626
Poruke: 469
*.beoland.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke30.03.2005. u 23:25 - pre 231 meseci
Da, sigurno je do GoDaddyja, a mi smo veverice.

Taj ženski glas je fenomen za sebe.
 
Odgovor na temu

smark
Principal Manager, Software Development,
Microsoft
Prague

Član broj: 20964
Poruke: 437
195.252.85.*

Sajt: cz.linkedin.com/in/msmark..


+11 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke31.03.2005. u 10:18 - pre 231 meseci
Placao sam na GoDaddy-ju jos septembra (2004.), tako da su mozda sada nesto i zeznuli...
 
Odgovor na temu

listeR
Rodoljub Djacanin
Direktor sektora za marketing i prodaju
Beograd-SRBIJA

Član broj: 10778
Poruke: 48
*.mediaworksit.net.

Sajt: www.poslovniblog.com


Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke01.04.2005. u 11:13 - pre 231 meseci
Meni je poslednja uplata na GoDaddy-ju prošla 19 marta. Poslednjih par dana nikako ne prolazi...
Da li zna ko u čemu je problem?
SAVREMENO POSLOVANJE
http://www.poslovniblog.com/
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke01.04.2005. u 12:07 - pre 231 meseci
Nece ni meni. Obicno kad se to desi, posaljem mail support-u i oni odrade naplatu rucno.
 
Odgovor na temu

listeR
Rodoljub Djacanin
Direktor sektora za marketing i prodaju
Beograd-SRBIJA

Član broj: 10778
Poruke: 48
*.mediaworksit.net.

Sajt: www.poslovniblog.com


Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke04.04.2005. u 12:36 - pre 231 meseci
Citat:
broker:...posaljem mail support-u i oni odrade naplatu rucno.


Misliš, pošalješ mail Godaddy-jevom support-u?
SAVREMENO POSLOVANJE
http://www.poslovniblog.com/
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke04.04.2005. u 13:23 - pre 231 meseci
Upavo tako. Poslajes im poslednja cetiri broja kartice, ime i prezime vlasnika, onaj trocireni broj sa kartice, datum kada istice, za koji domen hoces da platis, sta pklacas (produzenje, registraciju, transfer, i na koji period i oni to rucno izvrse transakciju.

Po svemu sudeci, imaju problem u svojoj web aplikaciji jer uvek bez problema rucno naplate ono sto trazim.

Javljanje supportu je bitno zato da bi ukapirali da se ne rai o usamljenim slucajevima i da bi lakse pronasli zakonitost po kojoj se greska pojavljuje, posto ocigledno mi spadamo u redju grupu kojoj to ne radi.

Inace milsim da se meni problem sa naplatom javljao sam kada produzujem registraciju ali ne i kod registracije novih domena ili transfera. Nisam bas 100% siguran ali mislim da je tako.
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke04.04.2005. u 22:30 - pre 231 meseci
Izgleda da ovo sa VISA karticom Vojvodjanske banke postaje ozbiljno.
Na GoDaddy su najzad prestali i rucno da vrse naplatu.

Probao sam na jos nekoliko registara i svugde se zavrsava isto - transkakcijanije uspela. Na nekim cak kao obrazlozenje navode da je kartica iz zemlje visokog rizika.

Izgleda da ovi problemi sa VISA karticama Vojvodjanske bankepostaju rasirena pojava.

Zna li neko neki registar na kome prolazi kartica? Prolazi li kartica Rajfajzen banke na nekom registru?



 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke04.04.2005. u 23:04 - pre 231 meseci
joker.com ?
Ja sam pre nedelju dana platio domen bez problema.
http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke04.04.2005. u 23:17 - pre 231 meseci
Platio sam i ja prekjuce na godaddy a danas - ne moze.
 
Odgovor na temu

listeR
Rodoljub Djacanin
Direktor sektora za marketing i prodaju
Beograd-SRBIJA

Član broj: 10778
Poruke: 48
*.mediaworksit.net.

Sajt: www.poslovniblog.com


Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke05.04.2005. u 09:48 - pre 231 meseci
Citat:
broker:
Inace milsim da se meni problem sa naplatom javljao sam kada produzujem registraciju ali ne i kod registracije novih domena ili transfera. Nisam bas 100% siguran ali mislim da je tako.


Meni je problem javljao kod registracije novih, iako na istom nalogu imam kupljene domene istom karticom.

Pitanje: Da li na Godaddy-ju prolazi Rajfajzenova virtuonka?
SAVREMENO POSLOVANJE
http://www.poslovniblog.com/
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke05.04.2005. u 13:42 - pre 231 meseci
Ma ja vec drugu godinu korsitim VISA Internet, cesto i na Godady-ju i nisam imao ovakvih problema do u poslednje vreme.

Malopre sam probao sa MasterCArd mog prijatelja iz Svajcarske. Ne prolazi ni ona na GoDaddy. Ne znam vise sta da mislim.
 
Odgovor na temu

MorenoArdohain

Član broj: 33751
Poruke: 84
*.beotel.net.

Sajt: www.mojmobilni.com


Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke05.04.2005. u 19:22 - pre 231 meseci
Ni Visa virtuon od Raiffaisen banke ne prolazi na godaddy.. Upravo sam probao, koliko se secam, do pre mesec dana je sve bilo ok..

Uzas
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke05.04.2005. u 23:17 - pre 231 meseci
Meni je malopre proslo sa VISA Internet. Nisam uradio nista posebno, samo eto tri dana pokusavam, i odjednom, prodje.

Ni podrska GoDadija nije mogla da objasni sta se desava. Ranije su manuelno mogli da izvrse naplatu, a sada nisu ni oni mogli, i nisu znali zasto.
 
Odgovor na temu

MorenoArdohain

Član broj: 33751
Poruke: 84
195.252.85.*

Sajt: www.mojmobilni.com


Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke06.04.2005. u 00:15 - pre 231 meseci
Visa kartica Raiffeisen banke takodje radi sad.. Pisao sam njihovom tech supportu, upravo sam dobio reply da probam ponovo, i radi.. Sve mi se cini da je bio neki zesci za*** kod njih...

Njihov reply je ovde:

Thank you for contacting our online support. Go Daddy monitors the performance of its systems 24 hours a day and 7 days a week. The shopping cart in particular is tested every few minutes. On the rare occasions it has failed, the problem has been noticed immediately and dealt with accordingly.

At present the shopping cart is in working order. If your card has been rejected please verify that the information you have entered is identical to your billing information with the company that issued the card. You will need the name on the card to match exactly and have the billing address from your statement listed on your customer account. Please make sure that the security code is entered correctly as well. Most cards have a three digit code on the back of the card (usually in the signature field) but some have it printed on the front of the card by the card number.

 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke06.04.2005. u 00:25 - pre 231 meseci
To su dakle odlicne vesti. Ja sam vam zato i preporucio da se obratite podrsci, jer sam ocekivao da ce imati rezultata ako im se istovremeno javlja vise ljudi sa istim prolemom.

Posl edost amsiranja sa ocigledno nemotivisanim i neupucenim ljudima, veceras se pojavila neka zenska iz Support-a i izgleda da je ona odradila stvar. Ja sam ih bas bio pritisnuo i nisma im dao vremena da zevnu, snabdevajuci ih svim mogucim zapazanjima u vezi problema.

Cura se pojavil ai svoju poruku je zapocela sa: "pregledala sam ceo ovaj thread u vezi vaseg prolema i mislim da znam st amoze da bude problem.". Naravno prica sena kraju svela na to sto su i tebi rekli, da proveris da lsi su ti svi uneti podaci identicni sa onima koje banka obezbedjuje u vezi kartice ali mislim da je to samo paravan da skinu odgovornost sa sebe. Ja naime, nisam nista promenio a uplata je prosla.

Pozvao bih i ostale da, ako ovih dana vrse placanje na GoDaddy, ovde obaveste da li su imali problema, ali i ako nisu imali problema kako bi smo znali da li je problem resen na duze staze.
 
Odgovor na temu

Balša
Srbija

Član broj: 8626
Poruke: 469
*.beoland.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke06.04.2005. u 02:03 - pre 231 meseci
Radi!
 
Odgovor na temu

valeksic
Vladimir Aleksić
Beograd

Član broj: 20451
Poruke: 325
*.beotel.net.



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke06.04.2005. u 15:34 - pre 231 meseci
Problemi sa transakcijama kod godaddy-a i njegovih resellera koji idu preko securepaynet.net-a se dešavaju s vremena, na vreme. Znači probao sam sa obe Vise (voban, virtuon) i Deltinom Master i kada neće, neće. Sledeći dan probam ono prođe... Definitivno nije do naših banaka, pošto za te transakcije nije ni bilo upita u stanje.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Visa Internet kartica - Vojvodjanska banka
(TOP topic, by Davor Vlajkovic)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 179596 | Odgovora: 400 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.