Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Visa Internet kartica - Vojvodjanska banka

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Visa Internet kartica - Vojvodjanska banka
(TOP topic, by Davor Vlajkovic)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 179709 | Odgovora: 400 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ljmilos
BGD

Član broj: 8867
Poruke: 273
*.kru.sezampro.yu



Profil

icon Re: Mozda da predjem na Visa Internet karticu?30.01.2004. u 14:32 - pre 246 meseci
Evo sada i utisaka koje sam obećao juče. Trg Nikole Pašića 5, 4. sprat druga vrata levo - platne kartice. Dobar dan - dobar dan. Ja bih da postanem vlasnik vaše Visa Internet kartice - nema problema, sedite i popunite ovaj formular. Najobičnije parče papira (malo mi je zasmetalo što je obična i loša kopija, ali nema veze) koje treba popuniti ličnim podacima i eventualno podacima firme ako ste zaposleni. Završio sam, izvolte - hvala, poslaćemo vam karticu kao i uputstvo kako obavljati transakcije u oba smera, za najviše 10 dana u vama najbližu ekspozituru. Prilikom preuzimanja morate položiti depozit od 20 evra, koje zatim možete odmah trošiti + ostali troškovi 200 din. Kartica će biti po default-u blokirana, a kada želite da izvršite transakciju, jednostavno nas pozovete i mi je odblokiramo. Sledeće moje pitanje, radiću uglavnom transakcije u dolarima, kako bi išla konverzija - Visa internet kartice po default-u operišu isključivo EUR-ima, pa će bilo koju vrstu konverzije izvršiti Visa International (valjda su oni vlasnici svega ovoga) i vama će stanje uvek biti prikazivano u EUR-ima. Ok hvala, sledeće moje pitanje, kako funkcionišu obrnute transakcije - mi imamo konto otvoren u Minhenu (nisam siguran da je taj grad u pitanju, zaboravio sam) preko koga se usmeravaju ino-uplate na vaš devizni račun. Uputstvo koje ćete dobiti sadrži detaljne instrukcije kao i SWIFT kod, koje morate proslediti pošiljaocu novca. Najlepše hvala doviđenja - doviđenja.
Kratko i jasno sve je trajalo manje od 5 minuta. Jedino nisam pitao kolike su provizije, ali biće vremena i za to, ostaje mi da se nadam da nisu velike. Toliko od mene.

Pozdrav svima, Miloš.
SRBIN JE LUD, SRBIN JE PROKLET, JEDNOM GA PREVARIŠ, ON 'OĆE OPET!
 
Odgovor na temu

ljmilos
BGD

Član broj: 8867
Poruke: 273
*.kru.sezampro.yu



Profil

icon Re: Mozda da predjem na Visa Internet karticu?30.01.2004. u 14:37 - pre 246 meseci
Zaboravio sam da napišem, da i ova tema možda zaslužuje mesto na Top-u. Odnosi se na treću u seriji Internet platnih kartica, a pošto one druge dve već imaju mesto na Topu mogla bi i ova.
Pozdrav, Miloš.
SRBIN JE LUD, SRBIN JE PROKLET, JEDNOM GA PREVARIŠ, ON 'OĆE OPET!
 
Odgovor na temu

Milan Andjelkovic
Product Manager
Tegus Medical
Beograd

Član broj: 4476
Poruke: 3281
*.verat.net

Sajt: www.linkedin.com/in/milan..


+8 Profil

icon Re: Mozda da predjem na Visa Internet karticu?12.02.2004. u 00:21 - pre 245 meseci

Samo da potvrdim ljmilos-evo iskustvo. Podneo sam zahtev za izdavanje visa electrron i visa internet i sve je prošlo na identičan način - za veoma kratko vreme, vrlo jednostavno, uz ljubazne službenike.
Javiću utiske o funkcionisanju istih kada ih preuzmem i malo isprobam.

ex.mangel
 
Odgovor na temu

Redondo

Član broj: 15451
Poruke: 17
*.teleportgroup.net



Profil

icon Re: Visa Internet kartica - Vojvodjanska banka11.04.2004. u 20:57 - pre 243 meseci
Jer neko koristio Visu Voban na e-bay? Kakva su iskustva?
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Visa Internet kartica - Vojvodjanska banka11.04.2004. u 21:20 - pre 243 meseci
Ja pre neki dan platih ViSA Internet karticom knjigu na Amazonu....
 
Odgovor na temu

igiris
Le

Član broj: 18325
Poruke: 25
195.178.35.*

ICQ: 336516451
Sajt: leskovac.org


Profil

icon Re: Visa Internet kartica - Vojvodjanska banka14.04.2004. u 20:23 - pre 243 meseci
Da li Voban internet prolazi na register.com?
http://leskovac.org Sve informacije o gradu Leskovcu
http://leskovac.tel Leskovac.tel - Telefonski imenik za grad Leskovac
http://spebo.tel Spebo Leskovac
http://NoviSad.tel City of Novi Sad Business directory
 
Odgovor na temu

Milan Andjelkovic
Product Manager
Tegus Medical
Beograd

Član broj: 4476
Poruke: 3281
*.vdial.verat.net

Sajt: www.linkedin.com/in/milan..


+8 Profil

icon Re: Visa Internet kartica - Vojvodjanska banka14.04.2004. u 22:39 - pre 243 meseci

Diskusiju o Visa Internet kartici možete nastaviti na sledećoj temi:

http://www.elitesecurity.org/tema/33381

ex.mangel
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
212.200.116.*



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke22.04.2004. u 17:58 - pre 243 meseci
E ljudi a jer ima neko iskustva sa kladionicarskim sajtovima..???

A drugo pitanje je sledece:

Ja sad odem i dam depozit 20 €, i sad preko kladionicarskog sajta zaradim npr. 10 €
i sad na racunu imam 30 €, da li mogu kad zelim da idem da podignem koliko hocu novca u banci... Npr. ja idem do grada i treba mi 50-100 dinara, da li cu moci da ih podignem ili kako vec to ide..???

pozdrav * * *

i zaboravio sam jos nesto: DA LI, I GDE NA INTERNETU MOGU DA PROVERIM KOLIKO NOVCA IMAM NA RACUNU SVMO ??? DA LI NA OFICIJELNOM SAJTU VOBAN-a ILI GDE..???



 
Odgovor na temu

Kinaski

Član broj: 15537
Poruke: 5
195.252.81.*



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke23.04.2004. u 06:57 - pre 243 meseci
Citat:
joca 26:
E ljudi a jer ima neko iskustva sa kladionicarskim sajtovima..???


Nažalost, Visa Internet kartica Vojvođanske banke ne radi na kadioničarskim sajtovima. Isprobano na www.gamebookers.com i www.willhill.com.
Nazvao sam call centar v.banke u vezi ovog problema i rečeno mi je da Visa Internet kartica nema mogućnost koriščenja na kladioničarskim sajtovima.
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
212.200.116.*



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke23.04.2004. u 11:05 - pre 243 meseci
lazes ! :(

e sad sam se skroz razocarao, a bas krenuo da je izvadim...

A toliko sam bio zaintresovan...

Jer ima neko neki redlog sta sad da radim ??? Da li ima jos neke kartice za tako nesto...

POZDRAV * * *

 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke23.04.2004. u 12:11 - pre 243 meseci
Citat:
joca 26:
i zaboravio sam jos nesto: DA LI, I GDE NA INTERNETU MOGU DA PROVERIM KOLIKO NOVCA IMAM NA RACUNU SVMO ??? DA LI NA OFICIJELNOM SAJTU VOBAN-a ILI GDE..???


Uz karticu dobijas i info kako da zovens telefonom i proveris stanje na racunu i to mozes uraditi u bilo koje doba dana ili noci, i radnim i neradnim danima.
 
Odgovor na temu

nenad31
Nenad Andjelic
Beograd

Član broj: 25424
Poruke: 3
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke26.04.2004. u 01:55 - pre 243 meseci
I na kraju izvadim voban internet karticu, i opet ne mogu da prodjem sa njom na www.auctionpayments.com. Neka mi se javi neko kome je ovo poslo za rukom da vidim u cemu je trik.
 
Odgovor na temu

Redondo

Član broj: 15451
Poruke: 17
*.teleportgroup.net



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke30.04.2004. u 10:29 - pre 243 meseci
Jos uvek ne znam da li Voban Visa radi na E-bay-u !

Jer neko probao do sad ?
 
Odgovor na temu

miloske2002
srdjan milosevic
nis

Član broj: 20071
Poruke: 36
212.200.108.*

ICQ: 330725806
Sajt: www.dresurapasa.net


Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke03.05.2004. u 21:04 - pre 243 meseci
Danas sam prvi put upotrebio visu internet i radi fenomenalno
 
Odgovor na temu

nenad31
Nenad Andjelic
Beograd

Član broj: 25424
Poruke: 3
195.178.53.*



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke13.05.2004. u 08:59 - pre 242 meseci
Citat:
Redondo:
Jos uvek ne znam da li Voban Visa radi na E-bay-u !

Jer neko probao do sad ?


RADI! Kupiš na eBay-u onda koristiš www.auctionpayments.com da pošalješ "money order". U zavisnosti od količine novca koje planiraš da potrošiš, ako je narudžba veća od 300€, onda treba da nazoveš Voban Visa centar i da im kažeš da ti povećaju limit na 1000€.

Mojim mukama došao je kraj.
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651
Via: [es] mailing liste



+165 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke13.05.2004. u 09:28 - pre 242 meseci
Ti je uopste nisi koristio na ebayu vec na auctionpayments. Tamo radi i svaka druga visa kartica.

A korisnik je verovatno mislio na ebay stores posto je to jedino mesto gde se placa direktno ebay-u koliko ja vidim. Osim ako nije mislio da ce ebay da prima uplate za aukcije - u tom slucaju je pogresio, ebay to ne radi za sada.
 
Odgovor na temu

nenad31
Nenad Andjelic
Beograd

Član broj: 25424
Poruke: 3
195.178.53.*



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke18.05.2004. u 09:10 - pre 242 meseci
Citat:
Gojko Vujovic:
Ti je uopste nisi koristio na ebayu vec na auctionpayments. Tamo radi i svaka druga visa kartica.

A korisnik je verovatno mislio na ebay stores posto je to jedino mesto gde se placa direktno ebay-u koliko ja vidim. Osim ako nije mislio da ce ebay da prima uplate za aukcije - u tom slucaju je pogresio, ebay to ne radi za sada.


Gojko, svaka VISA kartica NE RADI na www.auctionpayments.com, na primer VISA Virtuon. Ja sam razumeo da redondo hoce da kupuje stvari na eBay-u i da ima nacin da plati za njih. VISA Internet Vojvodjanske banke ispunjava taj zahtev i radi fenomenalno (uz pomoc www.auctionpayments.com).

Ovo za eBay stores moram da pogledam sta je. Da li tu ima neki treci nacin placanja, pored PayPal-a i AuctionPayment site-a...

Nenad
 
Odgovor na temu

Redondo

Član broj: 15451
Poruke: 17
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke05.06.2004. u 16:59 - pre 241 meseci
Nenade bas sam to mislio! Ja platim Westernu a oni posalju money order prodavcu.
Ako sam dobro razumeo svako ko na E-bay stavi da prihvata money order kao sredstvo placanja ovaj sistem radi!? Jer si ti placao direktno privatnom licu...?
 
Odgovor na temu

RAZZLEDAZZLER
Tora Bora

Član broj: 27
Poruke: 543
62.193.129.*



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke05.07.2004. u 04:46 - pre 240 meseci
sta je sa kladionicama?
Jel definitivno ne radi nigde ili je neko uspeo da nadje kladionicarski sajt gde moze voban visa internet da se iskoristi?
 
Odgovor na temu

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.vdial.verat.net

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke06.07.2004. u 01:34 - pre 240 meseci
Ovde prolazi sigurno - navedena je kao jedna od opcija za plaćanje.

http://www.deltasportbet.com/
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Visa Internet kartica - Vojvodjanska banka
(TOP topic, by Davor Vlajkovic)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 179709 | Odgovora: 400 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.