Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

www.zelenaapoteka.com - sajt o lekovitom bilju

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.zelenaapoteka.com - sajt o lekovitom bilju

[ Pregleda: 5374 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vejin
a.k.a. NOVII
Apatin

Član broj: 36383
Poruke: 524
77.46.176.*

Sajt: zanimljiv.org


+22 Profil

icon www.zelenaapoteka.com - sajt o lekovitom bilju08.06.2008. u 22:37 - pre 193 meseci
Zelena apoteka je sajt koji postoji već jedno mesec dana i koji kao osnovnu tematiku ima lekovito bilje. I to kroz tri osnovne stavke ishranu, lečenje i kozmetiku. Namestili smo tako da se posetioci mogu registrovati samo na forum, to jeste nisam povezivao bazu podataka Joomle i SMF a. Malo nas još uvek muči deo koji se nalazi na vrhu sajta, ali je sve ostalo doterano do konačnoga.
dajte nam sve podatke i dajte nam slobodu odlučivanja
novii blog
 
Odgovor na temu

bantes9
Beograd

Član broj: 119554
Poruke: 1058
79.101.187.*



+39 Profil

icon Re: www.zelenaapoteka.com - sajt o lekovitom bilju09.06.2008. u 08:21 - pre 193 meseci
Svidja m se dizajn sajta, mislim da si odabrao prave boje za ovu tematiku.

Pored gornjeg dela koji je malo spusten ima jos par sitnica koje bi mogao da ispravis:

Main meni -> Main menu, Glavni meni, Meni (Main meni je mesavina Srpskog i Engleskog)
Tekst ti je prilepljen uz slike u centralnom stubcu pa bi mogao da dodas mali razmak da sve bude citljivije
Najcitanije tekstove i google reklame na dnu bi mozda mogao da implementiras u levi i desni stubac, stranica bi bila malo kraca a ne bi imao toliku prazninu sa leve i desne strane.


Mrav radi, tegli, i od njega nije postalo ništa,
a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovek.

Brana Crnčević
 
Odgovor na temu

vejin
a.k.a. NOVII
Apatin

Član broj: 36383
Poruke: 524
77.46.176.*

Sajt: zanimljiv.org


+22 Profil

icon Re: www.zelenaapoteka.com - sajt o lekovitom bilju09.06.2008. u 20:36 - pre 193 meseci
Da u pravu si za meni i to sam sredio tako da sada piše Glavni meni, Što se tiče praznine sa strane to sam malo redukovao tako što sam smanjio broj vesti koje se prikazuju na naslovnoj stranici.

Jedan od problema koji me muči jeste kako se uklapa forum Zelene apoteke sa ostatkom sajta. Trenutno nemam vremena da radim na sređivanju te grafičke teme, ali bi mi bilo drago da čujem kako vam se postojeća tema uklapa sa sajtom. Postoji na sajtu link ka forumu i na forumu ka sajtu, ali ne znam dali bi bilo preterano da još postavim neke banere većih dimenzija koji bi navodili ljude da vide i forum.
dajte nam sve podatke i dajte nam slobodu odlučivanja
novii blog
 
Odgovor na temu

bantes9
Beograd

Član broj: 119554
Poruke: 1058
79.101.187.*



+39 Profil

icon Re: www.zelenaapoteka.com - sajt o lekovitom bilju09.06.2008. u 23:49 - pre 193 meseci
Izgled foruma mi je OK i podseca na sajt, jedino bih uradio neko malo bolje resenje header-a, nesto slicno varijanti na sajtu.
Sto se tice linkova na sajtu ka forumu mislim da ti ne treba vise nista, jer pored menija sa desne strane imas sekciju "sa foruma" koja solidno upada u oci.
Mrav radi, tegli, i od njega nije postalo ništa,
a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovek.

Brana Crnčević
 
Odgovor na temu

Shadow Dancer
Beograd

Član broj: 60880
Poruke: 7
62.240.27.*



Profil

icon Re: www.zelenaapoteka.com - sajt o lekovitom bilju05.02.2023. u 20:40 - pre 14 meseci
sada se kod nas pojavio sajt koji za sve svoje tekstove o lekovitom bilju koristi naučnu literaturu i citate https://www.svezaimunitet.com/...z/lekovito-bilje-i-suplementi/

ne znam koliko ljudi radi na sadržaju ali svaka im čast na izdvojenom vremenu da urade ovakve tekstove.
 
Odgovor na temu

brainbuger

Član broj: 9647
Poruke: 440
*.beanfield.net.



+52 Profil

icon Re: www.zelenaapoteka.com - sajt o lekovitom bilju05.02.2023. u 22:00 - pre 14 meseci
Citat:
Shadow Dancer: sada se kod nas pojavio sajt koji za sve svoje tekstove o lekovitom bilju koristi naučnu literaturu i citate https://www.svezaimunitet.com/...z/lekovito-bilje-i-suplementi/

ne znam koliko ljudi radi na sadržaju ali svaka im čast na izdvojenom vremenu da urade ovakve tekstove.


Da, jako fino odradjeno. Sad sam pregledao čisto na primer za hajdučku travu, sve studije na toj strani jesu relevantne za Achillea rod biljaka.

Ovo može da posluži i kao dobar reference.
 
Odgovor na temu

Shadow Dancer
Beograd

Član broj: 60880
Poruke: 7
2a06:5b05:8303:6b00:2053:90d..



Profil

icon Re: www.zelenaapoteka.com - sajt o lekovitom bilju13.02.2023. u 15:35 - pre 14 meseci
da, sada kada kreću i ove AI skripte za pisanje sadržaja, sve će teže biti pronaći evidence based tekstove da čovek može da se osloni na informacije koje pročita. Naišao sam na zanimljiv tekst kod njih o NMN supstanci o kojoj bruji pola amerike. https://www.svezaimunitet.com/nmn-nikotinamid-mononukleotid/

Jel ko koristio, da podeli iskustva, nije jeftin.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.zelenaapoteka.com - sajt o lekovitom bilju

[ Pregleda: 5374 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.