Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

najbolje ocenjen sajt u Crnoj Gori 2003. - Azalea Maritime

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: najbolje ocenjen sajt u Crnoj Gori 2003. - Azalea Maritime

[ Pregleda: 8573 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

axa
Ivan Aksentijevic
Bgd

Član broj: 2096
Poruke: 23
*.mobtel.co.yu

Jabber: axa@elitesecurity.org
ICQ: 17623854
Sajt: www.majstori.co.yu


Profil

icon najbolje ocenjen sajt u Crnoj Gori 2003. - Azalea Maritime05.01.2004. u 12:53 - pre 246 meseci
Da se malo pohvalimo; sajt www.azalea.co.yu , najbolje je ocenjeni web sajt na crnogorskom web-u u 2003. po oceni zirija Internet CG-a u konkurenciji od 700 sajtova hostovanih na serverima u Crnoj Gori (medju sajtovima Moneta, Vlade CG i drugih velikih institucija).
vise na http://www.cg.yu/top30/

Ivan Aksentijevic
project manager
www.majstori.co.yu
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.161.EUnet.yu



+1 Profil

icon Re: najbolje ocenjen sajt u Crnoj Gori 2003. - Azalea Maritime05.01.2004. u 14:05 - pre 246 meseci
Čestitam, samo imam jednu primedbu: brod koji se udaljava mora da ide sve sporije a ne sve brže, za brod koji se približava važi suprotno pravilo. Cepidlačim, ali mi je upalo u oči jer ni na prvi pogled nema smisla. Osim toga, malo im je perspektiva čudna, a i mnogo blizu prolaze jedan pored drugog (dok se nisu mimoišli mislio sam da će se sudariti - kao neka fora... :-))

A da, i ondaj odsjaj od sunca na moru je: a. mnogo brz za onu daljinu, b. ne loop-uje se dobro - poskakuje.

Sve ostalo je cool (ako ne gledam sitnice kao ovo gore).
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

byTer

Član broj: 10936
Poruke: 1221
*.ptt.yu

ICQ: 47761626


Profil

icon Re: najbolje ocenjen sajt u Crnoj Gori 2003. - Azalea Maritime05.01.2004. u 15:09 - pre 246 meseci
Sajt je mnogo intuitivno odradjen. Kakvo sunce, kakvi Sudari. Ovo sve odaje utisak lepo uradjenog sajta, i puno ulozenog truda. A nagrada je izgleda zasluzena. Mozda je samo smesno sto je sadrzaj na engleskom a imena stranica na srpskom.. Ali minorno je i to...
 
Odgovor na temu

_igor
BANJA LUKA

Član broj: 14140
Poruke: 106
*.dip.urc.bl.ac.yu



+1 Profil

icon Re: najbolje ocenjen sajt u Crnoj Gori 2003. - Azalea Maritime06.01.2004. u 00:20 - pre 246 meseci
fino odradjeno :)

jedino sto ovaj heder odvlaci paznju od ostalog djela sajta
...a mozda ima je to i bio cilj?!
potpis ?!
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.49.EUnet.yu



+1 Profil

icon Re: najbolje ocenjen sajt u Crnoj Gori 2003. - Azalea Maritime06.01.2004. u 01:45 - pre 246 meseci
Citat:
byTer:
Sajt je mnogo intuitivno odradjen. Kakvo sunce, kakvi Sudari.

Bez zelje da flameujem, ja sam glup, objasni mi sta znaci intuitivno odradjen?

Ako ti ne vidis ono što sam napisao, onda nemaš osećaja za perspektivu i prostor.

Ako nisi primetio, moj komentar je bio tipa "cool, ali ima jedna sitnica koja mi bode oci", nikako nisam rekao da ne valja, naprotiv.

Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

byTer

Član broj: 10936
Poruke: 1221
*.info-net.co.yu

ICQ: 47761626


Profil

icon Re: najbolje ocenjen sajt u Crnoj Gori 2003. - Azalea Maritime06.01.2004. u 11:31 - pre 246 meseci
Dobro, mozda ja ne znam reci, ali sta sad, sajt izgleda super, a ti cepidlako mozes BIIIIIIP . Ovakav sajt se retko vidja, mislim bas je cool.

zamolicu bez ovakvih komentara

[Ovu poruku je menjao MaRaToNcI dana 06.01.2004. u 21:22 GMT]
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.191.EUnet.yu



+1 Profil

icon Re: najbolje ocenjen sajt u Crnoj Gori 2003. - Azalea Maritime06.01.2004. u 11:46 - pre 246 meseci
Kako prokomentarisati ovako nešto? [samokontrola]

p.s. ovo je i definitivno moj poslednji site review pošto mi je pun ... ovakvih.
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
80.93.234.*

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: najbolje ocenjen sajt u Crnoj Gori 2003. - Azalea Maritime06.01.2004. u 12:43 - pre 246 meseci
Bluesman, imenjače, nemoj da se nerviraš. Ne obaziri se na klince u pubertetu i njihove komentare.

Mislim, zna se na ovom forumu ko si, šta si i kako radiš to što radiš (Web dizajn & development). Verujem da i samom axa-i koji je postovao ovaj topic daleko više znače dobronamerne sugestije dokazanih profesionalaca nego paušalne ocene nekakvih klinaca, pa makar one bile u stilu "U brate, do jaja ti je sajt!".

Apelujem na moderatore da ipak povedu malo više računa i češće brišu postove sa uvredljivim porukama.

Da ne ispadnem totalno off-topic, mislim da je sajt zaista vrhunski urađen. Da bluesman nije pomenuo one detalje ne bi ih ni primetio.
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

Član broj: 4128
Poruke: 3448
195.252.85.*

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: najbolje ocenjen sajt u Crnoj Gori 2003. - Azalea Maritime06.01.2004. u 14:53 - pre 246 meseci
stvarno gorane, mani klince, nek lupaju..

kao što ti skoro reče, ako prestaneš da pišeš ovde kritike, samo će forum izgubiti, jer su ostale kritike ovde najčešće tipa "brate do jaja" ili "uuu, menjaj tu zelenu", što ne verujem da ikome koristi (osim možda ovo prvo za dizanje ega dizajneru, ali po to ne bi trebalo ovde dolaziti).

// btw: jel hoćeš da mi održiš par časova samokontrole. ima jedan ovde na forumu koji me konstantno pominje :-P

 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.51.EUnet.yu



+1 Profil

icon Re: najbolje ocenjen sajt u Crnoj Gori 2003. - Azalea Maritime06.01.2004. u 16:52 - pre 246 meseci
Ne, sorry, dosta je više, stvano nemam samokontrole više da trpim ovakve stvari. Svaki thread nađe se neki ovakav, koji, osim što ne razume o čemu govorim, ne razume ni o čemu on sam govori (ovaj je bar javno rekao da ne zna ni šta je rekao). Namerno ne pišem "kritika" već "review" baš zato što ljudi reč "kritika" shvataju kao nešto zlonamerno. Sve što napišem u vezi nekog sajta treba da se protumači "dobro je, ali još ovo kada bi sredio bilo bi još bolje", a ne "glupi moronu, nemaš pojma vidi kako je ovo s*****". Šta bi bilo da sam rekao da je site "s*****"? A zamisli da je ovaj sajt odradio onaj lik?

Da sam hteo da me pljuje svaki "sa pijace" postao bih političar. Postovaću samo na direktna pitanja u vezi koda ili nešto slično, kritike ostavljam onima kojima je ostalo samokontrole. Čak ću da stavim ovaj forum na ignore listu.
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

axa
Ivan Aksentijevic
Bgd

Član broj: 2096
Poruke: 23
*.mobtel.com

Jabber: axa@elitesecurity.org
ICQ: 17623854
Sajt: www.majstori.co.yu


Profil

icon Re: najbolje ocenjen sajt u Crnoj Gori 2003. - Azalea Maritime06.01.2004. u 17:11 - pre 246 meseci
Zao mi je sto se diskusija o sajtu pomerila u fusnotu besmislene rasprave, ipak nadam se da bluesman nece ostvariti svoje pretnje o ignorisanju foruma posto bi to stvarno bio veliki gubitak za mnoge u potrazi za "review"-om svoga dela.

Hvala ljudima na lepim recima o sajtu i jos vise onima sa "konstruktivnim kritikama"

 
Odgovor na temu

Ivan Stanojevic
Personal trainer
Dubai

Član broj: 8885
Poruke: 679
*.air.tehnicom.net



+1 Profil

icon Re: najbolje ocenjen sajt u Crnoj Gori 2003. - Azalea Maritime06.01.2004. u 21:49 - pre 246 meseci
sajt ko sajt, nista specijalno... ne vidim razlog za nagradu (osim mozda, ko zna kakvi su ostali u CG)

Reci nešto pametno i svi će te pamtiti
- Nepoznati autor
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.146.EUnet.yu



+1 Profil

icon Re: najbolje ocenjen sajt u Crnoj Gori 2003. - Azalea Maritime07.01.2004. u 03:56 - pre 246 meseci
Citat:
diskusija o sajtu pomerila u fusnotu besmislene rasprave

Bez zelje da dalje polemisem, a da se ovo ne pretvori u zalopojku, evo je upravo razlog. Svaka se diskusija pomeri u tom pravcu. Forum je vec na ignore (da bi pretio moras nesto da trazis zauzvrat, a ja ne pretim samo obavestavam koga interesuje), a cisto sumnjam da ce biti nekog gubitka posto je ocigledno kritika koja se ovde ceni "super je" ili "do jaja je", a sigurno je mnogo manji nego gubitak mojih zivaca.
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

Alt-F4
.scg

Član broj: 17232
Poruke: 219
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: najbolje ocenjen sajt u Crnoj Gori 2003. - Azalea Maritime07.01.2004. u 22:00 - pre 246 meseci
Citat:
bluesman:
... brod koji se udaljava mora da ide sve sporije a ne sve brže, ...

Mora da je kapetan ocepio gas do daske.Sto pre iz Crne Gore
Salim se.Sajt je o.k.
Sto kazete, dosta truda i vremena vredelo je nagraditi.



Verba volant, scripta manent.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: najbolje ocenjen sajt u Crnoj Gori 2003. - Azalea Maritime

[ Pregleda: 8573 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.