Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zadatak: podesiti telefoniju u apartmanu

[es] :: Fiksna telefonija :: Zadatak: podesiti telefoniju u apartmanu

[ Pregleda: 1299 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

west
BiH

Član broj: 46542
Poruke: 2
77.221.13.*



Profil

icon Zadatak: podesiti telefoniju u apartmanu26.02.2008. u 15:31 - pre 197 meseci
dakle, situacija je sljedeca..poznanik posjeduje apratman sa kojih 10-tak soba u koje je doveo 4zilni telefonski kabal...

koju telefonsku centralu staviti , koliko je dovoljno dikretnih brojeva ( dovuceni su isdn i adsl u apramtna), kako tarifirati zvanje sa pojedinih lokala i da li jemoguce isskonfigurirati telefosnku centralu da koristi internet telefoniranje preko Skypea i slicnih servisa...


dosadasnji moji doticaji sa telefonijom je bilo maximalno skripmati konektore RJ-11 na flet i to je to... :)
pa eto ako ste voljni podjieliti znanje ili dati koji savjet ..unaprijed zahvaljujem na vasem upisu na ovoj temi :)

dakle okvirno kako bi trebaloi sta da covjek ima u svakoj sobi lokal ( po mogucnosti i internet, ali mislim da bi ineternet mogao rijesiti sa wireless routerom posto nije prevelik objekat) kojeg naravno uredno i naplatiti ...

 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Zadatak: podesiti telefoniju u apartmanu26.02.2008. u 19:17 - pre 197 meseci
Za centralu sa mogućnošću telefoniranja i preko Interneta, i softverom za tarifiranje i naplatu klijentima hotela, tu ti mogu pomoći samo savetom da kupiš gotovo rešenje i primeniš ga. Poslaću ti i link gde to možeš (već spremno baš za takve slučajeve) da nadješ. Ja bar ne znam nijedan način da to sam napraviš od postojećih dostupnih centrala i softvera, mada možda ima i toga. Ako ima, i ja sam raspoložen da čujem :-)
 
Odgovor na temu

west
BiH

Član broj: 46542
Poruke: 2
77.221.13.*



Profil

icon Re: Zadatak: podesiti telefoniju u apartmanu27.02.2008. u 21:24 - pre 197 meseci
tnx na linku ;)

 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Zadatak: podesiti telefoniju u apartmanu

[ Pregleda: 1299 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.