Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

IP televizija kod nas?

[es] :: Digitalna Televizija :: IP televizija kod nas?
(TOP topic, by Cileinteractiv)
Strane: << < .. 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 316224 | Odgovora: 1207 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: IP televizija kod nas?06.09.2011. u 13:25 - pre 153 meseci
Jos kad bih imao gde to da podesim bilo bi super. Nema apsolutno nista od podesavanja. Pod Basic ima samo Nat i Wireless LAN, a pod Advanced ima samo Firewall i Parental Control. Ne mogu da verujem da je firmware ovoliko ocajan!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IP televizija kod nas?15.09.2011. u 11:09 - pre 153 meseci
Nova IPTV promocija

Svi Open ADSL korisnici koji se tokom promotivnog perioda do 31. decembra prijave za novu Open IPTV promociju, moći će da uživaju u sadržajima Osnovnog IPTV paketa po veoma povoljnim uslovima.
pohvala
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: novi kanali iptv14.11.2011. u 16:36 - pre 151 meseci
Citat:
Obaveštavamo vas da su od 14. novembra u OPEN IPTV ponudi dva nova kanala – HD Music i K 9.

Dostupni su u okviru Osnovnog paketa na kanalima 238 i 239.

Program kanala HD Music i K9 se može pratiti na području Novog Sada.


Sjajna dva nova kanala. Sad necu gasiti TV. Sramota!

[Ovu poruku je menjao Fac Ut Vivas dana 15.11.2011. u 17:52 GMT+1]
 
Odgovor na temu

supdej

Član broj: 273008
Poruke: 49
*.dynamic.stcable.net.



+3 Profil

icon Re: novi kanali iptv14.11.2011. u 17:20 - pre 151 meseci
pa samo nas zamajavaju kao nesto rade a ono tuga nevidjena.za 2 godine koliko sam ja korisnik iptv-a nije ponudjen novi normalan kanal.
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: novi kanali iptv15.11.2011. u 14:59 - pre 151 meseci
upamtite da svaki strani kanal je daleko bolji nego neki nas domaci.
To me podseti na Total TV.Na gomilu nekih svet,duga,DM i ostalih trash kanala.Da ima opcija za brisanje bilo bi pametno.
10 kvalitetnih ili nacionalnih kanala koje mozete "uvatiti" obicnom antenom i 100 pomenutih za neku nepristojnu cifru.
Zaista Sramota.

 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: novi kanali iptv15.11.2011. u 16:14 - pre 151 meseci
Kome se ne svidja ne mora da potpisuje ugovor i da placa.
 
Odgovor na temu

supdej

Član broj: 273008
Poruke: 49
*.dynamic.stcable.net.



+3 Profil

icon Re: IP televizija kod nas?18.11.2011. u 07:02 - pre 151 meseci
Citat:
djyova: Kome se ne svidja ne mora da potpisuje ugovor i da placa.


pera kojot genije!
 
Odgovor na temu

zoran159
zoran petrovic
su

Član broj: 104403
Poruke: 89
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: novi kanali iptv01.12.2011. u 20:45 - pre 150 meseci
evo ovako, ako se neko imalo premislja da li da uzme ponudu iptv telekom ili nekog drugog provajdera, neka se bez razmisljanja opredeli za bilo kog drugog.
smatram da nas telekom sa svojom ponudom kanala vredja nasu inteligenciju i smatra nas najgorom vrstom morona kojoj ce izbijati mesecnu pretplatu iz dzepa bez problema.
postavljam pitanje, za koji ce nam k...., 15 decijih kanala, 12 informativnih kanala, 8 muzickih kanala?
za koji ce nam k...., tv duga,kopernikus 1....n, melos, dm sat.... i ostala neupotrebljiva g....?

normalnih kanala nece biti u njihovoj ponudi u dogledno vreme (10 god):
fox crime, fox life, viasat explorer, viasat history, history, tv 1000, universal i ostali kanali koji se nalaze u Totalovoj ponudi a koji vrede necemu.

moj predlog telekomu je:
omogucite vidljivost svih lokalnih tv kanala na teritoriji srbije, zatim krenite na lokalne kanale iz BiH, zatim lokalne kanale Crne Gore, zatim Makedonije. Hrvatske televizije zaobidjite, nikako njihove kanale jer su katastrofa pogotovu Rtl Televizija, RTL 2, Nova tv i HRT2.


moj doprinos ovoj temi o najvecim prevarantima.
rgtzz
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: novi kanali iptv02.12.2011. u 09:09 - pre 150 meseci
Iako nisam clan ovog foruma napisacu par recenica,a admin neka obrise ako smatra da treba...

Sto se tice hrvatskih lokalnih televizija i da hoce Open Telekom ne sme da ih uvede u ponudu jer su hrvatski
lokalci i zabranili distribuciju u kablovskim mrezama teritorije Srbije (osim drzavnog HRT). Sto se tice pomenutih kanala
koji fale Fox-ovi,Viasat-ovi,Universal-ovi (tu spada i Sci Fi) Open IPTV ne sme da ih pusti jer kad je poceo da siri
mrezu po Srbiji, SBB je uveliko obezbedio autorska prava za njihovu distribuciju u Srbiji u svoju korist. Buduci da je osetio
da je IPTV velika konkurencija jer putem novih telefonskih centrala moze da stigne i u najzabitije selo (a SBB to jos dugo nece)
SBB je odbio da proda prava emitovanja Open IPTV-u jer bi radio u korist svoje stete. Svako bi uzeo onda IPTV koji ima
odlicnu sliku i infrastrukturu i jos odlicnu ponudu kanala. Ovako je SBB sasekao konkurenciju tim potezom a IPTV je odgovorio
tako sto je zabranio SBB-u uvodjenje Arena Sport kanala. SBB se zastitio od ovog poteza alternativom a to su ''Sport Klub''
kanali. Ja ne zameram Open IPTV-u sto nema te dobre kanale, SBB je bio brzi i ok, ali zameram Open IPTV-u sto ne uvodi
kvalitetnu alternativu, vec budjavu zamenu u vidu seoskih muzickih kanala i kanala vesti odnosno free to air kanala.
Menadzeri IPTV-a ne prate sta je novo na evropskom trzistu tv kanala u smislu kvalitetnih komercijalnih kanala i sve sto
se pojavi, a da valja SBB im prvi preotme. Oni cekaju da neko dodje u telekom i da ih vuce za rukav da mu puste njegov
novi kanal. Tako nikad nece imati dobre kanale (ni za 10 godina kao sto rece prethodni clan foruma). Ideja o pustanju svih lokalnih
kanala na celoj teritoriji Srbije je dobra, oni su cak i poceli nesto tako da rade a onda je to naprasno stalo (primer TV Sumadije).
Dobro je poznato da hrvatski IPTV operateri uglavnom tako rade. To je dobar primer.
Koliko znam u toku su nekakve medjusobne tuzbe gde Open Telekom tuzi SBB i obrnuto za monpolsko ponasanje i verovatno
se jedni i drugi nadaju da ce nekakvim presudama steci nekakvo pravo da ipak puste zeljene kanale u ponudu ali to je
prica bez kraja kod srpskog pravosudja, a ako se i zavrsi pozitivno kompromis ce verovatno da bude takav da ce Open IPTV
moci da pusti kanale koje nema i "vlasnistvo" su SBB-a ali pod uslovom da idu u Pay paket gde bi jedan deo kolaca isao kao nadoknada
SBB-u...Ako je to jedino resenje, bolje i tako, nego da uopste nema mogucnosti za krajnjeg korisnika Open IPTV-a da dodje do zeljenih
kanala koliko god to bilo nepravedno...

 
Odgovor na temu

boris72
Bačka Palanka

Član broj: 283863
Poruke: 12
89.216.66.*



+1 Profil

icon Re: novi kanali iptv02.12.2011. u 15:22 - pre 150 meseci
Ljudi ja stvarno ne znam sta je vama. Sto stalno kukate, niko vam nije nista obecao pa to nije ispunio. Imam Open IPTV, nisam zadovoljan ponudom kanala, ako mi dosade preci cu kod konkurencije i tacka.
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: novi kanali iptv02.12.2011. u 17:04 - pre 150 meseci
Mozda vama neverovatno zvuci, ali vecina ljudi koji imaju nekog po inostranstvu prvo pita da li u paketu ima "DM Sat", "Duga" i ostali slicni, pa tek onda ako ih ima uzimaju IPTV. Tamo gde ima izbora, naravno da ce covek da uzme ono sto mu odgovara, ali tamo gde nema izbora, i IPTV je jedino resenje, uslov da covek uzme to jedino ponudjeno je da ima onih kanala koje on zeli. Sa tog stanovista Telekom je povuka dobar potez, jer prodaje pakete i ljudima koji ga u drugom slucaju ne bi uzeli.

I stvarno ne razumem to vase kukanje! Zasto ste uzimali pakete ako vam ne odgovaraju!? Kome ne odgovara, ode kod onog kod kog je bolja ponuda, i resen problem.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: novi kanali iptv03.12.2011. u 00:08 - pre 150 meseci
Gos'n "djyova" da malo razjasnim "kuknjavu'' ljudi na forumu,samo procitajte pazljivo i ne ljutite se odmah, a molim i Admina
da ovo procita pa nek prebaci gde smatra da treba da bude...ako zeli

Radi se o tome da je prilican broj korisnika uzeo Open Iptv kroz promociju ADSL Click 4 + IPTV na dve godine.
U tom trenutku Telekom Srbija bio je jedini operater koji je brzi ADSL od 4MB download davao za samo 1500 dinara. Drugi su
za te pare davali brzinu od samo 1 MB download. Mnogi ljudi su to uzeli tada zbog brzog Interneta iako su imali vec druge kablovske tv
provajdere ali eto ugovor je bio tako sastavljen da je jedino moglo da se dodje do brzog, a jeftinog ADSL-a uz uslov uzimanja i IPTV-a.
Tada korisnike nije bilo toliko briga za IPTV jer je prva godina ugovora besplatna za IPTV. Mnogi su verovali da ce kroz tih besplatnih godinu dana
IPTV-a biti pusteni i kanali koji nisu bili odmah u ponudi, a koje su mogli gledati paralelno na drugom kablovskom provajderu kojeg su imali i placali od ranije.
Na taj nacin, kada bi im istekla prva godina ugovora i da je nekim cudom IPTV pustio kanale koji nedostaju u toku te besplatne godine,
svi bi drage volje odjavili starog kablovskog provajdera i ne bi kukali.
Medjutim, nije tacno da niko nista nije obecavao. Iz licnog iskustva, a i iskustva drugih kolega znam da su na pitanje potencijalnih korisnika da li ce biti
pusteni "ti i ti kanali kojih nema" prodavci na pojedinim salterima Telekoma odgovarali "Bice u toku sledece godine sigurno,pregovori su u toku i bla bla".
Takodje stoji i Vasa konstatacija da niko to nije pismeno obecao ali ljudima je to govoreno usmeno (naravno sa ciljem da se dobije
sto vise novih korisnika i to je potpuno razumljivo kao potez Telekoma Srbije da se "navuce" sto vise korisnika)

Sada nastaje problem jer od Nove godine mnogi moraju poceti da placaju i Open IPTV uslugu pored postojeceg Interneta u drugoj godini ugovora.
Dakle dodatnih 900 i kusur dinara na postojecih 1500 din. I sta se dogadja, shvatili su da im je skupo da sada placaju Internet +Open IPTV i jos "moraju" starog kablovskog provajdera da zadrze jer na njemu imaju omiljene kanale.
Ljudi se zato osecaju prevarenima jer su se nadali da ce u IPTV-u biti pusteni i kanali koje imaju na alternativnoj kablovskoj sto bi im otvorilo mogucnost da odjave sad staru kablovsku. Zato i burno reaguju kad na ovom delu foruma vide vest o nekom novom kanalu koji nije od onih koje su ocekivali.

Znam da ce sada Admin, Vi i ostali da napadnu ovakve poruke jer je ovo mesto gde se objavljuju samo vesti o novim kanalima ali ipak ovo je i forum
pa nek se ovakve kritike prebace u neku posebnu temu. Licno znam da je obecavan History kanal od ljudi iz samog Telekoma,nikad nije pusten i licno znam
da je obecavan FOX Life i FOX Crime od aprila jer je tada isticao ugovor na te kanale SBB-u ali eto SBB je ubedio Fox kompaniju da i dalje zadrzi pravo distribucije i Telekom je izvisio po tom pitanju. Kritika ljudi je opravdana ali naravno ne trebaju "psovati i pljuvati" na forumu ako su nezadovoljni
slazem se.

Pozdrav, Laki
Beograd
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: novi kanali iptv03.12.2011. u 00:27 - pre 150 meseci
Ha ha ha! A to je znaci problem. Pa moze to i odmah otvoreno da se kaze.

Dakle dok je televizija gledana za dzabe sve je bilo u redu, a sad kad treba da se plati onda nastaje problem jer kanali nisu dobri.

Ja mislim da je za tih 400 i kusur dinara koliko se u stvari IPTV realno placa mesecno ponuda sasvim adekvatna. Naravno ako neko ne ocekuje da non stop gleda televiziju za dzabe...
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: novi kanali iptv03.12.2011. u 00:51 - pre 150 meseci
Ne radi se o tome da se gleda besplatno televizija nego se radi o tome sta se dobiva za 942,82 dinara
za osnovnu ponudu IPTV-a koja mnogima startuje od Nove godine, (meni licno ne smeta, ja koristim IKOM koji kosta 850
dinara mesecno i ima bolju ponudu od IPTV-a ali to sad nije bitno). Odakle ste izracunali da je u osnovi 400 dinara
osnovni paket IPTV-a? Ako mislite da je osnovni paket zbir 400 dinara + ostatak za Arena paket onda ste se prevarili.
Osnovni paket je 942,82 dinara a Arena paket se tretira kao poklon na tu cenu. Od nove godine Arena paket se gasi
svima koji su uzeli Adsl Click4 + IPTV ali cena za IPTV se nece spustiti na 400 dinara nego ostaje 942,82 dinara

Laki
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: novi kanali iptv03.12.2011. u 02:34 - pre 150 meseci
Placas 942.82 godinu dana. Dakle ukupno platis 11313.84 dinara. Obzirom da ti u stvari televiziju gledas 24 meseca (prva godina za dzabe), onda podelis 11313.84 sa 24 i dobijas 471.41 dinara mesecno.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: novi kanali iptv03.12.2011. u 10:17 - pre 150 meseci
Ok, evo priznajem da je tako,ako se to gleda iz tog ugla, mada ako cemo precizno
televizija nikad nije bila besplatna nego se placala 1 dinar mesecno u takozvanom besplatnom periodu.
Ovo je moje poslednje pitanje oko ove teme i necu vise gnjaviti obecavam

Odgovorite mi samo da li korisnici u sledecoj godini 2012. imaju pravo da raskinu ugovor u delu
koji se odnosi na Open IPTV ako se cena osnovnog paketa poveca sa 942.82 na neku vecu cenu?
Samo mi to odgovorite ako Vas ne mrzi.
pozdrav
:)
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: novi kanali iptv03.12.2011. u 12:33 - pre 150 meseci
U ugovoru lepo pise da Telekom ima pravo da menja uslove paketa i cene, a jedino sto je garantovano je da u osnovnom paketu mora da ima najmanje 40 kanala. Naravno ugovor se moze raskinuti u bilo kom trenutku, ali se sve preostale mesecne pretplate moraju nadoknaditi sa prvim sledecim racunom.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: novi kanali iptv20.12.2011. u 22:40 - pre 150 meseci
Ovo je sramota sta rade ovi iz Telekom IPTV-a! Umesto da puste free sve lokalce oni prave nove kvazi kanale mixajuci lokalce! Da mi je znati cija je
to kretenska ideja! A gde je History kanal koji su obecavali prosle godine? Predlazem da puste jedan japanski kanal kad vec ne mogu nista pametnije
da smisle! Tu bi bili originalni! :(
 
Odgovor na temu

supdej

Član broj: 273008
Poruke: 49
*.dynamic.stcable.net.



+3 Profil

icon Re: IP televizija kod nas?21.12.2011. u 08:14 - pre 150 meseci
dzaba se mi nerviramo,boli njih uvo za nas,bitno da placamo i to je za njih dovoljno.
 
Odgovor na temu

curija
Ivica Lilic
Bela Palanka

Član broj: 111637
Poruke: 33
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: novi kanali iptv22.12.2011. u 20:13 - pre 150 meseci
Kanali sve bolji od boljeg,bruka.Ne znam zasto su pustili RTRS,kada na njemu vise nema programa nego sto ima.Stalno pise kako kanal nije dostupan.Stvarno bruka i sramota.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalna Televizija :: IP televizija kod nas?
(TOP topic, by Cileinteractiv)
Strane: << < .. 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 316224 | Odgovora: 1207 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.