Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Alati za plastiku projektovani u CATIA softwaru

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Alati za plastiku projektovani u CATIA softwaru

[ Pregleda: 3657 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

al-kurshumi
Zenica

Član broj: 150680
Poruke: 8
89.146.165.*

Sajt: kurshum-auto.blogspot.com


Profil

icon Alati za plastiku projektovani u CATIA softwaru18.09.2007. u 11:04 - pre 202 meseci
Pozdrav svima!

Inace radim diplomski rad na temu projektovanje alata za brizganje plastike, za jedan konkretan komad. S obzirom da imam problema oko samog stabla u CATIJI, ma zeznuto je sve uvezati da funkcionise. Ovim bih zamolio ako ima iskusnih projektanata koji rade slicno ili se bave ovom problematikom da mi dostave jedan kostur ili primjer uradjenog alata u CATIA V5 softwaru, ili stablo gdje bi imao uvid u kreiranje stabla kao i jednostavno neke dijelove samo zamijenio te na taj nacin ustedio vremena. Zahvaljujem se svima koji izadju u susret, a nadam se da cu u dogledno vrijeme i ja biti od pomoci :-)

Almir pasha
 
Odgovor na temu

petkozaric
Beograde

Član broj: 62236
Poruke: 98
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Alati za plastiku projektovani u CATIA softwaru21.09.2007. u 07:50 - pre 202 meseci
ako si resio problem mogao bih da ga okacis ovde

hvala
CAM/CAM
 
Odgovor na temu

elko_d
Elmir Dedić
Student
Tring
Gračanica

Član broj: 300372
Poruke: 7
*.team.ba.



Profil

icon Re: Alati za plastiku projektovani u CATIA softwaru05.03.2012. u 20:05 - pre 147 meseci
Lijep pozdrav.

Imam potpuno isti diplomski rad ako bi mogli da mi na e-mail dostavite nesto korisne litereture bio bih vam jako zahvalan.
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Alati za plastiku projektovani u CATIA softwaru

[ Pregleda: 3657 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.