Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bugarsko drzavljanstvo

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3506101 | Odgovora: 15729 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mucko030
Srbija

Član broj: 244361
Poruke: 145
*.unity-media.net.



+13 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 20:35 - pre 87 meseci
Moje skromno misljenje je da je to prevara , naime svaki dobar programer moze da klonira stranicu sajta ministarstva i da ubacuje vec unapred pripremljeni pin i sve sto treba i onda stranica se ocita sa onime sto zelis ti a naravno i on da vidi, ti mu dajes 750 evra i cao ...a za onu drugu polovinu bas ga briga pa realno i ne treba mu.20x750 a mozda i vise pa ti vidi. Koliko i sami vidite kakve se provere rade sad a neko pa da je i sam predsednik pa ne moue to da odradi, moglo je ranije pre jedno 5godina ljudi su na takv nacin kupovali pasose uzgred ako nekoga svrbe 750evra ma neka proba. Ja sam na finalni od 10.02 koliko ce to da traje ne znam , ali ako je kao i kod ostalih onda je to max 3meseca. Koliko sam ja razumeo onaj text na BG to je da nema potpisivanja dok expertska komisija ne odobri,pa mi smo sad na finalni expertski pregled mislim da nema jos neka ekspertska komisija ili se varam?
 
Odgovor na temu

mucko030
Srbija

Član broj: 244361
Poruke: 145
*.unity-media.net.



+13 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 20:45 - pre 87 meseci
Citat:
vojkanche:
pojavio se nivi status PROVERKA OD VICEPREZIDENTA,e sad će bude čekanje,ima li ko da je prošo finalnu u skorije vreme i do kad je bio na finalnu

Mozda je onda ova provera samo da nismo na interpolovu listu i da nemamo neko krivicno delo po jevropu. Ako je samo to onda nebi trebalo da bude to mnogo dugacko cekanje sad su sve policije u EU umrezene i podaci su veoma dostupni tako reci kao kad prelazis granicu sken i ispravan ili ne. A realno ja mislim da taj status ako stvarno postoji nebi trebao biti duzi od cca 30dana.
 
Odgovor na temu

bubi34
trgovac
privatna
Beograd

Član broj: 335697
Poruke: 250
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 20:47 - pre 87 meseci
Ja koliko znam pasos sam ides i podignes u jednom danu kao i za maticni broj kad dobijes ukaz . Ukaz nam je problem jel se to ceka to je najbitnije u celoj proceduri... pa ako moze to da ubrza
 
Odgovor na temu

Davor Badrov




Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 20:48 - pre 87 meseci
Naravno da svaki malo bolji programer moze to da uradi mozda bi sve bilo mnogo realnije kada bi
osoba pristala da se otputuje za Sofiju direktno u ministarstvo pravosudja Bugarske jer na taj nacin
to bi znacilo da se dokument podize na licu mesta i na licu mesta proverava. Tako da mislim da je
u pitanju vrlo organizovan prevarant. Bilo je nekoliko njih iz Beceja koji su uspeli da urade pasos
Bugarske i sada zive i rade na teritoriji Svajcarske vec vise od 12 godina ja poznajem neke ljude
ali oni su naravno to uradili upravo kao i vi redovni i jedinim legalnim putem.
 
Odgovor na temu

ikac2000
ikac2000
Nis

Član broj: 27534
Poruke: 519



+18 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 20:52 - pre 87 meseci
Dok bude ovaca, bice i ciste runske vune.
 
Odgovor na temu

izvrnuta torta
Nis

Član broj: 193721
Poruke: 550
*.exe-net.net.



+48 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 21:19 - pre 87 meseci
Ma ljudi to su neke prevare teske. Pa kako moze da ti uradi pasos preko reda, jedino ako je viceprezident.

Drugo, ako nemas poreklo, kako ce da ti uradi, jedino da ti falsifikuje poreklo. A to znaci falsifikovanje nekog od nasih dokumenata. A moze da ti falsifikuje i ceo pasos, znam ljude koji rade to, za 5-10k, ali to mi ne treba stvarno.
 
Odgovor na temu

Davor Badrov




Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 21:34 - pre 87 meseci
Druze ima ljudi koji mogu sve ama bas sve da urade ne bi poverovao
a ovo sto si napisao obrazlozio mi je i prijatelj na koji nacin to rade.
Pogranicne porodice njihovi clanoci svedoce o postojanju pretka i
porodice na pokoljenja unazad na odredjenoj teritoriji na osnovu
koje se pravi tvoje poreklo. U pitanju je nesto sto je jos 2014 godine
odlukom Bugarske doneseno. Taj zakon ako je vazeci onda taj covek
ne laze i nije manipulant i verovatno da ima toliko rupa u zakonu za
koje mi obicni ne znamo i da najvise zato i sumnjamo u sve ovo.
 
Odgovor na temu

Sk1

Član broj: 331145
Poruke: 76
77.28.65.*



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 22:16 - pre 87 meseci
Lazes!!!
 
Odgovor na temu

Sima19

Član broj: 331955
Poruke: 102



+16 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 22:18 - pre 87 meseci
To je klasična navlakuša ..... šta ako te nakon par meseci zaustave na granici i oduzmu pasoš ili lićnu, i kažu falsifikat .... ode ti na robiju na par godina.
Pa i ovi naši krimosi su imali po 4-5 čistih pasoša, dok ih nisu navatali.
 
Odgovor na temu

izvrnuta torta
Nis

Član broj: 193721
Poruke: 550
*.exe-net.net.



+48 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo04.03.2017. u 22:29 - pre 87 meseci
Cekaj Davore sto si ti uopste dosao ovde da se raspitujes kad imas prijatelja? Da je meni prijatelj to ispricao ja bih mu verovao ako mi je stvarno dobar prijatelj.

Ja nisam dosad cuo to o cemu pricas, da svedoce porodice predaka da je tu ziveo taj i taj, a on umro pre 100 godina. Nema od toga nista, il te taj slagao il ti ovde nas majes.

 
Odgovor na temu

mucko030
Srbija

Član broj: 244361
Poruke: 145
*.unity-media.net.



+13 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo05.03.2017. u 05:32 - pre 87 meseci
Reklama, gde je najbolje plasirati robu nego na mestu gde se ta roba trazi i gde mozda ima potecijalnih kupaca. Ja bih do sad imao pasos da nisam se zezao sa nekim obicnim papirima koje sam predao prvi put u DABC pa su me oni nakon 2meseca odbili, da bih ponovo po Dimitrovgradu izvadio stvarno ono sto treba a to je DA TI DOKAZUJES POREKLO , a ne tamo nekim izjavama o dva svedoka to ne prolazi pa ne znam sta da je mora de se ima dokument da je neki tvoj predak bio bugarin, to pise i na njihovom zvanicnom sajtu ministarstva sta je potrebno od dokumentacije. Da bih kad sam predao 2x dobio uverenje o preklu za nepune 2nedelje jer je to to i nema sta mnogo da se luta...sad se samo ceka zavrsetak finalnog expertskog pregleda i ako ima ovaj expertski pregled od viceprezedenta status. A ti prijatelju u kom svojstvo ovde nama to prezentujes stvarno ne znam i ne razumem dali hoces da tom objavom zaintigriras ljude da mozes to da im zavrsavas pa da se procuje ili stvarno verujes i sam da to moze ...kad se samo setim kroz sta sam prolazio a sad neko to dok tresnes dlan o dlan ...ama toj ne biva sto bi rekli nasi zemljaci juznjaci.
 
Odgovor na temu

Davor Badrov

Član broj: 336393
Poruke: 12
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo05.03.2017. u 08:46 - pre 87 meseci
Kakva tvoja crna reklama ja nisam rekao da ne vjerujem svom prijatelju nego da nevjerujem tom liku
i zato zelim od svih vas da cujem da li je iko do sada cuo za ovako nesto da bih ga sprijecio u ovome
da ne radi to i da ne baca novac.On je vec navodno kako kaze zapoceo saradnju. I nisam nikome od
vas ni preporucio da to radi samo sam napisao da postoji i ta opcija jer dosta njih ide kod njega i sad
jedino sto znam da dok ne budem video da je bilo kome uradio ispravna dokumenta ja necu pristati.
Moje pravo ime je Bojan iz Batajnice sam i koristim ovaj profil. Ko god bude zeleo na razmenu informacija
ostavicu mu na mail svoj broj,napominjem nikom od vas nisam preporucio lika i ne zelim dok ne vidim
da je zavrsio mom drugu posao.Licno sam kao i svi vi skeptik i zato pitam ovde na forumu da li je neko
mozda imao prilike da na ovakav nacin dodje do papira i ako ste culi slicne price slobodno ostavite komentar.
 
Odgovor na temu

Davor Badrov

Član broj: 336393
Poruke: 12
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo05.03.2017. u 08:58 - pre 87 meseci
Citat:
Sima19:
To je klasična navlakuša ..... šta ako te nakon par meseci zaustave na granici i oduzmu pasoš ili lićnu, i kažu falsifikat .... ode ti na robiju na par godina.
Pa i ovi naši krimosi su imali po 4-5 čistih pasoša, dok ih nisu navatali.


Pa moras da imas uvek oba pasosa uz sebe kad putujes pokazujes nas i tamo gde si otisao taj ti je pasos i za posao i za sve.
Tako mu je rekao,isto sam kao i ti skeptican po mnogim pitanjima. I potpuno te razumem,sto se tice laznih dokumenata ne ides
u zatvor sledi ti proterivanje. I zabrana dolaska u EU zemlje od 3 do 5 godina.
 
Odgovor na temu

bubi34
trgovac
privatna
Beograd

Član broj: 335697
Poruke: 250
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo05.03.2017. u 10:07 - pre 87 meseci
Zbog cega bi nosio oba pasosa kad sa bugarskom licnom kartom prelazis granicu a mozes i sa njom da radis zavisi gde i koja drzava. Gluposti ja sam cula da ne moze nikakva mutnjavina vise i samo sa uverenjem o poreklu mozes dobiti papire. I cekas kaoo i svi mi ovde....
 
Odgovor na temu

mucko030
Srbija

Član broj: 244361
Poruke: 145
*.unity-media.net.



+13 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo05.03.2017. u 10:19 - pre 87 meseci
A ko ti kaze da moras imati i SRB I BG pasos uza sebe i da pokazujes i jedan i drugi. Putnu ispravu pokazujes i nosis jednu tj.onu koja ti najvise koristi a to je u ovom slucaju BG pasos, jer se sa njim prijavljujes u eu i na osnovu njega dobijas mogucnost rada i boravka. Tako da SRB pasos ne igra nikakvu ulogu apsolutno....vidis u tom slucaju taj sto ti kaze da sa srbskim pasosem prelazis granicu to znaci samo jedno da je BG pasos falsh i da nesme da ga stavi na skener jet bi ga odmah na granici uhapsili. Ok ako nije reklama pazi se i opet ti kazem pazi se. Jos i ovo granicu uvek prelazis sa istim pasosem ulaz, ulaz -izlaz,izlaz.
 
Odgovor na temu

miki...
milovan radin
neradim
beograd

Član broj: 336395
Poruke: 2
*.mediaworksit.net.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo05.03.2017. u 11:12 - pre 87 meseci
to sa bugarskim pasosem od 1500 e je cista prevara.moj drug je isto tako kao sto je covek u predhodnim komentarima napisao dao pola para za drzavljanstvo i posle neko vreme se lik javljao a nakon 15-ak dana ni traga ni glasa od njega.sve su to isti ljudi samo menjaju mejl adrese i imena. 100% provereno OPREZ!!!
 
Odgovor na temu

bubi34
trgovac
privatna
Beograd

Član broj: 335697
Poruke: 250
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo05.03.2017. u 11:21 - pre 87 meseci
I ja sam se raspitivala dal moze ubrzano ... zena koja radi u ambasadi i bugarka je samo mi je rekla ne igraj se. Dace ti lazan maticni broj i kad budes trebala da produzis papire neces moci samo ces da nadrljas.Imas poreklo i cekaj dobices ih samo budi strpljiva. Tako da nikome ne verujem vise i ja sam prosla sve i svasta oko toga i jos sa poreklom pa su me lagali kad se ne razumes ....
 
Odgovor na temu

miki...
milovan radin
neradim
beograd

Član broj: 336395
Poruke: 2
*.mediaworksit.net.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo05.03.2017. u 11:39 - pre 87 meseci
Ma taj lik ti da lazno drzavljanstvo i nestane za nekoliko dana,nikad pasos nedobijes,uzme pola para i sta ga briga
 
Odgovor na temu

bubi34
trgovac
privatna
Beograd

Član broj: 335697
Poruke: 250
77.243.26.*



+8 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo05.03.2017. u 12:16 - pre 87 meseci
Pa koliko ima prevara i svega zato ovi iz 2013 i 2014 jos su na cekanju i proveru jel tada je najvise bilo laznjaka..mogao si uverenje dobiti na prezime koje se zavrsava sa v ili o. Sada na uverenju pise kako si dobio i preko koga. Kod mene tako pise i samo je to priznato. Kao sto i nema vise dopune papira ...kad dobijes uverenje preko porekla to je to..
 
Odgovor na temu

vojkanche

Član broj: 335134
Poruke: 458
5.57.75.*



+20 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo05.03.2017. u 12:53 - pre 87 meseci
ja sam na finalnu dva eseca i više sam za 400 i 500 eura posredniku a ne 1500 nekom "posredniku", jeste duga procedura ali vreme leti
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3506101 | Odgovora: 15729 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.