Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?

[es] :: Advocacy :: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 46816 | Odgovora: 405 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
*.dyn.optonline.net.



+6 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 15:44 - pre 228 meseci
@Boki: IIS 5 i Apache su možda "tu negde" kako reče ventura, ali je IIS 6.0 neuporedivo bolji od oba.
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
*.dyn.optonline.net.



+6 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 16:12 - pre 228 meseci
Boki, ne kažem da u tvojoj konkretnoj situaciji Apache nije bolje rešenje. Ali kad porediš IIS6 i Apache, obrati pažnju na:

1) Performanse: IIS6 ima kernel mode HTTP driver i Apache po prirodi stvari ne može ni da mu priđe u tom pogledu.

2) Sigurnost: Uporedi broj sigurnosnih propusta za ova dva servera (ili tri, ako računaš Apache 1.3 i 2.0 u različite proizvode)

3) Alate za razvoj: Ništa na tržištu ne može da se meri sa VS.NET-om, a verzija 2005 je pred vratima.

Prednost Apache-a je što možeš da dobiješ jeftiniji hosting, ali to baš i nije tehnički argument, zar ne?
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 16:17 - pre 228 meseci
Mislim da sam ti odgovorio gore, dragitata. Prema svecu i tropar, a jedino sto je bitno je bilans (knjigovodstveni) na kraju godine

@dragitata

Nego kako IIS stoji sa klasterom, video sam na whois.sc neki host (IP) sa preko 200000 sajtova, na apachetu je to moguce, i onda za hosting, da li je bolji Apache ili IIS (recimo, firma ima svoj datacentre i nudi shared hosting)?

[Ovu poruku je menjao bojan_bozovic dana 21.08.2005. u 17:27 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Palma
Srđan Stević
sysadmin
Beograd

Član broj: 2773
Poruke: 741

ICQ: 244467577


+2 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 17:47 - pre 228 meseci
Ha ha, Božoviću, nemoj da vređaš ljude, nije lepo.


Citat:
bojan_bozovic:
meni GIMP radi poso. na njega sam navikao. Kako prepressom necu nikad da se bavim, ne treba mi neka dodatna funkcionalnost koju photoshop ima a GIMP nema. Da bi kuckao u Wordu ne treba ti CRAY.



E, pa tako kaži! GIMP tebi vrši posao. To što ti nećeš da se baviš prepress-om ne daje ti za pravo da izjednačavaš ova dva programa.


Citat:
bojan_bozovic:
Da bi kuckao u Wordu ne treba ti CRAY.


Pa zar nisi ti rekao da je PC shit i da tvoj sledeći kompjuter neće biti PC već tamo neki Sun blade koji jede živu decu?

Citat:
bojan_bozovic:
IIS v5.0 (a admini jos teraju IIS 5.0 bole ih ona rabota da pecuju) PNG slike daje kao MIME tip application/octet-stream a ne image/png sto znaci da PNG sliku sa IIS 5.0 koji nije pecovan ne mozes da vidis ni u browserima poput FF, Safarija ili Opere koji PNG podrzavaju. MS je izdao zakrpe za IIS 5 koje ispravljaju bug, ali kao sto rekoh, admini dal' pecuju to je posebno pitanje. Obavesti se prvo o necemu pa pricaj.


Čekaj, ti ovde kažeš da je IIS 5 loš zato što postoji patch koji ispravlja taj nedostatak!? I još ti je MS kriv što administratori ne patch-uju sistem!? Mnogo ti čudan taj rezon, majke mi. :)

Citat:
bojan_bozovic:
Molim te, sledeci put kad nesto napises daj neki link ka nekoj referenci da svoj stav potvrdis, godinama citam tvoje postove i ti si ovde samo da trolujes.


Nemoj da me moliš i ne traži reference jer nemam vremena kao ventura da se preganjam sa tobom. Što se mojih postova tiče, iz njih možeš ponešto i da naučiš ali iz tvojih vala ništa jer samo kontriraš i kada jesi i kada nisi u pravu. Gde si bio kad smo neetzach i ja hteli da diskusija krene u drugom toku pa da govorimo malo i o serverskim tehnologijama? Što se tad nisi javio, nego sad ovde naglabaš nešto o NT Server-u iz 1996. i o IIS-u 5.

[Ovu poruku je menjao Palma dana 21.08.2005. u 18:57 GMT+1]
This time next year we will be millionaires
- Dell Boy -
 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.sattvmeteor.co.yu.

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 17:53 - pre 228 meseci
@Dragi tata:

Jeste IIS "neuporedivo" bolji:



[Ovu poruku je menjao McKracken dana 21.08.2005. u 18:54 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

dwarf
Beograd, Srbija

Član broj: 1328
Poruke: 336
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 17:59 - pre 228 meseci
Pretvorili ste ovu diskusiju u totalno s*****.

Linus nije uradio ništa loše. Nije da sam nešto fanatik prema tom čoveku, ali stoji da robna marka ističe i ako se ne forsira vlasništvo nad njom može da se izgubi. Ekstrapolirati odatle da će se Linux, kao kernel, u budućnosti naplaćivati je ipak malo previše. Dakle, Linus je uradio nešto što misli da je OK. Možda je hype koji gura Linux u poslednje vreme doneo i neke negativne stvari. Mada, iskreno, nemam pojma kako će ovakvo rešenje da doprinese kontroli kvaliteta Linux distribucije ili već čega ne. Nebitno.

@Bojan: ne kapiram odakle tebi ideja da ne postoje firme koje nude Windows hosting?? Mislim, znam da postoje, gledao sam neke kada je trebalo davno, davno da radim projekte u ASP.NET-u. Po tvojoj priči, nikome se ne isplati da nudi bilo kakva Windows rešenja jer je to, brate, preskupo. Koliko ja znam, postoji verzija 2003 servera koja je namenjena web hosterima i koja košta $399. Postoji čak i specijalna varijanta ugovora za CAL-ove. Klasteri?? Nikada ih nisam pravio (da li si ti pravio Linux klastere??) ali znam da je moguće kao i "web farme".

Dalje: porediti MySQL i Access i onda reći da ovaj drugi podržava samo jednu konekciju (i to napisano velikim slovima, da se istakne) je glupo; Access nije server. To je glorifikovani GUI koji koristi JET engine i služi savršeno svojoj svrsi a to je desktop baza podataka. S druge strane, bojim se da MySQL gubi u poređenju sa svojim glavnim OSS takmacem PostgreSQL-om, da ne pričam o MSSQL, DB2 itd. Samo mi je smešno kada se setim kako su se kreatori MySQL-a stalno borili protiv transakcija sa pričom "I like to do it in the code" i sl., a onda nekoliko godina kasnije ipak počeli polako (i nedovoljno) da dodaju sve osobine koje činu normalan RDBMS.

I ti ventura bi trebalo da ohladite. Ako si već sam rekao da ovo nije stvar religije već čiste pragmatike, onda se i ponašajte tako. Sheesh.
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 18:23 - pre 228 meseci
Interesantno. Nesto sam skeptican da ce ovo uspeti u praksi... vreme ce pokazati.
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 18:48 - pre 228 meseci
@palma

necu bre ni da ti odgovaram - o cemu bi konkretno mogao da me naucis? Da je za MOJ SAJT bolji MSSQL? Pricaj sa onima koji su intelektualno na tvom nivou... Jer sam rejkao da mi je PC s*****... I da SUN AMD64 npr. kao nije bolje resenje... na osnovu cega ti pokusavas da budes duhovit... Ti bi svakome preporucio dakle Photoshop iako im ne treba za prepress? Sto ne preporucis i CRAY za desktop-use (imas problema da ukapiras, pa sam morao da ti pojasnim... Ono sto treba tebi ili tati mozda ne treba venturi, i prema tome se i vrsi investicija u softver/hardver)
Ako mi dragitata odgovori na ovo sto me zanima OK, ako ne ovo ce na ignore opet...

http://www.google.com/search?q...-pp&rls=com.netscape:en-US

Palma, palma, lazes i iznosis poluistine IIS 5 dolazi uz Windows 2000 server
Zato ot toga 'MCSA' sertifikata u tvom profilu nema nista, ti si jedan petnaestogodisnjak koji ignorise sve sem Advocacy jer trazi flejm.

http://www.elitesecurity.org/korisnik/profil/Palma

Da, ignorise sve sem Advocacy, cini mi se.

@dwarf

hosting kompanije daju Access db u paketu sa IIS hostingom, tako da ne smatram za shodno da odgovaram. Trpa MS Access i gde ne treba, pa kakva mu je upotrebna vrednost u tom slucaju?

[Ovu poruku je menjao bojan_bozovic dana 21.08.2005. u 20:13 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao bojan_bozovic dana 21.08.2005. u 20:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 19:19 - pre 228 meseci
@McKaracken:

zaboravio si da staviš i BSOD.

Treba li da stavimo neku sliku sa ES-a kao kontru? Svaki dan sajt prestaje sa radom jer se radi bekap baze...

Kontam da nemaš šta pametno da odgovoriš Tati, zar ne?



[Ovu poruku je menjao degojs dana 21.08.2005. u 20:25 GMT+1]
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 19:21 - pre 228 meseci
Citat:
@dwarf

hosting kompanije daju Access db u paketu sa IIS hostingom, tako da ne smatram za shodno da odgovaram. Trpa MS Access i gde ne treba, pa kakva mu je upotrebna vrednost u tom slucaju?


Skoro svaki provajder koji daje IIS hosting nudi i MS SQL Server kao bazu. Mada, šta to fali Accessu?

A o tome kako radi Linux/MySQL imamo prilike da se uverimo na ES-u.




[Ovu poruku je menjao degojs dana 21.08.2005. u 20:25 GMT+1]
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 19:29 - pre 228 meseci
@degojs

dao ti bog onda samo IIS i Acess, da uzivas u blagodetima Acessa Sta bre mozes da uradis samo jednom konekcijom na bazu? Vec drugi korisnik on-line i... ufff...
Opet, generalizacija, [es] nije uopste merodavan za to kako se Apache ponasa (1 sajt od 6 milijardi ej! Kakva generalizacija I ono sto je Mckracken postovao nista ne dokazuje, uostalom...
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 19:38 - pre 228 meseci
Citat:
ao ti bog onda samo IIS i Acess, da uzivas u blagodetima Acessa Sta bre mozes da uradis samo jednom konekcijom na bazu? Vec drugi korisnik on-line i... ufff...


Prestani da se prosipaš, kad već ne znaš o čemu pričaš.

Citat:
MS have stated Access can support 255 concurrent connection on their
knowledge base as I have read the article myself in the past but around
50>60 is the real world limit.


Znaš li ti koliko bi korisnika morao imati na sajtu pa da se desi da imaš preko 50-60 otvorenih konekcija ISTOVREMENO? Ako je to slučaj, svakako je onda rešenje preći na jaču bazu.

Ne pričaj svašta.

http://msdn.microsoft.com/libr...n-us/dnacc2k/html/acmsdeop.asp




[Ovu poruku je menjao degojs dana 21.08.2005. u 20:42 GMT+1]
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 19:41 - pre 228 meseci
Citat:
Sta bre mozes da uradis samo jednom konekcijom na bazu? Vec drugi korisnik on-line i... ufff...


Konekcije se ne drže otvorene pobogu, pa bilo koja baza da je u pitanju. Daj nemoj da pričaš o stvarima o kojima očigledno ne znaš.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 19:48 - pre 228 meseci
@degojs

1. 255 konkurentnih korisnika, ali kakve ce performanse da budu samo sa 1 konekcijom
nedostatak SMP podrske je gadna stvar jer hostovi danas koriste vrlo jake masine (2xXeon 3GHZ) da mogu da strpaju 150 sajtova na 1 server, a tu Access pada.

2. PHP ili Perl + cisti SQL znaci da ce ti program raditi i na Windows i na UNIX serveru. Koliko je onda finansijski opravdano koristiti MS server ako ne koristis ASP ili SQL sa ekstenzijama specificnim za MS? Windows hosting je SKUPLJI od unix hostinga (bez MSSQL) MSSQL mozda bas i jeste dobra SQL baza, ali na osnovu cega je to skuplje? Na osnovu reklame? Ako neko odluci da razvija sajt u ASP ili ASP.NET onda se vezuje za MS server i to je OK (bar sto se mene tice, ali ja to ne bih uradio).

http://msdn.microsoft.com/libr...n-us/dnacc2k/html/acmsdeop.asp

@degojs

dobro, ja sam se malo umorio od ovoga.

access bio dobar ili ne stoji da:

1. MySQL za razliku od njega ne ogranicava broj korisnika
2 MySQL ne ogranicava broj konekcija
3. MySQL je optimizovan i za SMP

Pa onda:

Zasto je MS IIS+Access hosting SKUPLJI od Apache+MySQL (ako ne zbog reklame) kada Access nije tako dobar kao MySQL?
i IIS/Access/MSSQL odnosno Apache/MySQL/PostgreSQL mogu da se skaliraju da izdrze strahovit saobracaj (IIS sa MSSQL)

Dabome, ja cu sad ovo na ignore listu opet, jer sam se malo umorio ko sto rekoh, a vi mlatite praznu slamu nadalje...

[Ovu poruku je menjao bojan_bozovic dana 21.08.2005. u 21:05 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Palma
Srđan Stević
sysadmin
Beograd

Član broj: 2773
Poruke: 741

ICQ: 244467577


+2 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 20:56 - pre 228 meseci
Vidi, Božoviću, meni je malo glupo da se preganjam s tobom kad je očigledno da ne znaš o čemu pričaš. Da se malo podsetimo šta si sve pričao u toku prošle godine, verujem da će biti interesantno.


http://www.elitesecurity.org/poruka/391701

Citat:

Windows je PATETIČAN OS, kako neću da se borim sa 1014 novih virusa mesečno i imam na kombjuteru backdoor ka NSA i CIA koristim UNIX.


Citat:

MySQL i PostgreSQL biju MS SQL i ne koštaju 5000 evra po procesoru.



http://www.elitesecurity.org/poruka/391776

Citat:

Novi Win64 za AMD64 zahtevaće potpuno nove aplikacije za iskorištenje procesora, a zašto, kad nema reazlike između Worda XP i Worda 6.0 iz 1994 koji je radio na Win3.1.Microsoft samo rakompajlira stari softver i prodaje ga opet, za razliku od tebe mnogi nisu slepi pored očiju i to znaju.



http://www.elitesecurity.org/poruka/391812

Citat:

Windows nema budućnost. EU je izdala preporuku da se windows ne koristi zbog (mogućeg? postojećeg?) backdoora ka US. NYSE, cela Njujorška berza koristi ISKLJUČIVO Linux, bazbednosti radi. US Department of Defence razvija SELinux i SEBSD koji su open-source. Gde je budućnost?


Citat:

Ja uopšte ne koristim Windows. Nikad više neću koristiti nikakav MS softver


http://www.elitesecurity.org/poruka/391831

Citat:

ekao sam to stoga što MS softver kvalitativno ne zadovoljava moje kriterijume:
Ne trebaju mi virusi, ne trebaju mi pop-up ovi, ne treba mi adware, ne treba mi spyware
Hoću da sistem leti u 256Mb koristeći samo pola raspoloživog RAM-a
Hoću da sistem ne izgleda sterilno [url] http://bojan.4t.com/B_place_on_the_web.html [/url]
Želim tabove koje IE nema
Neću MS Word koji nije menjan od 1994 za 600 evra
Neću Photoshop, hoću GIMP (Photoshop je 600 evra takođe?)
Hoću kućnu mrežu bez MS Server od 1000 evra
Hoću dobar firewall, a da nije hardverski
Neću OS koji zauzima 2Gb



http://www.elitesecurity.org/poruka/391849

Citat:

Word 6 i XP razlikuju se samo u malo šminke.


http://www.elitesecurity.org/poruka/391855

Citat:

GIMP je bolji od photoshopa za veínu stvari. Uostalom, separacija boja se ne može vršiti u njemu. Za to je zadužen Ghostscript )i kolor PS laser, naravno, nema separacije bez PostScripta)



I moj omiljeni, 'de nam je dokazao da je guru nad guruima

http://www.elitesecurity.org/poruka/391868

Citat:

Ozbiljno, bavim se administracijom svog sistema (DNS, sendmail), da imam još jedan kompjuter sigurno bih pravio mrežu, da naučim još malo

Nisam GNU fanatik, nemam ništa protiv komercijalnog softvera (Alias Wavefront Maya je nešto izuzetno u rukama onoga ko ume da je iskoristi, i vredna 6000 evra, ako neko može da je isplati)

Imam MNOGO protiv MS Windowsa, i većine MS proizvoda (Sidewinder nije loš,priznajem)



A posebno preporučujem ovaj post u kome si pokazao veeeeliko neznanje...

http://www.elitesecurity.org/poruka/394689

Citat:

Gorespomenuti SCO Linux dolazi sa httpd, mysql, postgresql, named, košta 10000e)
Windows Advanced Server ne dolazi sa tim, dodatno se plaća IIS, MS SQL



... i sad ti mene učiš i kažeš da IIS 5 dolazi uz Windows 2000.


Citat:

Palma, palma, lazes i iznosis poluistine IIS 5 dolazi uz Windows 2000 server
Zato ot toga 'MCSA' sertifikata u tvom profilu nema nista, ti si jedan petnaestogodisnjak koji ignorise sve sem Advocacy jer trazi flejm.


He he, prvo nešto nauči od mene a sada to isto ovde prodaje meni. Hebote, šta ti sve neću ovde da pročitam.


This time next year we will be millionaires
- Dell Boy -
 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.sattvmeteor.co.yu.

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 21:04 - pre 228 meseci
@degojs: Jok .. ovo je svez snimak, da ne bude da je nesto iz 1996. necega sto nazivate "resenjem svih problemna" a narocito kad je u pitanju sajt nekoga ko verovatno zna da administrira :)
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 21:18 - pre 228 meseci
@Mc: i? Ne znam šta hoćeš tačno da kažeš sa tom slikom? A i dalje nisi odgovorio ništa na ono što je Tata rekao.

Zašto se vaši argumenti uvek svode na stavljanje npr. slike BSODa, Bila Gejtsa kao Hitlera i slično?? O da, pa i nemate šta tehnički da kažete?


@Bojan:

Ja ne kažem da MySQL neće da odradi posao, kao i mnooogo drugih baza, ali ne prosipam gluposti koje ne stoje. Informiši se malo o Accessu pre nego uzmeš da izmišljaš. Kakva crna jedna konekcija?

Pa još sa Jet 4.0 su uveli mogućnost da se čita @@IDENTITY (Autonumber polje), a upravo se čitanje @@IDENTITY vrši U KONTEKSTU DATE KONEKCIJE. Čemu bi se uopšte naglašavalo da se dobije vrednost u kontekstu konekcije ako bi bilo moguće imati samo jednu konekciju? :)

Da ti samo znaš koliko je smešno pročitati to što si ti napisao za Access.

Mani se ćorava posla i navrni na www.novetehnologije.com. Tata i ja, kad uhvatimo vremena, pišemo tamo o, uglavnom, stvarima vezanim za Windows - pročitaj nešto i budi pametniji, a ne da se blamiraš ovako.





[Ovu poruku je menjao degojs dana 21.08.2005. u 22:29 GMT+1]
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 21:29 - pre 228 meseci
Palma, to sto ti cinis pokazuje, nazalost, u kakve dubine covek moze moralno da potone. (iskreno)
vadis postove od pre godinu dana, ti jadnice koji samo Advocacy pratis
Koliko su oni merodavni za ono sto ja znam o onome o cemu se prica (IIS,Apache) jedino sto sam pogresio je (i naucio od degojsa) je da webserver drzi konekciju otvorenom, i na tome mu hvala, a od tebe covek moze da nauci samo da pljuje Palma jer IIS v5.0 nije iz 1996. vec je ide uz Win2000. Nastavi da kopas i vadis iz naftalina moje postove, kad si strucno jedna velika NULA i ruglo ovog Advocacy foruma.

@degojs

moguce da sam lose obavesten za access, ali cena ponovo stoji
uostalom, da koristim SQL ne moram da znam kako sama baza funkcionise, kao sto ni za HTML ne moram da znam HTTP

[Ovu poruku je menjao bojan_bozovic dana 21.08.2005. u 22:35 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Palma
Srđan Stević
sysadmin
Beograd

Član broj: 2773
Poruke: 741

ICQ: 244467577


+2 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 21:35 - pre 228 meseci
He he he, al' smo sad fini.

A što se 1996.-te tiče, ti su u ovoj poruci ostavio link ka NT-u, nemoj sad mene da kriviš.

http://www.elitesecurity.org/poruka/852545



This time next year we will be millionaires
- Dell Boy -
 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.sattvmeteor.co.yu.

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?21.08.2005. u 21:36 - pre 228 meseci
@degojs: Hocu da kazem da se ista kolicina odokativnih procena izbacuje iz oba tabora.

Opensorsasi veruju da je sve GPL dobro, dok ostali veruju da je sve sto pise u brosurama tacno i da kad platis MS-u (ili nekom drugom) "ima da sve radi samo od sebe" i da ce suport sve da resi.

Ljudi, realni svet ne izgleda tako :)



 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Linus Torvalds naplaćuje ime Linux?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 46816 | Odgovora: 405 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.