Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows rapidly approaching desktop usability...:)

[es] :: Advocacy :: Windows rapidly approaching desktop usability...:)

Strane: << < .. 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 208281 | Odgovora: 1361 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

Član broj: 18427
Poruke: 4227
*.singidunum.net.

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)02.07.2005. u 21:26 - pre 228 meseci
E.. ja sam stvarno tako čitao mail jedno vreme... I mislio sam da sam strašno pametan :-). Ah, ta divna vremena :-). Ignorance is bliss...

Marko.
 
Odgovor na temu

MatrixxX
Ume da zaradi za ručak ;)
Zemun

Član broj: 60398
Poruke: 370
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)02.07.2005. u 21:30 - pre 228 meseci

@Ivan Dimkovic

Citat:

Ali avaj, mi ovde pricamo o IT-u, my dear - ako hoces da pricamo o operacionom menadzmentu morali bi da proverimo credentials svakog od nas, i da promenimo forum, kapisci...? ;-)


A jok, mi ovde pričamo o generalnom desktop usability-ju, ne samo o IT.

Za specifičnu namenu, uvek možeš da pronađeš neku aplikaciju koje nema pod Linuxom, ili je lošija od Windows ekvivalenta(odnosno uzora, svejedno, ako ti je tako lakše )

Ono što nećeš da priznaš to je da nisu svi desktop korisnici, mrežni stručnjaci, koji svojim gazdama svakodnevno po 18 puta šalju mailove sa embedovanim Visiom.

Postoje milioni običnih korisnika na planeti, kojima Visio ič ne treba, i kojima se svakodnevni rad svodi na standardne ofis-poslove, slanje/prijem ponekog maila, i to je sve. Zar je toliko teško shvatiti da je za takve namene, desktop-Linux više nego dovoljan?


MatrixxX is rolling, the others are stoned.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)02.07.2005. u 21:40 - pre 228 meseci
Vidi, MatrixxX - poenta je da MS i to moze, a ne samo prost mailing.

Ja nigde nisam rekao da Linux ne moze da se koristi za prosto slanje pasivnih mailova i neki elementarni word processing... super, moze... wow.

Eto, cestitam vam na tome... to je stvarno bio nevidjen napor da se uradi.

Kad stigne novi bleeding edge hardver (BluRay DVD i sl...) verovatno ce trebati malo vremena da profunkcionise, al za par godina ce sve biti opet OK ;-)

No dobro, ako to nekom radi posao - way to go.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Sundance

Član broj: 7510
Poruke: 2559
*.sava.sczg.hr.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)02.07.2005. u 22:20 - pre 228 meseci
Citat:
MatrixxX: i kojima se svakodnevni rad svodi na standardne ofis-poslove, slanje/prijem ponekog maila, i to je sve. Zar je toliko teško shvatiti da je za takve namene, desktop-Linux više nego dovoljan?


Za takvu namjenu su dovoljni i neki OS-evi koji stanu na 1.44 floppy. Pa ih opet nitko ne koristi.
 
Odgovor na temu

MatrixxX
Ume da zaradi za ručak ;)
Zemun

Član broj: 60398
Poruke: 370
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)02.07.2005. u 22:30 - pre 228 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Vidi, MatrixxX - poenta je da MS i to moze, a ne samo prost mailing.

Ja nigde nisam rekao da Linux ne moze da se koristi za prosto slanje pasivnih mailova i neki elementarni word processing... super, moze... wow.



Ovaj..vidi sliku





[Ovu poruku je menjao MatrixxX dana 02.07.2005. u 23:51 GMT+1]
MatrixxX is rolling, the others are stoned.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sundance

Član broj: 7510
Poruke: 2559
*.sava.sczg.hr.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)02.07.2005. u 22:32 - pre 228 meseci
Citat:
MatrixxX: Ovaj..vidi sliku ;)


Pošalji si ga na gmail, i otvori na windozima. Da vidimo kako (ne) radi.
 
Odgovor na temu

MatrixxX
Ume da zaradi za ručak ;)
Zemun

Član broj: 60398
Poruke: 370
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)02.07.2005. u 22:38 - pre 228 meseci
Citat:
Sundance: Pošalji si ga na gmail, i otvori na windozima. Da vidimo kako (ne) radi.


Mrzi me da obaram Linux i podižem Win..mogu tebi da pošaljem na gmail, pa proveri ?
MatrixxX is rolling, the others are stoned.
 
Odgovor na temu

Sundance

Član broj: 7510
Poruke: 2559
*.sava.sczg.hr.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)02.07.2005. u 22:41 - pre 228 meseci
Ne primam open-source đubre na mail.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)02.07.2005. u 22:43 - pre 228 meseci
Ovaj samo kratko pitanje - jer to sto je preneseno u mail samo tabela (HTML) ili aktivni spreadsheet objekt...

Mislim da li su ostale formule i ostalo?
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

MatrixxX
Ume da zaradi za ručak ;)
Zemun

Član broj: 60398
Poruke: 370
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)02.07.2005. u 22:43 - pre 228 meseci

Hm? sad će da me zajebavaju, al nema veze..kako da označim sliku da se otvara u browseru?

Probao sa "img" pa neće..
MatrixxX is rolling, the others are stoned.
 
Odgovor na temu

Palma
Srđan Stević
sysadmin
Beograd

Član broj: 2773
Poruke: 741

ICQ: 244467577


+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)02.07.2005. u 22:49 - pre 228 meseci


[img]link-do-slike[/img]




This time next year we will be millionaires
- Dell Boy -
 
Odgovor na temu

MatrixxX
Ume da zaradi za ručak ;)
Zemun

Član broj: 60398
Poruke: 370
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)02.07.2005. u 22:57 - pre 228 meseci
Citat:
Palma: [img]link-do-slike[/img]



Radi..hvala

Citat:
Ivan Dimkovic: Ovaj samo kratko pitanje - jer to sto je preneseno u mail samo tabela (HTML) ili aktivni spreadsheet objekt...

Mislim da li su ostale formule i ostalo?


Ne rade formule..samo tabela, znači da i nije baš toliko "aktivno" koliko sam mislio
Probaću još, pa javiti..


Citat:
Sundance: Ne primam open-source đubre na mail.


Ok, samo potvrđuješ koliko je glup onaj ko pokuša normalnu komunikaciju sa tobom..
MatrixxX is rolling, the others are stoned.
 
Odgovor na temu

Palma
Srđan Stević
sysadmin
Beograd

Član broj: 2773
Poruke: 741

ICQ: 244467577


+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)02.07.2005. u 23:26 - pre 228 meseci

Nema na čemu.

Nego, šta bi sa aktivnom tabelom?
This time next year we will be millionaires
- Dell Boy -
 
Odgovor na temu

Sundance

Član broj: 7510
Poruke: 2559
*.sava.sczg.hr.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)02.07.2005. u 23:27 - pre 228 meseci
Citat:
MatrixxX: Ok, samo potvrđuješ koliko je glup onaj ko pokuša normalnu komunikaciju sa tobom..


Ne trebaš ti posebno dokazivati koliko si glup, evo na 47 strana to je već jasno k'o dan.
 
Odgovor na temu

MatrixxX
Ume da zaradi za ručak ;)
Zemun

Član broj: 60398
Poruke: 370
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)02.07.2005. u 23:55 - pre 228 meseci
Citat:
Palma: Nema na čemu.

Nego, šta bi sa aktivnom tabelom?


Nemam pojma..kojom tabelom?

Nisam se petljao više..mrzelo me



Citat:
Sundance: Ne trebaš ti posebno dokazivati koliko si glup, evo na 47 strana to je već jasno k'o dan.


Na tvoju veliku žalost, tvojih strana sa glupostima ima neuporedivo više na ES-u..prema tome..siđi do reke, i utopi se, nemoj više da daviš
MatrixxX is rolling, the others are stoned.
 
Odgovor na temu

Sundance

Član broj: 7510
Poruke: 2559
*.sava.sczg.hr.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)03.07.2005. u 00:07 - pre 228 meseci
Citat:
MatrixxX: Na tvoju veliku žalost, tvojih strana sa glupostima ima neuporedivo više na ES-u..prema tome..siđi do reke, i utopi se, nemoj više da daviš


Mda? Nisam nešto primjetio... Obično je moja zadnja ili moderator zaključa temu

Ajd otprdi lameru, dosadan si ko bobzilla, počnete pričati bullshit i odvlačit tok diskusije kad nemate što pametno reći.

 
Odgovor na temu

MatrixxX
Ume da zaradi za ručak ;)
Zemun

Član broj: 60398
Poruke: 370
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)03.07.2005. u 00:19 - pre 228 meseci
Citat:
Sundance: Mda? Nisam nešto primjetio... Obično je moja zadnja ili moderator zaključa temu


Jel? nisi primetio? pa normalno da ne možeš da primetiš, kad si somina

Citat:

Ajd otprdi lameru, dosadan si ko bobzilla, počnete pričati bullshit i odvlačit tok diskusije kad nemate što pametno reći.


Pa Sunčice?! srećo moja u nesreći! opet ću morati da ti zapušavam ta pogana usta
MatrixxX is rolling, the others are stoned.
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.jetstream.xtra.co.nz.



+3 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)03.07.2005. u 03:11 - pre 228 meseci
Ljudi, google ima pop3 pristup.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)03.07.2005. u 07:43 - pre 228 meseci
Citat:
Ljudi, google ima pop3 pristup.


Auuu, LIST i RETR kroz 2 GB poruka.. cool :)

I to bez "more" :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Palma
Srđan Stević
sysadmin
Beograd

Član broj: 2773
Poruke: 741

ICQ: 244467577


+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)03.07.2005. u 08:27 - pre 228 meseci
Citat:
srki: Ljudi, google ima pop3 pristup.



Pa naravno da ima, ali ne radi se ovde o tome. Ko je još video da se važna unutar-kompanijska pošta šalje na neki free mail servis?!
This time next year we will be millionaires
- Dell Boy -
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Windows rapidly approaching desktop usability...:)

Strane: << < .. 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 208281 | Odgovora: 1361 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.