Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kada otvorim podmeni na pozornici aktiviraju mi se i dugmad koja se nalaze iza menija? Zasto?

[es] :: Flash :: kada otvorim podmeni na pozornici aktiviraju mi se i dugmad koja se nalaze iza menija? Zasto?

[ Pregleda: 2935 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Error404
freelancer
Zemun

Član broj: 37243
Poruke: 104
195.252.87.*



Profil

icon kada otvorim podmeni na pozornici aktiviraju mi se i dugmad koja se nalaze iza menija? Zasto?01.03.2005. u 11:38 - pre 232 meseci
Zanima me sledece:
U flashu napravim dva movie clipa i postavim ih na pozornicu jedan blizu drugog. Jedno od njih ima podmeni koji se aktivira prelaskom misa. Taj podmeni ima 5 dugmeta i neka od njih prelaze preko onog prvog movie clipa na pozornici. Kada predjem preko dugmadi iz podmenija aktivira se i dugme iza sto ne zelim. Dakle kako da podesim da mi se kada predjem misem aktivira samo dugme koje je skroz ispred na pozornici,a ona iza da se ne menjaju.
Hvala
nvdizajn.freezoka.com
 
Odgovor na temu

zstevovich
Zoran Stevovic
Infogram
Beograd

Član broj: 51518
Poruke: 57
*.eunet.yu.



+3 Profil

icon Re: kada otvorim podmeni na pozornici aktiviraju mi se i dugmad koja se nalaze iza menija? Zasto?26.03.2005. u 03:17 - pre 232 meseci
Nisam siguran da razumem sta te zapravo muci, najverovatnije je neka sitnica u kodu, morao bih videti fla fajl. Da li su ti dugmici u movie clip-u?
Zoran
 
Odgovor na temu

[es] :: Flash :: kada otvorim podmeni na pozornici aktiviraju mi se i dugmad koja se nalaze iza menija? Zasto?

[ Pregleda: 2935 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.