Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?

[es] :: Google :: Gmail :: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7664 | Odgovora: 39 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

JimRainor
Novi Sad

Član broj: 26018
Poruke: 264
*.panline.net.



+2 Profil

icon Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?22.02.2005. u 20:56 - pre 232 meseci
Interesuje me vase licno misljenje.
We've arranged a global civilization in which the most crucial elements profoundly
depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no
one understands science and technology. This is a prescription for disaster.

Carl Sagan
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.yu1.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?22.02.2005. u 22:10 - pre 232 meseci
Samo mi nije jasno na sta bi ljudi to mogli da se navuku?! Meni kada neko posalje mail na gmail adresu, stigne posle 4,5,6 ili 7 dana. Zato koristim SpyMac koji ima barem duplo brze i POP i SMTP servere. I svaki mail mi stize odmah. Kada ja moram da cekam da mi mail stigne sporije nego sto mi postar donese pismo, zajebi ti to onda...
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

igac
Banjaluka

Član broj: 415
Poruke: 562
*.dip.urc.bl.ac.yu.



+2 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?22.02.2005. u 22:16 - pre 232 meseci
4,5,.. dana?!!?! meni na gmailu stize kroz 30 sec MAX

a placati se nece... nije njima to cilj da se naplacuje... oni ce to sve rjesiti preko reklama koje ce ubaciti u mailove...
"nice town, i'll take it..."
 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

Član broj: 16298
Poruke: 651
*.dial.InfoSky.Net.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?22.02.2005. u 22:25 - pre 232 meseci
@Nabuko: Neko te laže da ti je poslao mail...
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.yu1.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?22.02.2005. u 22:27 - pre 232 meseci
Citat:
igac: 4,5,.. dana?!!?!

Bas tako! Pizdeo sam dok sam ga do skoro koristio, jer sam ljudima po 10 puta slao mail, misleci da ga nisu primili ili zaboravili da odgovore, i onda mi posle 4-5 dana stignu svi koji su trebali na vreme da stignu. Svi zajedno. I tako stalno. Koristim ga eksterno, preko Mozille Thunderbird. Dok SpyMac radi savrseno.

P.S. Koji su vasi drugi izbori osim Gmail-a?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

strba
Nenad Štrbić
BiB
Beograd

Član broj: 3631
Poruke: 656
*.vdial.verat.net.

Jabber: strba@elitesecurity.org
Sajt: https://www.facebook.com/..


+1 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?22.02.2005. u 22:35 - pre 232 meseci
Ni jedan. Svidja mi se interfejs, brzina, kolicina prostora..............

Pozdrav.

p.s bez obzira sto je u beta fazi, ja za sada nisam (ne kazem da ih nema) iskusio ni jednu manjkavost gmail-a
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?22.02.2005. u 22:38 - pre 232 meseci
@Nabukodonosor , nesto debelo nije u redu ili sa tvojim gmail nalogom ili sa nalozima tih ljudi koji ti salju mail na gmail - meni posta na gmail stize u roku od par sekundi do par desetina sekundi max.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

igac
Banjaluka

Član broj: 415
Poruke: 562
*.dip.urc.bl.ac.yu.



+2 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?22.02.2005. u 22:39 - pre 232 meseci
ne znam... mozda je problem do tih likova... mozda njima server (koji vec koriste na ISP ili gdje vec imaju mail) steka... gmail je brz...

a pored jos samo ISP-ov mail koji provjeravam, imam jso nekih sa strane free ali skartam ih polako i forsiram gmail...
"nice town, i'll take it..."
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.air.tehnicom.net.



+1 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?22.02.2005. u 22:49 - pre 232 meseci
Negde sam citao da mejlovi poslati na gmail sa "konkurentskih servisa" (konkretno yahoo, tu sam se i licno uverio) kasne, mada mi se dogadjalo isto sa domacinm ISP-ovima. Inace, kao sto ljudi vec rekose, obicno stigne za manje od 30sec. Adresar je vec pojacan i vrlo upotrebljiv, jos da ubace kalendar/reminder i banja :o)
 
Odgovor na temu

dexxx
Novi Beograd

Član broj: 16471
Poruke: 240
*.yubc.net.



+2 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 00:17 - pre 232 meseci
Imam pitanje za vas...
pre par dana sam dobio pozivnicu, i otvorio sam nalog na gmail-u. Pokusao sam da podesim pop i smtp preko outlook expresa i nece da mi prepozna password. Takodje, ne mogu da se logujem (vrlo cesto) na gmail preko mozille. Jednostavno mi se pojavi "loading" u gornjem levom uglu prozora i kraj...prazna strana, bela k'o mleko. U cemu je fora? Poslao sam juce saam sebi mail na Gmail, ali evo vec ceo dan ne mogu da se nakacim na G, ponavljam, ni preko outlooka ni preko browsera...
Da li ja nesto cinim pogresno, ili sta je u pitanju?
Commander James Bond, CMG, RNVR (+ 2008), R. I. P.
The Cold War couldn't kill you. Hollywood could.
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
213.244.208.*

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 00:21 - pre 232 meseci
stize za 30 sek !
a a ko pocne da naplacuje idemo dalje ili se vracamo yahooooo
uvek ce biti free
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 00:24 - pre 232 meseci
Citat:
Samo mi nije jasno na sta bi ljudi to mogli da se navuku?! Meni kada neko posalje mail na gmail adresu, stigne posle 4,5,6 ili 7 dana. Zato koristim SpyMac koji ima barem duplo brze i POP i SMTP servere. I svaki mail mi stize odmah. Kada ja moram da cekam da mi mail stigne sporije nego sto mi postar donese pismo, zajebi ti to onda...


I ja sam imao isti problem taj dan kada sam otvorio mejl, cekao sam novi pass od [ES]-a ali nista, tek sam ga sutradan dobio ! A mozda je bio problem i do es-a.. To je moje zapazanje..

Nemoj bre da baksuziras da ce da pocne da se naplacuje, tek sam poceo da ga koristim i da se navikavam na njega !

 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

Član broj: 16298
Poruke: 651
*.dial.InfoSky.Net.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 00:26 - pre 232 meseci
@dexxx: Što se podešavanja tiče probaj ručno. Automatski ni kod mene nije moglo da se podesi. Ja se logujem takođe preko Mozille i za sada sam samo jedne večeri imao problema kao što su tvoji ( čak sam brže-bolje postavio i temu na ES), a inače je sve ostalo u redu
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

dexxx
Novi Beograd

Član broj: 16471
Poruke: 240
*.yubc.net.



+2 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 00:29 - pre 232 meseci
Hvala na brzom odgovoru...jesam podesavao rucno (outlook)...evo bas sad mi je prihvatio sifru, ali mi nije skinuo pismo...koje sam saam sebi poslao, ponavljam...Da ga nije postar slucajno izgubio? :(
Commander James Bond, CMG, RNVR (+ 2008), R. I. P.
The Cold War couldn't kill you. Hollywood could.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 00:32 - pre 232 meseci
nemoj napamet da podesavas, mislim pogledaj kod njih koji su portovi aktuelni za pop i smtp....
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.yu1.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 00:42 - pre 232 meseci
Citat:
Mihailo: Negde sam citao da mejlovi poslati na gmail sa "konkurentskih servisa" (konkretno yahoo, tu sam se i licno uverio) kasne, mada mi se dogadjalo isto sa domacinm ISP-ovima.

Ti mejlovi oko kojih sam se nervirao su stizali sa net.hr domena. I cim sam ljudima rekao da mi salju na @spymac.com adresu, sve je doslo u normalu. Mislim, Gmail nije, vec se komunikacija izmedju nas vratila u normalu.

Citat:
Ivan Dimkovic: @Nabukodonosor , nesto debelo nije u redu ili sa tvojim gmail nalogom ili sa nalozima tih ljudi koji ti salju mail na gmail - meni posta na gmail stize u roku od par sekundi do par desetina sekundi max.

Pa ne znam sta da ti kazem, jednostavno je tako. Inace podesavanja su uglavnom po defaultu sto gmail-a tice. A nalog u e-mail klijentu je kao i svaki drugi, nema tu neke filozofije.

Plus da navedem i ovo, kao veeeeeeeliku manu gmail-a, zbog koje sam ja prvenstveno odustao od gmaila-a. Kada saljem mail, u polje "from" stavim adresu svog lokalnog provajdera (tacnije, u polju "from" izaberem jedan od naloga koji koristi e-mail adresu lokalnog provajdera), jer zelim kada neko udari "replay" da mi stigne mail na adresu pomenutog lok. provajdera. Medjutim, gmail ispisuje svoju adresu u polje "from" kada stigne mail onome kome sam poslao. Ja kada stavim neku adresu koju zelim da primalac vidi, hocu da ta adresa i ostane a ne da mi gmail kreira zivot kako se njemu svidja. Sa Spymac-om ovih problema nema. Tacnije, ni sa jednim e-mail nalogom nisam imao slicnh problema. A ovo je po meni velika glupost.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
194.106.171.*



+294 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 01:30 - pre 232 meseci
Citat:
Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?


Ne. Verujem da bi 99% korisnika gmaila momentalno prešla na neki od besplatnih webmailova, takvih ima na tone.

Eventualno mi je zamislivo da mail u osnovi ostane besplatan, a da uvedu neke dodatne usluge i to naplaćuju (više prostora na serveru, mail to mms ili tako neke perverzije ;))

Pozdrav
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 01:38 - pre 232 meseci
Citat:
mail to mms ili tako neke perverzije )


Da, da.. to bi bilo strava ! Neka se i placa ako vec ne moze free..

 
Odgovor na temu

zi::
Igor Marinović
Manufaktura doo Internet inženjering
Palić

Član broj: 18090
Poruke: 642
*.tippnet.co.yu.

ICQ: 7715569
Sajt: www.marinowski.com


Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 04:43 - pre 232 meseci
Ne verujem da ce se ikada naplacivati.

Zasto? pogledajte od cega dobijaju najvecu dobit: od strogo targetovanih reklama na adsense ...

A tvoj e-mail box je itekako plodno tlo za targetovanje, prakticki znaju koje reklame da ti prikazuju ...

Oni to zovu otprilike 'uredjenje i pretrazivanje informacija', a paranoicari bi rekli: 'oni hoce da znaju sve o meni' ... Jos ako povezu google cookie sa mail nalogom, pa da znaju sta trazis, i od koga dobijas pisma ... brrr ...

Salim se, nisam paranoicar, veselo koristim gmail vec nekoliko meseci, ispunjava mi sve sto je potrebno. Nemam problema sa mailovima, stize sve u roku par sekundi.

 
Odgovor na temu

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
212.200.69.*



Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 05:35 - pre 232 meseci
Ma kakav gmail! Idite lepo na mynet.com i skroz džabe otvorite mail nalog od 100 MB. Mail stiže odma, imate zaštitu od virusa i spama....
i šta više oćete
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

[es] :: Google :: Gmail :: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7664 | Odgovora: 39 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.