Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?

[es] :: Google :: Gmail :: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7663 | Odgovora: 39 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

set_X

Član broj: 32954
Poruke: 675
62.108.97.*



Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 06:04 - pre 232 meseci
Flash Get ima stvarno dobre reklame ;)

http://walla.com/

poz.
 
Odgovor na temu

zi::
Igor Marinović
Manufaktura doo Internet inženjering
Palić

Član broj: 18090
Poruke: 642
*.manufacture.co.yu.

ICQ: 7715569
Sajt: www.marinowski.com


Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 06:32 - pre 232 meseci
Citat:
KarakorukaJapan: Ma kakav gmail! Idite lepo na mynet.com i skroz džabe otvorite mail nalog od 100 MB. Mail stiže odma, imate zaštitu od virusa i spama....
i šta više oćete


Hocu 1Gb (gmail to ima), hocu samo tekstualne reklame (gmail), hocu brz interface (gmail), zastita od virusa (naravno, mail jednostavno ne stigne ako je zarazen), i spam kontrola koja uci, a ne zavisi samo od eksternih algoritama.

Ako neko pita 'sta ce ti 1Gb', ja sam svoj gmail nalog napunio za 6 meseci. Sada sam ga ocistio malo, ali opet mi je pun oko 700Mb
 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

Član broj: 16298
Poruke: 651
*.dial.InfoSky.Net.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 06:36 - pre 232 meseci
Citat:
KarakorukaJapan: Ma kakav gmail! Idite lepo na mynet.com i skroz džabe otvorite mail nalog od 100 MB. Mail stiže odma, imate zaštitu od virusa i spama....
i šta više oćete

pa to ima i @elitsecurity , što bi išao na neki mynet...
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

sharpshooter
Kiev

Član broj: 14299
Poruke: 167
*.ukrtel.net.



Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 08:18 - pre 232 meseci
Da li je neko čuo za / koristi GMX?

Evo ja ga koristim godinama, imam zaštitu od spama, virusa, whitelist, blacklist, 1 GB prostora, SSL, SMTP, POP, 10MB WebSpace, sve je FREE.

Je l' mi treba još nešto?

@edit:

Zaboravio sam da dodam i dve mail adrese po nalogu.

[Ovu poruku je menjao sharpshooter dana 23.02.2005. u 16:58 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.yu1.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 14:20 - pre 232 meseci
Ma ima mali milion web mail usluga na Netu, ali ljudi su se naprzili na Gmail i ne shvataju da ima mnoooogo boljih. Takodje ne vide koliko mana ima taj isti Gmail. Tesko ti to nekome mozes objasniti.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.yu1.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 14:44 - pre 232 meseci
Evo koga zanima jos mail naloga:

http://www.netmegs.com/koncepts/mail-isp.htm

Citat:
set_X: Flash Get ima stvarno dobre reklame ;)

http://walla.com/


Walla ne moze da koristi POP i SMTP servere iz eksternih mail klijenata. Mana. Velika.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 15:17 - pre 232 meseci
Koliki je njegov storage?
Citat:
Nabukodonosor: Evo koga zanima jos mail naloga:

http://www.netmegs.com/koncepts/mail-isp.htm


Citat:
NabukodonosorWalla ne moze da koristi POP i SMTP servere iz eksternih mail klijenata. Mana. Velika.
Da,to me strašno iritira.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.yu1.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 16:35 - pre 232 meseci
Citat:
Corey: Koliki je njegov storage?

Pa klikni na link. To je spisak dosta e-mail provajdera, da tako kazem.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
217.26.66.*



+1 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 23:20 - pre 232 meseci
Hehe da da.. „e-mail provajderi “. Istina nema pravila, al ipak nešto više verujem kompaniji od 11.2bil$ neko stricu Miletu što se bavi „i bizinsom“ :o)
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.yu1.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 23:26 - pre 232 meseci
Citat:
Mihailo: Hehe da da.. „e-mail provajderi “

Pa stao mi je mozak, a glupo mi je bilo da napisem e-mail nalozi ili nesto slicno. Evo ni sada ne mogu da se setim adekvatne reci. Mozda ti znas?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

SALE_bre

Član broj: 6148
Poruke: 1
*.panet.co.yu.

Sajt: aleksandar.psend.com


Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?23.02.2005. u 23:48 - pre 232 meseci
bilo bi dobro da ne naplacuju...
Nauka je, razume se, došla do zadivljujucih saznanja, ali meni je, u svakom trenutku, mnogo draže da budem zadovoljan nego da budem u pravu...
 
Odgovor na temu

rajco

Član broj: 19348
Poruke: 1020

Sajt: rajco.me/blog


+45 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?24.02.2005. u 00:15 - pre 232 meseci
Nije mi jasno kako samo tebi Nabuko stizu mailovi sa zakasnjenjem od par dana na G. Meni stize naravno kao i svima ostalim u roku od pola min.

Gmail se nikada nece placati to je sigurno bar za osnovnu varijantu. Btw mnogo sam sigurniji na googlovom mailu nego na nekom mailu kompanije koja moze sutra da prsne i sve ode u pm.
rajco.me/blog

 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.yu1.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?24.02.2005. u 01:34 - pre 232 meseci
Pa dobro, lazem, stigao mi je za sekundu, a meni se sve pricinilo da mi je stiglo nekoliko mailova posle nekoliko dana, i sve sam zbog toga slao ljudima poruke po nekoliko puta. A uz to imam i automatsku proveru mailova na svaka 3 minuta, a mail klijent mi je stalno otvoren. Ali i pored svega toga meni se ceo scenario pricinio, jer si TI taj koji govori cistu istinu. Izvinjavam se svima zbog LAZI koje sam iznosio u ovoj temi.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?24.02.2005. u 01:50 - pre 232 meseci
Aj ljudi sta vam je bre ! Necemo valjda da se svadjamo oko mejlova.. Kome se svidja GMAIL neka se reg. (ako dobije pozivnicu ), kome se svidja YAHOO neka ide tamo itd, itd..

Pitanje u temi je da samo iznesete misljenje da li ce gmail da se placa !?

PoZdRaV

 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.yu1.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?24.02.2005. u 01:56 - pre 232 meseci
Pa naravno da se nece placati, jer ima mali milion takvih usluga koje su savim besplatne. Eno ja sam gore za minut iskopao 100 komada. Kakvo crno placanje?! I niko mi ne odgovori za one mane koje sam spomenuo par poruka iznad. Verovatno se i to samo kod mene desava? Ali rece mi jedan drugar da i on ima slicne halucinacije.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?24.02.2005. u 02:36 - pre 232 meseci
Ja ne znam ŠTA ĆE NEKOM E-Mail na koji vam šalju reklame ili koj kad pošaljete Mail u dnu poruke stavlja reklamu.

Pa šta ako je džabe!!!! Šta se reklamiraju tolko!!!
Evo lepo kliknite ovde MYNET.COM i otvorite nalog.

Važno je da nema reklame
Šta ima veze čiji je Mail (dal je Američki, Engleski, Turski, Grčki, Japanski...)

Ja mislim da ćete da znate da popunite formular.
Ako neko ne zna nek me pita.
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.air.tehnicom.net.



+1 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?24.02.2005. u 10:45 - pre 232 meseci
Citat:
Nabukodonosor: Pa stao mi je mozak, a glupo mi je bilo da napisem e-mail nalozi ili nesto slicno. Evo ni sada ne mogu da se setim adekvatne reci. Mozda ti znas?


Ma nije problem u terminu, vec na koga se isti primenjuje :o)
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?24.02.2005. u 21:46 - pre 232 meseci
@nabuko
> Takodje ne vide koliko mana ima taj isti Gmail. Tesko ti to nekome mozes
> objasniti.

koliko? yahoo i hotmail imaju mnogo vise mana, pa opet imaju vise korisnika.

nije stvar samo u velicina inboxa, pa cak ni u brzini rada. tako sam
otvorio www.yu mail, i liku ukradu mail server. onda sam otvorio
yahoo, docekao pop3, poceli da naplacuju. onda se pojavio cuveni
hotpop.com , taj je jednog dana samo prestao da radi. onda naisao
hotpop3.com , tamo mi nikada nisu stigli mailovi koje sam sam sebi
slao.

google ima deonice na berzi, ima neke druge planove sa mail-om, i zato
mu se moze verovati.
 
Odgovor na temu

cevirmen
Beograd

Član broj: 49707
Poruke: 72
*.yubc.net.



+2 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?25.02.2005. u 12:25 - pre 232 meseci
Pogledajte www.gawab.com i recite sta mislite.
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?03.03.2005. u 14:33 - pre 232 meseci
Moguce.

Mogu da ponude jedan free paket, i drugi paid, pa koliko para toliko muzike. Free da bombarduju reklamama, a paid ne.

 
Odgovor na temu

[es] :: Google :: Gmail :: Hoce li gmail poceti da se placa kad se stvori dovoljno zavisnika?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7663 | Odgovora: 39 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.