Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Totalni početnik!

[es] :: Web dizajn i CSS :: Totalni početnik!

[ Pregleda: 2361 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

učenik
Zgb

Član broj: 19852
Poruke: 40
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Totalni početnik!22.02.2005. u 15:21 - pre 233 meseci
Imam želju napraviti web stranicu i to sam uradio u ms front page, e sad da ona ne bi izgledala baš onakoo bezveze koji programi mi mogu pomoći da je malo uljepšam i u kakvom obliku ona mora biti prije uplodanja na internet i kako se vrši održavanje stranice? Svi prijedlozi su dobrodošli i unaprijed zahvaljuem!
Student u penziji.
 
Odgovor na temu

Radovan__III
Radovan__III
Beograd

Član broj: 15669
Poruke: 1245
*.blueisp.co.yu.



+26 Profil

icon Re: Totalni početnik!22.02.2005. u 16:41 - pre 233 meseci
Citat:
učenik: Imam želju napraviti web stranicu i to sam uradio u ms front page, e sad da ona ne bi izgledala baš onakoo bezveze koji programi mi mogu pomoći da je malo uljepšam


Pa da li ce biti lepsa ili nece to je tvoj posao, i nema veze fo fp-a.

Citat:
učenik: kakvom obliku ona mora biti prije uplodanja na internet i kako se vrši održavanje stranice? Svi prijedlozi su dobrodošli i unaprijed zahvaljuem!


Pa bilo bi dobro da ti je to po folderima html fajlovi i slike, Odrzavanje vrsis sa ponovnim podizanjme stranica na server ( imas malo naprednije tehnike koje zahtevaju znanje npr php-a )
Aj sad svi u biblioteku da nesto pojedemo i popijemo ...
--------------------------------
Knjigovodstvo

 
Odgovor na temu

baranjac
Beli Manastir

Član broj: 24840
Poruke: 81
*.cmu.carnet.hr.

Sajt: miodrag.mokricki.info


+7 Profil

icon Re: Totalni početnik!23.02.2005. u 01:12 - pre 233 meseci
Ovako ako si uradio stranicu u front page-u ili čitav sajt, tada moraš naći web poslužitelja koji podržava front page ekstenzije i preko ftp protokola uploaduješ stranice na server. Front page sve to obavlja sam. Što se tiče dizajna stranice u front page-u imaš hrpu stvarno dobrih predložaka čitavih sajtova. Jednostavno ideš preko čarobnjaka i predloška korak po korak i dobiješ sasvim solidnu stvar. Ako ti je sve to komplikovano imaš i jednostavnije sisteme izrade stranica u Notepade-u html-om i jednostavno uploaduješ na server npr.[www.powow.com]
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Totalni početnik!

[ Pregleda: 2361 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.