Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Guninski strikes back: nove rupčage u linux kernelu

[es] :: Advocacy :: Guninski strikes back: nove rupčage u linux kernelu

[ Pregleda: 2845 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Palma
Srđan Stević
sysadmin
Beograd

Član broj: 2773
Poruke: 741

ICQ: 244467577


+2 Profil

icon Guninski strikes back: nove rupčage u linux kernelu17.02.2005. u 19:18 - pre 232 meseci
Ahem, dakle:

http://www.guninski.com/where_..._want_billg_to_go_today_3.html

Dakle što imamo? Imamo barem 3 KATASTROFALNA EXPLOITABLINA BUGA u kernelu......čiji kod "nadgledaju" milioni programera

U pravu smo mi kad pričamo, ko vam je kriv kad nećete da nas slušate...svako malo po par kritičnih bugova


I BTW, kao i što sam kaže, očito je da je ove bugove otkrio čitajući source code....ergo, open source != security

[Ovu poruku je menjao Palma dana 17.02.2005. u 21:33 GMT+1]
This time next year we will be millionaires
- Dell Boy -
 
Odgovor na temu

Ivand
Ivan Dimitrijević
...
yu/pa

Član broj: 17
Poruke: 2161
*.tehnicom.net.

Sajt: www.webmanijak.com


+4 Profil

icon Re: Guninski strikes back: nove rupčage u linux kernelu17.02.2005. u 20:13 - pre 232 meseci
ajde bar navedi dobar link onda http://www.guninski.com/where_..._want_billg_to_go_today_3.html
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Guninski strikes back: nove rupčage u linux kernelu17.02.2005. u 23:20 - pre 232 meseci
Zanimljivo, evo lep citat sa sajta...:)


Citat:
linux kernel 2.6 fun. windoze is a joke
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Guninski strikes back: nove rupčage u linux kernelu17.02.2005. u 23:25 - pre 232 meseci
Evo tebi axez ovo pa ti čitaj i ostaje ti da komentarišeš kao i taj koga ciritaš :)))

http://www.elitesecurity.org/t...081-Linux-vs-Windows-sigurnost
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Guninski strikes back: nove rupčage u linux kernelu17.02.2005. u 23:36 - pre 232 meseci
Ma mani se sada toga.....to je druga tema...ajde da se vrnemo Georgiju i da vidimo sta on to kaze...:)

Elem..on kaze and quote.....windoze is joke...;)

Da li jednom svetski poznatom security ekspertu mozemo verovati ako on kaze da je "windoze joke"

Ajde vrni se sada na stranicu svetog georgija i klikni na onaj link dole gde sasvim nenapadno pise internet exploder...ovaj explorer...;)

Jesi klikno...;)

I sta kaze....auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......

Hehehehehe....a cak nije ni imao source code toga Internjet Explodera...;)

Lepo spavajte...;)

 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Guninski strikes back: nove rupčage u linux kernelu17.02.2005. u 23:46 - pre 232 meseci
Hahahaha

http://www.guninski.com/


Sve mi je jasno, kad vidim naslovnu stranu, što reče nedavno Tata :)))

Jao, što je simpatičnooooo...


Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Guninski strikes back: nove rupčage u linux kernelu18.02.2005. u 00:00 - pre 232 meseci
Pa covek voli pernate zivotinje...:)

Nego, ne rece degojs, jesi li kliknuo na onaj link na kome pise internet exploder...;)
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Guninski strikes back: nove rupčage u linux kernelu18.02.2005. u 00:02 - pre 232 meseci
Nego jesi ti kliknuo na onaj moj link? :)))

I nemoj da se izvlačiš kao "to je druga priča..". Nije druga priča, nego druga tema. A priča je ista - sigurnost :)))

Možemo i da klikćemo malo po Apache.org pa da vidimo koliko je to verzija već izašlo za Apache 2.. beše li ono 50+. A u svakoj verziji, koliko bagova?? :))) Hebote, još onda nekom pričate bajke tipa "patch za patch".

Glavno da mi stavimo simpatičnu sličicu na naslovnu stranicu.. hehehe.. Pa, missssim.. baš je simpa i po... ono - za klince.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Guninski strikes back: nove rupčage u linux kernelu18.02.2005. u 00:09 - pre 232 meseci
Rekao sam da je druga tema i na njoj cu ti odgovoriti o toj temi kad procitam sve sta pise tamo...;)
Nego, jel se meni cini ili ti izbegavas da kazes nesto o tom linku gde pise internet exploder..:)
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Guninski strikes back: nove rupčage u linux kernelu18.02.2005. u 00:11 - pre 232 meseci
Pa ne izbegavam -- video sam šta ima. Ali, hajde da nastavimo dalje, pa da vidimo na temu sigurnosti sistema kako stvari stoje: a za to pogledaj drugu temu.

Nadam se samo da ćeš biti bolji od Perice: "Koji je on pa moj?" ;)))
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Guninski strikes back: nove rupčage u linux kernelu18.02.2005. u 00:16 - pre 232 meseci
Pa nastavicemo, ali sutra posto ja rano ustajem...:)
Radi se...;)

 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Guninski strikes back: nove rupčage u linux kernelu18.02.2005. u 00:18 - pre 232 meseci
Da, da.. bolje na spavanje pre nego pročitaš -- inače ne bi možda mogao ni da zaspeš :)))) Kao nisi pročitao.. hahaha Čekaj do sutra, kao što je i Danilo imao običaj --- dok se nakupi odgovora na /. i mailing listama, pa nađi neki dobar da nam prevedeš... :)

Laku noć i sanjaj onu lutku sa naslovne strane :)


I was born a child of grace
Nothing else about the place

Everything was ugly but your beautiful face
And it left me no illusion

I saw you in the curve of the moon
In the shadow cast across my room

You heard me in my tune
When I just heard confusion

All because of you
All because of you
All because of you
I am... I am
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

caiser

Član broj: 4677
Poruke: 2462
*.eunet.yu.

ICQ: 162962030


Profil

icon Re: Guninski strikes back: nove rupčage u linux kernelu18.02.2005. u 21:11 - pre 232 meseci
Sa iptables sigurnoscu mogu reci da ste promasili temu. :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Guninski strikes back: nove rupčage u linux kernelu

[ Pregleda: 2845 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.