Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi

[es] :: Video kompresija :: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Pregleda: 68068 | Odgovora: 263 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi05.03.2007. u 22:42 - pre 208 meseci
http://gillam.chris.googlepages.com/
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.193.*



+3 Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi06.03.2007. u 01:34 - pre 208 meseci
Hvala za ovaj link Kosta. Našao sam tamo odgovore na još neke nedoumice.

Dodao bih nešto što sam zaboravio u prethodnim postovima u vezi podešavanja X264 kodeka u MeGUI-u. Tako sam "upeglao" sliku na 500kbps da ne mogu da verujem da tako izgleda. Koristim Low Bit rate matricu i Deblocking sam korigovao na Smooth vrednosti: Strength 1, Treshold 2. Sa podešavanjima -4, -1 detalji su bili bolji ali je i bilo više krupnijeg blokinga, sada je sve nekako ublaženo, samo na logo-u televizije i titlu spota se primećuju sitni artefakti i blago zamućenje.
 
Odgovor na temu

Shon3i
Beograd

Moderator
Član broj: 85406
Poruke: 1173
*.absolutok.com.



+56 Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi06.03.2007. u 12:04 - pre 208 meseci
Odlican tutorijal stvarno, samo bi ga trebalo prevesti, za ljude koji ne stoje bas najbolje sa engleskim jezikom. Mada ovo je ipak vise tutorijal za pocetnike, ja sam vise ipak za to da se napravi nesto gde je objasnjeno u sitna crevca, bas kao sto sam ja poceo.

@Cileinteractiv, elecard se ne moze koristiti u MeGUI-u, jer je standalone aplikacija ali veoma dobra, od verzije 1.1 u ProHD varijanti ElecardConverter Studio dobija se i CLI encoder http://www.elecard.com/product...-pc/consumer/converter-studio/, alternativa mu je Mainconcept 2.1 http://www.mainconcept.com/site/?id=811 koji je. Generalna razlika je u tome sto Mainconcept koristi nesto stariju verziju encodera-a ali razlika u kvalitet-u ne postoji, osim ako se u elecardu ne ukljuci AQ, koga u MC aplikaciji nema, za sada.

ConverterStudio je vemo dobra aplikacija, i podrzava veoma veliki broj ulaznih fajlova, ukljucujuci i avs skripte tako da moze da zameni MeGUI, ali koriscenem oba programa, moze cudeo da se napravi. Izlazni fajlovi mogu biti MPEG2/MPEG4 AVC u klasicnom, mpeg ili mpeg-TS streamu kao i u MP4, takodje ima i dobar aac/mp2 encoder. Developeri su najavili da ce uskoro da integrisu VC1 i MPEG4 ASP encodovanje, pa ce tako da postane all in one aplikacija.

Cena je jedino problematicna, svega 240 dolara, ali zato je tu MC sa nesto manje opcija

Ja sam prezadovojan.

 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.193.*



+3 Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi06.03.2007. u 14:05 - pre 208 meseci
Nisam baš imao mira pa sam isprobao Elcard Converter.
Rezultat je takođe sjajan, nisam našao opcije za bit rejt pa sam podesio veličinu izlaznog videa na 17 MB a ton AAC Main 64kbps.

[Ovu poruku je menjao Cileinteractiv dana 06.03.2007. u 23:29 GMT+1]
 
Odgovor na temu

KRUSADER
Srbija

Član broj: 96115
Poruke: 62
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi06.03.2007. u 18:24 - pre 208 meseci
@Shon3i
Da li Elecard-ov encoder daje bolju sliku od x264 encodera?
 
Odgovor na temu

Shon3i
Beograd

Moderator
Član broj: 85406
Poruke: 1173
*.sbb.co.yu.



+56 Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi06.03.2007. u 21:33 - pre 208 meseci
Da. Zadnjih dvadesetak DVD filmova sam radio po dva puta, jednom sa x264, jednom sa Elecardom, sa x264 sam koristio HQ-Slow samo sa uklucenim no-P-fast skipom i no-dct-decimate-om, ME range 16, i 5 ref frameova, u elecardu sam koristio MP4 Cinema Best profile od High Quality koji je najbolji i dosta sporiji.

1pass x264 oko 10-15fps, elecard 25-30fps-a
2pass 4-6fps, 12-18fps-a

Totalno vreme 10-18 sati, 5-8 sati u zavisnosti

i opet elecard ima lepsu sliku, drugu stvar koju sam zapazio jeste razlika u deblocking filteru, a to je da u elecardu -1,-1 je odprilike sredina izmedju x264 -2,-2 i -1,-1 sto znaci da ima ostrinu kao x264 -2,-2 a ima manje blockinga kao x264 -1,-1
 
Odgovor na temu

DrSale
USA

Član broj: 37820
Poruke: 139
*.mayo.edu.



Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi06.03.2007. u 23:00 - pre 208 meseci
@Shon3i
ok, ovakav razvoj situacije cini da moram da promenim pitanja.
1) da li mozes ti ili neko ko zna da postavi link gde je najbolje da se skine taj elecard kodek?
2) ja sam nesto gledao i video da on mora da se placa, ili ima neka free osiromasena verzija. sta predlazete za nas koji smo vani i koji ne smemo bas da se zezamo sa krekovanjem programa
3) da li mozes (opet ti) ili neko drugi da ovde postavi par slicica gde moze da se vidi koje opcije da se cekiraju kada se podesavaju parametri za elecard. nesto slicno kao sto sam ja postavio onih par sllicica za x264....
znaci nista preterano opsirno nego onako ukratko za polu-pocetnike u tom polju....
hvala i pozdrav svima
Minnesota >>> Munze Konza
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.193.*



+3 Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi08.03.2007. u 13:39 - pre 208 meseci
Sa Elcard-om slika je nešto malo kvalitetnija od X264 kodeka. Sa potpuno istim postavkama slika kod Elcard-a je tek malo bolja. Brži je udnosu na x264 oko 2x.
 
Odgovor na temu

DrSale
USA

Član broj: 37820
Poruke: 139
*.dhcp.roch.mn.charter.com.



Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi10.03.2007. u 03:24 - pre 208 meseci
@Cileinteraktiv (ili Zorane)
instalirao sam taj demo ELecard sto dozvoljava 15000 frejmova. Medjutim nesto ne shvatam kod njega. Iz par pokusaja napravio mi je (moguce relativno brzo) neke mp4 fajlove ali nijedan nisam uspeo da reprodukujem. Sada trenutno imam neka druga vaznija posla, pa se nisam mnogo oko toga petljao. Ali ako moze onda neko da uradi taj mini tutorijal za Elecard, bilo bi dobro. Zaista izlgeda obecavajuce....
Minnesota >>> Munze Konza
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.193.*



+3 Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi10.03.2007. u 18:27 - pre 208 meseci
Meni pravi ok mp4 fajlove ali kada je progres bar na 50% on više ne radi ništa, kada pokrenem fajl vidim da je odradio. Sumnjam da uradi 2pass enkodovanje ako se ovako ponaša.
 
Odgovor na temu

Boki70a
Beograd

Član broj: 122558
Poruke: 328
*.ikomline.net.



+7 Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi10.03.2007. u 21:10 - pre 208 meseci
x264(HQ-Slowest+M4G MRM V2) u odnosu na Elecard h264(MP4 Cinema - AVC HighProfile) ima manje blokova(bitrate 1327kbps, 720x432, 0.17bppx), al zato Elecard ima ostriju sliku. Cini mi se da Elecard malo svojevoljno menja kontrast/osvetljenje....ne mnogo al ipak menja.
Jel neko probao Sorenson h264?!
P.S.
Za one koji ne znaju....kada se poredi h264 obavezno prilikom playbacka iskljuciti deblocking u ffdshowu (cekirati "skip deblocking always" pri selktovanom "H264/AVC" na opciji "Codecs" ili to slicno uraditi ako se koristi CoreAVC dekoder)

[Ovu poruku je menjao Boki70a dana 10.03.2007. u 22:23 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Shon3i
Beograd

Moderator
Član broj: 85406
Poruke: 1173
*.sbb.co.yu.



+56 Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi10.03.2007. u 22:29 - pre 208 meseci
Citat:
Za one koji ne znaju....kada se poredi h264 obavezno prilikom playbacka iskljuciti deblocking u ffdshowu (cekirati "skip deblocking always" pri selktovanom "H264/AVC" na opciji "Codecs" ili to slicno uraditi ako se koristi CoreAVC dekoder)
Zasto bi to radio? u H264 tehnologiji cela poenta se vrti oko deblockera i on mora uvek biti ukljucen, bez njega nema smisla, odnosno H264 i na 50mb/s ima blockove, a i svaki encoder misli drugacije, i stavlja blokove na razlicita mesta, kao sto rekoh ranije elecard -1,-1 odnosno po defaultu izgleda kao x264 izmedju -2,-2 i -1,-1, ali ipak x264 -2,-2 ostavlja mnogo vise blockinga, i na nekim mestima preostru sliku.

Deblock mora biti On UVEK

Druga stvar, koju si jacinu koristio u Elecard encoderu kada si odabrao MP4 Cinema profil. Ja obicno koristim ili Good ili Best. Good mu dodje brzina/kvalitet, ali best ume da se bolje ponasa sa tamnijim scenama, trecu stvar koju obicno koristim kod veoma mracnih filmova jeste AQ stavim na Complexity od +10 do +40 od zavisnosti, nisam isao preko, mada sam video da mogu biti i negativne cifre, a efekat nisam provalio.

btw, nisam primetio nikakve promene u kontrastu i osvetljenju.

Sta kaze brizna? Koja su vremena encodovanja?

Pozdrav

[Ovu poruku je menjao Shon3i dana 10.03.2007. u 23:41 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Boki70a
Beograd

Član broj: 122558
Poruke: 328
*.ikomline.net.



+7 Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi11.03.2007. u 00:22 - pre 208 meseci
Citat:

Citat:
Za one koji ne znaju....kada se poredi h264 obavezno prilikom playbacka iskljuciti deblocking u ffdshowu (cekirati "skip deblocking always" pri selktovanom "H264/AVC" na opciji "Codecs" ili to slicno uraditi ako se koristi CoreAVC dekoder)

Zasto bi to radio? u H264 tehnologiji cela poenta se vrti oko deblockera i on mora uvek biti ukljucen, bez njega nema smisla, odnosno H264 i na 50mb/s ima blockove, a i svaki encoder misli drugacije, i stavlja blokove na razlicita mesta, kao sto rekoh ranije elecard -1,-1 odnosno po defaultu izgleda kao x264 izmedju -2,-2 i -1,-1, ali ipak x264 -2,-2 ostavlja mnogo vise blockinga, i na nekim mestima preostru sliku.

Deblock mora biti On UVEK

Nije mi jasan tvoj odgovor. To sto si me kvotirao odnosi se na deblocking u toku postprocesinga - na to sam mislio, a tvoj odgovor ima veze sa inloop deblockingom u toku kodiranja . Al zar ti ni si u ovoj temi jednom spomenuo :
Citat:
ffdshow postprocesing obavezno iskljuci kod bilo kog H264 vide-a jer nema potrebe. Ukoliko zelis da postignes isti efekat slobodno pri enkodovanju stavi deblocking na 6:6 dobices isto samo sa mnogo manje opterecenja porcesa pri playbacku.

Ali ja kad poredim dve verzije v264 kodeka, OBAVEZNO gledam kako se ponasaju bez deblockinga pri reprodukciji....x264 (HQ-Slowest sa M4G MRM V2, inloop(-2.-4, ), --deadzone-inter 6 --deadzone-intra 6) ima mnogo manje blokova al zato vise artefakata od Elecardovog h264(MP4 Cinema - AVC HighProfile, Speed/Quality=Full). x264 bez M4G MRM V2 matrice generalno je losiji od Elecarda(vise blokova), al ne mnogo, razlike se primecuju do 20cm udaljenosti od monitora, dok sa nekih 1.5m razlika se ne primecuje.
Kad smo ves kod ukljucenog deblocking pri reprodukciji, XviD (sa fast SPP deblockingom u FFDShowu pri playbacku)takodje daje odlicnu sliku - mid/high bitrate!!! Cemu onda prelazak na x264(sa postprocesing deblockingom pri playbacku) kad sa postprocesingom, xvid/divx takodje izgledaju odlicno.
Inace sa ukljucenim deblockingom u ffdshowu(necekirani "skip deblocking always" i "Skip deblocking when safe") oba kodeka x264 i Elecard h264 su odlicna, razlike su veoma male/zanemarljive.
Citat:
trecu stvar koju obicno koristim kod veoma mracnih filmova jeste AQ stavim na Complexity od +10 do +40 od zavisnosti, nisam isao preko, mada sam video da mogu biti i negativne cifre, a efekat nisam provalio.

AQ nisam koristio (jer ne znam cemu sluzi), vec sam samo koristio MP4 Cinema - AVC HighProfile i sve sam ostavljao po defaultu.
Citat:
btw, nisam primetio nikakve promene u kontrastu i osvetljenju.

Promena je izuzetno mala. Toliko je mala da "prosecan" posmatrac ne moze da primeti. NIje nista oko cega treba dizati halabuku.
Sto se tice brzine ista je za oba h264 kodera. Za pvi prelaz je oko 10fpsa, a za drugi oko 2fps....stim sto sam u AviSynth skripti ima LimitedSharpenFaster, pa sa te strane realna/stvarna brzina kodera nije objektivna.

 
Odgovor na temu

Shon3i
Beograd

Moderator
Član broj: 85406
Poruke: 1173
*.sbb.co.yu.



+56 Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi11.03.2007. u 10:55 - pre 208 meseci
Citat:
Nije mi jasan tvoj odgovor. To sto si me kvotirao odnosi se na deblocking u toku postprocesinga - na to sam mislio, a tvoj odgovor ima veze sa inloop deblockingom u toku kodiranja . Al zar ti ni si u ovoj temi jednom spomenuo :
Da, moj odgovor ima veze sa inloopom iz razloga sto skip deblock always gasi interni inloop filter unutar samog fajla, jer inloop nije vezan u kodiranju, vec je samo maska.



Ista stvar sa CoreAVC-om, s time sto on ima opciju da se inloop ugasi samo za b-frejmove posebno, sto moze da olaksa decoding HD vide-a. Tako da iskljucivanjem ovog deblockera, kao da si isklljucio deblock pri kodiranju, potpuno ista stvar. Jedina stvar koja je dobra kod ovoga, jeste ako se iskljuci inloop, postavlja se mogucnost gledanja HD materijala na nekom slabom racunaru recimo P3.

Nadam se da ti je sada jasno



Ovaj postprocessing je nesto sasvim drugo i koristi se obicno za DivX/XviD, ali moze i za H264, s time sto je bezveze koristiti ga na H264, jer zna da unistava sliku, a i samo zamara procesor. Generalno koliko se secam mislim da ovaj PP, odskora i nema bas efekata na H264 video.

Zato ti kazem gasenjem internog inloop filtera, ne postizes nista, i gledas blockove koji su namerno tu.

A sto se tice brzine, posto ne koristim nikakve filtere kada encodiram DVD onda je brzina itekako vidljiva, sa Elecardom uspem da encodujem film od 2 sata za 8-10 sati, dok sa x264+CQM nema sanse da bude manje od 15 sati.

Iskreno ja vas ne mogu prisiliti da koristite Elecard, sada je on za mene no.1, ali vremena se menjaju.
 
Odgovor na temu

Boki70a
Beograd

Član broj: 122558
Poruke: 328
*.ikomline.net.



+7 Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi12.03.2007. u 05:55 - pre 208 meseci
Citat:
Tako da iskljucivanjem ovog deblockera, kao da si isklljucio deblock pri kodiranju, potpuno ista stvar.

Ako je inloop postprocesing toliko esencijalan zasto su developeri omogucili njegovo iskljucivanje, zasto ga jednostavno nisu integrisali u h264 dekoder kao nesto sto je "must have".....Nije valjda da ta opcija postoji samo zbog HD materijala ili slabog procesora.
Citat:
Generalno koliko se secam mislim da ovaj PP, odskora i nema bas efekata na H264 video.

Da, u pravu si, opcija "postprocessing" u ffdshowu uopste ne deluje na h264 materijal.
Citat:
Zato ti kazem gasenjem internog inloop filtera, ne postizes nista, i gledas blockove koji su namerno tu.

Vidis to je veoma diskutabilno....desava se da sa iskljucivanjem inloop postprocesinga, film ne pati od blokova i super izgleda, ali u vecem broju slucajeva to nije tako, ne samo sto vrvi od blokova nego dolazi do disbalansa u boji povezano sa naglim preskokom u slici(pored x264, Nero i Elecard h264 takodje pate od ove boljke) - sve to nestaju ukljucivanjem inloop postprocesinga. Zasto nekad ima, a nekad nema blokova sa iskljucenim inloop postprocesingom, ja nemam pojma.

Upravu si za HD materijal, ja ga mogu jedino gledati sa iskljucenim inloop postprocesingom...za divno cudo, tada se kod HD QuickTime trejlera ne pojavljuju blokovi... verovatno zato sto su napucani bitrejtom(9-10Mbps, ili oko 0.24-0.27bppx u odnosu na 1080p rezoluciju) ili je to mozda do koriscenih opcija u samom h264 koderu.

Izmedjuostalog, koliki ti Bits/(Pixel*Frame) MediaInfo pokazuje za poslednje kodirane DVD-ove h264 kodekom?!



[Ovu poruku je menjao Boki70a dana 12.03.2007. u 09:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Shon3i
Beograd

Moderator
Član broj: 85406
Poruke: 1173
*.absolutok.com.



+56 Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi13.03.2007. u 13:01 - pre 208 meseci
Citat:
Ako je inloop postprocesing toliko esencijalan zasto su developeri omogucili njegovo iskljucivanje, zasto ga jednostavno nisu integrisali u h264 dekoder kao nesto sto je "must have".....Nije valjda da ta opcija postoji samo zbog HD materijala ili slabog procesora.
verovao ili ne opcija bas postoji iz tog razloga, da smanji opterecenje procesoru sada kada ne postoji ni jendna dovoljno jaka masina da sve sazvace HD. CoreAVC ima bolje resenje iz razloga sto moze da iskljuci inloop samo na b frejmovima, sto sprecava totalan bloking, a smanjuje zauzece procesora. Ne znam koliko si upucen, ali danas je nemoguce gledati AVC video recimo HD-DVD @ 25mbps, ni sa bilo kojim decoderom, pogotovu sa decoderom koji nema GPU accelereaciju, tako da iskljucivanje decodera pomaze itekako, a na 25mbps, postoje blokovi ali nisu toliko upadljivi.

Recimo jos jedna dobra strana ateme CLI encodera jeste Adaptive Deblocking Matrices, tako da umesto standardnog inloopa, moguce je pomocu specijalne matrice (koja lici na CQM) offsetovati jacinu deblockinga u zavisnosti od frekvencije i detalja na slikama, tako da nije konstantna jacina deblockinga svuda.

H264 standard je pisan dugi niz godina i develoeri nemaju s time nista, vec samo prave codece po ISO standardu, koji je vec definisan, svako odstupanje se smatra da codec postaje hybrid teoretski.
 
Odgovor na temu

Boki70a
Beograd

Član broj: 122558
Poruke: 328
*.ikomline.net.



+7 Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi13.03.2007. u 16:04 - pre 208 meseci
^Hvala na informacijama!...Izmedjuostalog da li Nero Recode GUI podrzava Adaptive Deblocking Matrices - na tu opciju nisam naisao u Recode-u.
Inace kodirao sam sa iskljucenim inloop-om i sve je OK.
Zasto onda skoro svaki h264 video profil/preset ima po defaultu ukljucen inloop?...Ne razumem???
 
Odgovor na temu

Shon3i
Beograd

Moderator
Član broj: 85406
Poruke: 1173
*.dynamic.sbb.co.yu.



+56 Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi14.03.2007. u 16:05 - pre 208 meseci
Citat:
Izmedjuostalog, koliki ti Bits/(Pixel*Frame) MediaInfo pokazuje za poslednje kodirane DVD-ove h264 kodekom?!
Oko 0.1 po mediainfou, mada laze jer je omasio sve parametre, kao bitrate, aspect ratio i tako to.

Citat:
Izmedjuostalog da li Nero Recode GUI podrzava Adaptive Deblocking Matrices - na tu opciju nisam naisao u Recode-u.
Pa jesam li napisao Ateme CLI, nigde nisam pominjao nero ;)
 
Odgovor na temu

Boki70a
Beograd

Član broj: 122558
Poruke: 328
*.ikomline.net.



+7 Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi14.03.2007. u 16:56 - pre 208 meseci
Upravu si za MediaInfo, cesto uma da omasi, pogotovo kod h264 kodeka. Mada poslednje dve verzije koje sam skinuo, odradjuju sve korektno(inace h264 strim mora da bude u MP4 kontejneru da bi MediaInfo pruzio vise informacija).
Za Ateme CLI, jel ti to iz iskustva il si pokupio informaciju sa neta?! (od skoro provalio kako se ubacuju smajliji trebalo bi neko da napise tutorijal za to )
 
Odgovor na temu

Shon3i
Beograd

Moderator
Član broj: 85406
Poruke: 1173
*.dynamic.sbb.co.yu.



+56 Profil

icon Re: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi14.03.2007. u 17:51 - pre 208 meseci
Citat:
inace h264 strim mora da bude u MP4 kontejneru da bi MediaInfo pruzio vise informacija
To sam izvalio

Citat:
Za Ateme CLI, jel ti to iz iskustva il si pokupio informaciju sa neta?!
Imam par encodera, nazalost samo Main Profile, jer je iscureo na net (neki debil publikovao), pa onda dev atemea nije hteo da da encoder svima u drugom krugu, a i ja onda nisam imao stalnu konekciju da visim po forumu, da bi ucestvovao kao beta tester.

[Ovu poruku je menjao Shon3i dana 14.03.2007. u 19:12 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Video kompresija :: Da li neko zna gde moze da se skine H.264 kodek,i kako se sa njim radi

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Pregleda: 68068 | Odgovora: 263 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.