Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Razdvajanje dvojnika na Vracaru + Telekom mito i korupcija, sponsored by me :]

[es] :: Fiksna telefonija :: Razdvajanje dvojnika na Vracaru + Telekom mito i korupcija, sponsored by me :]

[ Pregleda: 4108 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stdlib.h

Član broj: 13434
Poruke: 240
*.dialup.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Razdvajanje dvojnika na Vracaru + Telekom mito i korupcija, sponsored by me :]15.02.2005. u 01:12 - pre 233 meseci
Jel ima neko informaciju kada je u planu razdvajanje dvojnika na Vracaru, iznad Depoa (pretpostavljam da je centrala ona u Sime Milosevica, ona mu dodje najblize :)

Operatori na 9813 su u fazonu "bice do kraja '06" pa rekoh da pitam ovde, ako neko ima konkretnije informacije, "iznutra".

Zahtev za ISDN mi je odbiVen (nema teh. mogucnosti), o ADSL-u mogu samo da mastam, a bogami i o Wirelessu.

Jednom recju, placem za PCM-om ;]

P.S. Nevezano za ovo gore, ako neko moze da mi sredi novu, cistu liniju na moje ime (jer sam u ovoj gajbi podstanar pa ne bi bilo lose da to mogu da preselim) za proviziju <300 evrica -> PM. Mrtav sam ozbiljan, nazalost.
 
Odgovor na temu

weB_KiLeR

Član broj: 238
Poruke: 1317
*.tehnicom.net.



Profil

icon Re: Razdvajanje dvojnika na Vracaru + Telekom mito i korupcija, sponsored by me :]15.02.2005. u 10:49 - pre 233 meseci
Zovi ih i reci da ces ti da sponzorises to da ti uvedu, verovatno ce se neko naci i izaci ti u susret za koju stotinu evra ;)

Sto je najtuznije, ovakve stvari se i dogadjaju, izgleda da je to jedini nacin da dobijete ono sto zelite...
 
Odgovor na temu

stdlib.h

Član broj: 13434
Poruke: 240
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Razdvajanje dvojnika na Vracaru + Telekom mito i korupcija, sponsored by me :]15.02.2005. u 21:26 - pre 233 meseci
Pazi, da ne mislim da od onih 'sestara' sa 9813 nema nikakve vajde, pitao bih i njih, sto da ne :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Razdvajanje dvojnika na Vracaru + Telekom mito i korupcija, sponsored by me :]

[ Pregleda: 4108 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.