Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...

elitemadzone.org :: MadZone :: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...

Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17

[ Pregleda: 83720 | Odgovora: 332 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.83.beocity.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 00:56 - pre 232 meseci
Jedno pitanje za Gojka: jel postoji neka skripta ili nesto slicno sto si radio za Pandoru koja mu omogucava da vidi samo svoje poruke i nicije druge?! Zaista imam utisak da decko ne cita sta ostali pisu.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 01:00 - pre 232 meseci
Mi smo zapravo predlagali nešto drugo - napraviti skriptu koja samo Pandori prikazuje njegove poruke, dok su kod svih ostalih korisnika te poruke skrivene... Možda je došlo do greške... :)

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.gromnet.net.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 01:11 - pre 232 meseci
Citat:
P.S. Moja jedina slabost su izlozeni satovi u prodavnici "Identico" na uglu Knez Mihailove i Zmaj Jovine. Prvo sto primetim na muskarcu su njegov sat i cipele. Ako ima neki od satova iz te prodavnice i italijanske cipele rucne izrade znam da ima stila.


cekaj jel ovaj derpe ili se zajebava ili sta

Citat:
Prvo sto primetim na muskarcu


znaci nemam reci
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 01:20 - pre 232 meseci
Pa... mislim da svi već znaju ko je i šta je Pandora... :)
No, nećemo ići offtopic...

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Mister Big Time
Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 02:30 - pre 232 meseci
LOL

A sta bi na lotou, neki baja dobi 4.5 miliona jevreja? Bruka.

 
Odgovor na temu

mgajic
Miodrag GAJIC
Beograd

Član broj: 15817
Poruke: 39
*.my-trion.net.



Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 08:38 - pre 232 meseci
Po meni ovo je namesteno, jer su uplate pocele znacajno da opadaju, a samim tim i deo kolaca koji ide drzavi. Pa se omaklo da eto bas sada kada je bilo najmanje uplacenih kombinacija neko ubode 7. Mozda su i oni odigrali jedan listic, kao ministarstvo cisto da okusaju srecu :-)
Da cujem vase misljenje.
 
Odgovor na temu

Awax
Beograd

Član broj: 38023
Poruke: 22
*.rcub.bg.ac.yu.

Jabber: sta je jabber


Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 11:25 - pre 232 meseci
E sto se loto groznice tice sto je vladala,vladala je. Sedmica je izvucena tako da ce sad proci masu vremena pre nego sto opet zavlada. Predlazem svim igracima da se preorjentisu na kladionicu. Toliko.
Ja sam dosa odjena neke pare da potrosim!!!
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.mediaworksit.net.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Stručnjaci savetuju dobitnika premije na lotou...06.04.2005. u 11:51 - pre 232 meseci


Srećnom dobitniku premije na lotou,
prema savetima stručnjaka, najisplativije bi bilo da taj novac ulaže
u neki posao na finansijskom tržištu, ali najsigurniji bi bio
biznis sa nekretninama.

Savetnik za strana ulaganja Milan Kovačević preporucio bi dobitniku
premije od oko četiri milion evra da dobro razmisli kako će
iskoristiti taj novac.

"Ako je čovek po prirodi kockar onda novac treba da uloži u neki
posao u Srbiji, a ako nije sklon kockanju trebalo bi da investira u
inostranstvu", rekao je Kovačević za Betu.

U Srbiji bi, prema njegovoj oceni, bilo isplativo ulagati u
investicione fondove, ali još nije donet zakon koji će regulisati tu
delatnost.

"Pametno je investirati i u nekretnine, zatim kupovinu akcija ili
štednju u banci, ali srećnom dobitniku najpametnije je da novac
rasporedi na sve te poslove, a nešto ostavi i za uživanje", kaže je
Kovačević.

Advokat i savetnik Udruženja malih akcionara Srbije Branko Pavlović
predložio bi dobitniku premije na lotou da novac uloži u proizvodnju
betona visoke tvrdoće.

"U Srbiji se prozivodi beton te vrste najkvaliteniji u svetu, a duplo
je jeftiniji", naglasio je Pavlović.

On je dodao da bi, da je on kojim slučajem dobio novca na lutriji,
istog dana novac uložio u tu proizvodnju.

"Beton visoke tvrdoće može da bude najbolji srpski izvozni proizvod
jer postoji ogramno znanje iz te oblšt. Isplativo je ljude koji će
biti angažovani na tom poslu godišnje plaćati i po milion evra",
poručio je Pavlović.

Profitabilan posao u svetu je, kako je rekao ekonomista Stojan
Stamenković, investiranje u razne fondove i kupovinu akcija, ali u
Srbiji to može da bude rizično.

"I dalje je u Srbiji najbezbednije ulagati u nekretnine i većina onih
koji bi na lutriji dobili veliku sumu novca odlučila bi se za to",
procenio je Stamenković.

(Beta)

 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 12:00 - pre 232 meseci
Citat:

Savetnik za strana ulaganja Milan Kovačević preporucio bi dobitniku
premije od oko četiri milion evra da dobro razmisli kako će
iskoristiti taj novac.


Genijalno :-) Kakav PR za Loto, pitam se ko placa ovo sve ;-) Mislim zasto bi neki savetnik za strana ulaganja davao besplatne savete nekom milioneru.

lol :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

AleksandarS.
Aleksandar Stankovic
Beograd

Član broj: 50701
Poruke: 3
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 16:39 - pre 232 meseci
Sa mnogo sigurnosti mogu da tvrdim da nista nije namesteno i da je lako reci "Niko nije dobio taj novac".Pre godinu, dve pa i koju vise,kada loto ni priblizno nije bio popularan kao danas,a boga mi ni sedmica nije bila ovolika,niko nije ni postavljao pitanje o namestenosti kada 33 meseca nije bilo sedmice (od 11.10.1998. do 15.07.2001.) sto predstavlja doduse najduzi period bez sedmice na "nasim prostorima" a mozete pogledati na http://www.lutrijasrbije.co.yu/loto7od39.html jos neke zanimljivosti kada je rec o igri loto.Sto se javnog objavljivanja identitita tj imena dobitnika tice, nesto mi ne zvuci "simpaticno" ta ideja iako se slazem da u Srbiji zive mnogi milioneri za koje se zna,ali kada se desi da neko bukvalno preko noci dobije toliku kolicinu novca mislim da bas nije mudro a ni po njega skroz bezbedno da se javno oglasi imenom i prezimenom,po sistemu .... eto...sada sam vam rekao da sam to ja,pa me sada lepo pustite na miru...Ja nisam siguran da bi se ovo poslednje i desilo.A sto se tice javnih saveta dobitniku gde da potrosi novac,to je ok mozda covek postane zainteresovan za dodatne ili jos bolje periodicne savete....Evo na primer moj slucaj...ako se srecni dobitnik odluci da osnuje neku kompaniju i zapocne svoj biznis,moguce da bi bio zainteresovan za izradu sajta...he he...
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 16:44 - pre 232 meseci
Znate ja sam celu noc razmisljao sta bih radio da sam dobio sedmicu i na kraju sam dosao do zakljucka da bih ipak kupio jedan safir i 12.dijamanata. Te dragulje covek moze svuda da ponese sa sobom,pa i u inostranstvo. Te dragulje mozete da prodate po istoj,ili visoj ceni,ako vam zatreba gotovina.
Razume se,castio bih sebe letom do Rima gde bih porucio 12.pari cipela rucne izrade. Moja jedina slabost su kvalitetni satovi i italijanske cipele. Ne pijem,ne pusim,ne drogiram se,ne kockam se,tako da mislim da to nije luksuz. Moje prijateljice sa kojima sam ranije bio u Rimu su kao opsednute samo kupovale,kupovale,i kupovale,a najvise cipele,cizme i torbice. Tako da su i mene "navukle" na kupovinu kvalitetnih cipela jer su me ubedile da je to prvo sto primete na nekom muskarcu.


[Ovu poruku je menjao Pandora 58 dana 06.04.2005. u 17:59 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.co.yu.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 16:56 - pre 232 meseci
pandora isti ovaj text si vec postovao. bukvalno..


nego...

daleko si ti dogurao od neotesanog selje iz okoline Krusevca :>
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 17:04 - pre 232 meseci
U Krusevcu sam bio samo jednom u zivotu i to kada mi se sestra od strica udala za jednog mladog Princa.

[Ovu poruku je menjao Pandora 58 dana 06.04.2005. u 18:39 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Pandora 58 dana 07.04.2005. u 01:20 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.83.beocity.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 17:14 - pre 232 meseci
A ti kao nesto bolji od nekoga iz okoline Krusevca?! Po cemu to ako sme da se znate. po tome sto si peder mozda?! I sta si ti to do sada kupio, ako ne racunamo ovo sto si razmisljao celu noc i dosao do zakljucka da treba kupiti 12 pari cipela?! Nikako 11 ili 14 vec iskljucivo 12.
Citat:
daleko si ti dogurao od neotesanog selje iz okoline Krusevca

Pa ne bih bas rekao da je nesto dalje dogurao. Sada je neotesani selja iz Beograda.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Andrej Čvoro

Član broj: 10151
Poruke: 848
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 17:18 - pre 232 meseci
@blood Baci pogled na njegov sajt :)



Pozdrav
 
Odgovor na temu

caboom
Igor Bogicevic
bgd

Član broj: 255
Poruke: 1503
*.montgomery.com.

ICQ: 60630914


+1 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 17:31 - pre 232 meseci
Citat:
Pandora 58: "Neotesani selja iz okoline Krusevca"???? Zar ti ja stvarno licim na neku neotesanu sirovinu,pa jos iz okoline Krusevca? Nesto nisam primetio da oni kupuju svajcarske satove i da nose italijanske cipele?


mozda ih shaniraju?
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 17:37 - pre 232 meseci
Ja imam visoko misljenje o stanovnicima Krusevca,a licno mislim da bi Krusevac trebalo da bude prestonica Srbije! Moj zet je iz Krusevca a on je pravi aristokratski tip.
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.co.yu.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 17:39 - pre 232 meseci
Citat:
Pandora 58: "Neotesani selja iz okoline Krusevca"???? Zar ti ja stvarno licim na neku neotesanu sirovinu,pa jos iz okoline Krusevca? Nesto nisam primetio da oni kupuju svajcarske satove i da nose italijanske cipele?



vidi... svaka cast na svajcarcima i italijanima (iako je to za mene kic). i na eventualno stecenom statusu u drustvu. mada ja prakticno citiram...

hehe :)
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.co.yu.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 17:46 - pre 232 meseci
Citat:
Moj zet je iz Krusevca a on je pravi aristokratski tip.



ali... ali... ti si rekao da su svi iz tvoje porodice amerikanci!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 18:24 - pre 232 meseci
Pandora,

Nista ti ne vredi da editujes svoje poruke :-)

http://www.elitesecurity.org/poruka/700623 - ovde je ostao citat tvoje poruke koju ne mozes da obrises ;-)

LM, izvaljen si - znamo sve o tebi i pametnije bi bilo da spustis loptu da ne bi odavali jos neke detalje :-)

Dakle, jos jednom:

Citat:
Pandora 58:
"Neotesani selja iz okoline Krusevca"???? Zar ti ja stvarno licim na neku neotesanu sirovinu,pa jos iz okoline Krusevca? Nesto nisam primetio da oni kupuju svajcarske satove i da nose italijanske cipele?


Citat:
Pandora 58
Ja imam visoko misljenje o stanovnicima Krusevca,a licno mislim da bi Krusevac trebalo da bude prestonica Srbije! Moj zet je iz Krusevca a on je pravi aristokratski tip.


;-) Have a nice day...
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...

Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17

[ Pregleda: 83720 | Odgovora: 332 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.