Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...

elitemadzone.org :: MadZone :: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16 17

[ Pregleda: 83700 | Odgovora: 332 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...05.04.2005. u 23:06 - pre 232 meseci
Ja bi oma objavio da sam ja dobio 3 mil. eura. Zasto mislite da bi to bilo lose za moju bezbednost...? Ja mislim da je bas suprotno... Ima dosta ljudi za koje se zna da imaju i vise pa ih niko ne dira...
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...05.04.2005. u 23:08 - pre 232 meseci
Ja bih dobitniku savetovao da novac trosi u inostranstvu. Ovde je sve skuplje nego vani. Svideo mi se jedan sat u prodavnici "Identico" koji kosta 340.000 dinara. Moj najbolji prijatelj je proverio koliko kosta taj isti model vani i bio je mnogo jeftiniji nego beogradski.
Dobitniku najvece probleme moze stvoriti njegova rodbina. Ako rodbina sazna da je neko njihov dobio toliko novca ocerupace ga ko pile. Samo iz tih razloga mogu imati razumevanja za dobitnika ako pozeli da ostane anoniman,inace mislim da bi komotno mogao da se pojavi na TV!



 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...05.04.2005. u 23:21 - pre 232 meseci
Prosetajte Dedinjem i uvericete se sopstvenim ocima da ima ljudi koji zive u vilama koje vrede od 3.-5.miliona evra. Za jednu vilu sam cuo da vredi 7.miliona evra. Ako toliko vrede dedinjske vile,sta mislite koliko su teski njihovi stanari?
Mislim da dobitnik ne treba da ostane anoniman jer toliki novac nije zaradio kao diler drogom ,vec ga je dobio na Loto-u. Nema cega da se stidi! Toliki novac je tesko potrositi jer sta coveku treba? Citao sam u stampi da je jedan dobitnik velike sume u Engleskoj dobio srcani udar jer je jeo gurmansku hranu. Dobitak mu je dosao glave!
Da ja dobijem neke pare gledao bih da pomognem mojim ambicioznim prijateljima koji su originalne licnosti i kojima samo treba materijalni stimulans. Ziveo bih kao i ranije,i ne bih bacao pare na gluposti. Mislim da bih osnovao Fond za pomoc mladim talentima,gimnazijalcima i studentima i to predlazem i aktuelnom dobitniku da uradi. Tako ce biti u drustvu velikih dobrotvora srpskog naroda,Kolarca i drugih velikih ljudi.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.vdial.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...05.04.2005. u 23:27 - pre 232 meseci
@Stellanova:
Ljudi koji su svojim radom zaradili 3 miliona eura, mnogo se razlikuju od nekog srecnika kome je to palo sa neba... Ljudi koji su zaradili sami te pare, morali su da se probijaju, i na tom putu su sigurno napravili mnogo kontakata, poznanstava, i stekli kakva takva 'ledja' ...
Pretpostavi da je 3.2 miliona eura dobio lik koji radi u komercijalnoj banci kao serviser, lupam, neki obican posao... I lik pocne da trosi pare (Sto je sigurno da ce da radi), da kupuje besna auta, stanove, garderoba, standard skace x1000 puta... I njega primeti lokalni klosar iz kraja koji pije pivo ispred dragstora, uzme pistolj i otme mu sve pare... I kome ovaj ima da se zali? Upravi vodovoda... A sta mislis da mu dodje neki ozbiljnij kriminalac koji i poznaje nekog u policiji, pa kad ovaj to prijavi, dodje mu interventna na vrata i kaze da je bolje da cuti...

Ali pazi kada imam osecaj da ce vec sutra ceo grad pricti ko je odprilike dobio na loto-u, tipa dobio neki lik iz mirijeva... pa za par dana ce biti onaj sto radi tamo i zivi u toj i to j ulici... a za nedelju dana ce se znati i ime i prezime, i ko je i sta je, i kako mu se zove ker, i sta je jeo za dorucak, sve zivo...
 
Odgovor na temu

sadux

Član broj: 5320
Poruke: 968
*.ptt.yu.

Jabber: sadux@elitesecurity.org
ICQ: 337176241


+1 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...05.04.2005. u 23:29 - pre 232 meseci
ma ljudi hocete li vi ukapirati da niko nije dobio te pare..
 
Odgovor na temu

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

m4rk0
Član broj: 25075
Poruke: 1740
*.beotel.net.

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...05.04.2005. u 23:32 - pre 232 meseci
Citat:
ventura:Ljudi koji su svojim radom zaradili 3 miliona eura....

Mala je verovatnoca da je neko "zaradio" tolike pare :)....Ne kazem da je nemoguce da se tolike pare zarade, ali samo cu reci: Lopova je vise nego ikad...

 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.vdial.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...05.04.2005. u 23:33 - pre 232 meseci
Auu da... kako smo glupi... Pa zar nije jasno da su se vanzemaljci spustili direktno u studio pinka, iz svemirskog broda je izasla baba roga, namestila bubanj, potom je izasao mali vanzemljak, i svima obrisao pamcenje, pa su onda otisli do lutrije i tamo hakovali racunar, i onda su te pare prosledili na racune haskih optuzenika i g17+ ... Zar nije ocigledno???

Hvala ti sto si nam otvorio oci, a sad paljba sa teme...
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.vdial.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...05.04.2005. u 23:34 - pre 232 meseci
Sto rece Brakus danas... Doslo je vreme da vise nemozes ni da zavuces ruku u tudj dzep...
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...05.04.2005. u 23:37 - pre 232 meseci
Podseticu vas i na cinjenicu da je na Sajmu automobila prodato troje luksuznih kola za 1 800 000 evra. (Svaka limuzina kosta 600.000 evra!). To su javili na TV.
Znaci ima bogatih ljudi koji mogu da odvoje po 600.000 evrica za statusni simbol,a nisu dobili pare na lotou.
Ako se ne objavi ime dobitnika onda to najverovatnije znaci da su pare otisle u budzet. Ja sam se osecao ponizenim kada sam gledao prilog na TV o poseti americkog ambasadora Nisu. Na kraju posete vojni zvanicnici pozvali su ambasadora na rucak u vojnicku menzu kako bi se licno uverio da citiram:"Vojska ima para za hranu i da je daje vojnicima!" Kada sam cuo to nespretno saopstenje hteo sam u zemlju da propadnem od stida. Verovatno su to uradili u najboljoj nameri ,ali efekat je bio porazavajuci.
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...05.04.2005. u 23:41 - pre 232 meseci
@Pandora58

Ti ljudi koji zive u vilama od po 5 miliona eura sigurno te pare nisu zaradili kao neki mucenik koji (mozda) lomi kicmu 8 sati dnevno za 200 evra mesecno, vec su na ko zna koji nacin zaradili pare i imaju debelaaaaa ledja, i placaju ko zna kome da ih niko ne dira..i ko zna sta vec da se ne izvaljujem i lupam ovde.
Ne pricamo ovde o stidu, kao razlogu da ostanes anoniman, vec o bezbednosti. Ako neko resi da mu naudi naudice mu..nece da ga spase nikakvo obezbedjenje...radice snajper...kidnapovace mu dete, zenu (ako ima), tetku, sestru..ko zna koga i nacice nacin da mu uzme novac.

And BTW

Citat:

Ovde je sve skuplje nego vani. Svideo mi se jedan sat u prodavnici "Identico" koji kosta 340.000 dinara. Moj najbolji prijatelj je proverio koliko kosta taj isti model vani i bio je mnogo jeftiniji nego beogradski.


Citat:

Da ja dobijem neke pare gledao bih da pomognem mojim ambicioznim prijateljima koji su originalne licnosti i kojima samo treba materijalni stimulans.


Da ne citiram jos ko zna koliko tema...jbt...koliko ti imas razlicitih prijatelja na razlicitim funkcijama i na razlicitim mestima u svetu...u svakom tvom postu "neki tvoj najbolji prijatelj"...ja ne znam da li ih ima neko vise od tebe..i samim tim sve su to originalne licnosti :) :)
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...05.04.2005. u 23:51 - pre 232 meseci
Ako lova od premije ode,na primer,za kupovinu hrane za vojnike nece mi biti krivo.
Ali bilo bi lepo da nam se dobitnik javno predstavi na TV Pink kako bi se izbegle razno razne price.
Uostalom sta moze da mu se desi? Posto u Srbiji prvo morate da "namirite" i "isplatite" rodbinu,da vas ne bi ogovarali,dobitniku savetujem da kao Nusiceva "Gospodja ministarka" sazove porodicni skup. Na tom skupu bi morao prvo da zadovolji apetite razno raznih striceva,tetaka i strina,a onda bi tek mogao da razmislja gde da investira dobijeni novac. Moj savet mu je da kupi akcije japanskih kompanija jer njihove akcije mogu samo da rastu,za razliku od akcija americkih kompanija koje osciliraju.
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...05.04.2005. u 23:55 - pre 232 meseci
Pandora, opet apelujem na tebe da promeniš browser. Izgleda da se iz tog tvog browsera ne vide poruke ostalih korisnika...

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

zoran
tv service
021

zoran
Član broj: 426
Poruke: 2706
*.255.eunet.yu.

Sajt: www.fanzo.org


+13 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...05.04.2005. u 23:59 - pre 232 meseci
Mislim , Pandora ,ti bolje da uzmeš mikrofon , boleće te prsti


vozdra_________
fanzo.org
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...05.04.2005. u 23:59 - pre 232 meseci
Citat:
Moj savet mu je da kupi akcije japanskih kompanija jer njihove akcije mogu samo da rastu,za razliku od akcija americkih kompanija koje osciliraju.


Ne bih da idem previse u offtopic ali ...otakle ti ova informacija? Ako budem koristio recnik koji bi trebalo za ovakvu neargumentovanu informaciju bio bi obrisan...tako da....piii

p.s. Samo cekam kada ce ventura da ti objasni neke stvari... uso si u njegov domen :)
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.dialup.neobee.net.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 00:06 - pre 232 meseci
Citat:
STELLANOVA:
p.s. Samo cekam kada ce ventura da ti objasni neke stvari... uso si u njegov domen :)

Predlažem da se Pandori ne obraćaš ovakvim rečima, mogu biti jako loše protumačene :)
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 00:16 - pre 232 meseci
Covek ne mora da bude ekspert da bi shvatio da ce Japan u buducnosti biti mnogo jaca drzava nego U.S.A. Japansko "oruzje" kojim ce "okupirati" svakoga ko im je potreban je novac,odnosno kamata.
Dobitniku savetujem da prvo poseti Japan!
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
*.gromnet.net.



+10 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 00:17 - pre 232 meseci
Citat:
Bojan Basic: mogu biti jako loše protumačene


Agreed. Oprezno sa rechima u blizini Pandore

A sad, Pandora... Prvo kazhesh:

Citat:
Svideo mi se jedan sat u prodavnici "Identico" koji kosta 340.000 dinara.


a onda:

Citat:
Ziveo bih kao i ranije,i ne bih bacao pare na gluposti.


Ok, mozhda sad od 340.000 din po tebi nije glupo, ali nemoj da potcenjujesh ostatak foruma. Kladim se da dobar deo aktivnog chlanstva ES-a ne bi kupio sat od 340.000 din. Ma koliko bio lep. Vec bi ulozhio te pare mudro.

A srecnom dobitniku zhelim da pronadje dobru banku gde ce da drzhi pare. Jer u kakvoj zemlji zhivimo, svaki dan mozhe neka banka da nestane... I pare sa njom... A onda bolje da podelish rodbini...
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 00:29 - pre 232 meseci
Dobitnik bi mogao da investira novac i u kupovinu dijamanata. Dijamanti su mali i zgodni da se ponesu sa sobom. Mozete ih nositi bilo gde da idete. Mnogo su prakticniji nego umetnicke slike,ili persijski tepisi. Strpate ih u dzep i na put. (Najbolji komadi nakita,a pri tom mislim i na safire,rubine i smaragde,mogu se kupiti u prodavnici u Hotelu "Hyatt Regency" u kojoj pazari i Kneginja Jelisaveta Karadjordjevic,ili u Hotelu "Beograd Inter-Continental"!).

P.S. Moja jedina slabost su izlozeni satovi u prodavnici "Identico" na uglu Knez Mihailove i Zmaj Jovine. Prvo sto primetim na muskarcu su njegov sat i cipele. Ako ima neki od satova iz te prodavnice i italijanske cipele rucne izrade znam da ima stila.

























 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

borstale
Član broj: 16298
Poruke: 651
*.dial.InfoSky.Net.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 00:31 - pre 232 meseci
Lepo ste posavetovali dobitnika, samo ne verujem da je taj ES user... Nismo mi te sreće. Eventualno Pandora, ali on bi već bio na Pinku.
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...06.04.2005. u 00:37 - pre 232 meseci
Lepo je razmisljati kako potrositi te pare. Ja licno mislim da svako od nas mora da ostavi "otisak stopala u pesku vremena" . Sta to znaci? To znaci da svako ko ima mnogo para treba da pomogne talentovanim gimnazijalcima i studentima da dobiju stipendije i da se strucno usavrsavaju. Tako ce njegovo ime ziveti i kada njega vise ne bude. To je pametno potrosen novac!!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Loto groznica..!? Da li i u vasem gradu vlada...

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16 17

[ Pregleda: 83700 | Odgovora: 332 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.