Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

windows xp pro-administrativna lozinka

[es] :: Security :: windows xp pro-administrativna lozinka

[ Pregleda: 1912 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

taz69

Član broj: 45976
Poruke: 26
..11.cust.bredbandsbolaget.se.



Profil

icon windows xp pro-administrativna lozinka23.01.2005. u 06:26 - pre 234 meseci
pre par dan kupih klincu jedan stari P2 266 da bi i on mogao polako da pocne
sa upoznavanjem informatike, ali izgleda da od toga nece nista biti jer nismo dosli dalje od prozora gde treba da se upise lozinka... listao sam malo po forumu, ali nikako da naletim na meni laiku (za admin. lozinke) malo razumljivije objasnjenje.
Pokusavali smo sa nekom disketom nt access a PC ni da cuje izbacuje poruku Floppy disk error....Posle toga nabavih nekakvu start disketu od 4mb, ali nisam siguran na koji nacin se pokrece sve to...? Pokusasmo da ga startujemo i sa original Win-XP pro CD-om, a on sve to lepo startuje i na kraju hoce lozinku... To mi je dobra skola za drugi put da ne kupuje sve i svasta....Zamolio bih Vas da mi pomognete ako imate volje i vremena...hvala...
 
Odgovor na temu

AleksandarNS
Consultant
Novi Sad/Beograd

Član broj: 36938
Poruke: 1209
*.dialup.neobee.net.



+4 Profil

icon Re: windows xp pro-administrativna lozinka24.01.2005. u 16:00 - pre 234 meseci
taj p2 266 je na samoj granici minumuma za rad xp-a. ali dobro...o tome sad nije rech.
poshto je vidim kupljen polovan...neko ko ga je ranije koristio, a samim tim ga i zashtitio shifrom...
ukoliko nisi vichan krakovanju passworda (negde sam bio naleteo na neki sajt gde kopirash neki program na disketu i ubacish pre logovanja windows u drive i onda taj fajl poshaljesh na njihov sajt pa ti oni daju shifre...mada nisam proverio da li to radi), mislim da bi bilo mozda bolje da formatirash taj harddisk i instalirash xp ispochetka (tako cesh ti dodeliti administratorsku shifru za pochetak, a kasnije i ostale usere). osim ako ta ponovna instalacija ne predstavlja neki problem?
It's a big mistake to allow computer to realise that you are in a hurry.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: windows xp pro-administrativna lozinka24.01.2005. u 16:14 - pre 234 meseci
Ako Windows i prograi nisu instalirani specijalno za tebe i ja ti predlazem da uradis cistu instalaciju Windows-a da bi znao na cemu si (sta ima, sta nema, sta je kako podeseno...).

BTW, sto ne pitas onoga od koga si kupio racunar?
 
Odgovor na temu

taz69

Član broj: 45976
Poruke: 26
*.cust.bredbandsbolaget.se.



Profil

icon Re: windows xp pro-administrativna lozinka29.01.2005. u 07:06 - pre 233 meseci
Aleksandar, Shadowed!
Uradio sam ponovnu instalaciju XP i sad sve funkcionise
kako treba. Hvala na pomoci.

p.s. Aleksandar koristio sam disketu (NT Access) koju si spomenuo i sve je islo kao po loju...

Jos jednom hvala ....
 
Odgovor na temu

[es] :: Security :: windows xp pro-administrativna lozinka

[ Pregleda: 1912 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.