Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

FTP na serveru nakon poslanog fajla blokira sa daljim slanjem ostalih falova

[es] :: Linux :: FTP na serveru nakon poslanog fajla blokira sa daljim slanjem ostalih falova

[ Pregleda: 2756 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

luka357
Banja Luka

Član broj: 16848
Poruke: 34
*.nezavisne.com.



Profil

icon FTP na serveru nakon poslanog fajla blokira sa daljim slanjem ostalih falova23.01.2005. u 01:34 - pre 234 meseci
Imam problem sa konekcijom ftp sa moje lokalne masine i serverom.
Na serveru je instalisan vsftpd i kad uspijem uspostaviti vezu ona je brza.
Server se ne nalazi u lokalnoj mrezi nego smo sa njim povezani internetom.
Kad saljem vise fajlova sa svoje masine na server nakon prvog ili drugog fajla sve zablokira i nema povratne informacije da li je transfer bio uspjesan ili nije.
Nakon restarta konekcije mogu vidjeti sta se dogodilo da li je transfer bio uspjesan ili nije.
To mi stvara velike probleme jer svakodnevno moram prebacivati vise stotina malih fajlova na server.
Inace sa drugim ftp serverima sve radi uredno i kako ocekujem.
 
Odgovor na temu

elitefan
Frankfurt/M

Član broj: 4010
Poruke: 135
145.253.135.*



+1 Profil

icon Re: FTP na serveru nakon poslanog fajla blokira sa daljim slanjem ostalih falova26.01.2005. u 12:58 - pre 234 meseci
Možeš li doći do logova FTP Servera, tj imaš li root pristup mašini na kojoj piči demon.

TIP. Probaj sa opcijom passive mode (klient) i bez nje ako je već koristiš.


Odkud znam šta mislim dok ne čujem šta sam rekao!
 
Odgovor na temu

luka357
Banja Luka

Član broj: 16848
Poruke: 34
*.nezavisne.com.



Profil

icon Re: FTP na serveru nakon poslanog fajla blokira sa daljim slanjem ostalih falova26.05.2005. u 01:43 - pre 230 meseci
Rijesen problem.

Stvar je bila do zastite koja je podignuta da bi se sprijecili nezaljeni upadi. Izmjenjene su neke postavke tako da sad se ne provjeravaju nalozi sa IP adrese sa kog se salju fajlovi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: FTP na serveru nakon poslanog fajla blokira sa daljim slanjem ostalih falova

[ Pregleda: 2756 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.