Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Alternativni nacini pripremanja ispita

[es] :: Sertifikati :: Alternativni nacini pripremanja ispita

[ Pregleda: 2658 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Svarceneger
Mile Tranzicija
Beograd

Član broj: 45276
Poruke: 8
*.netdish.com.



Profil

icon Alternativni nacini pripremanja ispita17.01.2005. u 15:00 - pre 233 meseci
U prethodnom postu sam bio kritikovan zbog sadrzaja koji sam napisao tako da sam resio da napravim ispravku.

Najbolji nacin za pripremu ispita ( citaj najbrzi ) je preko interaktivnih izdanja za pripremu ispita koji ce vam pomoci da bez " Pucanja para " ovlascenim trening centrima pripremite ispit u veoma kratkom roku.

Zato svima preporucujem da umesto paprenih knjiga koji objavljuju nasi izdavaci a koje ne zelim da imenujem pogledate izdanja CBT nuggets i Learn Key o interaktivnom ucenju za pripremu ispita MC ili RHCE kao i Cisco i svih drugih.

Nadam se da moj post sada ne lici na oglas i da ce pomoci svima vama koji nemate kintu da pripremite ispit koji mozete lepo prijaviti preko www.vue.com i polagati ga za upola kinte nego da placate direktno nasim tezgarosima pomoci.
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+710 Profil

icon Re: Alternativni nacini pripremanja ispita17.01.2005. u 15:57 - pre 233 meseci
Još samo da ljudi odluče da li idu na kurseve da bi nešto naučili ili da bi položili ispite.
 
Odgovor na temu

Svarceneger
Mile Tranzicija
Beograd

Član broj: 45276
Poruke: 8
*.netdish.com.



Profil

icon Re: Alternativni nacini pripremanja ispita17.01.2005. u 16:11 - pre 233 meseci
Pa verovatno bi najbolje bilo da to urade iz obe razloga ali poenta gore navedenog teksta je da ukoliko nesto zaista zelis ne mora da bude toliko papreno .
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Alternativni nacini pripremanja ispita18.01.2005. u 07:52 - pre 233 meseci
@svarc
ja imam brdo nekompletiranih testova. mislim filmova. skoro sve za
mcse i ccna, ali kao sto rekoh svakom nedostaje po neki film. e kada
bi neko sa kds ptt-a digao ftp :)... imas neki predlog ili te smara da
se cimas oko svega.
 
Odgovor na temu

Svarceneger
Mile Tranzicija
Beograd

Član broj: 45276
Poruke: 8
*.netdish.com.



Profil

icon Re: Alternativni nacini pripremanja ispita18.01.2005. u 10:09 - pre 233 meseci
To sa FTP-om i nije losa ideja i mogao bih da dignem na ftp ali mislim da nije u redu prema ovim ljudima koji su pravili software.Ne zaboravi da je to ipak piraterija!!!!!

Ja pripremam sajt koji cu dici ovih dana ( citaj cim zavrsim ) i koji ce se baviti upravo potrebnim stvarima za pripremu ispita ali daleko od toga da bih zeleo da stavim interaktivne diskove na FTP.U principu bice besplatnih videa za obuku i to onih javnih koji se mogu naci na netu i skinuti besplatno.

 
Odgovor na temu

[es] :: Sertifikati :: Alternativni nacini pripremanja ispita

[ Pregleda: 2658 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.