Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vutra - Anketa za i protiv

elitemadzone.org :: MadZone :: Vutra - Anketa za i protiv
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 278065 | Odgovora: 1302 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1702
*.dip.t-dialin.net.



+768 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 19:55 - pre 154 meseci
Poznajem neke ljude koji aktivno(vise puta nedeljno) duvaju travu vec 10 godina. Ja ne primecujem nikakve promene na njima. Profesionalno su izuzetno uspesni, sigurno u 1% stanovnistva. Praticu ih i posmatrati i dalje pa ako za 10-ak godina budu normalni kao i do sada sa sve decom itd. ucicu svoje dete da trava nije stetna i da moze da duva ako mu se svidja.
 
+3

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 20:08 - pre 154 meseci
Citat:
Isak666: :D
...Ali da se upristojite.
I da ne otpadate stondirani ispred pristojnog sveta pred kasom kad treba da se setite sta jos treba da kupite i tako slicne stvari.


Ocigledno nikada nisi koristio Marihuanu. Stondiranje je karakteristicno (podpada pod pravilo) za heroin, uglavnom. Kod Marihuane nema "stondiranja", najpribliznije je stanje blagog pijanstva ali uz apsolutnu kontrolu tela i 'glave'. Znaci ne utice cak ni na voznju bicikla a razlika je ipak ogromna u odnosu na alkohol! Po svim pitanjima!
I jos jedna bitna stvar, sex je bolji uz koriscenje Marihuane! :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 20:20 - pre 154 meseci
Sceko očigledno se nikad nisi dovoljno naduvao
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 20:20 - pre 154 meseci
Nikad nisam koristio marihuanu.
Gnusam se od same pomisli na to.

Ne znam je te drogirantske podele, sta kako radi.
 
0

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 20:33 - pre 154 meseci
Citat:
Isak666: :D
I da ne otpadate stondirani ispred pristojnog sveta pred kasom kad treba da se setite sta jos treba da kupite i tako slicne stvari.


hahaha, desava se :)


Sceka, pa ti si stara kajla, a ne neki napaljeni klinac poput mene :)



Meni bogami desi se da se pogubim skroz i to mi bude zanimljivo. Naravno ne puca mi glava, ne gubim ravnotezu, nije mi muka... ali uspori me nekako.

A sto se tice sexa... stvarno je vrh. Nekako kao da mi se sva druga cula iskljuce i preusmere na dodir.
Kad slusam muziku, takodje. Sva cula kao da mi se preusmere ne zvuk i cujem drugacije muziku... Uglavnom mislim na chillout i instrumentalnu.

Nego nemam bas love cesto da je konzumiram, pa mi se to svede na nekoliko puta godisnje. Manje od 5 puta.


A sto se tice broja ljudi koji je probalo, svaki dan se zapanjim kad cujem za neke osobe.
I stvarno, poznajem dosta ljudi koji su ekstra uspesni u karijeri, skroz pismeni ljudi koji puse svakodnevno, al tako poznajem i dosta budaletina, kojima ni tona zvakacih guma ne bi povecala IQ ili koncentraciju
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 20:38 - pre 154 meseci
Citat:
jnk: Sceko očigledno se nikad nisi dovoljno naduvao :)


Jesam kada me je to interesovalo.



Citat:
Isak666: Nikad nisam koristio marihuanu.
Gnusam se od same pomisli na to.

Ne znam je te drogirantske podele, sta kako radi.


Pa onda nema smisla da komentarises na taj nacin. I ja se gnusam mnogih stvari pa sta. To je moje licno ubedjenje i nikakve nema veze sa realnoscu da bih tvrdio da nesto nije dobro, samo zato sto se gnusam toga. Ja se gnusam cvekle, najiskrenije. Po svim pitanjima. Pa sad treba da napadam svakoga ko voli da jede cveklu, samo zato sto se ja gnusam toga?! Da imas nekog licnog iskustva koje je bilo lose, pa to bih i razumeo, ovako generalizovanje nema smisla. Zato i kazem da nije na mestu da jedan odrastao covek koristi fraze kao osnovu iskazivanja svog misljenja koje se na frazama bazira. Ne mislim samo na tebe konkretno nego i uopste.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 20:45 - pre 154 meseci
ja se gnusam ljudi koji se klanjaju djavolu, i velicaju oznaku 666. :)

salim se, ali onim babama i dedama koji misle da su "drogerasi" svi koji ponekad koriste travu, verujem da bi tvoj nick licio na osobu koja sece kucicimai macicima glave i ukrasava svoju sobu
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 20:51 - pre 154 meseci
Citat:
Sceka: ovako generalizovanje nema smisla. !


Mozda sam i ja nekad generazlzlzlzl, gresi covek.

Ali eto primer clana @coyoteKG, koji sam kaze kako mu se menja stanje svesti i kako nema osecaj za okolinu, nego samo za neke primitivne porive.
Sta bi bilo da se jos nekim šitom odvalio, kako bi mu tek onda bilo.

 
0

Sava

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 21:00 - pre 154 meseci
Više u našoj medicini i pravu ne postoji podela na lake i teške droge, to verovatno svi znaju. Lično mislim da je to najopasnija droga jer ti otvara novi svet. Veoma mali broj je ostao samo na tome, većina je otišla na druge prirodne i sintetičke narkotike. Narkomanija je teška i gotovo neizlečiva bolest. Ko god misli drukčije baš me pa briga, ko god želi sebi da uništi život neka to i uradi!
 
0

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 21:15 - pre 154 meseci
Citat:
Isak666: kako nema osecaj za okolinu, nego samo za neke primitivne porive.
Sta bi bilo da se jos nekim šitom odvalio, kako bi mu tek onda bilo.


sad ga i ti pretera... primitivne porive? Nemam osecaj za okolinu?

Shitom, ako mislis na smolu od marihuane, sam se "odvaljivao" dok sam ziveo u Zenevi. Lakse se dolazilo do marokanskog shita, nego do dobre trave, i nije me "vise odvaljivalo"


Citat:
Sava: Više u našoj medicini i pravu ne postoji podela na lake i teške droge, to verovatno svi znaju. Lično mislim da je to najopasnija droga jer ti otvara novi svet. Veoma mali broj je ostao samo na tome, većina je otišla na druge prirodne i sintetičke narkotike. Narkomanija je teška i gotovo neizlečiva bolest. Ko god misli drukčije baš me pa briga, ko god želi sebi da uništi život neka to i uradi!

U pravu si! Ja kad pricam pozitivno o ovome, ne mislim da treba svi to da koriste. Protivnik sam toga da se ubedjuju ostali u to "kako je dobro", kao sto sam i protivnik alkohola. Ni alkohol ne moze da se opravda, iako je 100000 puta gora stvar od marihuane. A 700000 su gori bensedini, trodoni i ostale stvari, koje nas narod guta legalno dobijajuci od doktora...

Od marihuane nisam cuo da neko bije zenu i decu kad dodje napusen kuci...


Da je najopasnija droga... vec sam pomenuo. Neko je prvo konzumirao rakiju, pivo, pa onda mozda marihuanu, pa tek onda heroin... Dakle nije marihuana glavni krivac.
Ne mogu da kazem nista o heroinu, kokainu, ekstaziju i ostalim drogama, posto me one ne interesuju i nikada necu ni da ih probam... ali ne verujem da imaju slican efekat kao marihuana ili "šit".
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 21:21 - pre 154 meseci
Citat:
CoyoteKG: sam se "odvaljivao" dok sam ziveo u Zenevi


Pa nego gde drugde nego na zapadu.
 
0

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 21:25 - pre 154 meseci
cim je sa zapada, znaci da je dobro?
kod tebe u svabiji toga nema?
Hitler odavno pocistio to :)
 
0

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 21:29 - pre 154 meseci
coyote problem je što se sa trave prelazi na elesde iliti esid. Kažu da je to jedina prava droga.
 
0

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 21:33 - pre 154 meseci
jnk. to je generalizovanje stvari.

Ja nikad nisam probao LSD niti nameravam, niti me privlaci... Znam jos puno ljudi koji ponekad konzumiraju travu, pa nisu probali nista drugo...
To je kod nas jos uvek tabu tema, pa se zato tako prica.

Verujem da svi oni koji su danas pravi neizlecivi narkomani, su pre toga koristili travu, ali da su zbog trave postali narkomani, ne verujem...
 
+1

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 21:35 - pre 154 meseci
Citat:
CoyoteKG: U pravu si! Ja kad pricam pozitivno o ovome, ne mislim da treba svi to da koriste. Protivnik sam toga da se ubedjuju ostali u to "kako je dobro", kao sto sam i protivnik alkohola. Ni alkohol ne moze da se opravda, iako je 100000 puta gora stvar od marihuane. A 700000 su gori bensedini, trodoni i ostale stvari, koje nas narod guta legalno dobijajuci od doktora...

Od marihuane nisam cuo da neko bije zenu i decu kad dodje napusen kuci...


Da je najopasnija droga... vec sam pomenuo. Neko je prvo konzumirao rakiju, pivo, pa onda mozda marihuanu, pa tek onda heroin... Dakle nije marihuana glavni krivac.
Ne mogu da kazem nista o heroinu, kokainu, ekstaziju i ostalim drogama, posto me one ne interesuju i nikada necu ni da ih probam... ali ne verujem da imaju slican efekat kao marihuana ili "šit".



Potpuno tacno, narocito ovo boldovano.
Underline: I ne treba da te interesuje, to su droge u pravom smislu reci, sa svim propratnim sto samo ime pdrazumeva. I to nije u smislu teme tako da je nebitno ali dopada mi se tvoj stav!



Citat:
Sava: ... ko god želi sebi da uništi život neka to i uradi!


Tako je! Vrlo istinito, droga utice na svest u tolikoj meri da covek prestaje da postoji u onom smislu u kom je postojao do tada. Samim tim nije vredan truda jer nista ne moze da promeni njegovu licnost, koliko god se neko trudio! Zvuci vrlo surovo i nehumano ali je istinito i dokazano na 99% primera kad su zavisnici u pitanju! Ali to nije tema. Tema je Vutra, Trava, Marihuana... Samo onaj ko je nije probao moze da je svrstava u drogu. Nije bitno sta zakon kaze, nije bitno cak ni sta nauka kaze jer se puno puta nauka povinuje kako zakonu tako i zakonu trzista (u nekim stvarima, nikada ne generalizujem nista pa tako ni ovaj put!). Bitno je misljenje 'naroda' i to samo radi price.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 21:39 - pre 154 meseci
verujem da do sada nije legalizovana jer neki tajkuni na vlasti imaju ogromnu korist od toga dok nije legalna...
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 21:39 - pre 154 meseci
Citat:
CoyoteKG: jnk. to je generalizovanje stvari.

Ja nikad nisam probao LSD niti nameravam, niti me privlaci... Znam jos puno ljudi koji ponekad konzumiraju travu, pa nisu probali nista drugo...
To je kod nas jos uvek tabu tema, pa se zato tako prica.

Verujem da svi oni koji su danas pravi neizlecivi narkomani, su pre toga koristili travu, ali da su zbog trave postali narkomani, ne verujem...


Pa ne morate ni da probate elesde, jer to je jedan zatvoren krug, gde neki roker uzme elesde i onda pod njenim dejstvom pravi muziku koja u tebi budi neki buntovnicki duh i onda i ti oces da krsis zakon, uzimas i ostale droge.

Pa nisu slucajno menadzeri najpoznatijih rokera mafijasi.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 21:40 - pre 154 meseci
Citat:
jnk: coyote problem je što se sa trave prelazi na elesde iliti esid. Kažu da je to jedina prava droga.


Nije upuceno meni ali bez ljutnje, ok?! :)

Potpuno netacno, mislim na konstataciju da se sa trave prelazi na bilo sta "zesce", kako neki vole da kazu. Inace ne bi trebalo da pricamo sta je jedina prava droga jer nije mesto za to, ni u pozitivnom ni u negativnom ni u nikakvom kontekstu. Previse je ozbilja stvar da bi se olako pominjala. Marihuana je vec druga stvar, mozemo o njoj bilo kad da pricamo, diskutujemo, razmenjujemo misljenja, utiske, dozivljaje...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 21:43 - pre 154 meseci
Citat:
Isak666: Pa ne morate ni da probate elesde, jer to je jedan zatvoren krug, gde neki roker uzme elesde i onda pod njenim dejstvom pravi muziku koja u tebi budi neki buntovnicki duh i onda i ti oces da krsis zakon, uzimas i ostale droge.

Pa nisu slucajno menadzeri najpoznatijih rokera mafijasi.


Potpuno, ali apsolutno potpuno netacno. Eto tako se i sire netacne stvari koje polako prelaze u mitove, legende, fraze... Zato kazem uvek, nije lepo kad se proizvoljno prica o bilo cemu a kamo li o nekim ozbiljnim stvarima!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv23.08.2011. u 21:49 - pre 154 meseci
Evo dokaz, ima i titl sta prica:

http://t2.gstatic.com/images?q...uFbzSHBcnW9UJgwS4aRk0c_RA4OryH

Inace, rec je Dzim Morisonu, pevacu rok sastava D Dors (Vrata), poznatog po koriscennju gore pomenutih droga, kao i nepristojnom ponasanju u javnosti.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Vutra - Anketa za i protiv
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 278065 | Odgovora: 1302 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.