Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vutra - Anketa za i protiv

elitemadzone.org :: MadZone :: Vutra - Anketa za i protiv
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 278918 | Odgovora: 1302 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.56.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 23:36 - pre 184 meseci
Dobro, hocemo li zapaliti uskoro svi lulu mira ?! hahahaha
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 23:39 - pre 184 meseci
Ja cu popiti pivo mira.
 
0

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
212.200.212.*



+172 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 23:42 - pre 184 meseci
@Dimkovic:
Citat:
a bez kafe ne mogu... par dana bez kafe i imam ocajnu glavobolju i NE MOGU da spavam... verovali ili ne...
Bez secera isto...
A ne secam se da li mi je ikad palo na pamet "joj moram da zavrsim neku vutru bas mi se purnja"... ono, evo i dok pisem o ovome nemam ama bas ni najmanju zelju da popusim dzokavac.

Kafu pijes skoro svaki dan bar 10-ak godina, secer unosis u organizam jos duze. Iz tvojih prethodnih izlaganja ne vidim da duvas ili da si duvao svaki dan ovoliko dug period, nisu ti poredjenja bas na mestu.
Citat:
......ako uporedim subjektivne efekte trave sa subjektivnim efektima alkohola dolazimo do vrlo neobicne situacije da je trava daleko manje intoksikujuca u uporedivim jedinicama mere "uzimanja" u praksi......

Brate mili, jedan dzoint popusen od strane tri osobe, vizuelne halucinacije, senzacije po celom telu, totalno iskljucenje od ekipe za stolom, totalna odsutnost..... Da li krigla piva moze da izazove ovako nesto? Ne moze. Manja kolicina supstance (oko pola grama, po trecina svakom) izaziva mnogo drasticnije promene kvaliteta svesti i percepcije, u poredjenju sa ~500 grama (veliko pivo samo jednom coveku) ili sa ~33 grama zestine itd, i takva supstanca je manje opasna, jer nema smrtonosnu dozu..... Rekao si da ne treba preterivati ni u cemu, 1/3 dzointa to svakako nije, efekti ludilo. Jedno pice takodje nije, ali nema ovakvih efekata ni pod razno, najzeszce sto ce te snaci su "puna usta jezika" i to je to.
@ptak 13.: Ovde vutra i nije bas jeftina, za 500 kinti dobijes paket od 3-4 dzointa. Mislim da je ranije bio bolji odnos cena-kolicina, ali da je tada kupovna moc bila dosta manja. Ne znam kako je u ostalim gradovima, pretpostavljam da je u Beogradu dosta bolje/povoljnije, jer pre 10-ak godina je bilo.



[Ovu poruku je menjao commissar dana 22.03.2009. u 00:56 GMT+1]
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.169.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 23:42 - pre 184 meseci
Citat:
Laki_Gen: Mislis na onog pijanog sto su ga jurili nekoliko ulica?
Zamisi da je uzeo marihuanu, nista se od toga ne bi desilo, zar ne???


Da je uzeo marihuanu, bilo bi mu dovoljno, i mozda bi i ostao kutji uz neku zanimaciju.

Citat:
Marihuana ce spasiti svet. Pridjite, o vi nevernici. Poklonite se i bice vam oprosteno. Naduvajte se braco. Ajmo svi da duvamo, duvamo, duvamo.


Teshko je za bilo shta retji da moze spasiti ovaj jadni svet,
a pogotovo ne jedna jadna biljka koja nudi ljudima toliko mnogo drugih koristi,
osim pushenja tj. duvanja.

Citat:
Btw., jel' nudite vi to g**** roditeljima, sestri, bratu? Niste valjda toliko kvarni da pusite sami? Sto se svi skupa ne naduvate?
Ja se sa burazerom napio. Nisam bas toliko kvaran, da sve popijem sam.


Napij se i sutra i udzibri celu sobu i podriguj.
Kasnije idi na mochanje i deri se kao majmun iz sveg glasa uz Harisa.
Za kraj se i ispovratjaj, pa onda sachekaj mamu da ti izvadi glavu iz WC sholje,
uz dreku i batine, jer tje morati da riba nechiji izbljuvak svud unaokolo.
:D
Citat:
Vec smo apsolvirali da ne stvara zavisnost. Napisano je nekoliko puta sta je tu problem, ali se naduvate pa ne vidite, ili se mozda samo pravite sasavi?

Ovo je efekat hemije. Dechko ti si narkoman. Ti si pod lekovima.
Citat:
Ne bih pucao, vec bi nesto drugo pucalo, nekom nos, nekom rebra, nekom bejzbol palica (zato sam ja uzeo aluminijumsku, skupa k'o vrag, ali vredi svaki eurocent).

Tu bejzbol palicu uguraj u shupak svoj, jer ako te zvekne neka budala rukom preko zuba, mogu ti se g**** iz momenta prijesti.
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.56.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 23:43 - pre 184 meseci
E jos jedno pitanje imam.....
Posto je poznato da ovde ja i par ljudi za sada ne podrzavamo legalizaciju marihuane....

Po vama da li bi cena marihuane bila skuplja od cene duvana, da li bi voleli da kupujete sve zamotano ili da sami pravite ?

I jos nesto, ako je kod nas nelegalna marihuana po meni nelogicno je da ima rizle na svakom kiosku.....mozda jos neki motaju duvan, ali mislim da ih nema vise, pa me zanima sta drzava radi po tom pitanju.....

Ipak sam i dalje za to da se ne legalizuje, ali i dalje se informisem i sve tosto pricate da nije droga meni bas ne lici na to....mozda ste malo subjektivni a ?
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 23:46 - pre 184 meseci
Ma nije vutra za svakog, zato je i ne treba legalizovati. Vario i ja do neke svoje 25-26 pa batalio, nesto ne vidim da sam postao zavistan, ali ima(m) dosta njih koji jesu postali zavisni, ne od trave, nego sto su hteli nesto jace. Sve je to od coveka do coveka, ja na primer alkohol jako tesko podnosim i bas sam stoka kada se napijem.Prosto ne mogu da verujem sta napravim i izblebecem kad se napijem, dok vutra sasvim drugaciji efekat ima (imala) na mene uvek sam imao dobar trip.Tako da iz mog ugla gledano ja bih zabranio i alkohol, ali ko me pita....proslo je i to.Sve ima svoje vreme.
A sto se tice Lakija....ma pustite, Laki je malo nervozan

@ptak 13.

Pusti bre ove mangupe vidis da hoce da te navuku, eto vec si poceo da se raspitujes sta i kako
 
0

budjavlebac
Srbija, brale

Član broj: 179059
Poruke: 72
*.adsl-a-2.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 23:46 - pre 184 meseci
Citat:
To je za vas koji imate "cistu" savest i razumno rasudjivanje... A i u pravu si, priroda je mnogo bolja od hemije . . .

... I bunike su prirodne. Jesi li probao bunike?
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 23:48 - pre 184 meseci
@petak
Ja bih voleo da kupujem zamotano.

A rizle se koriste za duvan, samo u Srbiji se to povezuje sa travom....kad smo seljaci, sta da se radi...onaj duvan za motanje je 10x bolji od smotanih cigara...
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.169.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 23:52 - pre 184 meseci
Ja bih voleo da mogu da posadim vishe od 20 biljaka...

A shto se tiche duvana za motanje, ima ga josh.
Neki Excellent shto mirishe na Vanilu....

Upravo sam izdimio jednu.
 
0

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 23:53 - pre 184 meseci
Vi se zezate, a ja stvarno nervozan. Nervozan, od kolicine gluposti koju citam. Nervozan, kada vidim naduvanu budalu ili uradjenog baticu. Mnogo mi to smeta.
Sta mogu, da se lecim?

Da se naduvam, pa da mi bude svejedno? No thanks.

Sto ne pokrenete neku akciju legalizacije narkotika? Samo se pravite kurajberi na forumu.
Izadji bratko na ulicu i siri znanje o dobrim osobinama vutre. Budi musko.
Ucinite nesto po pitanju vase stvari.
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.56.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 23:55 - pre 184 meseci
Cekajte ako sam objektivan i raspitujem se ne znaci da cu probati marihuanu. Znas kako, psiholozi nikoga ne napadaju dok ne cuju sve tako eto i ja, ne napadam nikog samo me zanima sve o tome, tema je bas edukativnog karaktera ako izuzmem apele da je vutra OK, ali to gledano samo sa moje strane.

Polako, ja se necu osmeliti da probam, nemojte da se plasite za mene, plasite se za svoju decu i sl. Mene zanima samo koliko kosta to zadovoljstvo, i moram da kazem da za 500 kinti moze da se kupi par dobrih kondoma pa da jebes neku ribu, mislim da je bolje nego kupiti malo sena i zapaliti ga....ali jbg....svako ima prava na svoje misljenje....

Sada me zanima zbog cega ste probali marihuanu ? Na osnovu cega, cijeg nagovora i sl ?
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:00 - pre 184 meseci
Citat:
Laki_Gen
Vi se zezate, a ja stvarno nervozan. Nervozan, od kolicine gluposti koju citam. Nervozan, kada vidim naduvanu budalu ili uradjenog baticu. Mnogo mi to smeta.


A jesi li nervozan kad vidis flasu rakije u prodavnici? Posto od nje mozes da se olesis 10x grdje nego od kilograma vutre? :)

Citat:

Sto ne pokrenete neku akciju legalizacije narkotika? Samo se pravite kurajberi na forumu.


Trava nije narkotik. U najboljem slucaju je mozes nazvati blagim hipnotikom... sa narkoticima trava ima veze koliko i kukuruz.

Licno nikad ne bih legalizovao narkotike zbog njihovih vrlo opasnih posledica i mogucnosti smrti od overdoziranja (ako pod narkoticima mislis ono sto zaista jesu - opijati) - doduse i te kako sam za drugaciji tretman od onog u Srbiji glede narkotika (redukcija rizika za ovisnike, ostra borba protiv proizvodjaca i snadbevaca).

Citat:

Izadji bratko na ulicu i siri znanje o dobrim osobinama vutre. Budi musko.
Ucinite nesto po pitanju vase stvari.


Pa i podizanje awareness-a online je neki vid akcije.

Citat:
ptak 13.
Ipak sam i dalje za to da se ne legalizuje, ali i dalje se informisem i sve tosto pricate da nije droga meni bas ne lici na to....mozda ste malo subjektivni a ?


Srpski jezik je vrlo neprecizan, na zalost - jer nema standardizaciju, tj. potpuno je kaubojska u poslednjih 20 godina.

Sta tacno znaci "droga" - da pitas 5 ljudi dobio bi 10 odgovora.

Ako cemo da se drzimo precizne terminologije - trava je psihoaktivna supstanca ili alkaloid. Psihoaktivne supstance su i kafa, alkohol, heroin, kokain.

E, sad, droga se u srpskom jeziku cesto koristi i za opisivanje alkaloida/psihoaktivne supstance koja je zabranjena zakonom za posedovanje - u tom slucaju marihuanu mozes nazvati drogom u srpskom jeziku striktno.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:01 - pre 184 meseci
@ptak 13.
A zbog cega si ti probao crno vino? Eto mozes sam odgovoriti na to pitanje.Nemoj samo reci zato sto si mogao da ga kupis legalno u prodavnici.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.169.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:04 - pre 184 meseci
Citat:
Sto ne pokrenete neku akciju legalizacije narkotika? Samo se pravite kurajberi na forumu.
Izadji bratko na ulicu i siri znanje o dobrim osobinama vutre. Budi musko.
Ucinite nesto po pitanju vase stvari.


Ti prvo uzmi pa pochni da lochesh iz sve muke sa burazerom.
Kada budesh upovratjao i popishao sve izloge,
a u medjuvremenu pocheo da pamtish kao tjurka,
i da se busash kao shimpanza,
ja izlazim i pochinjem da drzim govor o vutri.

Shto se prethodnih redova iz tvog zadnjeg posta tiche,
radi shta god hotjesh, misli shta god hotjesh, jel' ti brani neko?
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.56.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:07 - pre 184 meseci
Citat:
pitikovski: @ptak 13.
A zbog cega si ti probao crno vino? Eto mozes sam odgovoriti na to pitanje.Nemoj samo reci zato sto si mogao da ga kupis legalno u prodavnici.


Hah, evo ti jedan jako diplomatski odgovor
Probao sam crno vino zato sto sam cuo, video procitao da je to pice dobro popiti dnevno 2deci odnosno jedna casa posle rucka jel razbija masnocu u krvi ( venama i krvnim sudovima ) a ja eto jedem svinjetinu...pored toga cuo sam da je dobra za pritisak ( u pozitivnom smislu ) A i dalje stojim iza parole da je dobro voditi zdrav zivot, ali jbg ja krsim tu parolu koriscenjem alkohola u ogranicenim dozama ! ! !

@ Dimkovic
Ok fino si definisao to i u pravu si sto se tice mog citata....ali ako kazes da je marihuana opijat zar to onda nije droga ili ja i dalje negde gresim ?
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:09 - pre 184 meseci
da li je moguce da pricate normalno bez pominjanja bejzbol palica, i raznih prideva kao sto su: budala, kreten i sl. Jer kad neko u google ukuca rece "kreten" ima da dobije samo vas koji ste pominjali tu rec.

Hvala :)


p.s. mislim da ne moram da ponovo napomenem da ja kad moderisem neku temu, brisem ceo post zbog samo jedne pogresne reci... A, tema mi se svidja i smatram da je jako korisna i na trenutke jako informativna i ne zelim da je unistavam ili zatvaram.


 
0

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
212.200.212.*



+172 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:09 - pre 184 meseci
@Dimkovic: igre bez granica recima .... Sad je terminologija od presudnog znacaja, mo's misliti.....
Citat:
E, sad, droga se u srpskom jeziku cesto koristi i za opisivanje alkaloida/psihoaktivne supstance koja je zabranjena zakonom za posedovanje

Ja bio ubedjen da se samo za to i koristi rec "droga", a ne cesto. Za sta se jos koristi rec droga?
Takodje sam ubedjen da marihuana svakako spada u droge.
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:10 - pre 184 meseci
Citat:

Probao sam crno vino zato sto sam cuo, video procitao da je to pice dobro popiti dnevno 2deci odnosno jedna casa posle rucka jel razbija masnocu u krvi ( venama i krvnim sudovima ) a ja eto jedem svinjetinu...pored toga cuo sam da je dobra za pritisak ( u pozitivnom smislu ) A i dalje stojim iza parole da je dobro voditi zdrav zivot, ali jbg ja krsim tu parolu koriscenjem alkohola u ogranicenim dozama ! ! !


Isto si mogao da cujes i za marihuanu.
A svinja jeste dobra za sta hoces.....
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.56.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:12 - pre 184 meseci
Citat:
zaraza: Isto si mogao da cujes i za marihuanu.
A svinja jeste dobra za sta hoces.....


Ovde sa malo ja i ti ne razumemo....ja sam pitao zasto ste poceli da koristite vutru, zbog cega, na neciji nagovor ?

a moj odgovor je debelo potkovan cinjenicama koje navode na istinu, tvoj odgovor kako sam mogao da cujem da je vutra zdrava nemma mnogo cinjenica koje ga navode na istinu ! ! !

Sto se tice brisanja postova OK to podrzavam, ali nikako LOSK na temu, nislucajno, sve moze da se resi brisanjem postova, jasno :))
Hvala ! ! !
Ne secamse da imam vise postova u jednoj temi od ove, nikako LOCK ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:14 - pre 184 meseci
Citat:
ptak 13.: Ovde sa malo ja i ti ne razumemo....ja sam pitao zasto ste poceli da koristite vutru, zbog cega, na neciji nagovor ?


Ja je ne koristim, probao sam i bilo mi je dosadno.
I nisam rekao da je vutra zdrava (to je ono sto sam sporio), nego da svinjsko meso i mast u stvari cini dobro :) U umerenim kolicinama normalno.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Vutra - Anketa za i protiv
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 278918 | Odgovora: 1302 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.