Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Samba i Windows XP roaming profile

[es] :: Linux :: Samba i Windows XP roaming profile

[ Pregleda: 2804 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

fascinom

Član broj: 2984
Poruke: 66
*.algebra.hr.



Profil

icon Samba i Windows XP roaming profile12.01.2005. u 15:38 - pre 234 meseci
Pokusavam sloziti roaming mandatory profile za windows xp koji se treba nalaziti na Samba shareu.
Pratio sam upute u Samba-HOWTO file koji dolazi sa instalacijom ali nakon 5 dana stvar jednostavno ne radi.
1. Napravio samba share /profile nad kojim korisnik tux1 ima write prava.
2. Definirao u computer manageru windowsa lokaciju profila: \\samba-server\profile za korisnika tux1.
3. Iskljucio local security police provjeru ownershipa nad /profile shareom u windowsu.

Nakon sto sam provjerio da je sve ok; login na windows xp i k***c. Windows XP kopira lokalni default profile u tux1 i to je to.
Probao sam rucno prekopirati sadrzaj c:\Documents and Settings\tux1 dira u //samba-server/profile/tux1 share i promijeniti NTUSER.DAT u NTUSER.MAN, ali naravno to ne radi zato sto prokleti windowsi ni ne prilaze /profile shareu. Pokusao sam i copy profile opciju u advance kartici System Propertiesa.

Za provjeru sam napravio profile share na windowsima i definirao u profile kartici tux1 korisnika novu lokaciju profila na \\localhost\profile, tako da windows vuce roaming profile sa samog sebe, ali nista.

Vise nemam ideja, pa ako je netko imao ovakav ili slican problem please help.

Hvala.

if your erection last more than four hours, seek immediate medical attention!
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: Samba i Windows XP roaming profile

[ Pregleda: 2804 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.