Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako bekapovati konfiguraciju .Net studija ?

[es] :: .NET :: Kako bekapovati konfiguraciju .Net studija ?

[ Pregleda: 2260 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusty
Predrag Glumac
Zemun, Srbija

Član broj: 15383
Poruke: 549
*.ptt.yu.

Sajt: www.mika.rs


+6 Profil

icon Kako bekapovati konfiguraciju .Net studija ?04.01.2005. u 23:17 - pre 234 meseci
Pozdrav ljudi :)

Komp mi je spreman za jedan 'format c: /u' (: VS.Net studio sam namestio taman kako mi pashe, i ne nih hteo da izgubim konfiguraciju, a pogotovo setovanja za boje. Trazio sam po fajlovima, registry-u i googlu ... i sada pitam ovde (:
Dakle, gde .Net studio snima tu konfiguaciju ili kako da je sacuvam ?


Hvala, svima sretnija nova godina (:
America national sport is called baseballs. It very similar to our sport, shurik, where we take dogs, shoot them in a field and then have a party.
 
Odgovor na temu

havramm
Miroslav Havram
Software Developer / Engineer
Beograd

Član broj: 4603
Poruke: 255
212.62.55.*



Profil

icon Re: Kako bekapovati konfiguraciju .Net studija ?05.01.2005. u 07:05 - pre 234 meseci
VSTweak PowerToy - mozda ti bude od pomoci...

#update: Sada sam video da ti bas i nece biti nesto od pomoci, ali mozda ti bar bude zanimljivo ako nisi isprobao do sada
If it's a girl then they're gonna call it Sigourney, after an actress. If it's a boy, then they're gonna call it Rodney, after Dave!
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Kako bekapovati konfiguraciju .Net studija ?05.01.2005. u 07:50 - pre 234 meseci
U Documents and Settings\userPodKojimRadis\Application Data\Microsoft\VisualStudio\7.0 imaš neke fajlove (između ostalih jedan XML) koji meni liče na konfiguracione. Vidi da nisu oni u pitanju. Logično mi je da se tu nalazi tako nešto što tebi treba.
 
Odgovor na temu

dusty
Predrag Glumac
Zemun, Srbija

Član broj: 15383
Poruke: 549
*.ptt.yu.

Sajt: www.mika.rs


+6 Profil

icon Re: Kako bekapovati konfiguraciju .Net studija ?10.01.2005. u 22:43 - pre 234 meseci
Citat:
U Documents and Settings\userPodKojimRadis\Application Data\Microsoft\VisualStudio\7.0


Mislim da je devenv.xml taj. Nisam jos probao (mrzi me da bekapujem pa odlazem format (: ) Cini mi se da VS tu snima i od intelliSensa najcesce koriscene reci. Videcemo sutra.

Citat:
VSTweak PowerToy - mozda ti bude od pomoci...


Pa, u pravu si nije pomogao, ali je svakako interesantan alatka (:
Hvala obojci na pomoci.

BTW jel neko koristio Tomato ? Dobar je, ali previse uspori VS.
America national sport is called baseballs. It very similar to our sport, shurik, where we take dogs, shoot them in a field and then have a party.
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: Kako bekapovati konfiguraciju .Net studija ?

[ Pregleda: 2260 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.