Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Posle studija astrofizike

[es] :: Vodič za posao :: Posle studija astrofizike

[ Pregleda: 3618 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djorvoz
Djordje Vozarevic
Beograd

Član broj: 40077
Poruke: 49
*.neobee.net.



Profil

icon Posle studija astrofizike26.12.2004. u 08:24 - pre 234 meseci
Kakvi su mi izgledi za zaposljavanje u inostranstvu posle studija astrofizike. Viza nije problem: austrijsko drzavljanstvo na putu.
Also sprach Zarathustra und verliess seine Hölhe. glühend und stark, wie eine Morgensonne, die aus dunklen Bergen kommt.
 
Odgovor na temu

mdx
Bojan Milic
Belgrade

Član broj: 47197
Poruke: 34
*.ptt.yu.

Sajt: www.digitalregion.org


Profil

icon Re: Posle studija astrofizike24.03.2005. u 18:52 - pre 231 meseci
Uhhhhhh jako tesko iskreno imao sam jednog prijatelja koji je odradio isto AstroFiziku jedan problem nastaje zato sto te 90% ljudi ne razume a da bi te neko ubacio naprimer da radis u nekoj modernijoj Opservatoriji dajem primer treba ti debela veza odnosno da te neko ugura mislim i sam znas da mozes raditi vise poslova sa AstroFizikom kao predavac naprimer itd itd ali jako tesko samo ako vec imas nekog,cak u nekim drzavama ti nepriznaju skolu, moj prijatelj se vratio u BG i naravno jos uvek neradi nista u svojoj struci ali to nemora da se odnosi na tebe jer sve je moguce danas, cudni su putevi .........

Pozdrav nadam se da te nisam razocarao.
a i sam mozes videti da te nerazume 90% ljudi jer ti niko nije odgovorio od 2004 godine :)) nemoj da mi zameri neko ali jednostavno tako ti je sa AstroFizikom videces i sam.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Posle studija astrofizike

[ Pregleda: 3618 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.