Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa SONY JVC kamerom i spajanjem TV/PC

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Problem sa SONY JVC kamerom i spajanjem TV/PC

[ Pregleda: 2273 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BobMarley
Vedran B
Bologna

Član broj: 148
Poruke: 1161
*.net.t-com.hr.

ICQ: 61882680


+1 Profil

icon Problem sa SONY JVC kamerom i spajanjem TV/PC27.12.2004. u 22:27 - pre 234 meseci
posudio sam tu kameru (DVL 108) i snimio neke gluposti ali sad ne znam kako da kada spojim sa kablom na PC povucem film dole, fali mi neki software koji ce preko tog serijskog porta da komunicira sa kamerom, ali taj software nisam nasao , barem nista sto se nemora platiti, ili neki driver pa da prikazem tu kameru kao neki webcam ili nesto slicno pa da povucem film ... nemam pojma neko od vas valjda ima slicni model pa hajd da cujem kako ste vi to rjesili ....

hvala
BobMarley (me) ...the legend
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Problem sa SONY JVC kamerom i spajanjem TV/PC28.12.2004. u 10:04 - pre 234 meseci
Slicno pitanje je vec bilo pa mozes pogledati:
http://www.elitesecurity.org/tema/84803
 
Odgovor na temu

BobMarley
Vedran B
Bologna

Član broj: 148
Poruke: 1161
*.net.t-com.hr.

ICQ: 61882680


+1 Profil

icon Re: Problem sa SONY JVC kamerom i spajanjem TV/PC28.12.2004. u 15:50 - pre 234 meseci
e hvala broker bas mi nisi pomogao .. i daj molim te nemoj mi ovako odgovarati jer ljudi sada misle da sam nasao odgovor a di si me uputio pitaj boga .... na neku temu sa jednim odgovorom i to tvojim na kojoj upucujes jos dalje na iduci link koji zapravo vodi u X forum gdje je 600 tema nevezanih uz moje pitanje ...

Ljudi .. jos uvijek otvoren za prjedloge u sto kracem roku hvala unaprijed.
BobMarley (me) ...the legend
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Problem sa SONY JVC kamerom i spajanjem TV/PC28.12.2004. u 21:33 - pre 234 meseci
BobMarley, ja sam te uputio na temu gde postoji informacija koju si trazio. Tamo sam ukratko objasnio kako se to radi i uputio na forum gde se o tome vise prica. Ako ti to nije dovoljno, nemoj mene kriviti.

Usput, imas u Top temu koja sadrzi dosta linkova bas za ljude koji se interesuju za digitalni video. Tema je http://www.elitesecurity.org/tema/85562.

Otidji i potrazi. Siguran sam da ces i tamo naci odgovore jer sam svojim ocima video gotove tutorijale na tim sajtovima koji se bave upravo tvojim problemima.

Ako tebe mrzi da malo potrazis nemoj ocekivati da ce neko drugi da trazi umesto tebe.

inace, da nas, ja sam pokusoa da na netu nadjem neki info o toj tvojoj kamri d abih mogao konkretnije da ti pomognem, ali nisam imao nekog uspeha, uglavnom sam samo nalazio cenovnike bez tehnickih detalja tako da sam mogao samo da te uputim na uopsteni postupak koji po pravilu vazi za sve kamere.

A mogao sam samo da ti napisem da potrazis na forumu jer to sto si ti pitao se vrlo cesto ponavlja na ovom forumu i u nekoliko navrata su to ljudi objasnjavali i da zakljucam temu ali nisam. Racunao sam mozda ce se naci neko ko moze da ti da odgovor konkretno za tu tvoju kameru.
 
Odgovor na temu

BobMarley
Vedran B
Bologna

Član broj: 148
Poruke: 1161
*.net.t-com.hr.

ICQ: 61882680


+1 Profil

icon Re: Problem sa SONY JVC kamerom i spajanjem TV/PC29.12.2004. u 00:27 - pre 234 meseci
nasao sam na netu jedno jedino objasnjenje zasto ne radi, nesto tipa euro cams nemaju podrsku za firewire ... priznajem i izvanjavam se bio sam siguran da sam to spometnuo u poruci da mi ne radi, tako da ti nisi ni mogao znati s cime se ja mucim.

snimio sam sve na vhs na kraju ...

moz brisati poruku ima dovoljno slicnih.
BobMarley (me) ...the legend
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Problem sa SONY JVC kamerom i spajanjem TV/PC29.12.2004. u 09:34 - pre 234 meseci
Sumnjao sam i ja da ta kamera u stari nema FireWire ali posto nisam nasao tehnicke podatke nisam mogao nista da kazem. Bice bolje da ostane tema posto ista stvar moze da zbuni i nekog drugog.

Valjalo bi da kazes da li se ta kamera vodi kao miniDV (u kom je slucaju vrlo cudno da nema FireWire izlaz) ili je mozda Digital 8?
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Problem sa SONY JVC kamerom i spajanjem TV/PC

[ Pregleda: 2273 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.