Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?

[es] :: Vodič za posao :: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?
(Zaključana tema (lock), by Davor Vlajkovic)
Strane: << < .. 37 38 39 40 41 42 43

[ Pregleda: 335469 | Odgovora: 853 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.vdial.verat.net.



+165 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 18:00 - pre 208 meseci
Citat:
ventura: Pa novac i zarađuju 'obični' ljudi. Šta mislite ko vozi sve one silne nove automobile po gradu, ko uzima tolike lizinge, ko kupuje novu tehniku itd itd... Nemoguće je da su svi, odnosno većina tih ljudi kriminalci, odnosno da se bave kriminalnim aktivnostima. Fizički je nemoguće, jer da su svi kriminalci, ne bi imali odakle da kradu.

Znaš šta stvarno nisam blesav da poverujem da nove Audi,BMW,Mercedes voze ljudi koji rade za 200-700eur,plus su uzeli na lizing...Oni kupuju aute srednje klase tipa peugeot,fiat,dacia.A jedva i za to imaju.Posle leba nemaju da jedu vraćaju ći svaki mesec ratu.
Citat:
Promenite naslov teme u "Sta (legalno) raditi u Srbiji da plata bude oko 250 do 300 evra i nikako veca da me ne bi proglasili za kriminalaca ili novopecenog biznismena"...

Ako se neko prepoznao u onoj opasci sa autom i baticom...ja mu nisam kriv!!!


 
0

Brzi Bravari Srbije
Mladen Simic
Beograd

Član broj: 128653
Poruke: 33
212.200.178.*



+5 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 18:21 - pre 208 meseci
Znaci nije mi jasno:

Ako imas mnogo para, kriminalac si - stereotip
ako nemas para, ne mozes da zivis normalno - stereotip
ako ne primas platu kakvu mislis da zasluzujes - nemoj raditi- glupost

Ono sto treba nasem narodu je znanje kako ziveti SA ONIM STO IMAS, i ono sto imas KAKO UNAPREDITI I POVECATI!!!!!!
Jos mudrosti?
Protegni se koliko ti je dugacak jorgan(ili guber, ili cebe...)
Gledaj u svoj tanjir , i ne broj zalogaje drugome..
Meni je jedna jabuka malo, tebi mnogo..
Hiljadu ljudi, hiljadu cudi...
Bravar je bio bolji...itd.

Sve se u zivotu svodi na onu staru: ko radi taj zaradi, ko ceka da mu padne sa neba, mozda i doceka...

Pitanje je bilo :"sta raditi...itd", ja vam rekoh: zaposlite se negde gde ima tolikih plata! Samo treba da trazite, jer jedno znam: ko god hoce da radi, nece umreti od gladi! Ako vam je nesto ispod casti da radite( ili ispod nivoa obrazovanja), nemojte raditi dok ne budete primorani na to. Ja da znam carobnu formulu za brzo i lako pravljenje tog novca, ne bih bio bravar i ne bih na ovom forumu iznosio svoje misljenje.( a najverovatnije ne bih nikom ni rekao da znam)

I ne: Brzi Bravari Srbije nije nick nekog sa ES-a!


...i dalje su bravari bolji!
USB -
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.182.*



+558 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 18:21 - pre 208 meseci
Pa normalno da su bili bolji kad su se bravari dok su mogli trudili da u ljudima razvijaju vrline a ne mane kao sto su pohlepa, srebroljupstvo, karijerizam, zavist itd, kao sto ih razvijaju ovi sad. Na stranu mane bravarskog ekonomskog sistema, kao sto je drustveno vlasnistvo nad sredstvima za proizvodnju, ali zbog ovoga gore su bili bolji i meni je to dovoljno, mislim sto se mene tice.
Citat:
Marko Lisinac: Promenite naslov teme u "Sta (legalno) raditi u Srbiji da plata bude oko 250 do 300 evra i nikako veca da me ne bi proglasili za kriminalaca ili novopecenog biznismena"...


Stvarno mi nisu jasni ljudi koji ovde pisu cene pasteta u crevu (valjda znaju od cega se to pravi) i sapuna od 15 dinara... Ide se iz krajnosti u krajnost- ili jedes krompir 3x dnevno ili jedes u restoranima za 100evra..

Zasto je to krajnost? Ja sam samo napisao cene nekih namirnica koje koriste svi obicni ljudi u ovoj zemlji sa pijace i iz prodavnica, i time dokazao da nije tacno da je za jednu osobu potrebno 300 evra mesecno za hranu. Hoces cene i za musle? Moze i to. Evo, jecmene pahuljice 18 dinara 250 gr, pahuljice od soje 28 din, razene 22, u to umesas 300 grama suvog grozdja (54 din) i imas odlicne musle za mesec dana. Mozes u to da svakog dana umesas kesicu zelenog caja i malo soka od cvekle ili rendanu cveklu, to ti je jos bolje. Potopis tri kasike od toga svake veceri u jogurt i imas prvoklasni zdrav dorucak. Eto, to nije pasteta u crevu, nisu pecurke iz sume, nisu dimljeni medvedi i nisu borove iglice, a kosta te oko 18 dinara po dorucku, sa jogurtom, i zdravije je od bilo cega sto mozes da dobijes bilo gde u restoranu. To je znaci oko 600 dinara mesecno za dorucak, po osobi. Za rucak i veceru smisli sam sta ces.

A zasto se vi za promenu ne bi manuli corava posla neprestanog proglasavanja svega onoga sto ne mozete da razumete i sto se ne uklapa u vase japi fore za nekakve zavere (na primer to o dupliranim nikovima) , i da podmecete da je neko proglasavao za kriminalce sve one koji imaju vise od 200 evra ili one koji uzimaju te kredite za ta kola ili nesto, kad niko nikakav kriminal pominjao nije, pa ne mucnete malo tim glavama i pokusate da shvatite da na ovom svetu postoje i oni koji zive da bi ziveli, a ne zive da bi bili potrosaci i pomodari i da bi se uklapali u trendove. Zar je to toliko tesko?

Nista to sa temom veze nema, nego sam ja samo reagovao zbog ociglednih zabluda koje sire interesne grupe koje od toga imaju koristi, pa onda ljudi na njih nasedaju, i onda su ti prevareni ljudi spremni da te podmetnute im zablude zadrto brane kao apsolutnu istinu, kao sto se vidi.

[Ovu poruku je menjao Lesli Eldridz dana 25.02.2007. u 19:41 GMT+1]
 
0

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 18:34 - pre 208 meseci
Interesne grupe :) Lesli, ne preteruj ;-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

zoksi72
Cuckovic zoran
ada

Član broj: 89052
Poruke: 10
*.adanet.co.yu.



Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 18:46 - pre 208 meseci
Legalno ako radis neces imat vecu platu od navedene to je sigurno
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.185.*



+558 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 18:47 - pre 208 meseci
Ne kazem ja da su te interesne grupe na ovom forumu, ali ipak, sve one kojima je cilj sticanje profita koje je samo sebi cilj, mozemo da nazovemo "interesna grupa" , zar ne. Njima odgovara da svi postanu potrosaci i da ljudi sto manje razmisljaju i da sto vise kupuju, i oni sire te neistine, na svoje perfidne nacine. A nije lose povremeno razbiti koju od takvih zabluda koje oni sire, cisto da im se oteza posao. Ja ne vidim nista lose u tome, i nije svako ko to radi automatski komunista.
 
0

Marko Lisinac
Atlanta, USA

Član broj: 781
Poruke: 129
*.ikomline.net.

ICQ: 53095739


Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 19:02 - pre 208 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Pa normalno da su bili bolji kad su se bravari dok su mogli trudili da u ljudima razvijaju vrline a ne mane kao sto su pohlepa, srebroljupstvo, karijerizam, zavist itd, kao sto ih razvijaju ovi sad. Na stranu mane bravarskog ekonomskog sistema, kao sto je drustveno vlasnistvo nad sredstvima za proizvodnju, ali zbog ovoga gore su bili bolji i meni je to dovoljno, mislim sto se mene tice.


Znao sam da cek kad tad reci ovako nesto

Citat:
Zasto je to krajnost? Ja sam samo napisao cene nekih namirnica koje koriste svi obicni ljudi u ovoj zemlji sa pijace i iz prodavnica, i time dokazao da nije tacno da je za jednu osobu potrebno 300 evra mesecno za hranu. Hoces cene i za musle?


Aj kad si takav nutricionista, izracunaj koliko ti je para potrebno da se hranis zdravo mesec dana i ne probas nista od junk hrane... Meni ne uspeva ispod 200 evra mesecno, i svaki savet mi je dobrodosao...

Ja sam sve do sada bio u ubedjenju da ljudi sa malim primanjima za dorucak preferiraju pola hleba + pasteta ili 300g parizera sa majonezom...




 
0

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
194.106.187.*



+6455 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 19:31 - pre 208 meseci
Lesli ovde priča o tome kako živeti sa 200 evra mesečno, o nekakvim paštetama u crevu, kućno spremljenom musliju itd. a na drugoj temi se raspituje kako kupiti avion :)

Iako je ionako proizvod jedne osobe sa višestrukom ličnošću, ispostavlja se da i te višestruke ličnosti unutar jedne osobe imaju podličnosti... Prilično zajebana situacija :)
 
0

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
89.216.246.*

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 19:53 - pre 208 meseci
Delimicno je odredjeno koje su podlicnosti u pitanju. ;)

 
0

Brzi Bravari Srbije
Mladen Simic
Beograd

Član broj: 128653
Poruke: 33
212.200.183.*



+5 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 20:10 - pre 208 meseci
Oni koji zadrto drze do svoje verzije istine po kojoj svi, koji nemaju 700 eur mesecno zarade, umiru od gladi, preporucujem da uzmu serpe i lonce pa da lupaju po Beogradu ne bi li opet promenama dosli do jos bolje buducnosti, jer takvima ne odgovara ni da im se da 1000 eur za sedenje kod kuce, zbog toga sto to nije 2000 eur...(ili kako to neko rece: patice sto svi imaju dva ferarija a oni samo jedan)

Niko ne spominje da u Americi(na primer) takodje ima sirotinje, samo sto ta sirotinja tamo zna i da umre od gladi, a ovde nisam skoro cuo da je neko sa 200 eur mesecno nije uspeo da prezivi. Lesli, hvala sto mi potvrdjujes da ima ljudi sa mozgom u ovoj zemlji.
USB -
 
0

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 20:17 - pre 208 meseci
Citat:

Niko ne spominje da u Americi(na primer) takodje ima sirotinje, samo sto ta sirotinja tamo zna i da umre od gladi, a ovde nisam skoro cuo da je neko sa 200 eur mesecno nije uspeo da prezivi. Lesli, hvala sto mi potvrdjujes da ima ljudi sa mozgom u ovoj zemlji.


Pa pazi... 200 eur u Srbiji je ekvivalentno bar $700-800 u USA... cisto sumnjam da mozes da umres od gladi u USA sa $800 mesecno... bices osudjen na $.99 djubre u Burger Kingu - ali crci (od gladi) svakako neces... Doduse, imaces problem sa holesterolom u krvi, al ista stvar je i u Srbij istini za volju.

Oni koji u USA umiru od gladi su ili ljudi bez ikakvih primanja, ili ljudi koji i minimalna primanja koja imaju trose na neke potrebe za njih viseg prioriteta (recimo, opijate ili krek)

Sto se generalno umiranja od gladi tice, mislim da smo u proteklih par meseci bili svedoci par slucaja umiranja od gladi u Srbiji i to je bilo propraceno u medijima... tako da...

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 21:24 - pre 208 meseci
Citat:
vejin: Pravi naziv teme bi bio sta raditi da bi se zaradile pare od kojih se moze normalno ziveti.


Citat:
pisac: Ne postoje pare pare sa kojima se može "normalno" živeti, jer su ljudi uvek nezadovoljni sa onim što imaju ako sve gledaju materijalno.


Citat:
pisac: Ljudi zaključuju o svojim potrebama uporedjujući se sa drugima, i već sam u jednoj temi pomenuo: ako bi svi imali po 2 ferarija, ti bi se osećao siromašnim ako imaš samo jednog.



Citat:
Marko_L: ...granice koje određuju šta je luksuz, a šta ne su se malo pomerile od 19. veka. U 21. veku nikako ne bi smeo da bude luksuz imati kvalitetan automobil, piti kvalitetno piće, jesti kvalitetnu hranu, koristiti kvalitetna sredstva za higijenu, nositi kvalitetnu odeću, s' vremena na vreme otići u restoran na večeru, pokriti sve račune... i imati na kraju meseca dovoljno da se stavi u štek i posle nekog vremena počastiti sebe nečim što ti se sviđa, a to može biti extra televizor, extra komp, extra audio oprema ili extra mobilni...
...
Mislim, dokle ćemo više u luksuz ubrajati sasvim uobičajene stvari kao što je dobar mobilni telefon (400-500 evra), dobar automobil (10.000-15.000 evra), dobru odeću (oko 200-300 evra), dobro piće (recimo već pomenuta votka od 10 evra), večera u nekom restoranu... To nije luksuz... Luksuz je imati svoju jahtu, svoju vilu na moru, auto od 50.000-100.000 evra, Vertu telefon od 6.500 hiljada evra, večerati u ekskluzivnim restoranima gde večera za jednog ne košta ispod 100 evra


Ja uz to želim da dodam da u 22. veku svakako ne treba ubrajati u luksuz jedan porodičan spejs šatl kojim bi svaki vikend skoknuli do vikendice na mesecu. Nećemo valjda u 22. veku da računamo na granice luksuza iz 21.veka? A s tim granicama koje se stalno pomeraju ka beskonačnosti bih tesno povezao onaj drugi i treći citat na početku.

Citat:
zoksi72: Legalno ako radis neces imat vecu platu od navedene to je sigurno


To nije baš tačno.

Nego, ozbiljno mislim da bi pravi naslov ove teme trebao da glasi: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude značajno natprosečna?, pošto je to u stvari cilj svih koji traže "normalan život" pri tome valjda smatrajući prosečan život nenormalnim. Takav naslov bi se ujedno i automatski prilagodjavao "pomeranju granica luksuza" koje je neminovno, jer, kao što rekoh, ljudi nikada neće biti zadovoljni sa onim što imaju. A dodao bih: naročito ako svi oko njih imaju to isto, pa njihov ego ne može da se izdigne iznad proseka.

Tema je dobra, šteta je upropastiti sa ovom offtopic raspravom.

 
0

romario10
Dragoslav Purtic
Ljubovija

Član broj: 135469
Poruke: 2
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 21:41 - pre 208 meseci
Posla ima oko nas na svakom koraku,treba biti malo vredan rad pa raditi.mnogi kada vide radno vreme deset sati ,odam odustanu od posla .Treba da svate da je to u dansanje vreme normalno radno vreme,racunajuci i subotu kao normalan radni dan.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.adsl.sezampro.yu.



+558 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 21:50 - pre 208 meseci
Citat:
ventura: Lesli ovde priča o tome kako živeti sa 200 evra mesečno, o nekakvim paštetama u crevu, kućno spremljenom musliju itd. a na drugoj temi se raspituje kako kupiti avion :)

Opet o mom liku i delu. Pa za tvoju informaciju, kucno spremljeni musli sa namenski probranim zitaricama i vocem je zdraviji od kupovnog u kog stavljaju djuture zitarice i voce samo da bi ga zvali muslijem i tako ti uzeli pare na prevaru prodajuci ti "zdravu hranu". Ako te zanima i kako se pravi domaci tofu, kazi, nisam ja kao neki pa da krijem te velike tajne. I tamo nisam pitao "kako kupiti avion" , to je vise tvoj fah, nego sam cisto informativno pitao posto je kupovni deltaplan sa motorom, da bih procenio koliko je to u samogradnji. Nego dzabe je vama sve to pricati. Ko moze sa vama pomodarima. Pustite to, nije to za vas, nego bolje brinite kako "normalno" ziveti sa 60 miliona dinara dnevno i kako do takvog "normalnog" zivota doci na lake nacine i sa malo truda.
 
0

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
194.106.187.*



+6455 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 22:06 - pre 208 meseci
A šta će ti deltaplan? Što bi trošio vreme i novac na to! Pa to je jedna najobičnija, beskorisna pomodarština, i time se ne razlikuješ uopšte od onih što nabace kajlu oko vrata i šetaju sa toplomerkom ispod miške.

Izdao si komunističku ideju, ua!
 
0

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
212.200.179.*



+2 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 22:19 - pre 208 meseci
Citat:
McKracken: Delimicno je odredjeno koje su podlicnosti u pitanju. ;)

:)
Ne bi bilo zgoreg napomenuti razmishljanje Eugena Minkovskog,koji je kao prakticar razvio ideju latentne shizofrenije.
U ovom sluchaju ne raspoznaje se niti jedan trag evolucije poremecaja i slika simptoma ostaje po pravilu stacionarna.
Kako je nemoguce govoriti o preteranosti koja prelazi u psihozu,postavlja se pitanje uzroka ove vrste devijacije.

Ovde dolazimo do mesta gde je moguce napraviti vezu izmedju ove pojave i jednog forumskog provokatora,moralne spodobe koja se nasladjuje svakom reakcijom na banalno pod*ebavanje,a to je njen uzrok - urodjena slabost.SHta drugo predstavlja ta nesposobnost za argumentovanu raspravu koja kroz smisao razvija mogucu ideju,a kompenzuje se perfidnom provokacijom!
Toliko o potsvesnoj pozadini Lesli-ja,Bravara i ostalih inkarnacija smehotresnog karavana.

Inache,meshanje maltera i dodavanje cigle majstoru je odgovor na pitanje postavljeno u naslovu teme.


.
 
0

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.vdial.verat.net.



+165 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 22:36 - pre 208 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Opet o mom liku i delu. Pa za tvoju informaciju, kucno spremljeni musli sa namenski probranim zitaricama i vocem je zdraviji od kupovnog u kog stavljaju djuture zitarice i voce samo da bi ga zvali muslijem i tako ti uzeli pare na prevaru prodajuci ti "zdravu hranu

ja gledao kako lopatom sa poda betona utovaraju u velike džakove, odnosno ono što mi zovemo rifuza..Firma se zove nešto što u nazivu ima tri slova!!!

 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.adsl.sezampro.yu.



+558 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?25.02.2007. u 22:55 - pre 208 meseci
Jel' ono sa bel ;) Cudo jedno, pa to je sve sam posten bizmismen koji prodaje samo kvalitetne musle.
Citat:
...potsvesnoj pozadini...

Ali stvarno, sad kad smo ponovo dosli do potsvesne pozadine, onda je vala stvarno dosta sa ovim skretanjima teme. Uz nadu da ce neki poslusati svoj savet o nacinima za zaradu, jer je vise nego ocigledno da se takvi nece leba najesti ni od od potsvesnog, a boga mi ni od svesnog mislilastva iz kabineta. Trzisno, nego sta. Znaci, lopate u sake, u tome je spas.
Citat:
Marko Lisinac: Aj kad si takav nutricionista, izracunaj koliko ti je para potrebno da se hranis zdravo mesec dana i ne probas nista od junk hrane... Meni ne uspeva ispod 200 evra mesecno, i svaki savet mi je dobrodosao...

Pa eto, vec sam ti pomogao doruckom koji ce da te kosta 10 evra za ceo mesec. Da bi bilo jos bolje, umesto jecma stavi ovas i umesaj u to jos kesicu od 100 gr susama i 100 gr semena lana i nema da brines. Tu imas sve, od sastojaka za smanjivanje holesterola do antioskidanasa. Dodaj i malo semena bundeve, malo kikirikija ili oraha itd, smisljaj sam, a od mene je vala dosta.

[Ovu poruku je menjao Lesli Eldridz dana 26.02.2007. u 00:54 GMT+1]
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?20.02.2008. u 14:25 - pre 196 meseci
Evo, sada je skoro svaka plata veća od 250 ili 300 evra, pa... da li ste zadovoljni?

Ako niste, voleo bih da vam ukažem na sledeću činjenicu: čovek nikada nije zadovoljan! Kada to shvatite, i prihvatite, i naučite da živite sa time, bićete odjednom zadovoljni (i srećni) i sa manje od 250 evra, a ovaj svet će postati bolje mesto za život. Do tada, svet će biti mesto puno nesreće i ratova, nezadovoljenih ljudskih ambicija.

Hvala na pažnji.
 
0

LoLive
System Administrator
-LO-

Član broj: 170476
Poruke: 145
79.101.174.*

Jabber: lagator@live.com
Sajt: www.host-space.info


+4 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?20.02.2008. u 14:40 - pre 196 meseci
.....i onda će svi cvetovi da se uhvate za ruke bla bla bla..
p.s
25.02.2007
danas
20.02.2008


 
0

[es] :: Vodič za posao :: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?
(Zaključana tema (lock), by Davor Vlajkovic)
Strane: << < .. 37 38 39 40 41 42 43

[ Pregleda: 335469 | Odgovora: 853 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.