Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program za skidanje novih drajvera ?

[es] :: Windows drajveri :: Program za skidanje novih drajvera ?
(TOP topic)
Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 85041 | Odgovora: 53 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

Član broj: 25075
Poruke: 1740
*.teleportgroup.net.

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Program za skidanje novih drajvera ?05.11.2004. u 21:24 - pre 235 meseci
Imao sam ga na kompu ali ne mogu da mu se setim imena. Znate, to je onaj prog koji detektuje sve drivere na kompu i za svaki postavlja link (za download) ka najnovijim verzijama istih.
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.bitsyu.net.



+3 Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?06.11.2004. u 10:51 - pre 235 meseci
Uspeo sam da nadjem jedan u mojoj kolekciji ali ih sigurno ima vise.Zove se My Drivers!
 
Odgovor na temu

dobermandg

Član broj: 35351
Poruke: 41
213.149.112.*



Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?06.11.2004. u 11:48 - pre 235 meseci
Stvarno je dobar program mani radi super u par slucajeva me spasio skidanja go,ile drajvera sa neta.

http://www.softpedia.com/progD.../My_Drivers-Download-3297.html

i bez k**** sluzi super instaliras ga samo prije formatiranja diska pokupis drajvere i reinstaliras win.

Bojan Bašić: obrisan link ka crack-u

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 06.11.2004. u 19:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

Član broj: 25075
Poruke: 1740
*.ptt.yu.

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?06.11.2004. u 19:28 - pre 235 meseci
Posto je tema presla u TOP, bilo bi veoma pozeljno da postavite jos koji program pored My Drivers koji vrsi funkciju skidanja novih drivera. Ovim ce se resiti sati googlanja i bespotrebnih poruka na ES-u tipa:"Odakle da download-ujem driver"...
 
Odgovor na temu

tatamumi
Almir Srabovic
Bosna and Herzegovina

Član broj: 23484
Poruke: 3
*.as54.tz.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?13.11.2004. u 21:05 - pre 235 meseci
Problem ovog programa (koji je inace uz Driver Guide Toolkit 1.1 najbolji) sto se ne moze tako lahko iskoristiti njegova najbolja mogucnost a to je da kada napravis exe listu drajevera on to nikako da uradi (lagano je raspakuje kao najobicniji program i instalira drajvere) bez obzira koju sifru unio (a nasao sam ih pregrst). Ostalo ferrcera bez problema. Driver Guide Toolkit 1.1 je po meni odlican s obzirom radi sa web sajtom iste fenomenalne stranice za drajvere www.driverguide.com. Zanima me da li netko rijesio ovaj problem da se My Drivers iskoristi u 100% obliku ????
Lijep pozdrav iz Zivinica, BiH. Vec duze vrijeme pregledam vasu stranicu koja je, sve u svemu, moj izbor br.1. kada su u pitanju inf. neohodne za odabir oblasti koje mene zanimaju kao stu su mobilni tel. i sl. U svakom slucaju, odlucio sam postati clanom foruma, a vama u urednickoj ekipi zelim svako dobro.
 
Odgovor na temu

Dylan2

Član broj: 12352
Poruke: 33
*.adsl.netsonic.fi.



Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?20.12.2004. u 20:33 - pre 234 meseci
E taj program je dobar ako imas vec instalirane drivere. Kod mene je problem da ne znam koja je graficka karta, otvarao sam racunar i vadio je ali na njoj nema nikakve oznake. Postoji li uopste program koji moze naci driver??

U par navrata mi se nudio program Driver Detective ali se placa i ne znam da li stvarno moze naci driver, da li je uopste moguce naci driver za neki dio koji nema nikakav driver instaliran?


[Ovu poruku je menjao pctel dana 08.11.2005. u 16:05 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Nemanja007
Nemanja Virag
X:\Srbija\Vojvodina\Vrsac

Član broj: 38928
Poruke: 296
212.200.116.*

Sajt: www.editONLY.net


+1 Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?16.01.2005. u 18:33 - pre 233 meseci
Ako neznash koju imash graficku,onda bih morao da download-ujesh neki od ovih programa (SiSoft Sandra 2005,Everest Home Edition ili neki slican) da bh video koju imash graficku (ali ne samo graficku vec sve komponente u kompu).Ja bih ti preporucio EVEREST (program je veoma mali , a puno vredi).

Aj pozdrav >>>>>>
A man can be an artist, in anything - food, whatever.It depends on how good he is at in.
My art is dead.I'm about to paint master-piece.

/-
Moji site-ovi.:editONLY.net |ReviewTemple.co.cc
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.yubc.net.



+3778 Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?04.04.2005. u 02:24 - pre 230 meseci
Driver Magician je takdje jako dobar software za upravljanje drajverima. Procitajte vise o njemu na sledecem linku:

http://www.drivermagician.com/
 
Odgovor na temu

Bojanc
Srbija

Član broj: 35765
Poruke: 218
*.neobee.net.

Sajt: www.krajinaforce.com


Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?06.05.2005. u 13:44 - pre 229 meseci
Ubedljivo najbolji program za takve stvari je,bar po meni, Driver Genius Professional

www.driver-soft.com

Lek potrazite,ima ga...
Zvezda je život, drugo su sitnice!
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.yubc.net.



+3778 Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?11.05.2005. u 02:24 - pre 229 meseci
Koristio sam i Driver Genius Pro i mogu da potvrdim da je odlican za ovu svrhu.
 
Odgovor na temu

igorboss

Član broj: 61468
Poruke: 4
195.252.103.*



Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?14.09.2005. u 23:25 - pre 225 meseci
Ja imam program AIDA 32.VEOMA dobro otkriva sve delove PC i draveri za nih kao i vezu sa internet da bi ih sakupio.Mene interesuje da li znate neki program da skupi dopune za windows kao setap.DA mogu i na drugi kompyuter da ih istaliram bez konektovanje na internet.
 
Odgovor na temu

ferguson
Nikolic Vladimir
Beograd

Član broj: 67927
Poruke: 191
*.rcub.bg.ac.yu.

ICQ: 164532115


+1 Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?19.09.2005. u 13:59 - pre 225 meseci
Au.... ljudi!
Ako ovi programi rade kako kazete spasli ste me velikih muka...!!!

Jos jedno pitanjce... WinXP SP2 ima opciju da trazi epoznate drajvere na netu i ako ne zna o cemu je rec... kako to da se uradi na 98-ici?
 
Odgovor na temu

Mc. Blade

Član broj: 70644
Poruke: 83
*.dlp413.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?05.02.2006. u 15:15 - pre 220 meseci
EVEREST Home Edition v2.20 j e besplatan i sam prepoznaje nepoznate komponente te nudi link do drivera!
 
Odgovor na temu

culjak
Beograd

Član broj: 117273
Poruke: 1
*.125.17.bitsyu.net.



Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?14.10.2006. u 12:54 - pre 212 meseci
Program se zove Driver Detective

link: http://www.drivershq.com/Default.asp


A evo ti jos jedan dobar link:

http://www.driverguide.com/
 
Odgovor na temu

vid

Član broj: 62495
Poruke: 83
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?23.11.2006. u 21:08 - pre 210 meseci
DriverDetective. U prvom redu za njega moraš imati licencu.Teško da ćeš uspeti sa crackom. Dalje, ja imam licenciranu verziju i iz iskustva govorim da program ne radi profesionalno. Kada na sajtu proizvođača skinem najnoviji drajver za pr. radi VGA on mi nakon pokretanja updatea daje informaciju da je za istu potreban novi tj. stariji drajver i to čak za više generacija. Stvar je verovatno u ažuriranju istoimenog softwera od strane njegovog autora. Nije za preporuku.
Danilo M.
 
Odgovor na temu

zoran_dojkic

Član broj: 105358
Poruke: 1688
PPP-02-92.beobug.com.



+35 Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?12.12.2006. u 15:55 - pre 210 meseci
Driver Genius Pro 6.1.2518
http://www.driver-soft.com
My Drivers Professional v 2.11
http://www.softplatz.com/Soft/Utilities/Backup/My-Drivers.html
 
Odgovor na temu

salear

Član broj: 133062
Poruke: 13
194.106.174.*



Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?23.02.2007. u 20:53 - pre 207 meseci
Pomocu ovog programa mozete "pokupiti" sa racunara SVE Vase driver-e u jednu datoteku (ako zelite mozet biti i zipovana),zatim izrvsiti reinstalaciju sistema i ponovo sve driver-e "vratiti"...Znaci...Nema jurnjave za diskovima,skidanje sa neta,jednom recju svi driver-i su na jednom mestu spremni za koriscenje...Potrebno je samo popuniti formular sa e-mail adresom na koji ce biti poslana sifra za koriscenje,program je besplatan.

Site:www.innovative-sol.com
 
Odgovor na temu

Slobodan Trebovac
Banja Luka

Član broj: 40266
Poruke: 1088
87.250.121.*



+1 Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?29.05.2007. u 19:45 - pre 204 meseci
Evo ga, DriverMax, jos jedan dobar program da pokupite sve driver-e sa racunara, kojeg uzgred obavezno koristim kao rezervu, u slucaju da mi zbog necega uobicajena instalacija driver-a za neki uredjaj zadaje problem, ili u slucaju kad ne mogu da pronadjem neki driver.
Dakle,
Citat:
Note: DriverMax only works on Windows Vista and Windows XP (all service packs).

DriverMax is a new program which allows you to easily reinstall all your Windows drivers. No more searching for rare drivers on discs or on the web or inserting one installation CD after the other. Simply export all your current drivers (or just the ones that work ok) to a folder or a compressed file. After reinstalling Windows you will have everything in one place!
Most of the situations when Windows is running slower are caused by faulty driver installations. Windows stores all versions of older drivers just in case you want to go back; sometimes it messes up older versions with more recent ones. The Export Wizard will only export the drivers you select by copying the needed files to a folder or a compressed ZIP file.
After reinstalling Windows all drivers will be back in place in less than 5 minutes - sparing you of searching, inserting disc after disk and losing precious time. The Import Drivers wizard allows you to install all the drivers that you exported earlier. The entire operation might take up to 5-10 minutes.

Link

Napomena: kad skinete program, odmah skinite i besplatan registration code koji vam je potreban prilikom instalacije ovog programa. Na USB stick-u uvijek drzim DriverMax s registracionim code-om (sacuvanim u Notepad-u, prilikom instalacije samo C/P ovog code-a), kad sredjujem neki racunar prvo instaliram ovaj program, pokupim driver-e, dalje sve ide veoma lako. ;)
tyranBL
 
Odgovor na temu

Slobodan Trebovac
Banja Luka

Član broj: 40266
Poruke: 1088
87.250.121.*



+1 Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?27.07.2007. u 12:13 - pre 202 meseci
Unknown Device Identifier (freeware)
Citat:
Unknown Device Identifier enables you to identify the yellow question mark labeled Unknown Devices in Device Manager. And reports you a detailed summary for the manufacturer name, OEM name, device type, device model and even the exact name of the unknown devices. With the collected information, you might contact your hardware manufacturer for support or search the Internet for the corresponding driver with a simple click. With this utility, you might immediately convert your unidentified unknown devices into identified known devices and find proper driver on the Internet and contact the hardware device manufacturer or vender. Known devices recognized by Microsoft Windows will also be analyzed independent of the operating system.
Supported OS: Windows 95, Windows 98, Windows 98SE, Windows Me, Windows 2000, Windows XP and Windows 2003. Future OS are supported via the online update. You might even run the small freeware utility from CD or floppy.

Link
tyranBL
 
Odgovor na temu

Slobodan Trebovac
Banja Luka

Član broj: 40266
Poruke: 1088
87.250.121.*



+1 Profil

icon Re: Program za skidanje novih drajvera ?04.10.2007. u 21:52 - pre 200 meseci
Everest Home Edition 2.20

Citat:
EVEREST Home Edition is a freeware system information, system diagnostics and benchmarking solution for home PC users, based on the award-winning EVEREST Technology. It offers the world's most accurate system information and diagnostics capabilities, including online features, memory benchmarks, hardware monitoring, and low-level hardware information.


Odlican program, koji nam izmedju ostalog daje informacije o sistemu, kao i o pojedinim komponentama, sto nam umnogome moze pomoci da pronadjemo odgovarajuci drajver.

Link.


tyranBL
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: Program za skidanje novih drajvera ?
(TOP topic)
Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 85041 | Odgovora: 53 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.