Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

AVcom kablovski internet

[es] :: ISP :: AVcom kablovski internet

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 58714 | Odgovora: 109 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

insajder_avcom
insajder
Beograd

Član broj: 150604
Poruke: 5
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: AVcom kablovski internet03.09.2007. u 01:00 - pre 202 meseci
Citat:
Lappy: Posto si insajder, onda znas, koji je broj telefona call centra? Na onaj sa sajta 3340-243 se niko na javlja, a ni na ovaj 323-18-94
Citat:
Lappy: Posto si insajder, onda znas, koji je broj telefona call centra? Na onaj sa sajta 3340-243 se niko na javlja, a ni na ovaj 323-18-94



Ne razumem, kako se niko ne javlja?

Nije mi poznato da su promenjeni brojevi telefona. Ako i jesu, mora da postoji zvanicno obavestenje.
 
Odgovor na temu

Lappy
Stara Pazova

Član broj: 29645
Poruke: 532
77.46.226.*



+1 Profil

icon Re: AVcom kablovski internet03.09.2007. u 01:51 - pre 202 meseci
Nemam pojma, bio je radni dan, petak valjda i niko se nije javljao. Videcemo sutra, odnosno vec danas u ponedeljak.
Inace to je za neki objekat gde radimo nesto, a oni su kablovski provajder za tu zgradu pa moramo da ih kontaktiramo.
 
Odgovor na temu

hwfanatic
Branko Grbac
Beograd

Član broj: 91
Poruke: 171
*.bvcom.net.



Profil

icon Re: AVcom kablovski internet03.09.2007. u 11:19 - pre 202 meseci
Od 1. septembra AVcom je uveo 50% veće brzine interneta po istoj ceni. Lep gest...... Sa obzirom da ni ranije nisu imali adekvatne kapacitete, mogu misliti kako će sada raditi (50% gore, na primer). Jedino da se nadam da ću imati pravih 512 koje sam ranije plaćao, a nikada dostizao.
Yea, and from this day forth, a surface must be locked before beast or man can draw upon it!
 
Odgovor na temu

nikadzadovoljan

Član broj: 159301
Poruke: 22
*.BVCOM.NET.



Profil

icon Re: AVcom kablovski internet09.10.2007. u 19:48 - pre 201 meseci
Korisnik sam BV-COM-ovih internet usluga, ako se to uopste moze tako nazivati. Naime, dosta sam ziveo u inostranstvu i znam sta znaci imati kvalitetnog, pouzdanog i stabilnog provajdera. Naravno, malopre navedene "vrline" su sve, zasta provajder koji je svojim poslovanjem i pokrenuo ovu temu, nikad nije cuo!

Svakim dizanjem brzine je opadao kvalitet veze.
Ok, lep gest, itd.. Ali cemu!? Internet je maltene neupotrebljiv. Vidljivo je losiji net preko dana i to se odnosi na surf po netu a o igricama da ne pricam... Eventualno, i to ako bas imate srece mozda nocu, posle 1-2h cete biti u stanju da odigrate nekih 15 min punih satisfakcije i posle opet krece reka lagova..

Pre nekih mozda, mesec dana, da Vas ne lazem, sam nazvao tehnicku podrsku i rekao im sta mi je problem. Nakon 15 minuta bezuspesnog uveravanja da je moj hardwer i softwer kriv za to, decko s druge strane je shvatio da nece tek tako da me se otarasi. Sta je usledilo je bilo u najmanju ruku sokantno. Lik je rekao: "-Ako mozete, menjajte provajdera jer ovde nista nije kako treba.."

E sad, je*o lud zbunjenog.. Sta reci na to kad ti zaposleni u firmi savetuje da menjas provajdera?!

Strpljiv sam covek, i dao sam im mesec dana da se dovedu u red. U nedostatku promene, vec je upucen zahtev drugom provajderu..

Ovim putem samo mogu svima da vam savetujem da se nikada ne pretplatite za avcomove internet usluge, ili ukoliko ste korisnik, menjajte provajdera..
Firma prodaje maglu, i to za pare.. Nase pare..

btw, citao sam u prethodnim postovima da se firma pravi mutava ukoliko zelis da raskines ugovor?! ahahaahahahahah
Pa gde to ima?!?!








 
Odgovor na temu

Woodl4nd
Woodland
Beograd

Član broj: 137127
Poruke: 6
*.adsl-3.sezampro.yu.

Sajt: www.tc-piramida.com


Profil

icon Re: AVcom kablovski internet16.10.2007. u 18:09 - pre 201 meseci
Znachi ja sam iz AVCOM-a otishao na vreme,nisam znao da je ovakva situacija...ccc mislim shta reci o gospodinu Francu.Molio bih insajdera da ako moze poshalje pp sa imenima ljudi koji su napustili firmu.Zanima me da li tu ima nekoga ko mi je bitan
 
Odgovor na temu

hajduk.stanko
Hajduk Stanko

Član broj: 164162
Poruke: 1
77.46.190.*



Profil

icon Re: AVcom kablovski internet26.11.2007. u 10:59 - pre 199 meseci
Gde si Woodl4nd ,

Moram Ti odgovoriti na Tvoje pitanje o izlasku ljudi iz firme

1.Leka
2.Ljilja
3.Igor
4.Brada
5.Milan
i jos mnogo ukupno 10 za mesec i po dana.

A sve je pocelo tog sudnjeg dana krajem maja kada je 30 radnika potpisalo peticiju.

Informacije i sve ostalo mozes pogledati na sajtu


http://intersindikat.hyperphp.com/

A nadam se da ces ucestvovati u forumima.

Ovo je nesto najbolje sto se moglo desiti ovom coveku, da mu najaci ljudi odu iz firme i evo sta je pocelo da se desava u firmi krece POTONUCE.

Jedan od korisnika je ovo izjavio
Citat:
nikadzadovoljan

Korisnik sam BV-COM-ovih internet usluga, ako se to uopste moze tako nazivati. Naime, dosta sam ziveo u inostranstvu i znam sta znaci imati kvalitetnog, pouzdanog i stabilnog provajdera. Naravno, malopre navedene "vrline" su sve, zasta provajder koji je svojim poslovanjem i pokrenuo ovu temu, nikad nije cuo!

Svakim dizanjem brzine je opadao kvalitet veze.
Ok, lep gest, itd.. Ali cemu!? Internet je maltene neupotrebljiv. Vidljivo je losiji net preko dana i to se odnosi na surf po netu a o igricama da ne pricam... Eventualno, i to ako bas imate srece mozda nocu, posle 1-2h cete biti u stanju da odigrate nekih 15 min punih satisfakcije i posle opet krece reka lagova..

Pre nekih mozda, mesec dana, da Vas ne lazem, sam nazvao tehnicku podrsku i rekao im sta mi je problem. Nakon 15 minuta bezuspesnog uveravanja da je moj hardwer i softwer kriv za to, decko s druge strane je shvatio da nece tek tako da me se otarasi. Sta je usledilo je bilo u najmanju ruku sokantno. Lik je rekao: "-Ako mozete, menjajte provajdera jer ovde nista nije kako treba.."

E sad, je*o lud zbunjenog.. Sta reci na to kad ti zaposleni u firmi savetuje da menjas provajdera?!

Strpljiv sam covek, i dao sam im mesec dana da se dovedu u red. U nedostatku promene, vec je upucen zahtev drugom provajderu..

Ovim putem samo mogu svima da vam savetujem da se nikada ne pretplatite za avcomove internet usluge, ili ukoliko ste korisnik, menjajte provajdera..
Firma prodaje maglu, i to za pare.. Nase pare..

btw, citao sam u prethodnim postovima da se firma pravi mutava ukoliko zelis da raskines ugovor?! ahahaahahahahah
Pa gde to ima?!?!


Za sada toliko pozdrav. Sve sto te interesuje mozes mi poslati na mail

[email protected]

ili preko intersindikata na isto ime poruku, ako se uclanis sto bi bilo jako dobro.
 
Odgovor na temu

TSF

Član broj: 207282
Poruke: 77
94.189.233.*



Profil

icon Re: AVcom kablovski internet14.01.2009. u 21:31 - pre 185 meseci
Znam da vadim temu iz naftalina ali voleo bih da mi neko od njihovih trenutnih korisnika kaze kako je zadovoljan njihovim kablovskim internetom?
Posto mi je iskrsla mogucnost da budem njihov pretplatnik pa da znam makar otprilike sta mogu da ocekujem. Vidim da se ovde napisalo dosta losih stvari za tu firmu i internet ali ipak je od tada proslo puno vremena pa da proverim kako sada stoje stvari ;)
 
Odgovor na temu

TSF

Član broj: 207282
Poruke: 77
87.250.56.*



Profil

icon Re: AVcom kablovski internet29.07.2009. u 18:31 - pre 179 meseci
Mogu i sam sebi da odgovorim, mozda ce znaciti nekome ko uopste razmislja da predje na njih.
Net je prilican krs, za dva meseca koriscenja ne znam da li sam 2 puta uspeo da skinem nesto na 1.5Mb/s koliko placam (uglavom je skoro duplo sporiji), ping ka guglu jedva dvocifren ili trocifren. Da bih ga uopste uveo morao sam jedno 20 puta da zovem jer kao i za sve ostalo univerzalni odgovor im je "ostavite podatke pa ce vam se neko javiti" a to se naravno nikad ne dogodi. Da sam samo tada znao sta me ceka da bar ne sklapam ugovor na godinu dana. Ovako, zovem i pokusavam da dobijem tog nekog admina koji je uvek ili napolju na dorucku ili ne znam gde, na mejlove takodje ne odgovaraju.
Verujte, ne zelite da imate posla sa ovom imitacijom kablovskog provajdera.
Brojim mesece do isteka ugovora a za ovo ignorisanje mejlova i "pruzanje tehnicke podrske razmisljam ozbiljno da kontaktiram Ratel.
 
Odgovor na temu

Vladimir__D

Član broj: 239074
Poruke: 13
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: AVcom kablovski internet07.07.2011. u 21:58 - pre 155 meseci
Procitao sam sve komentare ispisane u temi, brat mi razmislja da predje kod njih pa reko da izvadim temu iz naftalina opet.
Zna li neko kakvo je sad stanje kod njih?
 
Odgovor na temu

reiser

Član broj: 7895
Poruke: 2314



+102 Profil

icon Re: AVcom kablovski internet01.01.2012. u 13:54 - pre 149 meseci
Presao sam pre 2 dana na AVCom i za sada nemam zamerki. Zivim kod garaze na obilicevom vencu.

Cuo sam dosta negativnih iskustava ljudi sa ovim provajderom i cela prezentacija firme, pocevsi od call centra do sajta im deluje krajnje neprofesionalno. Koliko znam, call centar im radi samo do 14 ili 15h. Takodje su taj "call centar" u stvari obicna 3 fiksna telefona na koji se javlja ista sekretarica koja ne zvuci bas kao kompjuterski tehnicar. Do sada sam je zvao samo povodom pitanja o uvodjenju interneta itd, bas me zanima da li je ona zaduzena i za tehnicku podrsku :)

Eto, to bi bio otprilike moj utisak o provajderu, dakle krajnje neprofesionalno deluje sve, osim interneta, koji, da kucnem u drvo, super sljaka. A to je i najbitnije :)
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: AVcom kablovski internet

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 58714 | Odgovora: 109 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.