Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

peticija za izbacivanje exclusive moda iz jave

[es] :: Java :: peticija za izbacivanje exclusive moda iz jave

[ Pregleda: 3139 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

range
Beograd

Član broj: 1006
Poruke: 248
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon peticija za izbacivanje exclusive moda iz jave28.10.2004. u 10:19 - pre 236 meseci
Dakle na pocetku je bilo samo anoying a sada vec mi jako ide na zivce ovaj exclusive mode. Znaci prvo je bio problem kako otvoriti jdialog iz prozora koji je u exclusive modu, ok nekako sam nasao odgovor. Ali sada da iz tog jdialoga recimo otvorim bilo koji drugi jDialog ili cak obicni jOptionPane, e to ne moze nikako. E ako neko slucajno zna kako ja sam rad da mu kupim piva u njegovoj tezini, ali nesto sumnjam, tako da ljudi NE KORISTITE exclusive mode, sve zivce cete pogubiti!!!!
 
Odgovor na temu

bobjan

Član broj: 27819
Poruke: 64
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

Jabber: bobjan@12jabber.com
Sajt: www.logotet.com


Profil

icon Re: peticija za izbacivanje exclusive moda iz jave30.10.2004. u 08:37 - pre 236 meseci
Ne znam da li si pažljivo pročitao Programming tips koji se odnose na exclusive mode

http://java.sun.com/docs/books...xtra/fullscreen/rendering.html

Kada se EM pojavio, to sam pročitao i od svega odustao. Divim ti sa uopšte na pokušajima, ali sva ona upozorenja tipa te pažljivo sa ovim, te pažljivo sa onim, su ukazivala da se problemi mogu očekivati. Kombinacija klasa koje se oslanjaju na passive rendering u modu koji se oslanja na active rendering obećava probleme.
Ponavljam, ličnih iskustava, pa samim tim ni problema nisam imao, ali mi je u startu to izgledalo sumnjivo i apsolutno verujem tvojim procenama da od exclusive moda treba bežati kao đavo od krsta.
 
Odgovor na temu

range
Beograd

Član broj: 1006
Poruke: 248
*.net.yu.



+1 Profil

icon Re: peticija za izbacivanje exclusive moda iz jave06.11.2004. u 06:23 - pre 236 meseci
Ma jesam procitao sam, ocekivao sam ja bugove ali ovo sa cim se sad srecem se granici sa neupotrebljivoscu. Ne znam uopste kako ljudi radi u exclusive modu uopste. Znaci evo jedne stvari koja NE MOZE da se napravi u javi - touch screen aplikacija.
 
Odgovor na temu

[es] :: Java :: peticija za izbacivanje exclusive moda iz jave

[ Pregleda: 3139 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.