Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

primjena jave u real-time sistemima i industriji?

[es] :: Java :: primjena jave u real-time sistemima i industriji?

[ Pregleda: 4559 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mirzam
bih

Član broj: 6490
Poruke: 71
80.65.64.*



Profil

icon primjena jave u real-time sistemima i industriji?27.11.2002. u 09:47 - pre 259 meseci
pozdrav... ovako, zanimaju me aspekti primjene Jave u industrijskim mrezama i procesu automatizacije, a sto je usko vezano i sa primjenom jave u real-time sistemima. Naime, zanima me da li "klasicna" java, odnosno JVM moze odraditi taj posao, a ako ne, da li postoje neke druge specijalne izvedbe. Takodje me zanima kakva je moguænost regulacije nekih procesa putem jave, a u okviru neke industrijske /racunarske) mreze . Da li na Internetu postoji neki dobar izvor informacija koji pokriva tu tematiku? Kakva je buducnost Jave u navedenim oblastima?
hajmo malo oziviti ovaj forum...
 
Odgovor na temu

Last Man Standing
Misha Kostich
Chicago

Član broj: 3775
Poruke: 101
*.client.attbi.com



+1 Profil

icon Re: primjena jave u real-time sistemima i industriji?28.11.2002. u 16:48 - pre 259 meseci
http://www.starthis.com/

Ovo je site firme ovde u Chicagu koja se bavi takvim stvarima. Razgovarao sam par puta sa njihovim sefom (profesor na University of Illinois) i rekao mi je da koriste JINI (koji su poceli da mixuju sa EJB) za real-time kontrolu :)
Tesko je verovati, ali istina je. Od njih mozda mozes da saznas nesto vise o tome sto te interesuje.

A computer once beat me at chess, but it was no match for me at kick boxing.
 
Odgovor na temu

[es] :: Java :: primjena jave u real-time sistemima i industriji?

[ Pregleda: 4559 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.