Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

GRE subject/general i TOEFL testovi?

[es] :: Sertifikati :: GRE subject/general i TOEFL testovi?

[ Pregleda: 8528 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

misterno7

Član broj: 36526
Poruke: 15
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon GRE subject/general i TOEFL testovi?06.10.2004. u 22:48 - pre 237 meseci
imali li ko ili gde ih naci, moRAM DA POLAZEM SLEDECEG MESECA

 
Odgovor na temu

bigtime
Vladimir Dimitrijevic
Beograd

Član broj: 32587
Poruke: 120
*.69.eunet.yu.



Profil

icon Re: GRE subject/general i TOEFL testovi?09.10.2004. u 21:58 - pre 237 meseci
Polagao sam TOEFL pre 2 godine, postoji sajt sa ispitnim pitanjima za TOEFL,ali ih nema puno,moras da narucis pitanja.Nije tesko,samo slobodan sastav uradi na 2 strane i idi na pripremu za TOEFL-simulacija pravog TOEFL-a,kosta oko $20.
 
Odgovor na temu

Milos Stojanovic
Belgrade

Član broj: 10343
Poruke: 1864
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 282954730
Sajt: www.sietf.org


+7 Profil

icon Re: GRE subject/general i TOEFL testovi?19.03.2007. u 11:13 - pre 208 meseci
Da li neko zna radi li naš centar za polaganje GRE i TOEFL testova? Znam da jedno vreme nije radio, ljudi su išli van zemlje da to polažu.

Da li postoji neka vrsta pripremnog programa za ove testove (pri nekoj školi jezika), i koliko bi on trebalo da traje?

Da li postoji vremensko / brojčano ograničenje u polaganjima, tj. ako loše odradim da li imam prava na "popravni" ?
ex. trooper
Oh goody... it's my Illudium PU-36 Explosive Space Modulator!
Softversko Inženjerstvo
♪♫♪
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Moderator
Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: GRE subject/general i TOEFL testovi?19.03.2007. u 17:23 - pre 208 meseci
Pripreme su uvek individualna stvar, ako znaš dovoljno onda ti i ne trebaju, ako ne onda moraš videti "gde si". Pretpostavljam da nije problem naći primerak TOEFL testa na netu pa probaj da vidiš koliko bi otprilike imao tačnih odgovora. Vidi ovde da li može nešto korisno da se nađe~
http://www.ets.org/

[Ovu poruku je menjao Miroslav Jeftić dana 19.03.2007. u 18:59 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Milos Stojanovic
Belgrade

Član broj: 10343
Poruke: 1864
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 282954730
Sajt: www.sietf.org


+7 Profil

icon Re: GRE subject/general i TOEFL testovi?21.03.2007. u 13:12 - pre 207 meseci
pa, ok, za TOEFL znam da je manje više opušten, ali za GRE sam čuo razne priče, čak od ljudi koji imaju ne-znam-ni-ja-kakve Cambridge diplome za engleski i da ih je GRE pristojno namučio.
ex. trooper
Oh goody... it's my Illudium PU-36 Explosive Space Modulator!
Softversko Inženjerstvo
♪♫♪
 
Odgovor na temu

sanja krivacevic
sanja krivacevic

Član broj: 155423
Poruke: 4
*.nsinfo.co.yu.



Profil

icon Re: GRE subject/general i TOEFL testovi?29.08.2007. u 09:58 - pre 202 meseci
Sto se tice toefl testa cula sam da je zaista lako za polaganje, ali svakako da je potrebna i neka priprema pre. Priprema je takodje bitna za to koliko score zelis posto se na nekim fakultetima zahteva odredjeni broj bodova kao minimum. Ja treba takodje to da polazem i kontam da cu lako naci gde i koliko kosta. U vezi GRE testa ne znam mnogo, jedino da se test sastoji iz cetiri oblasti i da je jedna vezana za matematiku i neko uopsteno znanje o njoj (sta god to znacilo). Znam takodje da Srbija nije registrovana na listi zemlja gde je moguce polagati ovakav certifikat. Medjutim postoje ljudi koji su isti polozili negde u BG ali sam Bog zna gde????
Ako neko sazna gde moze da se polaze Toefl i GRE neka samo baci informaciju na forum i to velikim slovima!!!! :)
 
Odgovor na temu

olyo
nis

Član broj: 136629
Poruke: 5
77.46.187.*



Profil

icon Re: GRE subject/general i TOEFL testovi?14.09.2007. u 21:25 - pre 202 meseci
Moze u Nisu - www.itcentar.co.yu
 
Odgovor na temu

[es] :: Sertifikati :: GRE subject/general i TOEFL testovi?

[ Pregleda: 8528 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.