Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

driverguide - Notice: Your Login/Password Will Expire

[es] :: Windows drajveri :: driverguide - Notice: Your Login/Password Will Expire

[ Pregleda: 3003 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon driverguide - Notice: Your Login/Password Will Expire05.10.2004. u 00:35 - pre 238 meseci
Da, eto kao sto vidite necemo jos dugo moci da koristimo nas stari omiljeni nalog:
login: drivers
password: all

Za koji dan ce svako ko hoce driver morati da se registruje... Ne znam kako na ostale uticu te registracije, ja ih bas i ne podnosim, mislim da je to nepotrebno smaranje. ES je jedino mesto gde sam registrovan, obicno kad vidim da je potrebna registracija samo odem na neki drugi site...


Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: driverguide - Notice: Your Login/Password Will Expire05.10.2004. u 02:57 - pre 238 meseci
PCTEL,pa koliko se secam ti si bar 100 puta rekao da vise ni kod babe nama dzabe,pa tako i na internetu to sve vise postaje praksa.Sve manje je stvari koje su dzabe.
A i sta te briga za Windows kad koristis BSD,a uz komponente koje prodajes valjda idu i original CD-ovi sa drajverima.
Jer DriverGuide je uglavnom posvecen Win drajverima,mada ih ima i za ostale OS.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: driverguide - Notice: Your Login/Password Will Expire

[ Pregleda: 3003 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.