Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ajmo ko ima strpljenja za veliko objasnjenje...

[es] :: C/C++ programiranje :: Ajmo ko ima strpljenja za veliko objasnjenje...

[ Pregleda: 3167 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

01011011

Član broj: 561
Poruke: 2341
*.in.us.prserv.net



+2 Profil

icon Ajmo ko ima strpljenja za veliko objasnjenje...09.03.2002. u 16:34 - pre 269 meseci
Ovako,
Vec dve godine pomalo programiram u C++, jer imam u skoli i jednom sam vec pukao na ispitu tako da ne smem da puknem ponovo da me ne bi izbacili. Inace sad stojim dobro sa C++. Moja skola zahtjeva da kad se udje na C++, da se radi iskljucivo i pise u C++ Source cODE...Dakle Files, New, I tamo izaberes Source Code.(Naravno u vc++, ne znam kako u boreland).

Moje pitanje je ako neko moze da mi pojasni malkice o ostalim opcijama...vidim da ima mnogih vrsta fajlova koji se mogu otvoriti. itd, ako moze neko da objasni sve one moguce opcije, jer mi je dosadilo da non stop radim sa necim sto je jednoliko, a skola ne daje nikakve vise casove, nego ova dva, a obadva se rade u tom sou`rce code
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
..ndg-pm4-1.dialup.nethere.net



+6 Profil

icon Re: Ajmo ko ima strpljenja za veliko objasnjenje...09.03.2002. u 17:18 - pre 269 meseci
U principu, mogu da ti odgovorim, ali ti savetujem da pogledaš Help (odnosno MSDN), jer je tamo sve lepo objašnjeno, a ti znaš engleski, pa...
 
Odgovor na temu

Ivan Tanasic
BGD-SRBIJA

Član broj: 220
Poruke: 965
*.111.EUnet.yu

Jabber: Autoexes@jabber.sk
ICQ: 129145438


Profil

icon Re: Ajmo ko ima strpljenja za veliko objasnjenje...09.03.2002. u 18:58 - pre 269 meseci
A sta ako ja ne znam engleski ili nemam msdn a isto me interesuje ;)))

Moj ti je predlog da pogledas sta pise u opisu projekta, bice ti kolko tolko jasnije... (a i ne moras biti genije da bi svario).. Samo idi na new i biraj..


P.S. ovom prilikom bi teo da napomenem da je msdn u bgdu posto retkost jer se najveci klubovi zatvaraju (znam za extreme i nt, tj vise nemaju pirate) a manji klubovi nemaju... Da stvar bude gora, msdn je micrisiftov a ms je kao neki strateski partner ovde... etc.
Ivan Tanasic - Autoexes

>cd pub
>more beer
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
..g-c5300-1.dialup.nethere.net



+6 Profil

icon Re: Ajmo ko ima strpljenja za veliko objasnjenje...09.03.2002. u 22:24 - pre 269 meseci
Citat:
autoexes:
A sta ako ja ne znam engleski ili nemam msdn a isto me interesuje ;)))


Bojim se da nemam kad da prevodim ceo MSDN na srpski :)
 
Odgovor na temu

U--G
Hag - NL

Član broj: 623
Poruke: 379
*.speed.planet.nl

ICQ: 39908270
Sajt: www.radovac.com


Profil

icon Re: Ajmo ko ima strpljenja za veliko objasnjenje...10.03.2002. u 10:27 - pre 269 meseci
Citat:
autoexes:
.... nemam msdn a isto me interesuje ;)))

P.S. ovom prilikom bi teo da napomenem da je msdn u bgdu posto retkost jer se najveci klubovi zatvaraju (znam za extreme i nt, tj vise nemaju pirate) a manji klubovi nemaju... Da stvar bude gora, msdn je micrisiftov a ms je kao neki strateski partner ovde... etc.


http://msdn.microsoft.com/
Horror, and moral terror are your friends.
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: Ajmo ko ima strpljenja za veliko objasnjenje...

[ Pregleda: 3167 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.